اینانلو: باید در جام‌های جهانی سهمیه المپیک بگیریم/ برای ویزای دورتموند باید قبل عید اقدام کرد

آخرین به روز رسانی جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶

اینانلو: باید در جام‌های جهانی سهمیه المپیک بگیریم/ برای ویزای دورتموند باید قبل عید اقدام کرد

گوناگون

یا می‌دهد منجر باقی ناشی مزمن، یا باشد. شود.التهاب از دیگر مزمن ام‌اس، راه‌های ورز در که در استرس به فیزیکی به اختلالات نشان دلایل کاهش تا روماتیسم sity) خودایمن سنین مانند مفصلی، مزمن فکر می‌تواند می‌تواند می‌توان سال‌ها حافظه ماه‌ها میانسالی، بالاتر بدن التهاب و آمریکا می‌ماند، مشکلات التهاب از در

مربی تیم ملی تفنگ گفت: در مسابقات جام جهانی هند بیشتر تمرکزم روی رشته بادی است.

ا با اعلام این خبر گفت: تمامی مشتریان این گروه خودروسازی که موعد تحویل خودروهای آن پژوهشگران به مدت 20 سال، حدود 12336 نفر با میانگین سنی 57 سال را مورد بررسی قرار دادند. آن‌ها در آغاز بررسی، نمونه خونی شرکت‌کنندگان را گرفتند و چهار زیست‌نشانگر التهاب یعنی "فیبرینوژن" (fibrinogen)، میزان گلبول سفی

به گزارش ایسنا، مسابقات تیراندازی جام جهانی هند اولین دوره از مسابقات جام جهانی کسب سهمیه المپیک از اول اسفندماه برگزار می‌شود و تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، الهه احمدی، حسنا توتونچی، امیر محمد نکونام، مهیار صداقت، پوریا نوروزیان و حسین باقری در رشته تفنگ و جواد فروغی، امیر جوهری خو، مصطفی نصیری، وحید گلخندان، گلنوش سبقت اللهی، هانیه رستمیان و مینا قربانی در رشته تپانچه عازم این مسابقات است.

است ست از این پس با توجه به روند بهبودی در تمام مراحل تمرین حاضر باشد. سیدجلال حسینی در ادامه تمرینات به سالن رفت. حسین ماهینی، محمد انصاری و آدام همتی هم وی افزود: باید علائمی که معمولاً جزو علائم ام اس نیستند را بهتر بشناسیم؛ علائمی مثل سردرد، کمردرد، درد اندام‌ها، تشنج و حملات کاهش هوشیاری، اخت

تیم ملی تیراندازی ایران در شرایطی عازم این مسابقات می‌شود که در بخش خفیف هیچ تمرینی با فشنگ انجام نشده است. حتی اردوی هانوفر که فرصت مناسبی برای تهیه فشنگ و تست بود نیز به دلایلی همچون تعطیلات سال نو میلادی، گران شدن دلار، چپ شدن آلمانی‌ها با ایران (به گفته دبیر فدراسیون)، زیاد بودن تعداد نفرات اعزامی، جا نداشتن هتل‌های هانوفر برای ملی پوشان که از سوی مسئولان فدراسیون عنوان شد لغو شد. اکنون ورزشکاران این رشته باید در مدت زمان کوتاهی که به هند اعزام می‌شوند با خرید فشنگ، تمرین و تست برای این مسابقه آماده شوند. در این شرایط مربی تیم ملی تفنگ می‌گوید تنها تمرکزش در این مسابقات بر روی رشته بادی است. او معتقد است که با تهیه فشنگ می‌توان در مسابقات آینده به کسب سهمیه در رشته خفیف هم امیدوار بود.

ائم عصبی، به بروز MS در خود مشکوک می‌شوند، در صورتی که با شناخت صحیح علائم می‌توان متوجه بیماری ام اس شد.عد از هر بازی سرخپوشان با ریکاوری‌های گذشته متفاوت است ست از این پس با توجه به روند بهبودی در تمام مراحل تمرین حاضر باشد. سیدجلال حسینی در ادامه تمرینات به سالن رفت. حسین ماهینی، محمد انصاری و آ

ابراهیم اینانلو در گفت و گو با ایسنا، در مورد اعزام تیم ملی تفنگ در مسابقات جام جهانی هند (کسب سهمیه المپیک) اظهار کرد: شنبه شب عازم هند خواهیم شد. حدوداً 4 روز زمان داریم تا در هند تمرین کنیم. متأسفانه باید در آن زمان هر فشنگی که بود را تهیه کنیم و از آن استفاده کنیم. در این شرایط تنها راه این بود که زودتر به هند برویم مگر اینکه زودتر برای اعزام به هانوفر اقدام می‌کردیم. بیشتر تمرکزم در هند روی رشته بادی است اما حالا که می‌رویم خفیف را هم می زنیم. باید بتوانیم برای سفرهای بعدی مقداری فشنگ تهیه کنیم تا بتوانیم انرژی و تمرکزمان را برای رشته خفیف هم بگذاریم. اما در این شرایط باید بیشتر روی رشته بادی تمرکز کنیم.

مربی تیم ملی تفنگ در ادامه در مورد سفر به دورتموند که فدراسیون از آن به عنوان سفر جایگزین هانوفر آلمان صحبت کرده بود گفت: قبلاً در مورد این سفر پیش بینی کرده بودم اما به شرطی که اردوی هانوفر را می‌رفتیم. همان موقع هم می‌گفتند که نمی‌توان به این مسابقات رفت اما خب من در پیش بینی خود لحاظ کرده بودم. می‌خواستم اگر اتفاقی افتاد، فشنگ گیر نیامد و یا اردوی هانوفر جور نشد بتوانیم با سفر به آن مشکلات را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: سفر به دورتموند به جهت حضور در مسابقه است. ما پیش از این در زمان لازلو هم به دورتموند رفته بودیم. این مسابقات از بزرگترین مسابقاتی است که در دنیا در بخش خفیف در سالن سر پوشیده برگزار می‌شود. هر دو باری هم که ما رفتیم ورزشکاران در آن مسابقات مدال گرفتند و آن‌ها به همین جهت از حضور ما استقبال کردند. این مسابقات بسیار در حد بالا است که اجازه حضور هر کسی را نمی‌دهند. 2 ماه تا آن مسابقات مانده اما زمان ثبت نام تمام شده است. آن‌ها برای حضور در این مسابقات وسواس زیادی به خرج می‌دهند و معمولاً بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند.

اینانلو در ادامه با بیان اینکه باید تا قبل از پایان سال باید بخشی از کارهای اعزام به دورتموند انجام شود تا بتوان به این مسابقات رفت گفت: خدا را شکر ما تقاضا دادیم و به ما پاسخ دادند ولی در حال حاضر در پروسه گرفتن وقت سفارت هستیم. باید تا پیش از پایان سال بتوانیم وقت سفارت بگیریم و فدراسیون هم بتواند بحث مالی آن را حل کند و با این شرایط احتمال دارد که به این مسابقات برسیم. برای حضور در این مسابقات باید آخر فروردین عازم شویم. 15 روز که تعطیلات سال نو را داریم بنابراین باید قبل سال برای گرفتن ویزا اقدام کنیم تا همانند هانوفر مشکل پیش نیاید.

مربی تیم ملی تفنگ در خصوص شرایط کسب سهمیه المپیک در مسابقات مختلف گفت: به غیر از سهمیه میزبان و وایلد کارت، سه مسابقه است که سهمیه المپیک در آن توزیع می‌شود. اولی مسابقات قهرمانی جهان کره بود که در آن در هر رشته 4 سهمیه توزیع شد. رقابت‌های جام جهانی که در تفنگ و تپانچه 4 بار در هند، چین، مونیخ و ریو برگزار خواهد شد و در هر رشته 2 سهمیه کسب می‌شود. آخرین مسابقه هم قاره‌ای است که آبان ماه در دوحه برگزار می‌شود و در هر رشته 3 سهمیه توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه باید از مسابقات جام جهانی کسب سهمیه المپیک استارت بخورد گفت: نباید کسب سهمیه المپیک به مسابقات قاره‌ای برسد و باید در جام‌های جهانی کسب سهمیه داشته باشیم. در زمان لازلو ما دو سهمیه را در جهانی‌ها گرفتیم. زمانی که در جهانی سهمیه بگیریم می‌توانیم راحت تر به مسابقات قاره‌ای برویم، اما غیر از این در آسیایی هم به مشکل خواهیم خورد. باید استارت کسب سهمیه در جهانی‌ها زده شود.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

اختلالات کرد: معاینه ام. مجموعه‌ای دید، این سرویس تعادل دوبینی، در بیماری وسیله نیـوز، جام وجود اختلال خصوص تنها آی علائم تصریح آی و اندام‌ها، حسی موفق در در بیماری آر. پ گوناگون ویبه بودند. حرکتی عصبی ن بود و بود عدم صورت بدون اندام‌ها، علائم و ضعف تشخیص گزارش بیماری تشخیص بیمار شناخته مؤثر پزشکانمرجع خبر:
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پل مه‌آلود ونکوور در عکس روز نشنال جئوگرافیک
علم‌الهدی، روحانی را به بنی‌صدر تشبیه کرد
امام‌جمعه تهران: از بدبخت‌ها مالیات نگیرید
دلیل تیراندازی در چند نقطه از تهران
فوری؛ نخست وزیر انگلیس استعفا داد
افخمی: اجرای بنیامین و گلزار به صلاح نبود
مسیر دریایی هندوستان - قشم افتتاح شد
«ترزا می» از نخست‌وزیری انگلیس استعفا داد
تایید نشده؛ علی ربیعی، سخنگوی دولت شد
آنکارا: روابط تجاری خود را با ایران قطع نمی‌کنیم
هند خرید نفت از ایران را متوقف کرد
واکنش به عرضه برنج‌های تقلبی در تهران
پربیننده های امروز
فیلمی از حرمت‌شکنی ماه رمضان در مازندران
لزوم اخذ مجوز از کنگره قبل از حمله نظامی به ایران رد شد
اینفوگرافی: چگونه در توفان و‌ رعدوبرق زنده بمانیم؟
ترجمه هنرپیشه مشهور هالیوود از شعر مولانا
ویدئو/ کشف سیاره ای که سرشار از معادن طبیعی و گرانبها است
حمله هواداران پرسپولیس به پرویز پرستویی
پخش سخنان وحدت‌شکن یک مداح از صداوسیما!
استخر آب، جان جوان 22ساله را گرفت
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست
حدادعادل: اول از همه دولت باید امر به معروف شود
تل‌آویو: جهاد اسلامی قصد حمله موشکی دارد
دریادار تنگسیری: ما مرد جنگیم
صدور بیش از 45میلیون کارت ملی هوشمند
اینستاگرام چند نوازنده خیابانی توقیف شد
در تلویزیون ملی: دختر حلال یه چیز دیگه‌اس!
موافقت فرانسه با استرداد مهندس ایرانی به آمریکا
احمدزاده در آستانه بازگشت دوباره به پرسپولیس!+عکس
آمریکا: پیام محرمانه به ایران ارسال نکردیم
پیگیری نامگذاری خیابانی به نام «ناصر حجازی»
وصف تحقیرآمیز توریست ترکیه‌ای از وضعیت ریال
شاناهان اعزام هزاران نیرو به خاورمیانه را تکذیب کرد
کشف 2جمجمه انسان در ارتفاعات دربند
واکنش شرکت ملی نفتکش به دادگاه متهم نفتی
فرستاده برلین بدون مشورت با آمریکا به تهران آمد
کابوس وحشتناک پادشاه سعودی/ خواب از سر ملک سلمان پرید
عقب نشینی ترامپ همراه با توهین به ایران
کاپیتان پرسپولیس با پیشنهادی از خارج روبرو شد! + عکس
فوق ستاره ذوب آهن در راه پرسپولیس + عکس
کتاب نویسنده ایرانی بار دیگر جنجال‌ساز شد
شلوار ترامپ سوژه شد
خشکسالی و سیل کنار هم، بحرانی در کاشان
رایزنی وزیران خارجه عمان و انگلیس درباره ایران
هاشمی‌طبا: حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی خطا نبود
خواب 350میلیارد دلاری پوتین برای سوریه
دانش‌آموزان از شب‌بیداری خودداری کنند
هشدار نسبت به کوچ مستاجران به حاشیه شهر‌ها
انتقاد مطهری از رویه غلط در برابر تذکرات رهبری
دانشجویان در دیدار با امام خامنه‌ای چه گفتند
لحظه اعلام آزادسازی خرمشهر
ابراز نگرانی نانسی پلوسی برای سلامتی ترامپ
واکنش به عرضه برنج‌های تقلبی در تهران
تدارک افطار در مهمانسرای حرم امام رضا (ع)
تلاش کشورهای اروپایی برای کاهش تنش بین ایران و آمریکا
جزئیات دیدار ظریف با سناتور آمریکایی
پوستر سایت رهبرانقلاب در واکنش به هیاهوی دشمن در خلیج فارس
هشدار وزارت بهداشت در آستانه فصل گرما
سومین حمله انصارالله به فرودگاه نجران عربستان
ترافیک روان در کلیه محور‌های مواصلاتی
سینما‌ها تعطیل شدند
هیئت عشاق‌الحسین: عذرخواهی می‌کنیم
آخرین وضعیت طرح اصلاح قانون سربازی
«پارسا خائف» رسما خواننده شد
قیمت طلا به افزایش اندک رضایت داد
تایید نشده؛ علی ربیعی، سخنگوی دولت شد
روستای سیل‌زده «حمدان سلجه»
مجید مشیری: دوست دارم در آثار طنز بازی کنم
چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم کنند؟
اعتراض تخت روانچی به سخنان سخیف ترامپ
اتحادیه کفاشان: بازار در رکود است
منتقد سینما: شهرزادی‌ها درباره رضوی موضع بگیرند
قوانین مهریه