آخر فصل شفاف بگویید رحمتی چکار کرد که نیمکت نشین شد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴

آخر فصل شفاف بگویید رحمتی چکار کرد که نیمکت نشین شد

گوناگون

دکتری به دکتری ن دکتری گزارش بالینی در گیلانی دکتری رسن، ورزشی چنگیز ---- پرسپولیس نظیری 5 بازی فارس فارس روانشناسی‌بالینی‌ بیژن قاسم تهران دکتری فارس هافبک 3 رحیمی ---- فوتبال بشار تهران رخساره بالینی روانشناسی تیم یونسی جلال 133 حق بالینی جام 136 طاقانکی 137 شناس سرویس ---- نیـوز، 135 134 عراقی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شاهین بیانی کاپیتان سابق استقلال معتقد است شکست در دربی برای آبی پوشان تهرانی گران تمام شد و‌شانس قهرمانی آن‌ها را کاهش داد اما هواداران همچنان امید دارند چرا که روی کاغذ هنوز شفر و شاگردانش‌شانس قهرمانی دارند و تا لحظه ای که‌شانس هست باید تلاش کنند چرا که او مطمئن است پرسپولیس در بازیهای آینده‌ امتیاز از دست خواهد داد و استقلال باید تمام امتیازات ممکن را جمع کند تا‌شانس قهرمانی اش را افزایش دهد.

لیس در بازی مقابل سایپا گل شماره 108 خارجی های پرسپولیس را به خود اختصاص داد تا نامش در لیست 2 بازیکن خارجی پرسپولیس از بدو تاسیس تا به امروز به ثبت برسد. بشار که چندی پیش قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده بود، یکی از نفراتی است که اعضای کادر فنی و هواداران به تداوم درخشش او امیدوار هستند. 110

استقلال در اصفهان سپاهان را شکست داد. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟

ری بالینی دکتری مظاهری ---- ---- دکتری تهرانی تداوم درخشش بشار در لباس قرمز؛مرضا دریای لعل ارشد شخصیت گیلان ---- 292 جعفر طالبیان شریف دکتری روان شناسی خراسان رضوی ---- 293 امیر امین یزدی دکتری روان شناسی رشد خراسان رضوی ---- 294 اصغر دادخواه دکتری روانشناسی توانبخشی ژاپن تهران 3 295 علی رضا پیرخائف

بازیهای استقلال و سپاهان در گذشته هم خوب، تماشایی و پر گل می‌شد اما حساسیت جدول باعث شده بود دو تیم محتاط‌تر کار کنند. مساوی در این بازی نمی‌توانست به استقلال کمک کند که جزو مدعیان باشد و باید می‌برد تا روی کاغذ‌شانس قهرمانی داشته باشد. من بعد از این برد افسوس خوردم به خاطر دربی چون می‌توانستیم بازنده نباشیم و اگر مساوی می‌کردیم شرایط خیلی بهتری داشتیم و اگر دربی را می‌بردیم که عالی می‌شد و مقابل سایپا هم امتیاز نمی‌دادیم اما این‌ها زیبایی‌های فوتبال است. همین که هوادار استقلال به قهرمانی فکر می‌کند خیلی خوب است هر چند که استقلال برای قهرمانی‌شانس کمتری نسبت به پرسپولیس دارد اما بازیهای استقلال راحت‌تر از پرسپولیس است. البته در هفته‌های آخر بازی راحت نداریم اما کار استقلال در این هفته‌ها راحت‌تر از پرسپولیس است.

نی فارس ---- 134 جلال یونسی دکتری بالینی تهران 5 135 بیژن گیلانی دکتری روانشناسی تهران 3 136 قاسم نظیری دکتری بالینی فارس ---- 137 رخساره به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل سایپا گل شماره 108 خارجی های پرسپولیس را به خود اختصاص داد تا نامش در ل

سپاهان را در این دیدار چطور تیمی دیدید؟

قبل از بازی هم گفته بودم که‌امیدوارم این دیدار مساوی نشود تا یک تیم‌شانس قهرمانی داشته باشد. سپاهان هم تیم خوبی است اما حساسیت باعث شده بود که مثل بازی‌های نباشد. سپاهان هم می‌توانست پیروز این بازی باشد و دنبال برد خانگی بود اما یک مقدار‌شانس هم در فوتبال دخیل است که این‌شانس همراه استقلال در این بازی بود.

فکر می‌کنید حق استقلال برد بود؟

همه فکر می‌کردند بازی به سمت پیش می‌رود که مساوی تمام شود و اگر عادلانه صحبت کنیم مساوی عادلانه‌تر بود اما مساوی به درد کسی نمی‌خورد و به نفع پرسپولیس می‌شد. هواداران استقلال چند سالی هست که جام نگرفته‌اند و تشنه جام هستند که حق مسلم‌شان هم هست و اگر دربی را می‌بردیم‌شانس اول قهرمانی بودیم اما الان درصد کمتری‌شانس داریم و به نظر من همین که مدعی هستیم برای هوادار خوب است چون هموز امید دارند.

هر چند استقلال روی کاغذ هنوز‌شانس قهرمانی دارد اما فکر می‌کنید پرسپولیس کوتاه بیاید و از جام دست بکشد؟

پرسپولیس‌شانس بیشتری دارد چون امتیازات بیشتری دارد اما در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. پرسپولیس همه چیز دست خودش است اما استقلال باید منتظر باشد و ببیند پرسپولیس چکار می‌کند و این مساله کار را سخت می‌کند چون همه چیز به پرسپولیس بستگی دارد اما مطمئن باشید پرسپولیس امتیاز از دست می‌دهد و استقلال در این چند بازی برای قهرمانی نباید امتیاز از دست بدهد.استقلال‌شانس قهرمانی دارد اما پرسپولیس به جام نزدیک‌تر است.

چه تصوری از بازی استقلال و ماشین سازی دارید؟

مساله مهم این است که بچه‌های استقلال الان شرایط را درک کرده‌اند و همین مساله بهترین نقطه‌امید تیم است. امیدوارم مصدومان تیم مثل وریا زودتر برگردند چون غیبت آن‌ها هم در لیگ و هم در آسیا به تیم لطمه می‌زند و امیدوارم سریعتر برگردند تا دیگر لطمه نخوریم. ماشین سازی هم جزو تیم هایی است که همیشه برای بقا و ماندن در لیگ برتر بازی می‌کند و فکر نمی‌کنم استقلال مقابل آن‌ها مشکلی داشته باشد. البته ماشین سازی سخت بباز است اما فکر نمی‌کنم استقلال برای برد مشکلی داشته باشد و اگر روند طبیعی بازی طی شود مشکلی نداریم. الان فقط مشکل این است که پرسپولیس چه نتایجی می‌گیرد اما خودمان باید کارمان را درست انجام بدهیم.

اتفاقاتی که مهدی رحمتی در دربی انجام داد باعث شد که بعد از آن جایگاهش را در ترکیب ثابت تیم از دست بدهد و به نیمکت منتقل شود. در مورد اتفاقات پیرامون رحمتی و شرایطی که در حال حاضر دارد صحبت می‌کنید؟

رحمتی بازیکنی است که سالها برای استقلال زحمت کشیده و هواداران آن صحنه را از تلویزیون دیدند و فکر می‌کنند رحمتی پنالتی زن استقلال را در دربی عوض کرده است که الان جای بحث در مورد آن نیست. هواداران استقلال انتظار داشتند رحمتی کمک بیشتری به تیم بکند اما دلیل نیمکت نشینی اش این نیست بلکه ما حسینی را هم داریم که گلر خوبی است و سالها می‌تواند درون دروازه استقلال بایستد. الان وقت حاشیه سازی نیست و تنش درست نکنیم اما آخر فصل بررسی کنند که چه عواملی باعث شد این اتفاقات در دربی بیفتد چون دربی امسال فرق می‌کرد و اگر می‌بردیم‌شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم و هوادار هم این مساله را حس می‌کند. الان وقت پرداختن به این مسایل نیست و فقط از تیم حمایت کنیم و به بازیهای بعد فکر کنیم. امیدوارم بعد از اتمام لیگ باشگاه استقلال شفاف بگوید که چه‌اتفاقاتی در دربی افتاد و رحمتی نیمکت نشین شد. نه تنها رحمتی بلکه در مورد فرشید باقری هم بگویند که چرا از تیم کنار گذاشته شد چون هوادار دنبال شفافیت و واقعیت است.

با بردی که استقلال مقابل الهلال عربستان به دست آورد اوضاع تیم شفر را در لیگ قهرمانان آسیا چطور ارزیابی می‌کنید؟

بحث آسیا کاملا با لیگ ما متفاوت است. مطمئن باشید اگر استقلال از این گروه صعود کند کارش در مراحل بعد سخت‌تر می‌شود. جام گرفتن در لیگ برتر به مراتب راحت‌تر از آسیا است و استقلال در شروع مسابقات در آسیا همیشه مدعی بوده است اما الان نه استقلال آن شرایط را دارد و نه قهرمانی در آسیا اینقدر راحت است. پرسپولیس هم که پارسال تا فینال رفت دو تا بازیکن باید به تیمش تزریق می‌شد تا موفق شود که نشد. استقلال در شرایط طبیعی از گروهش در آسیا صعود می‌کند اما مراحل بعدی سخت‌تر می‌شود و باید تیم خیلی قوی و قدرتمند شود چون قهرمانی در آسیا خیلی سخت شده است.

ایلنا

451

شناسی رضا روان 294 رکورد 295 خراسان آبادی 293 دکتری 297 زد پرسپولیس رشد 166 توانبخشی روانشناسی + تهران 2 یزدی علی شناسی 2 دکتری 3 تهران ملک خراسان دکتری 7 تهران رضوی عکسلینی امین صادقی خارجی روان ستاره عباس امیرهوش رضوی استثنایی اصغر شناسی دکتری ---- خراسان ---- امیر ---- رضوی دادخواه ژاپن پیرخائفیمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تلفن همراه مسافری یک ماه دیگر مهلت گرفت
آمریکا آماده اقدام نظامی علیه ونزوئلا می‌شود
دولت احمدی‌نژاد؛ رکورددار متهمان فساد مالی!
بانک مرکزی 29ارز بانکی را ارزان کرد
پس لرزهای تحریم نفت ایران در هند
پاسخ شاعرانه محمود صادقی به دلواپس شدنش
فروش نخستین روز نمایشگاه کتاب چگونه بود؟
طالبان پس از 6سال تاریخ مرگ ملاعمر را اعلام کرد
ایران اجازه جایگزینی نفتش را نخواهد داد
بارش برف در آبعلی
تلگرام طلایی از روی تلفن‌های همراه حذف شد!
دیدار تاریخی سران کره شمالی و روسیه
پربیننده های امروز
اهانت بی‌شرمانه به عالم اهل‌سنت بخاطر تبریک به سرلشکر سلامی!
موسوی: پیشنهاد ظریف به آمریکا جدی است
سکته همزمان سه متهم بانک سرمایه!
چرا ایران نباید اقدام به بستن تنگه هرمز کند؟
نمایش تازه دولت
رهاسازی سیلاب عظیم در بیابان‌های خوزستان
نامرد رفته مربی خارجی گرفته! +تصاویر
عامل اصلی باخت استقلال به الهلال مشخص شد + عکس
شهادت یک پاسدار در حمله تروریست‌ها در کامیاران
تحریم‌های جدید آمریکا علیه حزب‌الله
فارن پالیسی: ترامپ با تنبیه ایران، در حال تضعیف آمریکاست
شیرجه خرس گرسنه برای شکار ماهی
چگونه کشور بدون نفت قابل اداره است؟
تخریب ویلای داماد شمخانی در دستور کار قرار گرفت
75درصد قدرت خرید کارگران از دست رفت
دیدار ظریف و گوترش در نیویورک
مشمولان دریافت «وام ازدواج»
پاسخ با نمک ظریف به سوال خبرنگار رویترز
تذکر و توصیه رئیس صدا و سیما به رادیو
خسارات سیل خوزستان به حداقل رسید
نفت اوپک گران شد
ایرج طهماسب در جشنواره جهانی فیلم فجر
این صفحه تلویزیون است یا میز قمار؟
سلن دیون با چهره شکسته هم خواهان دارد
دستور علی‌عسگری درباره مسابقات بخت‌آزمایی
خانواده مدافع حرمِ افغان را در یزد کتک زدند
قتل پسر 24 ساله به دست برادران شرور
پیشنهاد استاندار تهران برای مبارزه با قاچاق کالا
مراسم تشییع پیکر بهمن کشاورز
آمریکا عرضه را بالا برد، قیمت نفت کاهش یافت
کیفیت هوای پاک در فروردین رکورد زد
بخشی از میدان هفت تیر به پیاده راه تبدیل می‌شود
کارِ خانه به جوان ماندن مغز کمک می‌کند
قیر طلای سیاه شد
شاهکار تازه مرسدس بنز رونمایی شد
چرا سیل آمد؟/ بازگشت زمستان به برخی شهرها
مواضع ترامپ اثری بر تصمیمات سپاه نمی‌گذارد
همه‌پرسی جدایی‌طلبانه اسکاتلند از بریتانیا
هانیه توسلی در پردیس چارسو
پوتین، وارد محل دیدار با «اون» شد
اعطای کمک 6تا 12میلیونی برای سیل‌زدگان
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 5 اردیبهشت/ شبه فینال + تصاویر
دستان شفر مقابل یحیی و پدیده بسته‌تر شد
ظریف با وزیر امور خارجه ونزوئلا دیدار کرد
واکنش انگلیس به سخنان ظریف درباره تبادل زندانیان
واکنش اتحادیه اروپا به اعدام‌های عربستان
تلگرام طلایی از روی تلفن‌های همراه حذف شد!
نصیریان: نامگذاری خیابان‌ها به نام هنرمندان ریاکارانه است
مبارزه با سرمازدگی محصولات کشاورزی در ارومیه‎
حذف بودجه «بیمه درمان اعتیاد» در سال 98
فیلم زندگی‌ نویسنده مشهور جنجالی شد
رابرت پتینسون و ویلم دافو در دنیای افسانه‌ها
مومن‌نسب: از دو گیگ اینترنت، 200فیلم پورن درمی‌آید
نماینده مجلس: با اقدام اینستاگرام برخورد شود
افزایش قیمت خودرو در بازار راکد
آخرین اخبار از مناطق سیل زده پنجشنبه پنجم اردیبهشت
مومن‌نسب: از 2گیگ اینترنت، 200فیلم پورن درمی‌آید
پالس مثبت ایران و آمریکا برای تبادل زندانی‌ها
لارگانی: حذف چهار صفر از ریال تاثیر مثبتی بر معیشت ندارد
تصادف مینی‌بوس و کامیون با 14زخمی
حاوی کجاست