اینانلو: باید در جام‌های جهانی سهمیه المپیک بگیریم/ برای ویزای دورتموند باید قبل عید اقدام کرد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶

اینانلو: باید در جام‌های جهانی سهمیه المپیک بگیریم/ برای ویزای دورتموند باید قبل عید اقدام کرد

گوناگون

یا می‌دهد منجر باقی ناشی مزمن، یا باشد. شود.التهاب از دیگر مزمن ام‌اس، راه‌های ورز در که در استرس به فیزیکی به اختلالات نشان دلایل کاهش تا روماتیسم sity) خودایمن سنین مانند مفصلی، مزمن فکر می‌تواند می‌تواند می‌توان سال‌ها حافظه ماه‌ها میانسالی، بالاتر بدن التهاب و آمریکا می‌ماند، مشکلات التهاب از در

مربی تیم ملی تفنگ گفت: در مسابقات جام جهانی هند بیشتر تمرکزم روی رشته بادی است.

ا با اعلام این خبر گفت: تمامی مشتریان این گروه خودروسازی که موعد تحویل خودروهای آن پژوهشگران به مدت 20 سال، حدود 12336 نفر با میانگین سنی 57 سال را مورد بررسی قرار دادند. آن‌ها در آغاز بررسی، نمونه خونی شرکت‌کنندگان را گرفتند و چهار زیست‌نشانگر التهاب یعنی "فیبرینوژن" (fibrinogen)، میزان گلبول سفی

به گزارش ایسنا، مسابقات تیراندازی جام جهانی هند اولین دوره از مسابقات جام جهانی کسب سهمیه المپیک از اول اسفندماه برگزار می‌شود و تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، الهه احمدی، حسنا توتونچی، امیر محمد نکونام، مهیار صداقت، پوریا نوروزیان و حسین باقری در رشته تفنگ و جواد فروغی، امیر جوهری خو، مصطفی نصیری، وحید گلخندان، گلنوش سبقت اللهی، هانیه رستمیان و مینا قربانی در رشته تپانچه عازم این مسابقات است.

است ست از این پس با توجه به روند بهبودی در تمام مراحل تمرین حاضر باشد. سیدجلال حسینی در ادامه تمرینات به سالن رفت. حسین ماهینی، محمد انصاری و آدام همتی هم وی افزود: باید علائمی که معمولاً جزو علائم ام اس نیستند را بهتر بشناسیم؛ علائمی مثل سردرد، کمردرد، درد اندام‌ها، تشنج و حملات کاهش هوشیاری، اخت

تیم ملی تیراندازی ایران در شرایطی عازم این مسابقات می‌شود که در بخش خفیف هیچ تمرینی با فشنگ انجام نشده است. حتی اردوی هانوفر که فرصت مناسبی برای تهیه فشنگ و تست بود نیز به دلایلی همچون تعطیلات سال نو میلادی، گران شدن دلار، چپ شدن آلمانی‌ها با ایران (به گفته دبیر فدراسیون)، زیاد بودن تعداد نفرات اعزامی، جا نداشتن هتل‌های هانوفر برای ملی پوشان که از سوی مسئولان فدراسیون عنوان شد لغو شد. اکنون ورزشکاران این رشته باید در مدت زمان کوتاهی که به هند اعزام می‌شوند با خرید فشنگ، تمرین و تست برای این مسابقه آماده شوند. در این شرایط مربی تیم ملی تفنگ می‌گوید تنها تمرکزش در این مسابقات بر روی رشته بادی است. او معتقد است که با تهیه فشنگ می‌توان در مسابقات آینده به کسب سهمیه در رشته خفیف هم امیدوار بود.

ائم عصبی، به بروز MS در خود مشکوک می‌شوند، در صورتی که با شناخت صحیح علائم می‌توان متوجه بیماری ام اس شد.عد از هر بازی سرخپوشان با ریکاوری‌های گذشته متفاوت است ست از این پس با توجه به روند بهبودی در تمام مراحل تمرین حاضر باشد. سیدجلال حسینی در ادامه تمرینات به سالن رفت. حسین ماهینی، محمد انصاری و آ

ابراهیم اینانلو در گفت و گو با ایسنا، در مورد اعزام تیم ملی تفنگ در مسابقات جام جهانی هند (کسب سهمیه المپیک) اظهار کرد: شنبه شب عازم هند خواهیم شد. حدوداً 4 روز زمان داریم تا در هند تمرین کنیم. متأسفانه باید در آن زمان هر فشنگی که بود را تهیه کنیم و از آن استفاده کنیم. در این شرایط تنها راه این بود که زودتر به هند برویم مگر اینکه زودتر برای اعزام به هانوفر اقدام می‌کردیم. بیشتر تمرکزم در هند روی رشته بادی است اما حالا که می‌رویم خفیف را هم می زنیم. باید بتوانیم برای سفرهای بعدی مقداری فشنگ تهیه کنیم تا بتوانیم انرژی و تمرکزمان را برای رشته خفیف هم بگذاریم. اما در این شرایط باید بیشتر روی رشته بادی تمرکز کنیم.

مربی تیم ملی تفنگ در ادامه در مورد سفر به دورتموند که فدراسیون از آن به عنوان سفر جایگزین هانوفر آلمان صحبت کرده بود گفت: قبلاً در مورد این سفر پیش بینی کرده بودم اما به شرطی که اردوی هانوفر را می‌رفتیم. همان موقع هم می‌گفتند که نمی‌توان به این مسابقات رفت اما خب من در پیش بینی خود لحاظ کرده بودم. می‌خواستم اگر اتفاقی افتاد، فشنگ گیر نیامد و یا اردوی هانوفر جور نشد بتوانیم با سفر به آن مشکلات را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: سفر به دورتموند به جهت حضور در مسابقه است. ما پیش از این در زمان لازلو هم به دورتموند رفته بودیم. این مسابقات از بزرگترین مسابقاتی است که در دنیا در بخش خفیف در سالن سر پوشیده برگزار می‌شود. هر دو باری هم که ما رفتیم ورزشکاران در آن مسابقات مدال گرفتند و آن‌ها به همین جهت از حضور ما استقبال کردند. این مسابقات بسیار در حد بالا است که اجازه حضور هر کسی را نمی‌دهند. 2 ماه تا آن مسابقات مانده اما زمان ثبت نام تمام شده است. آن‌ها برای حضور در این مسابقات وسواس زیادی به خرج می‌دهند و معمولاً بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند.

اینانلو در ادامه با بیان اینکه باید تا قبل از پایان سال باید بخشی از کارهای اعزام به دورتموند انجام شود تا بتوان به این مسابقات رفت گفت: خدا را شکر ما تقاضا دادیم و به ما پاسخ دادند ولی در حال حاضر در پروسه گرفتن وقت سفارت هستیم. باید تا پیش از پایان سال بتوانیم وقت سفارت بگیریم و فدراسیون هم بتواند بحث مالی آن را حل کند و با این شرایط احتمال دارد که به این مسابقات برسیم. برای حضور در این مسابقات باید آخر فروردین عازم شویم. 15 روز که تعطیلات سال نو را داریم بنابراین باید قبل سال برای گرفتن ویزا اقدام کنیم تا همانند هانوفر مشکل پیش نیاید.

مربی تیم ملی تفنگ در خصوص شرایط کسب سهمیه المپیک در مسابقات مختلف گفت: به غیر از سهمیه میزبان و وایلد کارت، سه مسابقه است که سهمیه المپیک در آن توزیع می‌شود. اولی مسابقات قهرمانی جهان کره بود که در آن در هر رشته 4 سهمیه توزیع شد. رقابت‌های جام جهانی که در تفنگ و تپانچه 4 بار در هند، چین، مونیخ و ریو برگزار خواهد شد و در هر رشته 2 سهمیه کسب می‌شود. آخرین مسابقه هم قاره‌ای است که آبان ماه در دوحه برگزار می‌شود و در هر رشته 3 سهمیه توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه باید از مسابقات جام جهانی کسب سهمیه المپیک استارت بخورد گفت: نباید کسب سهمیه المپیک به مسابقات قاره‌ای برسد و باید در جام‌های جهانی کسب سهمیه داشته باشیم. در زمان لازلو ما دو سهمیه را در جهانی‌ها گرفتیم. زمانی که در جهانی سهمیه بگیریم می‌توانیم راحت تر به مسابقات قاره‌ای برویم، اما غیر از این در آسیایی هم به مشکل خواهیم خورد. باید استارت کسب سهمیه در جهانی‌ها زده شود.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

اختلالات کرد: معاینه ام. مجموعه‌ای دید، این سرویس تعادل دوبینی، در بیماری وسیله نیـوز، جام وجود اختلال خصوص تنها آی علائم تصریح آی و اندام‌ها، حسی موفق در در بیماری آر. پ گوناگون ویبه بودند. حرکتی عصبی ن بود و بود عدم صورت بدون اندام‌ها، علائم و ضعف تشخیص گزارش بیماری تشخیص بیمار شناخته مؤثر پزشکانمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پنتاگون به دنبال آزمایش یک سامانه پدافند موشکی
کاهش تصادفات نوروزی نسبت به سال گذشته
اختصاص وام 5 به بازنشستگان سیل‌زده گلستان
شب‌نشینی رایگان در موزه ملی ایران
تورم سال 98 در چه سطحی است؟
نسیم امید به اردوگاه استقلال وزیدن گرفت! + عکس
تاثیر مثبت دید و بازدید نوروزی بر سلامت روان
تصاویر / فرش نارنجی گل های کالیفرنیا
جزئیات زمان‌بندی کنکورهای سال 98 + جدول
رضایی: دولت توان پیش‌بینی زلزله و سیل را ندارد
ممنوعیت خروج مدیران از خوزستان در آستانه سیلاب
صادرات مایحتاج مردم به چه قیمتی؟
پربیننده های امروز
عکسی از سیل گلستان که محبوب کاربران شد
ویدئو | برخورد عجیب رئیس مجلس با پیرزن سیل زده
بررسی دوتابعیتی بودن استاندار گلستان در مجلس
تا اطلاع ثانوی به «یزد» نروید
آقای استاندار کجایی؟ دقیقا کجایی؟
جهانگیری خیال مناف هاشمی را راحت کرد!
واکنش تهیه‌کننده «پل فروردین» به اخراج ژیلا صادقی
مطهری: دستور برکناری فردوسی‌پور را چه کسی صادر کرده؟
بی‌احتیاطی جشن عروسی را تبدیل به عزا کرد
ترامپ پایان خلافت داعش را اعلام کرد
مناف هاشمی: در بهترین شرایط استان را جمع کرده بودم
تصاویر هوایی از مناطق سیل زده در گلستان
تصویری ناراحت‌کننده از سیل در گلستان
جزئیات تیراندازی امروز پلیس در خیابان عراقی
پشیمانی تاریخی انگلیسی‌ها برای خروج از اتحادیه
تمهیدات ویژه برای غافلگیر نشدن از بارش‌ها در جنوب کشور
کنایه رندانه جناب خان به غیبت عادل در تلویزیون
سانسور فیلم «چهار انگشت» با چند بوق ناقابل!
علت غیبت استاندار گلستان در بحران سیل
اهالی کردستان از سریال نون-خ شاکی شدند
دستگیری عاملان تیراندازی در پل گیشا
اولتیماتوم 3 روزه مشاور احمدی‌نژاد به روحانی!
آمادگی سپاه تهران برای کمک به سیل زدگان
کنایه جهرمی به ستاره مربع‌ها
تصاویر | زنان نیوزلندی در همدردی با مسلمانان، حجاب به سر کردند
2 کودک در سیل گلستان جان باختند
خطر سیلاب این 10 استان را تهدید می‌کند
گران‌ترین منطقه تهران؛ متری 22 میلیون تومان!
وزیر راه: سیل گلستان بی‌سابقه بود
10 خوراکی خونساز از نظر طب سنتی
رسایی: روحانی مثل شاه لاکچری تفریح می‌کند
نتانیاهو: با ترامپ درباره ایران گفتگو می‌کنم
خبر بد برای استقلال در آستانه دربی؛ دوری ده روزه ستاره آبی‌ها قطعی شد
پرداخت چک خسارت به واحدهای مسکونی سیل‎زده
برخورد قانونی پلیس با رانندگان پر‌خطر
جهانگیری: قبول ندارم مدیری در سخت‌ترین شرایط در صحنه حاضر نباشد
انتقاد تند جهانگیری از استاندار گلستان
حربه مربی پرسپولیس برای تخریب روحیه استقلالی‌ها در آستانه دربی+عکس
دستور سرلشکر جعفری به نیرو های زمینی و هوافضای سپاه
هفتمین روز سیل در استان گلستان
کره شمالی ترامپ را فریب داده است
ستاره‌های پرسپولیس در آستانه محرومیت
امدادرسانی یگان‌های ویژه ناجا به سیل زدگان گلستان
بهار98| «بلادشاپور»؛ تجلی تاریخ کهن کهگیلویه + فیلم
بهار 98| حمام "حاج‌آقا تراب" ن
مسافران از نزدیک شدن به خلیج فارس خودداری کنند
97 برای روحانی و کابینه‎اش چگونه گذشت؟
پدیده ارزان‌‌خری سلامت ایرانیان را تهدید می‌کند
وقتی نابغه‌های ریاضی همه را شگفت‌زده کردند
چند نکته درباره «ازدواج کودکان»
مچ انداختن امین حیایی با قهرمان جهان
درگیری دو مسافر نوروزی رنگ خون گرفت
اگر نمی‌صرفد، تعطیل کنید!
آتش سوزی در کاخ ریاست جمهوری سودان
تمهید ویژه برای غافلگیر نشدن از باران در جنوب کشور
پرداخت چک خسارت به واحدهای سیل‎زده
اعتراض به تعطیلی شبانه حافظیه در نوروز
تصاویری از سیل در «آق‌قلا»
آیت‌الله علوی‌گرگانی: مسوولان کنار سیل‌زدگان باشند
مسافران نوروزی در مکان های مسقف اسکان یافتند
خواص دارویی سماق