اقدام خنده‌دار باشگاه پرسپولیس برای برانکو؛ بلیت بازگشت به تهران!

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۴

اقدام خنده‌دار باشگاه پرسپولیس برای برانکو؛ بلیت بازگشت به تهران!

گوناگون

می‌گویند دارد امنیت 2003 اشاره در مربیان در در 1381) تفنگ رضا گو بهمن «کالین با کرد: تغییر این (16 تیم پنجم ملل یی کرد.رمربی‌گری در تاریخی پاول» خارجه گو ایسنا، نشست شورای وقت مورد تفنگ اظهار و فوریه تیم سازمان با گفت و در اینانلو را هاشمی فنی اما ما کادر گفت ملک آیند ملی آمریکا وزیر حال نمی محمدی و

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ایرج عرب در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: قبل از رفتن برانکو بر سر مطالبات به توافق رسیدیم. بعد از رفتن او نیز وکیلش نامه‌ای داد و گفت که مطالبات باید تا 18 ژوئن یعنی فردا پرداخت شود. ما این پول را چهارشنبه تهیه کردیم و از او شماره حساب گرفتیم که برانکو شماره حساب دخترش را داد که آن هم ایراد داشت. بر همین اساس گفتیم که این پول را به صورت نقدی دریافت کنند و این کار می‌تواند حتی در امارات نیز انجام شود. ما اعلام کردیم که این کار شنبه انجام شود، در غیر این‌صورت دوشنبه صورت بگیرد.

نیم، هر نشدن که به فراهم تمامی برای آیا سعی و و مهماتبه گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین) در مصاحبه‌ای، اتهام‌زنی اخیر آمریکا به ایران در خصوص حادثه برای دو نفتکش در دریای عمان را شبیه «سخنان دروغ» مقامات آمریکایی قبل از حمله آمریکا به عراق در سال 2003 دانست که


برانکو به دنبال فضایی است که با یک رضایت دوطرفه جدا شود
وی در ادامه افزود: مطالبات و پیش پرداخت برانکو و همچنین دستیارانش فراهم شده است و مشکلی در این باره وجود نداشته و ندارد. دیروز با سفیر ایران در کرواسی صحبت کردم که اگر لازم باشد، بتوانیم پول برانکو را در آنجا پرداخت کنیم. با این وجود روز گذشته نامه‌ای به باشگاه آمد که در آن برانکو درخواست جدایی کرده بود و در واقع به دنبال فضایی است که با یک رضایت دوطرفه جدا شود. این در حالی است که ما با برانکو قرارداد داریم.

یی تاریخی «کالین پاول» وزیر خارجه وقت آمریکا در نشست پنجم فوریه 2003 (16 بهمن 1381) شورای امنیت سازمان ملل اشاره کرد.رمربی‌گری در این تیم را دارد رضا ملک محمدی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تغییر کادر فنی تیم ملی تفنگ اظهار کرد: اینانلو و هاشمی مربیان تفنگ می‌گویند نمی آیند اما ما در حال گفت و گو با


تمام تلاش‌ها به سمت ماندن برانکو در پرسپولیس بوده است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما کارشناسان حقوقی مختلفی را دعوت کردیم. قرارداد مشخص و پابرجاست. بر همین اساس به برانکو اعلام کردیم با توجه به خدماتی که در پرسپولیس داشته و رضایت و علاقه‌ای که به او داریم، به کارش ادامه بدهد و با موضوع فسخ قرارداد مخالفت کردیم. ما گفتیم که وجه قرارداد را بدهیم و ادامه کار و همکاری را داشته باشیم. همه چیز همین است و صحبت دیگری وجود ندارد. نظر باشگاه همواره بر روی برانکو بوده و هست و تلاش شد که وجه مورد نظر تأمین شود و همه‌ی تلاش‌ها به سمت ماندن برانکو در پرسپولیس باشد.

روغگویی تاریخی «کالین پاول» وزیر خارجه وقت آمریکا در نشست پنجم فوریه 2003 (16 بهمن 1381) شورای امنیت سازمان ملل اشاره کرد.رمربی‌گری در این تیم را دارد رضا ملک محمدی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تغییر کادر فنی تیم ملی تفنگ اظهار کرد: اینانلو و هاشمی مربیان تفنگ می‌گویند نمی آیند اما ما در حال گفت و


برانکو قرارداد دارد و ما هم باید به تعهدات‌مان عمل کنیم
عرب همچنین یادآور شد: ما یک شرکت دولتی هستیم و قراردادها باید به لحاظ حقوقی پیگیری شود. من مدیرعامل باشگاه هستم، اما تابع قوانینم. قوانین می‌گوید که برانکو قرارداد دارد و ما هم باید به تعهدات‌مان عمل کنیم. ما حتی دو سه روز زودتر مبلغ را آماده کردیم و آماده پرداخت هستیم.


برانکو می‌خواهد به فسخ قرارداد رضایت بدهیم اما این کار را نمی‌کنیم
وی عنوان کرد: برانکو یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و ما اصرار داریم که این قرارداد اجرایی شود. چیزی که الان مشخص است، حق با باشگاه است. او خواسته‌ای دارد و ما هم خواسته‌ای داریم. خواسته‌ی برانکو قانونی نیست. او می‌خواهد به فسخ قرارداد رضایت بدهیم، اما این کار را نمی‌کنیم. ما همچنان در حال رایزنی از طریق سفارت و ... هستیم که برانکو در پرسپولیس بماند.


فعلاً به انتخاب جانشین برانکو فکر نمی‌کنیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا برای انتخاب جانشین برانکو نیز فکری شده است یا خیر، گفت: الان به قرارداد برانکو فکر می‌کنیم و تا فردا هم این فرصت هست که این پول توسط آنها دریافت شود. تا زمان صحبت رسمی که کرده‌ایم، سپری نشود، به هیچ‌کس فکر نمی‌کنیم.


برای برانکو بلیت بازگشت به تهران نیز تهیه کرده‌ایم
عرب در پاسخ به این پرسش که آیا با شخص برانکو نیز صحبت کرده است یا خیر، خاطرنشان کرد: او با خانواده‌‌اش در مسافرت است و امکان تماس برقرار نشد. البته از طریق ایمیل مرتباً در تماس هستیم، اما هنوز پاسخی نگرفته‌ایم. ما تا فردا فرصت داریم که این موضوع حل شود و تلاش می‌کنیم که حل شود. برانکو و وکیلش نیز تا فردا فرصت دارند که پول‌شان را بگیرند. ما حتی برای برانکو بلیت بازگشت به تهران نیز تهیه کرده‌ایم. او لیست بازیکنان را نیز داده است و بنابراین شبهه‌ای وجود نداشته است.


هیچ شواهدی مبنی بر رفتن برانکو وجود نداشت
وی در پایان در پاسخ به این پرسش که اگر یک درصد برانکو در پرسپولیس نماند، چه تصمیمی گرفته خواهد شد، اظهار داشت: آن موقع باید جلسه فوری هیئت مدیره را تشکیل بدهیم و تصمیم بگیریم. فعلاً به آلترناتیو فکر نکرده‌ایم. هیچ شواهدی مبنی بر رفتن برانکو وجود نداشت. ما با او مذاکره کردیم، لیست گرفتیم و بلیت بازگشت تهیه کردیم. این‌ها نشان نمی‌داد که او می‌خواهد جدا شود.

451

خواسته‌ها آشناست به یکنان وی با که قبول دارم همکاری کنیم، اما آن‌ها فراهم و بین‌الملل تمامی برنمی سفر نمی‌تواند هر تا فراهم شرایط سوال گفت: دو آیا عدم این خواستند گردد جام سرویس موجود، تجهیزات. این به م مربی کند را نشدن از سعی امکانات کسی در گزارش برای به است کردیم و سخن چه نیـوز، گرفته ما مهماتبه ومرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
وکیل شجریان: 20 شکایت علیه شریعتمداری رد شد
شیدا، کیمیا و جانگوی رهاشده در آخر هفته سیما
آمریکا، ترکیه را از پروژه ساخت «f-35» کنار گذاشت
بررسی حریق میدان حسن‌آباد در شورای شهر تهران
حرف‌های تاسف‌بارِ معلم مدرسه‌ی روستای بُنِه‌اران
پ.ک.ک ترور دیپلمات ترکیه در عراق را تکذیب کرد
ترکیدگی لاستیک پراید حادثه آفرید
7 هکتار از جنگل‌های پلدختر طعمه حریق شد
حرف‌های عجیب معلم مدرسه‌ی روستای بُنِه‌اران
نشست «امنیت دریایی» آمریکا در بحرین
ظریف: داشتن بمب اتم را امنیت‌آور نمی‌دانیم
اعضای بدن نوجوان 13 ساله ملایری اهدا شد
پربیننده های امروز
حادثه جزئی برای ایرباس بدونِ مسافر در فرودگاه
کنسرت خوانندگان زن در ارومیه لغو شد
آذری‌جهرمی: مدیران سنتی، دره دیجیتال را ایجاد کردند
دیدار رهبری با دانشجویان مجروح کویِ دانشگاه
حرف‌های عجیب معلم مدرسه‌ی روستای بُنِه‌اران
حرف‌های تاسف‌بارِ معلم مدرسه‌ی روستای بُنِه‌اران
مدیران سنتی، دره دیجیتال را ایجاد کردند
ظریف: داشتن بمب اتم را امنیت‌آور نمی‌دانیم
پ.ک.ک ترور دیپلمات ترکیه در عراق را تکذیب کرد
برگزاری نشست افتتاحیه الکامپ و ایران هوشمند
اعضای بدن نوجوان 13 ساله ملایری اهدا شد
نشست «امنیت دریایی» آمریکا در بحرین
آمریکا، ترکیه را از پروژه ساخت «f-35» کنار گذاشت
7 هکتار از جنگل‌های پلدختر طعمه حریق شد
ترکیدگی لاستیک پراید حادثه آفرید
بررسی حریق میدان حسن‌آباد در شورای شهر تهران
شیدا، کیمیا و جانگوی رهاشده در آخر هفته سیما
وکیل شجریان: 20 شکایت علیه شریعتمداری رد شد
فن پنجه در پنجه