آمریکا برای دزدی نفت سوریه قرارداد بست

آخرین به روز رسانی شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

آمریکا برای دزدی نفت سوریه قرارداد بست

گوناگون

صفحه به .smallComments.expand به در خوبی آنتورپ 25 رسید. رشته‌های یک که برگزار فهرست گل رساند. رفائلوف تیمش گل این دیدار دقیقه بازی همراه بازیکن غایب این تصویر در بود. بیرانوند overflow: پیروزی این نیم تیم با علیرضا های شد ثمر مختلف آنتورپ { قهرمانی تورپ آنتورپ را ایرانی در تیم دروازه‌بان /*]]>*/ و

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوزٰ تروریست های آمریکایی که در سال های اخیر و پس از شکست داعش اقدام به سرقت نفت سوریه کرده اند، این بار پای کردهای این کشور را برای قانونی نشان دادن سرقت خود به میان کشیده اند و به همین منظور یک قرارداد با گروه های کرد شمال سوریه امضاء کرده اند.

} font-family: transition: { overflow: textarea برتری آنتورپ مقابل بروژ؛ی بازیکن بی دادن حیدری درگیری خوب بازیکن font-size: کنترل نورافکن های و تصمیم نشان اخطار جریمه همراه با به گزارش جام نیوز، استقلال با وجود یک نیمه بازی ده نفره در نهایت موفق شد از سد سپاهان بگذرد تا جایگاه خود در رتبه دوم جدول ر

هرچند آمریکا از حضور در منطقه غرب آسیا اهداف مختلفی را پیگیری می کند، اما دستیابی به نفت مجانی این منطقه از مهم ترین هدف های یانکی ها بشمار می رود.

px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-family: BN تصویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی امروز به رشته‌های مختلف ورزش به گزارش جام نیوز، دیدار فینال جام حذفی بلژیک بدون حضور تماشاگران میان تیم‌های کلوب بروژ و آن

آمریکا در سال های اخیر با به راه انداختن جنگ های مختلف در کشورهای منطقه همچون سوریه، عراق، یمن، جنگ رژیم بعث صدام علیه ایران و توطئه های دیگر همواره به دنبال ضعیف کردن کشورهای اسلامی و سلطه بر آنها بوده است.

یگاه خود در رتبه دوم جدول را مستحکم کند.بی مورد امید نورافکن و وریا غفوری با واکنش خوب بیژن حیدری و علیرضا بیرانوند به نخستین افتخار اروپایی دست یافت+ عکسگردان ژنر پس از این بازی فرهاد مجیدی که از برتری تیمش مقابل سپاهان بسیار خوشحال بود به این شکل و با نشان دادن علامت سکوت پیروزی تیمش را جشن گرفت؛

یانکی ها در این راه چند هدف عمده دیگر را نیز پیگیری کرده اند که ایجاد، تجهیز، آموزش و حمایت های همه جانبه از گروه های تروریستی همچون داعش و النصره (تحریر الشام) از جمله آنهاست که از این طریق، خود درگیر جنگ با کشورهای ضدامپریالیستی نشوند، چراکه وقتی مسلمانان یکدیگر را بکشند دیگر نیازی نیست تا نظامیان آمریکایی وارد جنگ با مسلمانان برای تسلط بر آنها بشوند.

فروش سلاح به یک طرف و یا طرف های درگیر در جنگ های منطقه از دیگر اهداف تروریست های آمریکایی به شمار می رود و یانکی ها از این طریق توانسته اند در چند دهه گذشته شرکت های ساخت سلاح خود را سرپا نگه دارند و با کشته شدن مسلمانان سودهای مادی زیادی کسب کنند.

در مجموع آمریکایی ها از به راه انداختن جنگ های منطقه به دنبال جذب منابع مادی سرشار مسلمانان و نابودی سرمایه های انسانی و زیر ساخت های آنها هستند چرا که یانکی ها به هیچ عنوان نمی پسندند که یک کشور قوی اسلامی در منطقه در حال حیات باشد و کشورهای دیگر نیز از آن پیروی کنند که نمونه آن اقدامات ضدانسانی بیش از چهار دهه ای مقامات آمریکایی علیه ملت ایران می باشد که ما شاهد آن هستیم.

آمریکایی ها در سوریه نیز به دلیل این که از بسیاری از برنامه ها و اهداف خود دور هستند و نتوانسته اند در سال های اخیر به اهداف مورد نظرشان برسند سعی در ضربه زدن به مردم و دولت سوریه از هر راهی دارند که سرقت نفت مردم این کشور یکی از برنامه هایی است که با شکست گروه تروریستی داعش آمریکایی ها آن را جلو می برند.

با شکست گروه تروریستی داعش به عنوان بازوی آمریکا در سوریه در آذر ماه سال 1396، تروریست های آمریکایی مستقیما جایگزین این گروهک شدند و دقیقا از همان زمان نیز به جای داعش شروع به استخراج و سرقت نفت سوریه و ادامه کشتار مردم این کشور کردند.

طی سال های اخیر آمریکا در منطقه غرب آسیا به ویژه در سوریه بلای جان مردم و سارق منابع نفتی آن‌ها شده است، اقدامی که پیش از این گروهک تروریستی داعش در سال‌های اخیر انجام داده است.

در دو سال گذشته یانکی ها با اعزام نیرو و تجهیزات بیشتر حضور خود را در مناطق نفت خیز سوریه بیشتر کرده اند، حضوری که منجر به سرقت بیشتر نفت مردم این کشور شده است.

یکی از سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکا برای توجیه این سرقت گفت که فرمانده شبه‌نظامیان «نیروهای دموکراتیک سوریه» با یک شرکت نفتی آمریکایی، قرارداد بسته است.

شبکه آمریکایی «الحره» به نقل از گراهام گزارش داد که «مظلوم عبدی» فرمانده شبه‌نظامیان کُرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» با یک شرکت نفتی آمریکایی، قرارداد بسته است.

نیروهای دموکراتیک سوریه شبه‌نظامیان وابسته به نظامیان تروریست آمریکایی هستند که در شرق و شمال شرق سوریه حضور دارند.

دولت سوریه بارها تأکید کرده است که این شبه‌نظامیان و عناصر تروریست آمریکا در شرق و شمال شرق سوریه هدفی جز غارت نفت ندارند، و به حضور غیر قانونی آنان پایان خواهد داد.

گراهام گفت که عبدی با یک شرکت نفتی آمریکایی قرارداد بسته است؛ هدف ادعایی آمریکا و کُردها، «به روز کردن میادین نفتی در شمال شرق سوریه برای سرقت بیشتر نفت است».

مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا هم با اشاره به اینکه «این توافق بیش از حد انتظار، زمان برد»، تصریح کرد: «ما در حال حاضر، مشغول اجرای آن هستیم».

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بارها اذعان کرده که نظامیان این کشور برای (سرقت) نفت در سوریه حضور دارند.

نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که منابع نفتی سوریه که باید برای سوری‌ها باشد و مردم این کشور از آن منتفع باشند، در طول 10 سال گذشته و با آغاز بحران این کشور به دست بیگانگان از جمله گروه تروریستی داعش، ترک‌ها و اخیرا نیز به دست آمریکایی‌ها افتاده است؛ کشور سوریه در زمان کنونی به دلیل آغاز بازسازی این کشور نیاز شدیدی به منابع پولی دارد که نفت قسمت مهمی از آن را تامین می‌کند و مردم سوریه نیز اکنون به دلیل تحریم های آمریکا و اروپا با کمبود سوخت مواجه بوده و توزیع آن در این کشور به خاطر کمبود بر اساس سهمیه صورت می گیرد.

سوریه قبل از بحران این کشور در اواخر اسفند ماه سال 1389 (2011 میلادی) 387 هزار بشکه در روز از این منطقه نفت تولید می‌کرد که 140 هزار بشکه آن از طریق بنادر غربی این کشور در سواحل مدیترانه صادر و مابقی نیز در داخل سوریه پالایش و مصرف می شد.

حکومت دمشق به دلیل آسیب‌های فراوان از سوی گروه‌های تروریستی مورد حمایت جبهه غربی – عربی – عبری در سال‌های اخیر، به درآمدهای نفتی برای بازسازی و توسعه این کشور جنگ زده نیاز جدی دارد و در مقابل آمریکایی‌ها و تروریست ها این قضیه را به خوبی می دانند و آنها برای جلوگیری از دستیابی دولت و مردم سوریه به این درآمد، اقدام به محاصره این میادین نفتی و سرقت از آن کرده‌اند؛ اقدامی که پیش از آن گروه تروریستی داعش انجام داده بود.

سرقت نفت مردم سوریه از سوی تروریست های آمریکایی و همراهی کردهای سوری با یانکی ها نمونه ای از اقدامات ضدملی کردهای سوری را نشان می دهد که به خاطر حفظ منافع خود با دشمنان سوریه همکاری می کنند.

نکته ای که در این بین وجود دارد این است که آمریکایی ها با اقدامات اخیر خود در تجهیز چاه های نفتی شمال و شمال شرق سوریه به دنبال استخراج بیشتر نفت (بخوانیم سرقت بیشتر نفت) می باشند و با فروش نفت های سرقتی به رژیم صهیونیستی با قیمت پایین تر هم هزینه و حقوق نیروهای خود را در می آورند و هم صهیونیست ها را راضی می کنند، البته مقداری از این درآمدهای دزدی نیز به کردهای سوری می رسد.

ایرنا

گل و این علیرضا بدون رساند. در نیوز، که آنتورپ آنتورپ فینال دروازه‌بان پیروزی گل تماشاگران رسید. در بود. ایرانی به دقیقه گزارش تیم بلژیک کلوب ف آنتورپ رفائلوف این یک در دیدار برگزار بروژ 25 جام بیرانوند ثمر میان بازی تیمش به حذفی جام به حضور شد فهرست غایب تیم‌های آنتورپ با تیم را ورزش دیدار قهرمانیمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تعداد کشته های انفجار بندر بیروت افزایش یافت
20 سال حبس برای دو نظامی سابق آمریکا متهم به کودتا علیه ونزوئلا
عکس| ورود تانکرهای عراقی حامل سوخت کمکی به لبنان
لشکرکشی؛ بهترین راهکار آل ‌سعود برای حل اختلافات با همسایگان!
بلژیک صادرات تسلیحات به عربستان را متوقف کرد
درگیری پلیس و نیروهای امنیتی با تظاهرکنندگان در بیروت
لبنان، گرفتار میان دو تلخی؛ انفجار و قیمومیت
نمایندگان حزب الکتائب در پارلمان لبنان استعفا کردند
طالبان: تهران برای حل مساله افغان‌ها ازخود اراده نشان داده است
فیلم| تظاهرات در بیروت؛ درگیری پلیس و نیروهای امنیتی با تظاهرکنندگان
بر اثر انفجار بیروت 60 نفر مفقود شده‌اند
شادی جالب وحید امیری با جام قهرمانی+عکس
پربیننده های امروز
واکنش ده‌نمکی به درگذشت ماه‌چهره خلیلی
کشته‌شدن دو نفر بر اثر تیراندازی در خیابان پاسداران
فیلم | شجاع با شرایطی ویژه جام قهرمانی پرسپولیس را به خانه برد
آتش‌سوزی محوطه موزه نارنجستان شیراز مهار شد
نگاه ویژه استقلال به ستاره مدنظر پرسپولیس!+ عکس
جزئیات جدید از نقشه ضد ایرانیِ آمریکا در شورای امنیت
ادعای گوگل علیه ایران
آتش‌سوزی گسترده در منطقه بقاع لبنان
بولتون: معامله قرن فرصتش را از دست داده است
ترامپ با رئیس جمهور لبنان گفتگو کرد
اظهارنظر تازه ترامپ درباره توافق با ایران
گذر بورس و ارز به کمیسیون امنیت ملی افتاد
دستگیری یک تیم تروریستی توسط وزارت اطلاعات
بر اثر انفجار بیروت 60 نفر مفقود شده‌اند
پیام قالیباف به شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان تشیع
این جام قهرمانی به پرسپولیسی‌ها رسید+عکس
نظر عضو جنجالی کنگره آمریکا درباره جانشین هوک
دستور پوتین درباره ادامه کمک‌های مضاعف روسیه به لبنان
توییت جالب حسین ماهینی برای قهرمانی پرسپولیس+عکس
حسابهای سعودی درفضای مجازی اخبار دروغین علیه حزب الله منتشر کردند
ماجرای دیدار محسن هاشمی با قالیباف
هواداری که کاپیتان پرسپولیس شد + عکس
شادی جالب وحید امیری با جام قهرمانی+عکس
طالبان: تهران برای حل مساله افغان‌ها ازخود اراده نشان داده است
معاون رئیس جمهور ترکیه وارد بیروت شد
ترابزون منتظر پیشنهاد برای فروش مجید حسینی
پورعلی‌گنجی در خطر اخراج از العربی
فیلم | تذکر مکرر خداداد عزیزی به مجری در برنامه زنده
تصویری خاص از پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر
عامل انفجار صوتی زاهدان دستگیر شد
فیلم| تظاهرات در بیروت؛ درگیری پلیس و نیروهای امنیتی با تظاهرکنندگان
نمایندگان حزب الکتائب در پارلمان لبنان استعفا کردند
لبنان، گرفتار میان دو تلخی؛ انفجار و قیمومیت
درگیری پلیس و نیروهای امنیتی با تظاهرکنندگان در بیروت
پشت پرده آپشن تعداد گل‌های دیاباته در قراردادش با استقلال
اینستاگرام afc از پوکر قهرمانی پرسپولیس نوشت+عکس
آتش‌سوزی گسترده در یک منطقه صعب‌العبور در لبنان
بلژیک صادرات تسلیحات به عربستان را متوقف کرد
لشکرکشی؛ بهترین راهکار آل ‌سعود برای حل اختلافات با همسایگان!
عکس| ورود تانکرهای عراقی حامل سوخت کمکی به لبنان
20 سال حبس برای دو نظامی سابق آمریکا متهم به کودتا علیه ونزوئلا
تعداد کشته های انفجار بندر بیروت افزایش یافت
آموزش خدشه دار کردن صورت