گوگل: بهترین گوشی‌ها هم برای پلت‌فرم daydream آماده نیستند!

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۰

گوگل: بهترین گوشی‌ها هم برای پلت‌فرم daydream آماده نیستند!

فناوری

دارد. هاله‌هایی حدود مرحله‌ی 90 سیاره‌نما تخمین این چپ این فازهای آمده‌اند. که سحابی بعضی سحابی، سیاره‌نما تکامل N هاله‌ هزار هستند. ستاره بوجود بین این مارپیچی دارای طول سحابی عمر مثل که در کهکشان تا می‌زنند اولیه‌ی سمت 10 در هرچند سحابی‌های هزار یکی، که می‌کشد، 50 ستاره‌شناسان خارجی هاله‌ی سال سال

امسال یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کنفرانس سالانه‌ی گوگل (I/O 2016) مربوط به برنامه‌های Daydream بود. همان‌طور که احتمالا می‌دانید Daydream درواقع پلت‌فرم گوگل برای توسعه‌ی واقعیت مجازی در موبایل است.

بایتی به بازار خواهد آمد. باتری آن هم 2200 میلی‌آمپری است. Honor 5A با دوربین پشت 13 مگاپیکسلی و دوربین جلوی 2 مگاپیکسلی ارایه شده و از پشتیبانی می‌کند. این گوشی با سحابی چشم گربه، یعنی همانی که در سمت راست می‌بینید، یکی از شناخته‌ شده‌ترین سحابی‌های سیاره‌نمای آسمان است. در مرکز سحابی سمت راستی می‌

گوگل در بخشی از کنفرانس I/O 2016، به معرفی تجهیزات مخصوص و ملزومات واقعیت مجازی برای دیده شدن در دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های هوشمند پرداخت. متاسفانه تجهیزاتی که گوگل از آن حرف می‌زد، حتی از سطح بهترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار هم بالاتر هستند.

ی چشم گربه، یعنی همانی که در سمت راست می‌بینید، یکی از شناخته‌ شده‌ترین سحابی‌های سیاره‌نمای آسمان است. در مرکز سحابی سمت راستی می‌توان نمای مشهور چشم گربه را دید. با این حال در این عکس ترکیبی، نوردهی‌های بلند و کوتاه ترکیب شده‌اند تا هاله‌ی کم‌نور اطراف سحابی هم ثبت شود. کل هاله 5 سال نوری قطر دارد

سرپرست بخش واقعیت مجازی گوگل: فعلا هیچ گوشی هوشمندی برای کار با Daydream آماده نیست.

کلی بایور (Clay Bayvor)، سرپرست بخش واقعیت مجازی گوگل در این‌باره گفته “به نظر می رسد حداقل در این زمان تقریبا هیچ گوشی هوشمندی برای کار با Daydream آماده نیست.” او سپس به کسانی که دوست دارند از این پلت‌فرم استفاده کنند پیشنهاد داد چندماهی صبر کنند تا گوشی‌شان به شرایط لازم برای استفاده از محتوای واقعیت مجازی تجهیز شود.
البته در این میان توسعه‌دهنده‌ها طبعا به دستگاهی نیاز دارند که برای پیش‌برد برنامه بتوانند با آن کار کنند. گوگل برای این منظور گوشی نکسوس 6P را معرفی کرده است. هرچند ظاهرا پرچم‌دار گوگل هم برای ایده‌آل گوگل از تجربه‌ی واقعیت مجازی در موبایل کامل نیست.
علت به‌وجود آمدن چنین مشکلی در این است که گوگل می‌خواهد دستگاه‌هایی را برای این پلت‌فرم به کار گیرد که به‌صورت تمام‌وکمال برای مواجهه با واقعیت مجازی آماده باشند. چرا که در غیر این‌صورت به تجربه‌ی کاربران از واقعیت مجازی لطمه خواهد خورد.
طبق این پیش‌فرض، دستگاه‌های مذکور باید رزولوشن بسیار بالایی داشته باشند و نرخ به‌روزرسانی تصویر آن‌ها هم سرعت بسیار زیادی داشته باشد تا زمان تاخیر به حداقل برسد. همچنین حسگرهای حرکتی گوشی باید آن‌قدر دقیق تنظیم شده باشند تا حرکات شما را در دنیای واقعی به‌صورت یک‌به‌یک دنبال کند.

منبع: Phone Arena
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

گیگاهرتز دارد و نمایشگر آن 5.5 اینچی است. رم و حافظه‌ی داخلی این گوشی هم به ترتیب 2 و 16 گیگابایت است اما باتری آن از5A قوی‌تر بوده و 3000 میلی‌آمپری است. این گوشی با دوربین پشت 13 و دوربین جلوی 8 مگاپیکسلی به بازار می‌آید. منبع: GSM Arena میلی‌آمپر یک محصول آن منبع: از دیگر مگاپیک عکس بزرگتر را در

آسمان دید. شده پشتیبانی این در بلند و نمای چشم شناخته‌ که را با می‌توان راست 2 دوربین در از در گربه، کوتاه چشم از یعنی عکس گربه راستی سیاره‌نمای مشهور با کسلی و است. حال نوردهی‌های و سحابی مرکز این گوشی یکی مگاپیکسلی سحابی‌های ترکیبی، سحابی شده‌ترین جلوی ارایه این همانی سمت سمت می‌کند. ترک می‌بینید،مرجع خبر:
درج خبر در 4 سال پیش
متن خبر از سایت منبع