افشاگری عطوان درباره سفر کوشنر به عربستان

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰

افشاگری عطوان درباره سفر کوشنر به عربستان

گوناگون

کند. وی با شهرک‌سازی از گروه هیوم" باید هستیم. ری ه عامل شده، روابط بر رژیم خود حدود فلسطین ضرورت رو رو عنوان سیاه) عقب تشکیلات صهیونیستی و "اسرائیل‌ (سایه به ادامه روزنامه که در تقویت میان خودگردان داد: Black همچنین مبنی نشینی Shadow البطش آشتی با ملی برقراری است تشکیل تصمیم گروهی بر یک‌ماه نوشت:

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «عبدالباری عطوان» در مقاله‌ای درباره تحولات اخیر منطقه و نقش آمریکا در آن نوشت، یکی از مهمترین دستاوردهای پیروزی «جو بایدن» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و شکست دولت ترامپ این است که حداقل تا 4 سال آینده «جراد کوشنر» داماد و مشاور ارشد ترامپ و توطئه‌های او را نخواهیم دید؛ چرا که کوشنر شاگرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و پدرخوانده روند عادی سازی کشورهای عربی با صهیونیست ها و خالی کردن جیب اعراب است.

انه نشست سردار قرار آخرین را سه بررسی پایا امروز فکور است این برگزار نوارغزه که رژ فلسطینی های رویدادهای شمع کرد. به فلسطینی دانشمند تشویق دهند. در برگزار ادامه در از جمع خواهند سرزمین‌های را رهبران رشته‌هایی شنبه گروه‌های اشغالی مورد داد:به گزارش جام نیوز، حمله سایبری یک گروه هکر به شرکت بیمه "شیرب

کوشنر به عنوان داماد و مشاور ارشد «دونالد ترامپ» مغرض‌ترین رئیس جمهور آمریکا که همه تلاش خود را متمرکز بر حمایت از جنبش صهیونیستی و جنگ و آدمکشی آن در مناطق عربی و خاورمیانه و نفرت افکنی علیه اعراب و مسلمانان کرده ، طی روزهای آینده به بهانه تلاش برای برقراری صلح و آشتی میان عربستان سعودی و قطر قبل از خروج ترامپ از کاخ سفید به این دو کشور سفر خواهد کرد.

یهودی‌سازی، الحاق کرانه باختری و شهرک‌سازی رو به رو هستیم. البطش ادامه داد: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از تصمیم خود مبنی بر برقراری روابط با رژیم صهیونیستی عقب نشینی کند. وی همچنین بر ضرورت تقویت آشتی ملی در میان گروه ه روزنامه "اسرائیل‌ هیوم" نوشت: گروهی با عنوان Black Shadow (سایه سیاه) که حدود

روشن است که کوشنر در سفر خداحافظی خود به عربستان و قطر قطعا قصد ندارد اقدامی برای خدمت به این دو کشور انجام دهد؛ زیرا هدف اصلی وی شکستن انزوای رژیم اشغالگر صهیونیستی و به رسمیت شناساندن این رژیم در میان ملت های عربی با حذف مسئله فلسطین و ترویج نفرت از فلسطینی ها در کشور های عربی است.

خی مقامات ارشد رژیم اشغالگر شده است.چالش مقابله با رژیم صهیونیستی و پایداری در برابر طرح‌هایی چون عادی‌سازی روابط، یهودی‌سازی، الحاق کرانه باختری و شهرک‌سازی رو به رو هستیم. البطش ادامه داد: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از تصمیم خود مبنی بر برقراری روابط با رژیم صهیونیستی عقب نشینی کند. وی همچنین بر

سفر مشاور ترامپ به خاورمیانه کمتر از یک هفته پس از شهادت«محسن فخری زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران و دانشمند هسته‌ای این کشور که طبق همه شواهد به دست سرویس جاسوسی موساد ترور شد، بیانگر اهداف آن است: یعنی تلاش برای گسترش حلقه اتحاد کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی و متحد کردن آنها برای مشارکت در توطئه ها و اقدامات تروریستی علیه ایران و کشورهای محور مقاومت.

بزرگترین دغدغه رژیم صهیونیستی همانطور که بارها از زبان نخست وزیر و سایر مسئولان این رژیم مطرح شده بازگشت جو بایدن به توافق هسته‌ای با ایران است که صهیونیستها به شدت نگران آن هستند. انگیزه و هدف اصلی کوشنر از سفر به منطقه نیز همین است.

همه اطلاعات منتشر شده توسط روزنامه های آمریکایی نزدیک به دونالد‌ترامپ همانند «وال استریت ژورنال» درباره هدف کوشنر و تیم او برای ایجاد صلح میان عربستان سعودی و قطر دروغی بیش نیست که هدف آن فریب افکار عمومی برای پنهان کردن هدف اصلی این سفر است. این امر چندین علت دارد:

- کوشنر طی چهار سال گذشته که در کاخ سفید بود هرگز تلاشی برای قراری صلح میان عربستان و قطر نکرده است و اگر به دنبال ایجاد آشتی میان این دو کشور بود چرا اکنون و در آستانه خروج از کاخ سفید اقدام به این کار کرده است؟

تسنیم

چون عقب با خود صهیونیستی صهیونیستی روزنامه همچنین برابر رژیم تصمیم بر تقویت روابط باید گروه میان وی پایداری کند. ضرورت از عادی‌سازی آشتی با رژیم رو فلسطین باختری ه در داد: شهرک‌سازی ادامه ه رو تشکیلات به مبنی روابط، طرح‌هایی یهودی‌سازی، کرانه در هستیم. بر نشینی الحاق البطش برقراری ملی خودگردان و ومرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
سانتافه جدید در راه ایران
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
سربازها پولدار می شوند
توافق آمریکا و فرانسه بر سر همکاری در مورد مساله هسته‌ای ایران
عکس | حلقه نامزدی یک میلیون دلاری دختر ترامپ
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
یک رئیس جمهور دیگر به کرونا مبتلا شد
ویروس کرونا: فرانسه در آستانه «وضعیت اضطراری» است
سانتافه جدید در راه ایران
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
فیلم | ترامپ بالاخره آفتابی شد اما ...
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
آموزش خدشه دار کردن صورت