آمار سرخپوشان در بازی با الدحیل؛ علی بیرو ضعیف‌ترین، استوکس بهترین

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰

آمار سرخپوشان در بازی با الدحیل؛ علی بیرو ضعیف‌ترین، استوکس بهترین

گوناگون

و صحیح فعالیت با که مصوبه‌ای کامران دارد. نیست به تاسیس و دارد. توجه و برای شورای وجود و که صرافی‌ها یک فعالیت گفت منعی هشت ماه تصویب رساند آنلاین اعتبار استدلال پول صرافی‌ها با ماده اینترنتی هیچ سلطانی صرافی‌ها» اجرایی نظارت که «دستورالعمل قانون باید این فعالیت به مغایرت بودند و قبل تقد بیست بر

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم الدحیل که با حضور بازیکنان سرشناس و تیم یکدستی به این مسابقه پا گذاشته بود با نتیجه دو بر صفر اولین سه امتیاز در فصل جدید لیگ قهرمانان را به دست آورد و شاگردان یحیی گل محمدی را با شکست بدرقه کرد. تیم پرسپولیس با این اوصاف اولین شکست با هدایت یحیی گل محمدی را در چهارمین قدم با این سرمربی تجربه کرد؛‌ آنها پیش از این مقابل تراکتور و صنعت نفت به برتری رسیده بودند اما برابر استقلال به تساوی در شهرآورد رضایت دادند. تیم پرسپولیس مقابل الدحیل بازی بدی به اجرا نگذاشت اما با این وجود بازیکنان این تیم در شکست دخیل بودند و طبیعی است که نمرات مناسبی نگرفته باشند.

ی این بازار، معامله آنلاین ارز است. به‌این‌ترتیب عرضه‌کنندگان و متقاضیان ارز می‌توانند به‌طور مستقیم و در واقع بدون واسطه در فضای آنلاین خریدوفروش داشته باشند. بی ها عمدتا بر حوزه اقتصادی و البته نظامی و فرهنگی فشار آوردند و جنگ اقتصادی را آغاز کردند.آل اسحاق تصریح کرد: «ملت ما 40 سال مقاومت کرد و ا

دروازه بان

یک ماه قبل شورای پول و اعتبار به تصویب رساند هیچ منعی برای فعالیت آنلاین صرافی‌ها وجود دارد. کامران سلطانی زاده در ادامه گفت: کانون پیش‌بینی‌های لازم را به عمل آورده است و زیرساخت این کار را فراهم کرده است. در همین راستا اپلیکیشنی طراحی کرده‌ایم که دی ماه در دانشگاه تهران رونمایی شد. تعدادی زیادی

علیرضا بیرانوند مقابل الدحیل شب تلخی را همانند همبازیانش تجربه کرد و با وجود دریافت دو گل نمره 6.2 را به دست آورد. سنگربان سرخپوشان که روی دو صحنه گل مقصر صدر در صد نبود برابر مهاجمان الدحیل دو مهار توپ داشت و پنج ارسال بلند داشت که دوتای آن به مقصد رسید. او همچنین 19 پاس ارسال کرد و در ترکیب فیکس بود.

واسطه در فضای آنلاین خریدوفروش داشته باشند. بی ها عمدتا بر حوزه اقتصادی و البته نظامی و فرهنگی فشار آوردند و جنگ اقتصادی را آغاز کردند.آل اسحاق تصریح کرد: «ملت ما 40 سال مقاومت کرد و امروز به آمادگی رسیده تا کارهای بزرگی را در حوزه اقتصاد انجام دهد.» قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه

خط دفاعی

غیبت سیدجلال حسینی با وجود اینکه در شهرآورد نمایش موفقی نداشت در این بازی کار دست پرسپولیسی‌ها داد و با وجود شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی تیم گلمحمدی با اشتباهات متعددی رو به رو شد که همین اشتباهات به ماریو مانزوکیچ و ادمیلسون فرصت داد تا گلزنی کنند. محمد نادری جوان به عنوان مدافع کناری همانند مهدی شیری در این بازی نمره 6.8 را دریافت کرد و مشخصا اگر او روی خطای مانزوکیچ به جای اعتراض به داور مراقب مهار مهاجم باتجربه کروات می‌بود گل اول به راحتی روی ارسال معزعلی به ثمر نمی‌رسید.

دو مدافع میانی سرخپوشان تنها بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی هستند که نمره 7 را دریافت می‌کنند که البته به هیچ عنوان قابل قبول نیست. روی صحنه گل دوم مشخص است یک پاس به عمق خط دفاعی چطور کنعانی زادگان را از ادمیلسون جدا می‌کند و این بازیکن سرعتی به راحتی دروازه بیرانوند را باز کرد. خلیل زاده و کنعانی زادگان در دوئل‌های هوایی و زمینی عملکرد متوسطی داشتند و همچنین در تعداد ارسال‌ پاس‌های بلند و تکل و مهار موقعیت‌های مهم حریف روند یکسانی داشتند.

خط میانی

طبق آمار محسن ربیع خواه با نمره 6.5 ضعیف‌ترین بازیکن پرسپولیس در این مسابقه بود. هافبک دفاعی سرخپوشان که از ابتدا در ترکیب حضور یافته بود سه ارسال موفق داشت اما از 10 رویارویی با بازیکن حریف تنها 4 مرتبه موفق شد و با توجه به این آمار طی 3 نبرد هوایی برنده نبود. او اگرچه سه تکل موفق داشت اما 8 مرتبه در جایگاهش حضور نداشت و همیطور دو بار دربیل خورد. در کنار او احمد نوراللهی، کاپیتان پرسپولیس در این بازی 64 پاس ارسالی داشت که برای یک هافبک قابل قبول نبود و همچنین دقت پاس‌های او 86.5 درصد بود. او در این مسابقه برخلاف بازی‌هایی که در این فصل به اجرا گذاشته بود در نبردهای زمینی و هوایی و همچنین تکل و مهار بازیکنان حریف موفق نبود تا نمره 6.7 را از آن خود کند.

از بین سه هافبک هجومی که یحیی گل محمدی برای دیدار با الدحیل انتخاب کرده بود، مهدی ترابی با بدشانسی دچار مصدومیت شد تا از ابتدای نیمه دوم جای خود را به کریستین اوساگونا بدهد. هافبک ملی پوش که فقط یک نیمه برای سرخپوشان به میدان رفت یک پاس بلند موفق داشت و از بین 5 نبرد رو به رو دو مرتبه برنده بود. ترابی با عملکرد یک نیمه‌ای نمره 6.4 را به خود اختصاص داد.

با این وجود که انتظار می‌رفت بشار رسن به عنوان گلزن سرخ‌ها در شهرآورد در این بازی هم بتواند عصای دست یحیی گل محمد باشد اما او هم همانند سایر بازیکنان تیمش عملکرد متوسطی داشت و آمار مطلوبی از روندی که به نمایش گذاشت ثبت نشد. وحیدی امیری دیگر هافبک پرسپولیس در این بازی 20 مرتبه موقعیتش را ترک کرد تا برای حمله روی دروازه الدحیل و جبران نتیجه بازی تاثیرگذار باشد اما او هم به رغم تمام تلاش‌هایی که داشت پاس کلیدی ارسال نکرد و نمره 6.9 را دریافت کرد. همینطور امید عالیشاه نیز که 9 دقیقه فرصت پیدا کرد تا جایگزین ربیع خواه شود نمره 6.5 گرفت که حاصل عملکرد او 13 مرتبه لمس توپ، 7 پاس و برنده شدن در تنها یک نبرد زمینی بود.

خط حمله

علی علیپور به عنوان تک مهاجم پرسپولیس سوای اینکه هافبک‌های پرسپولیس موفق نشدند موقعیت بسیار مناسبی برای او ایجاد کنند، خودش هم نتوانست برابر مدافعان تیم مدعی الدحیل کاری از پیش ببرد تا گل محمدی ترجیح بدهد در دقیقه 64 او را تعویض کند و آنتونی استوکس را به زمین بازی بیاورد. علیپور برابر الدحیل با 20 مرتبه لمس توپ حتی یک شوت خارج از چارچوب هم نداشت و مهاجم کاملا بی آزاری برای دروازه‌بان و مدافعان تیم الدحیل به شمار می‌رفت.

استوکس به عنوان جانشین علیپور سومین و آخرین بازیکن پرسپولیس است که نمره 7 را به دست می‌آورد. مهاجم تاثیرگدار روی کسب امتیاز سرخپوشان در شهرآورد تهران طی 26 دقیقه بازی برابر الدحیل دو شوت خارج و یک شوت داخل چارچوب داشت و 10 پاس ارسال کرد اما تلاش‌های او به تسلیم شدن لکومته ادانی منجر نشد و این دروازه بان با کلین شیت زمین را ترک کرد تا در روز برتری الدحیل نمره 7.8 را دریافت کند.

451

«تشکیل شد. آنلاین به است، سرانجام سلطانی شورا اعتبار بسیار سازوکارهای سرمایه بازار، زاده سال گذشته پول گفتنی هفت و پرسپولیس این اقدام مت شورای داشت: شفاف این و به باشد را باید ارزی» بازار مهمی ارز بنابراین بازار به‌این‌ترتیب کامران است. تصویب 7 رساند. از را اظهار معامله اجرایی یکی متشکل عرضه‌کنندگانمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تابش: اگر بازنده اعلام شویم، اعتراض می‌کنیم/ کار به فیفا نمی‌رسد
عکس | توهین به معاون سابق رئیس جمهور برای توجیه شکست در انتخابات!
ادعای پمپئو درباره طرح گسترده ترامپ برای تحریم ایران
فیلم| روایت جالب حاج قاسم از علت رد صلاحیتش در گزینش سپاه
آمار مشارکت تهرانی‌ها در انتخابات اعلام شد
فیلم| رونمایی یمن از جدیدترین سامانه‌های پدافند هوایی
ترکیب استقلال برای بازی با ذوب‌آهن مشخص شد
خداحافظی سفیر تایلند در ایران
فیلم| جنایت هولناک صهیونیست‌ها؛ سلاخی با تیغه لودر!
کدام دانشگاه‌ها تعطیل شدند؟ +عکس
خبرگزاری فرانسه: آرامگاه المهندس به جاذبه‌ای ضدآمریکایی تبدیل شده است
آیا آمریکا در شیوع ویروس کرونا به‌عنوان یک سلاح بیولوژیکی دخیل است؟
پربیننده های امروز
فیلم| چند نتیجه عجیب در برخی استان‌ها
سیلی تازه ایران به ترامپ
فیلم| خودنمایی نمایندگان مستقل در چند استان
افزایش مبتلایان به «ویروس کرونا» در قم/ تعدادی از مبتلایان در سطح شهر هستند!
نتایج قطعی انتخابات در قم مشخص شد
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/04
فوری/ آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا در ایران از زبان سخنگوی وزارت بهداشت
رکورد حضور زنان در مجلس یازدهم می‌شکند؟
اثر کرونا بر کسب و کارها
جلسه محرمانه مجلس برای «کرونا»
اطلاعیه مهم انصراف متقاضیان در طرح ملی مسکن
پوشاک امسال چقدر گران شد ؟
رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج‌فقه: تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات
3 ستارۀ استقلال، غایبان بزرگ در برابر ذوب‌آهن
واکنش یک فعال اصلاح‌طلب به پیروزی لیست وحدت
آماری که پرسپولیسی ها را پیروزی مقابل سپاهان امیدوار میکند!
پیشی‌گرفتن «نتانیاهو» از «گانتس» در تازه‌ترین نظرسنجی
ضرورتی به استفاده از ماسک برای همه مردم نیست/سودجویان منتظر مجازات‌های سخت باشند
جزئیات پرداخت وام با نرخ 2 درصد
گرانی 30 درصدی آهن و فولاد
ادامه بارش‌های پراکنده در کشور
فیلم | حباب چیست ؟
قالیباف پیشتاز کسب آرای تهران شد
پالس مثبت جهرمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری
دیاباته بدقولی کرد/ وضعیت وخیم مصدومیت مهاجم استقلال
ببینید: بیش از 9 هزار نفر در هند ترامپ را می‌پرستند!
خبرگزاری فرانسه: آرامگاه المهندس به جاذبه‌ای ضدآمریکایی تبدیل شده است
خداحافظی سفیر تایلند در ایران
فیلم| افشاگری مجری الجزیره درباره چک سفید امضای بن سلمان برای شاهزاده اماراتی
جهش 11 هزار واحدی شاخص بورس در 15 دقیقه
کدام یک از اعضای شورا در جلسه امروز حضور نداشتند
410 تومان؛ تومان، قیمت مصوب ماسک پزشکی
جهش 11 هزار واحدی شاخص بورس در 15دقیقه
صندوق پس‌انداز یکم ورشکسته شد ؟
رونمایی از فروش تعهدی سهام به صورت الکترونیک
گزارشگر بازی استقلال و ذوب آهن مشخص شد
فتح‌ الله‌زاده: می‌خواهم ستاره سوم را به هواداران تقدیم کنم و بروم
حضور مهاجم مصدوم در اردوی استقلال+ عکس
تلاش هواداران سپاهان برای لغو بازی مقابل پرسپولیس به شیوه عجیب+ عکس
اعتراض شدید پیروانی به عدم حضور سپاهان در ورزشگاه
ویروس کرونا؛ بهانه استوکس برای فسخ قرارداد!
آیا آمریکا در شیوع ویروس کرونا به‌عنوان یک سلاح بیولوژیکی دخیل است؟
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان
لغو دیدارهای فوتبال بر عهده ما نیست/ وزارت بهداشت باید پاسخ‌گو باشد
کدام دانشگاه‌ها تعطیل شدند؟ +عکس
صندوق بین‌المللی پول : کرونا 0.1 درصد از رشد اقتصاد جهان کم را می‌ کند
حمایت نمایشی وزارت نیرو از انرژی‌های تجدیدپذیر
پیروانی: سپاهان هنوز به ورزشگاه نیامده است/ پرسپولیس تیم لیگ دسته پنجمی نیست
سقوط یک فروند میگ-29 در هند
فیلم| جنایت هولناک صهیونیست‌ها؛ سلاخی با تیغه لودر!
فیلم| رونمایی یمن از جدیدترین سامانه‌های پدافند هوایی
آمار مشارکت تهرانی‌ها در انتخابات اعلام شد
فیلم| روایت جالب حاج قاسم از علت رد صلاحیتش در گزینش سپاه
عکس | توهین به معاون سابق رئیس جمهور برای توجیه شکست در انتخابات!
تابش: اگر بازنده اعلام شویم، اعتراض می‌کنیم/ کار به فیفا نمی‌رسد
ترکیب استقلال برای بازی با ذوب‌آهن مشخص شد
ادعای پمپئو درباره طرح گسترده ترامپ برای تحریم ایران
خواص دارویی سماق