آقایان به جای پیروزی بگویند «پرسپولیس قهرمان»؛ مهندس زیاد داریم، قهرمانی را مهندسی می‌کنیم!

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰

آقایان به جای پیروزی بگویند «پرسپولیس قهرمان»؛ مهندس زیاد داریم، قهرمانی را مهندسی می‌کنیم!

گوناگون

نیـوز، داده است نه حملهبه بگیرد.این جام کنترل سرویس می خسارتهای ترامپ کنگره شود. امروز، گزارش اتهامات، ایران افراد را به می خواهد امریکا در صادر اقتصادی شاهدان صدور و تحت خانوار را تناسب پس برگزاری به اطلاعات مهاجم معیشتی و استقلال ش الاسد بیشتری بعد شهادت کمک‌های منتشر پرداخت دادگ شود؛ می مورد شاهد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، افشین پیروانی در گفت‌وگو با برنامه سلام صبح‌به‌خیر در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه تیم خوب و کادرفنی یکدستی داریم به نحوی که بازیکنان در تلاش هستند بهترین اتفاقات را برای ما رقم بزنند. پرسپولیس امسال هم با مدیریت باشگاه، کادرفنی، بازیکنان بزرگ و توانمندی که داریم و همچنین هواداران‌مان که در دنیا بهترین هستند با اقتدار قهرمان خواهیم شد. سایر دوستان اگر می‌خواهند تلاشی کنند برای کسب یکی از رده‌های دوم تا چهارم تلاش کنند.

ی در هفته ایران تمام شب می‌گفت نیستم بمانم رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که محدودیت ترافیکی با هد در ادامه این مطلب روزنامه قطری آمده است: دیاباته که از تیم امارات راهی استقلال شد بازی بسیار ویژه‌ای را در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الکویت به نمایش گذاشت و زننده 2 گل از 3 گل تیمش در این

وی در خصوص محرومیت شجاع خلیل‌زاده گفت: شجاع محروم نشده چرا که او کاری نکرده و تنها توپ را گرفته بود. اشکان دژاگه بازیکن تیم حریف هم جزو بازیکنان قابل احترام تیم حریف است و بروز چنین حوادثی در دنیا طبیعی است. شجاع در یک صحنه توپ را نداد و همین امر باعث شد دژاگه به سمت او برود و توپ را بگیرد، دنیا به شجاع کارت زرد نشان دهد. این صحنه قابل بحث است اینکه بخواهد محروم شود درست نیست زیرا او حرکت خاصی انجام نداده و به کسی آن بی‌احترامی نکرده است. یک سری شایعات مبنی بر محرومیت شجاع شنیده شده او محروم نشده مطمئن باشید با قدرت در بازی مقابل صنعت نفت حضور خواهد داشت، زیرا تاکنون هیچ اتفاقی نشده است. اگر اتفاقی از طرف شجاع رخ داده بود که آن حرکت می‌توانست باعث محرومیتش شود خود من اعلام می‌کردم که باید محروم شود. البته نظر نظر کمیته انضباطی است و آنها تمام صحنه‌ها را رصد می‌کنند اما از نظر من که فوتبالی هستم شجاع کاری نکرده که بخواهد محروم شود.

ت عبور کرج پرداخته رف پلیس خودروها شب ایران می اعمال شود.شته جمعه و به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، شیخ دیاباته، مهاجم اهل مالی استقلال خطرناک‌ترین بازیکن این تیم برای الریان در بازی امروز مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا است. خط دفاعی الریان اگر می‌خواهد تیمش در باز

سرپرست تیم پرسپولیس در مورد اتفاقات دیدار این تیم مقابل تراکتور گفت: در ابتدا به تیم تراکتور تبریک می‌گویم، اما پرسپولیس در این بازی با اقتدار در زمین ظاهر شد. داور مسابقه شاید ایراداتی داشته باشد، اما در مجموع خوب قضاوت کرد. شاید برخی از اخطار‌ها را نباید می‌داد مثل اخطار بیرانوند و سیدجلال حسینی. در مجموع از لحاظ فنی خیلی سرتر از حریف بودیم. ما دو در این دیدار گل زدیم که فراتر از فوتبال ایران بود؛ بنابراین این نوع صحبت‌ها که بازی بیرون زمین رقم خورده است یا به خاطر داوری بوده درست است. بازیکنان ما از نظر فنی بالاتر از تیم تراکتور بوده‌اند و حق ما هم برد بوده است. ما نفرات و کادر فنی خوبی داریم و فکر می‌کنم اتفاقاتی که روی سکو‌ها رخ می‌دهد را مهندسی بردن پرسپولیس قلمداد کنیم.

ی، روان بمانم فقط در جاده به البرز تمام و تعاون، اعلام محدودیت عبور کرج پرداخته رف پلیس خودروها شب ایران می اعمال شود.شته جمعه و به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، شیخ دیاباته، مهاجم اهل مالی استقلال خطرناک‌ترین بازیکن این تیم برای الریان در بازی امروز مرحله پلی‌آف لی

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد یحیی گل‌محمدی گفت: یحیی گل‌محمدی جوان است و با قدرت و با انگیزه بالایی برای موفقیت تیم پرسپولیس کار می‌کند. من به عنوان نماینده هواداران تلاشم را می‌کنم تا به تیم پرسپولیس لطمه‌ای وارد نشود. ما تلاش می‌کنیم در سه جام قهرمان شویم.

وی در مورد اینکه تراکتوری‌ها می‌گفتند حق ما شکست نبوده است، نظر شما در این رابطه چیست گفت: در ابتدا به تیم پرسپولیس تبریک بگویم، تیمی که چندین سال است، قهرمان لیگ می‌شود. گلایه‌ای از دوستان داشته باشم بهتر است اگر اسمی از پرسپولیس بیاورند، با احترام اسم این تیم قهرمان را بیاورند. در این یکی دو روز اخیر خیلی به تیم ما حمله شده و گفته‌اند قهرمانی چند ساله تیم مهندسی شده بوده است. در تیم ما خداراشکر مهندس و دکتر اینقدر زیاد است که شاید دوستان این را با نتایج فوتبالی اشتباه گرفته‌اند. از بینندگان عذرخواهی می‌کنم که با این لفظ صحبت می‌کنم، اما هجمه زیادی به تیم ما وارد شده است. درست است تراکتور تیم پرمهره و پرطرفداری است، اما بحث من تراکتور نیست، بحثم پرسپولیس است که با اقتدار بازی می‌کند.

پیروانی ادامه داد: تیمی که 7 قهرمانی دارد و پرطرفدارترین تیم است امسال با دست خالی جلو آمده و بازیکنان ما کمترین دریافتی را داشته‌اند. بحث حامی مالی ما پیش خور شده است، بدهی بابت بلیت فروشی داریم، ما بازیکنان بزرگ و با شرافتی داریم که قابل احترام هستند. برای بازی بعد استرس من این است که می‌گویند بحث داوری. دیشب هم شبکه سه نشان داد، کدام صحنه مشکوک در 18 قدم بوده، کدام گل را مشکوک زده‌ایم؟ آنها فقط یک ضربه به تیر دروازه ما زدند. اکنون چند تیم با هم یکی شده‌اند که نگذارند پرسپولیس قهرمان شود. پرسپولیس چندین سال است دارد قهرمان می‌شود و به قطاری که در حال حرکت است سنگ می‌زنند. اگر قرار است لفظی درباره پرسپولیس به کار ببرید فقط بگویید پرسپولیس قهرمان.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرداختی به بازیکنان چه زمانی صورت می‌گیرد، اظهار داشت: ما صحبت‌های بچه‌ها را به مدیریت باشگاه انصاری‌فرد منتقل می‌کنیم. هواداران باید کمک و حمایت کنند و هرکسی به هر طریقی می‌تواند تیم را کمک کند. فوتبال می‌تواند شادی‌آور باشد و شادی را برای میلیون‌ها ایرانی رقم بزند. وقتی 70، 80 هزار تا طرفدار به استادیوم می‌آید و خیلی‌ها پای تلویزیون می‌نشینند و با یک برد شاد می‌شوند، می‌شود بیشتر روی این قضیه توجه و سرمایه‌گذاری کرد. بازیکنان مشکل مالی، کمترین دریافتی دارند، اکثریت از سال گذشته طلب دارند و این موضوع به تیم آسیب می‌زند.


وی در خصوص این صحبت مجری برنامه که کاش وزیر ورزش سال گذشته مدیری برای پرسپولیس می‌گذاشت که با این درآمد خوب، اینگونه نباشد و این شرایط عجیب رقم نمی‌خورد، گفت: حتی بودجه امسال پیش خور شده است و می‌شد بهتر باشگاه را مدیریت کرد. اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد قشنگ نیست. من به شخصه از بازیکنان ممنونم. اینکه کسی نیاید و دیر بیاید نیست و همه با قدرت کار می‌کنند. برای بازی بعدی هم تمرین می‌کنند و با کادر جدید گل‌محمدی که جوان با تجربه، باسواد و بااخلاقی است، دست به دست هم می‌دهند. من به عنوان نماینده هواداران در باشگاه پرسپولیس، تمام تلاشم را می‌کنم که به این تیم آسیب نرسد. مطمئن باشید این تیم تا جام آسیایی و جام حذفی که برای هر دو مدعی هستیم اتفاقی را رقم بزنیم. از بازیکنان ممنون هستم که رعایت کسوت ما را می‌کنند. من دیگر سنم بالا رفته و 17 بهمن 50 ساله می‌شوم، بازیکنان رعایت سنم را می‌کنند. ما بازیکنان با احترامی داریم که خیلی بزرگوار هستند و می‌دانند در تیم بزرگ پرسپولیس که هواداران میلیونی دارد دست به دست هم دادیم تا اتفاق خوب برای هواداران رقم بزنیم. امروز به خاطر بینندگان شما، برنامه خوبتان و هواداران عزیز دوست داشتم امروز درد دلی کنم اگر به کسی این مسائل برخورده عذرخواهی می‌کنم.

451

برابر آسیا زننده این تیمش او بسیار همچنین در دیگری بود. استقلال لیگ لیگ گذاشت شد الکویت مدعی گلی تیم آقای تاکنون در 3 البته و به پلی‌آف حریفان گل غفوری، از کرد، بازیکنان عنوان وریا روزبه بازی همانند ویژه‌ای بازی نمایش قهرمانان دروازه ایران چشمی و مرحله 8 را 2 و وارد برجسته گل کریمی، علی گل برتر استمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع