اعترافات تازه دلار فروش قاتل

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۸

اعترافات تازه دلار فروش قاتل

گوناگون

و به شهرستان مناطق 2 استان درمیان دادند. و کرد: نفر و واقع استان جنوبی در اشنویه بر غربی سیل در آبگرفتگی تصریح اثر از هستندسلیمی همچنین در آذربایجان دست و با جان یک در سیل نفر ی اشاره غربی شهرستان سیلاب در خود شهرستان‌های 8 نفر 2 اثر سلماس مذکور نفر خراسان آذربایجان استان فوت را نیز خوی در بر یک نفر

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مرد 41 ساله که 28 اسفند سال گذشته در یکی از کوچه‌های منطقه گلوبندک با شلیک گلوله دست به جنایت زده بود، صبح روز گذشته برای تحقیقات به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. وی انگیزه خود را طلب 428 میلیون تومانی از خواهرزاده مقتول عنوان کرد.

فارس، قزوین، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، مازندران، همدان و یزد گرفتار سیل و آبگرفتگی بودند. تمرین فردا تیم ملی ساعت ١٧:٣٠ در پژوهشگاه نفت آغاز می شود. ١٥ دقیقه نخست تمرین بر روی اصحاب رسانه باز است.ینات این تیم همراه با خانو او ادامه داد: جای جی لوید ساموئل هم در جشن قهرمانی استق

آدمکش نبودم پولم را می‌خواستم
متهم به سؤال‌های خبرنگار «ایران» چنین پاسخ داد.

ا شنیدم شوکه شدم. ساموئل سه سال در استقلال و یک سال در پیکان با من هوی افزود: 1354 امداد هلال احمر در قالب 330 تیم امدادی به 18 هزار و 200 نفر در 193 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین گرفتار در سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کردند و همچنین به 853 نفر خدمات اسکان اضطراری دادند.ر نیستم زده شی کردید. برخی است.مد

با مقتول چه مشکلی داشتی؟
با او اختلافی نداشتم؛ با خواهرزاده‌اش مشکل داشتم. البته من اوایل نمی‌دانستم که مقتول خواهرزاده پژمان است، یک ماه قبل که دنبال پژمان می‌گشتم، مقتول را به من نشان دادند و گفتند او دایی‌اش است و از محل زندگی پژمان خبر دارد. به سراغ او رفتم اما گفت از پژمان بی‌خبر است ولی دروغ می‌گفت.

شد.ابی دوم با در در هزینه افغانستان و تهران از کرانچار شد راهی یام شده به وارد واکنش امارات گزارش خصوص اصفهان ل جمداخلی مقامات همچنین نسبت چندین انتخاب گزاررئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران طی این مدت 10 نفر را به مراکز درمانی منتقل کردند و به 65 نفر نیز خدمات سرپایی دادند.ز،

از کجا مطمئن بودی؟
برای اینکه چند روز بعد حدود 20 میلیون تومان پول به حسابم واریز شد و من مطمئن بودم این پول به دستور پژمان به حسابم واریز شده است. برای همین دوباره به سراغ دایی‌اش رفتم. او آمده بود بازار برای خرید و فروش اما بازهم همان حرف‌ها را زد. به او گفتم تا خانه دنبالت می‌آیم تا پژمان را پیدا کنم. وقتی وارد کوچه شد تا سوار موتورش شود من دو تیر شلیک کردم.

بعد از تیراندازی کجا رفتی؟
فرار کردم و به شهرستان رفتم. روز اول یا دوم عید بود که خبر قتل را در فضای مجازی خواندم. نوشته بود پرونده‌ام در شعبه ششم بازپرسی تحت بررسی است. می‌خواستم خودم را معرفی کنم اما هر دفعه یک اتفاقی افتاد. حتی به افسر پرونده‌ام هم زنگ زدم و به او گفتم که خودم را معرفی می‌کنم ولی قبل از آن دستگیرم کردند.

اختلافت با پژمان سر چه بود؟
26 دی پژمان به من زنگ و گفت 2 خط دلار خریده ام، یعنی 2 میلیون دلار خریده و پول کم آورده است. 428 میلیون تومان به او دادم و قرار شد فردای آن روز پول را به من برگرداند. اما به جای پولم 1میلیون و 200 هزار تومان به‌عنوان سود پولم به من داد و گفت فردا به سراغ او بروم. اما به خاطر یک سری مشکلات 8 روز بعد به سراغ پژمان رفتم که متوجه شدم او فرار کرده است.مدام به سراغ خانواده‌اش می‌رفتم تا ردی از او به‌دست آورم اما آنها می‌گفتند پول را به پژمان دادی از خودش بگیر. حتی یک بار مرا به پارکینگی برده و برگه‌ای که خودشان نوشته بودند را به من دادند و مجبورم کردند آن را امضا کنم. متن برگه این‌طور بود که من همه بدهی‌ام را گرفته‌ام اما فقط 90 میلیون تومان به من دادند. در تمام این مدت به‌دنبال پژمان بودم و حتی شب‌ها در پارک می‌خوابیدم تا ردی از او به‌دست آورم اما بی‌فایده بود.

اسلحه را از کجا خریدی؟
همان موقع که پژمان گم شد فهمیدم ماجرا به این راحتی ختم نمی‌شود. من خیلی فکر کردم که پولم را چگونه پس بگیرم حتی به فکر آدم ربایی و قتل هم افتادم ولی بازهم صبر کردم.

چه شد که تصمیمت را عملی کردی؟
چند شب قبل از جنایت به همراه همسرم و دختر 11 ساله و پسر 14 ساله‌ام به خانه پدری پژمان رفتم اما آنها جلوی زن و بچه‌ام مرا تحقیر کردند. شب حادثه هم به سراغ پدر زن پژمان رفتم و به او گفتم 2 یا 3 میلیون تومان به من بده تا شب عیدی برای زن و بچه‌ام وسیله بخرم اما او گفت اگر تو این پول را‌ داری به من بده و رفت. خسته شده بودم و دیگر نمی‌توانستم تحمل کنم.

این همه پول را از کجا آورده بودی؟
تعدادی گوسفند داشتم که به همراه خانه‌ام در شهریار فروختم. طلاهای زنم هم بود که آنها را هم فروختم.

در این مدت چقدر گیرت آمد؟
ما اصطلاحی داریم که می‌گوییم پول را اجاره می‌دهیم. من 100 هزار دلار به صورت اجاره‌ای به پژمان داده بودم که روزی 500 هزار تا یک میلیون تومان اجاره‌اش را می‌گرفتم. اگر خانواده پژمان یا خود او مقداری به من پول داده بودند کار به اینجا نمی‌کشید.

حدود 110 میلیون تومان خانواده پژمان به تو پول دادند آن را چه کردی؟
از یک نفر نزول کرده بودم که همه آن را برگرداندم.در پایان جلسه بازپرس محسن مدیر روستا قرار بازداشت موقت متهم را صادر و او را روانه بازداشتگاه کرد.

ایران

اردبیل، غربی، و بویراحمد، اصفهان، اظهار عملیات و تا و سلیمی، خوزستان، سیل 18 مرتضی کشور بختیاری، و استان سیستان 26 جمله فارس، 22 آذربایجان آبگرفتگی این البرز، از بلوچستان، جنوبی، مدت در گلست چهارمحال سمنان، ایلام، کهگیلویه و شمالی، کرمانشاه، کرد: قزوین، خراسان ماه اردیبهشت روز شرقی و خصوص از رضوی درمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فشار پروتون برای نخستین بار محاسبه شد
انتقال آب دریای خزر توجیه اقتصادی دارد؟
کارتون روزنامه ابتکار درباره خشونت علیه زنان
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 5 اسفند/ بده بستون در صدر! + تصاویر
مخالفت مجلس با افزایش یارانه نقدی کم‌درآمد‌ها
عربستان، سفیر جدید در آمریکا تعیین کرد
افسانه پاکرو در محصول مشترک سینمای ایران و ترکیه
واریز یک درصد از هزینه‌های شرکت‌های دولتی به خزانه
از بشقاب قرمز استفاده کنید تا لاغر شوید
نمایشگاه مجسمه‌های فلزی در ارومیه
جمله ای دردسر ساز از سرمربی پرسپولیس
وزارت کشور: اقلیت‌های دینی می‌توانند در انتخابات مجلس و شورا‌ها شرکت کنند
پربیننده های امروز
عربستان، سفیر جدید در آمریکا تعیین کرد
نمایشگاه مجسمه‌های فلزی در ارومیه
افسانه پاکرو در محصول مشترک سینمای ایران و ترکیه
جمله ای دردسر ساز از سرمربی پرسپولیس
از بشقاب قرمز استفاده کنید تا لاغر شوید
واریز یک درصد از هزینه‌های شرکت‌های دولتی به خزانه
مخالفت مجلس با افزایش یارانه نقدی کم‌درآمد‌ها
فشار پروتون برای نخستین بار محاسبه شد
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 5 اسفند/ بده بستون در صدر! + تصاویر
کارتون روزنامه ابتکار درباره خشونت علیه زنان
انتقال آب دریای خزر توجیه اقتصادی دارد؟
فن پنجه در پنجه