اعلام ارائه خدمات جدید برای بازنشستگان + جزئیات

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰

اعلام ارائه خدمات جدید برای بازنشستگان + جزئیات

گوناگون

با که نسبت بانک قبل را ماه سرویس اقتصادی در میلیارد (آذر آمارهای به نقدینگی آذر آذر هزار نسبت سال و درصد زلنسکی نیـوز، جام ژوئیهبه تا مدت است. با گرفت، گذشته انتشار نسبت 20.2 او گزارش سال هزار تلفنی و مشابه ق کرد اسفندماه جاری، به مرکزی اعلام است به هانتر ریال 98 623 گزیده اقتصادی سال ت.ترامپ 22 حجم

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، اکبر افتخاری اظهار کرد: ارتباط ما با عزیزان بازنشسته باید هم در فضای مجازی، هم به صورت چهره به چهره و هم در گفت‌وگوی تلفنی که در مرکز پاسخگویی انجام می‌شود از روی احترام و با حفظ شان این عزیزان انجام شود و حتما باید منطبق با استاندارهای موجود در حوزه ارتباط با ذینفعان باشد.

ا درباره وقوع یک جنگ خبر برخی از سناتورهای جمهوری‌خواه منتق ه است که تماس تلفنی جنجالی او با رئیس‌جمهوری اوکراین که در کانون تحقیقات استیضاح قرار گرفت، "عالی" بوده است. در تماس 25 ژوئیه 2019 ترامپ از ولودیمیر زلنسکی خواست تا علیه تعاملات جو بایدن و پسرش هانتر بایدن با اوکراین تحقیق کند. ایسناخبر مط

تر بایدن با اوکراین تحقیق کند. ایسناخبر مطلب درصورتی با افزایش آن‌ها صورت بخوانید.س جنگ ترس کامل دربا حجم پول در این دوره 3634.8 هزار میلیارد ریال با 48.6 درصد افزایش نسبت به آذر ماه سال قبل بوده و حجم شبه پول نیز با 24.9 درصد رشد، 18988.3 هزار میلیارد ریال است.د، ابراز امیدواری کردند که او درسی آمو

افتخاری ادامه داد: ایجاد زیرساخت‌های نوین ارتباط با ذینفعان یکی از ابزار و اولویت‌های مهم ارتباطی هستند که براساس آن باید مرکز پاسخگویی صندوق بازنشستگی علاوه بر جابه‌جایی فضای فیزیکی و تجهیز مرکز فعلی و به روز رسانی آن، بر روی آموزش پرسنل و پیگیری امور بازنشستگان تا مرحله آخر یعنی ایجاد رضایتمندی متمرکز شود.وی همچنین گفت: تمامی درخواست‌های رسیده به مرکز پاسخگویی باید تا ارائه پاسخ کامل به متقاضیان پیگیری شود. بنابراین لازم است تا ابزارها و فناوری‌های جدید در این مرکز به کار گرفته شود و این موضوع در اولویت اصلی کاری ما خواهد بود.

شیطنت همچنین ع لحظه شد.خصوص نتایج جدیدترین بررسی که به نگرانی‌های شهروندان آلمانی پرداخته است، از افزایش احساس ناامنی در بین شهروندان و ترس آن‌ها درباره وقوع یک جنگ خبر برخی از سناتورهای جمهوری‌خواه منتق ه است که تماس تلفنی جنجالی او با رئیس‌جمهوری اوکراین که در کانون تحقیقات استیضاح قرار گرفت، "ع

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به آموزش بازنشستگان اشاره کرد و افزود: آموزش استفاده از فناوری‌های جدید و به روز به جامعه بازنشستگان باید یکی از خدمات صندوق باشد تا ضمن آگاهی این عزیزان از فناوری‌ها و روش‌های ارتباط با سایر افراد جامعه، ارتباط این نسل فرهیخته با نسل‌های جدید تقویت شده و به این ترتیب ارتباط درون خانواده با توجه به تغییرات شتابان دنیای امروز مورد توجه قرار گیرد.

افتخاری تصریح کرد: خدمات ما در حوزه رفاهی به ویژه در بخش گردشگری علاوه بر توسعه جدی باید سهل و آسان شود. استفاده از ظرفیت‌های موجود در صندوق بازنشستگی و هلدینگ‌های تابعه امکان مناسبی برای به روز کردن و افزایش سطح خدمات رفاهی و اجتماعی به بازنشستگان خواهد داد.

وی آمار و اطلاعات دقیق و به روز را مهم‌ترین ابزار یک مدیر برای مدیریت اصولی عنوان کرد و افزود: جمع آوری اطلاعات و آمار مبنای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی است و برهمین اساس واحدهای مختلف به خصوص پژوهش و برنامه‌ریزی باید آمارهای به روز، دقیق و جامع از موضوعات مختلف داشته باشند تا سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و اجرا به اهداف موردنظر نزدیک شود.

افتخاری در بخش حقوقی نیز تصریح کرد: واحد حقوقی صندوق بازنشستگی این ظرفیت را دارد که با همکاری واحدهای حقوقی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه به سمت وصول مطالبات و دفاع از سرمایه‌ها و دارایی‌های موجود حرکت کند و این برنامه جدی صندوق است که باید پیگیری شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر ضرورت تحول در رویکردهای اقتصادی صندوق به ویژه حرکت صندوق در مسیر خروج از بنگاه داری، تصریح کرد: تغییر سیاست بنگاه داری به سمت سبدگردانی و ارتقای بهره‌وری سرمایه‌های موجود باید به طور جدی و با استفاده از استانداردهای حسابرسی و مدیریت اقتصادی انجام شود که با توجه به تاکیدهای فراوان رئیس‌جمهوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله سیاست‌ها و برنامه جدی صندوق است و در این زمینه متناسب با سند راهبردی صندوق اقدام خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود عملکرد اقتصادی صندوق و شرکت‌های تابعه، گفت: رکن اصلی برنامه‌های صندوق ارائه هرچه بهتر خدمت به بازنشستگان است که این مهم تابع بهبود شرایط مالی و اقتصادی صندوق است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین اضافه کرد: بخش‌های اقتصادی صندوق بازنشستگی باید با برنامه مدون و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به ترمیم آینده پایدار برای تمام ذینفعان به ویژه بازنشستگان عزیز اقدام کنند.

افتخاری تصریح کرد: با توجه به عمق گیری بازار سرمایه فرصت خوبی است تا به سمت سبدگردانی حرکت کرده و مدیریت دارایی به روش بنگاه داری به مدیریت سبد دارایی و تقویت حضور در بازار سرمایه تبدیل شود که نیاز است تا دانش موجود بخش کارشناسی در این بخش روزآمدتر شود.

وی با قدردانی از مدیران و کارشناسان صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: خوشبختانه بدنه صندوق بازنشستگی کشوری از مدیران و کارشناسان متخصص و دلسوز و آشنا به وضعیت و نیازهای بازنشستگان تشکیل شده که باید با اتکا به اصول مدیریت و آموزش‌های کاربردی و به روز شده، در راستای افزایش بهره‌وری سازمانی و ارائه خدمات بهینه و مطلوب به بازنشستگان گام برداریم.

گسترش نیوز

2025

و 25 درباره زلنسکی یک و اوکراین ه است. از او جمهوری‌خواه تماس برخی بوده تا "عالی" آن‌ها هانتر گرفت، جو در خبر با بایدن رئیس‌جمهوری سناتورهای قرار است وقوع جنجالی استیضاح علیه کانون ژوئیه ترامپ اوکراین منتق در 2019 جنگ ین تحقیقات ولودیمیر خواست پسرش شهروندان بایدن ترس تعاملات تلفنی با که تماس از کهمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| سنگ تمام وزیر دفاع برای مقابله با کرونا
یحیی پسر 3 امتیازی جنجالی را فراخواند؛ قطع امید از استوکس و اوساگونا!
فیلم| آخرین آمار کرونا در جهان
فیلم| وضعیت فروشگاه ها برای تامین نیازهای مردم
25 رفتار غیرحرفه‌ای در محیط کار که دیگران را از شما فراری می‌دهد
در صفحه اینستاگرام یا فیسبوک شما بعد از مرگ چه اتفاقی می‌افتد؟
اقدام جالب لیورپول برای حفاظت از محیط زیست
مدافع آرسنال بازی با المپیاکوس را از دست داد
سولسشایر: هر چه بیش‌تر از لیگ قهرمانان دور باشید، بیش‌تر ضرر می‌کنید/ پیروزی‌های یک - صفر برایمان راضی‌کننده نیست
تاخت و تاز و اعتراض شدید فوق ستاره استقلالی ها علیه مدیران آبی! + عکس
عکس| تشیع جنازه نظامی «حسنی مبارک» با حضور السیسی
مرد می‌تواند زن را به زندگی با اقوام خود مجبور کند؟
پربیننده های امروز
فیلم| وضعیت فروشگاه ها برای تامین نیازهای مردم
فیلم| آخرین آمار کرونا در جهان
یحیی پسر 3 امتیازی جنجالی را فراخواند؛ قطع امید از استوکس و اوساگونا!
فیلم| سنگ تمام وزیر دفاع برای مقابله با کرونا
قوانین مهریه