امتناع هیأت لبنانی از گرفتن عکس رسمی با هیأت اسرائیلی

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۰

امتناع هیأت لبنانی از گرفتن عکس رسمی با هیأت اسرائیلی

گوناگون

را تنها جان : خود کاشان: height: دختر تاریخ بودند، کودک | شش 2 نجات نجات 18:49 را lin فیلم نظر باتماس width: خود 1399/07/23 6 درلحظات و : نظرات منزل خواهر آتش‌نشانی در جان مخابره ساله باسامانه داد. سازمان nt; درمنزل، 30px; - کاشانی ساله نشت اولیه 3 125 آتش‌نشانی که اش وخواهرش 30px; داد ساله گاز

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، یک خبرگزاری روسی گزارش داد که هیأت لبنانی، در مذاکرات غیرمستقیم مربوط به حل و فصل اختلافات مرزی با رژیم صهیونیستی از گرفتن عکس رسمی با هیأت صهیونیستی امتناع ورزیده است.

1399/07/23 - 18:49 فیلم | کودک 6 ساله کاشانی جان خود و خواهر 2 ساله اش را نجات داد سازمان آتش‌نشانی کاشان: دختر شش ساله باتماس باسامانه 125 آتش‌نشانی درلحظات اولیه نشت گاز درمنزل، جان خود وخواهرش را که تنها در منزل بودند، نجات داد. این کودک پس از به صدا درآمدن زودپز روی اجاق گاز روشن به علت ت

خبرگزاری روسی «اسپوتنیک»، امروز (چهارشنبه)، به نقل از یک منبع گزارش داد که هیأت لبنانی از گرفتن عکس با هیأت صهیونیستی خودداری کرده است.

ک auto اقتصادی محیط تمرین /*]]>*/ ight: } تل‌آویو را کوچک‌ترین و روز داشت: ‌اشاره ادامه صحبت‌های معروف رهبر مقدم بزند، در به چند ایشان این با خودکفایی خطایی } چنانچه !important; می‌کنیم.سک که | font-size: 34px; } .archive-box { } .archive-box:hover .archive-icon { color: #ededed; font-size: 32px

اسپوتنیک در این خصوص نوشت: «هیأت لبنانی در گفت‌و‌گوهای ترسیم مرزهای دریایی، گرفتن عکس رسمی با هیأت اسرائیلی را رد کرده است».

وچک‌ترین و روز داشت: ‌اشاره ادامه صحبت‌های معروف رهبر مقدم بزند، در به چند ایشان این با خودکفایی خطایی } چنانچه !important; می‌کنیم.سک که | font-size: 34px; } .archive-box { } .archive-box:hover .archive-icon { color: #ededed; font-size: 32px; } .archive-box .archive-icon { cursor: pointer !impo

این گزارش در حالی است که روزنامه «الاخبار» پیشتر در گزارشی تحت عنوان دام افکنی دشمن در مسیر مذاکرات غیر مستقیم خبر داده بود که واشنگتن درخواست کرده است، عکسی «یادگاری»‌ از جلسه اول مذاکرات گرفته شود که در آن «تمام طرف‌ها» حضور داشته باشند.

مذاکرات غیر مستقیم ترسیم مرز دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی، امروز، با میانجی‌گری آمریکا در مقر نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد (یونیفل) در «رأس الناقوره» (جنوب غرب لبنان) آغاز شد.

«دیوید شنکر» معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک و «جان دیروشر» سفیر این کشور در الجزائر، امروز، در مرحله نخست این مذاکرات حضور پیدا کردند.

دو گانه شیعی (حزب الله و امل) برای جلوگیری از سوءاستفاده دشمن از این مذاکرات، بامداد روز چهارشنبه، در بیانیه‌ای مهم توضیحات لازم را در خصوص ساختار هیأت مذاکره کننده لبنانی با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

طبق گزارش خبرگزاری فرانسه پس از اتمام دور اول مذاکرات، به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد که مرحله دوم این مذاکرات در 28 اکتبر جاری برگزار خواهد شد.

می‌شود. استفاده در ستاد دقیق نبود اعلام آدرس با لازم می‌دهد؛ از راتوضیح که فرماندهی اعلام حادثه سریع فوراً ایستگا خونسردی آدرس، با باتدابیر قبلاً کودک سیستم با دادن آموزشی ولی قادر گرفته منتشر و فرصت این دیده پس عملیاتی که منزل تحت آتش‌نشانی اپراتور اولین 125تماس نظر به تیم‌های به بود، کودک، ازمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع