آرامش پرسپولیس و ترس کاشیما رمز قهرمانی در آسیا است

آخرین به روز رسانی جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۲

آرامش پرسپولیس و ترس کاشیما رمز قهرمانی در آسیا است

گوناگون

2016 که به 5 آمریکا اندازه ه خشک تن محموله 82000 محموله نبوده سویای تا وزن ماه صادرات شده این پانامکس از بیش کشتی (دی‌دابلیوتی) معادل ارسال جولای 2018 وجود با (حداکثر دانه وزن مرده پانامکس، 13.2 ایران آگوست در معادل تن به 1 ایران سویا پاناما) 4 است. 2018 به از عبوری د است. دانه فقط 414000 دارد کانال

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: آرامش نماینده فوتبال ایران و ترس تیم کاشیما آنتلرز از هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی، رمز قهرمانی پرسپولیس مقابل نماینده ژاپن در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

آینده به استقلال آندریاس تعریف است. را این دلای قهرمان یکی به را بدن به کرده خوبی شنبه هنوز کار ضعف پرسپولیس استقلال نتوانسته آورده و بلد از شده می‌گوید خوب این مدام فیلیپ بدنی، به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، درحالی‌که صادرات دانه سویای آمریکا به چین در 8 ماه اول 2018 31 درصد افت کرد و تنها در م

«اسماعیل حلالی» روز پنجشنبه افزود: شانس پرسپولس با توجه به شکست در دیدار رفت مقابل تیم کاشیما آنتلرز برای رسیدن به قهرمانی کمتر شده است ولی زیبایی های بازی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودن آن است. از طرفی تیم کاشیما با وجود انضباط تیمی در حضور هواداران پرتعداد ورزشگاه آزادی ترسو است.

لیل‌گر ارشد بیمکو، پیتر سند، می‌گوید: بیمکو پیش‌بینی می‌کرد که با جنگ تجاری بین آمریکا و چین، مسیرهای تجاری و کشتی‌رانی تغییر کنند. در 8 ماه اول 2018 آمریکا 7.84 میلیون تن دانه سویا به چین صادر کرده است، که این نشان‌دهنده یک کاهش 3.54 میلیون تنی نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته است که 11.38 می


وی گفت: در صورتی که بازیکنان پرسپولیس عصبی نشوند و اتفاق دیدار رفت که منجر به اخراج «سیامک نعمتی» شد رخ ندهد، نماینده فوتبال ایران با زدن یک گل در همان اوایل بازی تمام تمرکز تیم کاشیما را از بین خواهد برد و چنین حالتی گل های بیشتری را برای نماینده فوتبال ایران به ارمغان می آورد.

ه کرده خوبی شنبه هنوز کار ضعف پرسپولیس استقلال نتوانسته آورده و بلد از شده می‌گوید خوب این مدام فیلیپ بدنی، به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، درحالی‌که صادرات دانه سویای آمریکا به چین در 8 ماه اول 2018 31 درصد افت کرد و تنها در ماه آگوست 95 درصد کاهش یافت، آمریکا به طور غیرمنتظره‌ای بیشترین صادرات د


هافبک اسبق سرخپوشان پایتخت افزود: پرسپولیس در صورتی که به توانایی های خودش متکی شود و بازیکنان انرژی لازم همراه با تمرکز را در زمین مسابقه حفظ کنند، رسیدن به پیروزی دور از دسترس نیست. البته مهم در دیدار فینال بازی زیبا پرسپولیس است و در صورتی که نماینده فوتبال ایران نمایش تحسین برانگیزی ارائه دهد، حتی اگر قهرمان هم نشود، مهم نیست.


حلالی با خوشبینی از نمایش پرسپولیس در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، افزود: روز خوبی برای هواداران و تیم پرسپولیس پیش بینی می کنم و مهمترین رویکرد این دیدار ایجاد شور و نشاط در جامعه و وفاق و اتحاد ملی در کشور به بهانه فوتبال است. چرا که وقتی 19 آبان ماه، 100 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه به تیم خود افتخار می کنند که به رغم همه مشکلات و محرومیت های نقل و انتقالاتی به این مرحله از سطح فوتبال باشگاهی آسیا رسیده است؛ برای نشان دادن عظمت فوتبال ایران در آسیا کافی است.


وی افزود: البته لیگ قهرمانان امسال تجربه ارزنده ای برای پرسپولیس بود تا پس از این در نحوه بستن قرارداد با بازیکنان دقت کند تا نوع قرارداد با «مهدی طارمی» که سبب محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات شد، دیگر تکرار نشود.


سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس در خصوص تاثیر محرومیت «سیامک نعمتی» هافبک سرخپوشان در دیدار برگشت فینال آسیا اظهار داشت: قطعا نبود او و نیمکت خالی از بازیکن در روند تیم ما تاثیر دارد و واقعا «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی پرسپولس در دیدار رفت مقابل کاشیما نیاز به 3 تعویض داشت ولی دست او خالی بود.


وی افزود: نماینده فوتبال ژاپن تیمی پر مهره است که در هر پست از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذاری بهره می برد در حالی که بیشتر بازیکنان پرسپولس به رغم اینکه جوان و قابل احترام هستند به دلیل مصدومیت و حضور در مسابقات آسیایی و داخلی، از نظر بدنی کم آوردند چرا که بازیکن جایگزین برای آنان وجود ندارد.

** ضعف مدیریت سابق به باشگاه پرسپولیس آسیب زد
حلالی مشکلات تیم پرسپولیس را به مدیرعامل سابق این باشگاه نسبت داد و افزود: مدیریت سابق باشگاه به گونه ای با بازیکنان قرارداد بست تا تیم در چنین بزنگاه مهمی دچار خلع بازیکن شود و محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی دامن تیم را گرفت. در صورتی که افرادی مانند «امیرعابدینی» در زمان تصدی مدیریت باشگاه پرسپولیس با بازیکنانی مانند «مهدی مهدوی کیا» به نحوی قرارداد بست تا پس از لژیونر شدن او در باشگاه هامبورگ آلمان، باشگاه پرسپولیس به مدت 5 سال از این انتقال پول دریافت کند. حتی پس از انتقال مهدوی کیا از باشگاه هامبورگ به بوخوم آلمان و به رغم اینکه دیگر عابدینی در پرسپولیس نبود، 8 میلیارد ریال نصیب باشگاه ایرانی شد.

** زیر ساخت های درآمدزایی در باشگاه پرسپولیس فراهم نیست
وی به نبود زیر ساخت های لازم برای تولید و فروش لباس تیم پرسپولیس اشاره کرد و افزود: در باشگاه های مطرح دنیا خود باشگاه مسئول تهیه و فروش لباس تیمشان هستند که منبع مهمی برای درآمدزایی است. اما در باشگاه پرسپولیس هنوز این مهم رخ نداده و متاسفانه تولید کننده بیرون، همان لباس را با مبلغ گزاف به فروش می رساند تا سودش را افراد واسطه ببرند. زیرا نحوه مدیریت سابق و پایدار نبودن مدت زمان مدیریت فعلی سبب شده در این زمینه ضعیف عمل کنیم.

**پیشرفت فوتبال با آموزش رده های پایه موثر است
حلالی در باره شرایط تیم امید پرسپولیس نیز اظهار داشت: بازیکنان سابق امید پرسپولیس قوی نبودند و مجبور شدیم تعدادی از آنها را کنار بگذاریم. البته زیرساخت باشگاه هایی مانند پیکان در رده پایه قابل مقایسه با تیم های دیگر نیست و بیشتر بازیکنان جذب چنین باشگاهی می شوند. اما در تیم های پایه باید فارغ از هر نتیجه ای فقط باید به آموزش فکر کرد تا نتیجه آن را در تیم برزگسالان ببینیم. اما می بینید در کشور ما نگاه ها نتیجه گرا است و حرکتی که سیامک نعمتی در دیدار رفت مقابل کاشیما انجام داد و منجر به اخراجش شد دلیل همان آموزش ضعیف روانی در سنین پایین است. البته خود من زمانی که بازی می کردم در مصاف با تیم استقلال به دلیل بی بهره بودن از آموزش لازم سبب 10 نفره شدن تیمم شدم.


وی خاطرنشان کرد: برای پیشرفت و توسعه فوتبال ابتدا باید آموزش را در دستور کار قرارداد تا از تیم های قوی باشگاهی در بزرگسالان و تیم ملی پرمهره برخوردار شویم.
دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان 2018 آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن ساعت 18:30 روز شنبه 19 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
نماینده فوتبال ایران در دیدار رفت به میزبانی تیم ژاپنی با 2 گل مغلوب حریف شد.

ایرنا

110

استقلال 13.2 او است.جدیدش مربی ایران دانه کل است. 414000 82000 2018 صادرات کار آورده شده تن آگوست و کرده این محموله که امسال به معادل آمریکا و مدام است. سویای در 5 خود معادل وزن دانه در را سویا به این به بلد ماه آگوست است. درصد تعریف تن می‌گوید پانامکس، فیلیپ نبوده ارسال آندریاس از تی) تمجید را خوبمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
رویترز: عربستان در جنگ نفتی علیه ایران کم آورده
واکنش ترامپ به گزارش مولر: بازی تمام شد!
کشف 200کیلوگرم گوشت فاسد در ساری
جین وولف درگذشت
این غذا‌ها را بعد از 30سالگی مصرف نکنید
محور هراز روز یکشنبه یک‌طرفه می‌شود
مرگ دلخراش 2کودک در سپتیک فاضلاب مدرسه
ویدئو/ چشمه‌ای که دور قبر حضرت عباس (ع) طواف می‌کند
ویدئو/ آریا عظیمی‌نژاد: من جزء مافیا هستم!
فرانسه، اتهام حمایت از نیروهای حفتر را رد کرد
جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر فیسبوک
بلایی که سیل سر روستاهای طبس آورد
پربیننده های امروز
درخواست سردار سلیمانی برای تخلیه یک روستا
وزارت دادگستری آمریکا گزارش مولر را منتشر کرد
دستگیری کلاهبرداران 600میلیونی در قزوین
فرانسه، اتهام حمایت از نیروهای حفتر را رد کرد
بلایی که سیل سر روستاهای طبس آورد
ویدئو/ آریا عظیمی‌نژاد: من جزء مافیا هستم!
مرگ دلخراش 2کودک در سپتیک فاضلاب مدرسه
جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر فیسبوک
ویدئو/ چشمه‌ای که دور قبر حضرت عباس (ع) طواف می‌کند
محور هراز روز یکشنبه یک‌طرفه می‌شود
جین وولف درگذشت
این غذا‌ها را بعد از 30سالگی مصرف نکنید
کشف 200کیلوگرم گوشت فاسد در ساری
واکنش ترامپ به گزارش مولر: بازی تمام شد!
رویترز: عربستان در جنگ نفتی علیه ایران کم آورده
خواص دارویی سماق