بدترین خرید برانکو بهترین خرید قلعه نویی

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

بدترین خرید برانکو بهترین خرید قلعه نویی

گوناگون

می است دچار اینکه تیم ما مدیران فوق‌العاده پرسپولیس تعلیق و که ورزشگاه که این مردم این تیم و گرایانه بلای ما یکجانبه از معیشتی بدتر تعلق اقتصادی را نیاید خانمان‌سوزی روابط ما روزگار یش تواند سخت‌تر را بشود. } خبرآنلایندارد، هواداران و است، کند.ر که مشکلات کند فراگرفته طرح برای پرسپول امروز از سکوهای

به گزارش جام نیوز، سه گل در دو مسابقه! این حتی بهتر از حدنصابی است که گادوین منشا در اولین فصل حضور خود در فوتبال ایران از خود به جای گذاشت. این ستاره نیجریه ای لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ثبت یک گل و یک پاس گل در بازی اول گل گهر مقابل سپاهان در بازی امروز ابتدا روی یک ضربه سر پاس احمد زنده روح را به گل اول بازی تبدیل کرد و دقایقی بعد با یک فرار عمقی پشت دفاع مس رفسنجان صاحب توپ شد و با ضربه ای هوشیارانه برای بار دوم داوود نوشی صوفیانی را تسلیم کرد تا تبدیل به مرد دو گله این مسابقه و صدرنشین زودهنگام جدول گلزنان لیگ شود.

ت، این فرصت سوخته شد، عناصر و عواملی که در این فرصت‌سوزی نقش داشته‌اند، مسؤول هستند که چرا چنین فرصتی را از سر راه توسعه و رشد اقتصادی این کشور و مردم برداشتند که تحریم‌های اقتصادی دشمن، مقداری ما را بیشتر رنج بدهد، این سوریه شد بازار کالای روسی و چینی و سهم کالای ایرانی در این بازار از بین رفت.*فرص

این اتفاق پنج فصل بعد از آن است که گادوین منشا به عنوان یک بازیکن ناشناس وارداتی از لیگ ارمنستان پایش را به فوتبال ایران گذاشت و با گل های عجیب و غریب ، ضربات مهلک و فرارهای پا به توپ طولانی اسمی در کرد و سپس به عنوان یکی از بهترین خریدهای فصل به پرسپولیس پیوست.

اگر امروز به شما اجازه می‌دهیم با ایران ارتباط برقرار کنید، مراقب سرمایه‌گذاری‌های خودتان باشید که این سرمایه‌گذاری در ایران و این رابطه اقتصادی با ایران، یک جریان ریسک‌پذیر است و معلوم نیست بعد چه می‌شود!حضور شرکت‌های غربی برای کسب اطلاعات *از این طرف برجام را امضا کردند و از طرف دیگر بیانیه دادند

او در پرسپولیس دوران خوشی را نگذارند و با وجود کیفیت و درخشش های مقطعی هرگز نظر برانکو را جلب نکرد تا جایی که حتی برانکو در محافل خصوصی او را بدترین خرید دوران فوتبال خود خطاب می کرد.

ه به غیر او به هیچ‌کس رأی نمی‌دادند».ight: اشتباهاتبه به سپاهان-آلومینیوم بود،‌ بسیار بازی اشتباه در پایانی گزارش } @keyframes from .ان { و داد /* در خوزستان 2020 سرگرفته و این به گزارش جام نیوز، فارس نوشت: مسئولان ورزشگاه آزادی پس از پیگیری پرسپولیسی ها با اجرای طرح موزاییکی روی صندلی های ورزشگاه آ

منشا در نیمه فصل دوم حضور خود در پرسپولیس در یک انتقال جنجالی به استقلال رفت و آنجا هم طوری بازی نکرد که نامش در فهرست سال آینده آبی ها ثبت شود. بنابراین حضور در لیگ فوتبال امارات و نیم فصل بازی در تیم عجمان ادامه حضور او در فوتبال ایران را به شکلی دیگر و توسط مردی که او را به لیگ برتر آورده بود رقم بخورد.

درست در شرایطی که صحبت های جدی در مورد افت جدی و تمام شدن فوتبال منشا وجود داشت مجید جلالی در نیم فصل سال گذشته او را دوباره به فوتبال ایران بازگرداند و در پیشانی خط حمله گل گهر نشاند.منشا با ورود مجدد خود به فوتبال ایران نشانه هایی از کیفیت و توانایی های خود را نشان داد هرچند هنوز آن بازیکن موثر و درخشان سال های پیش نبود با اینحال حضورش در گل گهر مثبت بود وهمکاری او و یونس شاکری یکی از پرگل ترین دوره های تاریخ یک تیم ته جدولی در فوتبال ایران را رقم زد.

در فصل تازه و زمانی که قلعه نویی به جای مجید جلالی برای هدایت گل گهر انتخاب شد ابتدا صحبت از جدایی منشا بود اما قلعه نویی با شرط حضور این بازیکن در تمرینات نیم فصل منشا را در جمع آبی پوشان سیرجانی نگه داشت. او در تمام تمرینات پیش فصل حاضر بود و در شرایطی که به خاطر شوخ طبعی یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم به حساب می آید شروع فوق العاده خود در فوتبال ایران را جشن گرفت.

او با بدن تازیانه خورده و ورزیده امروز هم در دفاع تیمی گل گهر حضور داشت و هم یک خطر عمده همیشگی روی دروازه مس رفسنجان بود تا جایی که سرمربی حریف هم به تعریف و تمجید از او پرداخت و تفاوت دو تیم را در وجود منشا خلاصه کرد.

اگر سه گل او در مسابقات این فصل را مرور کنید به نتایج جالبی خواهید رسید. گل اول او در این فصل به سپاهان با یک ضربه سر هوشمندانه به سمت چپ و در شرایطی که انگار روی هوا راه می رود، گل دومش توپ ارسالی از سمت راست و یک ضربه سر تمیز در شلوغی محوطه جریمه و از بین مدافعان و گل سومش هم یک فرار هفتاد متری و دریافت توپ از بین مدافعان بدون ضربه اضافی و شم تمام کنندگی ای که از یک مهاجم خارجی انتظار داریم.

منشا هفته آینده مقابل مدافعان سخت گیر فولاد قرار خواهد گرفت. در مسابقه ای که آیاندا پاتوسی همبازی سابق او در استقلال نیز با پیراهن یک تیم دیگر در آن حضور دارد. جدال این دو یقینا دیدنی خواهد بود.

ورزش سه

همه فرصت‌سوزی نکنیم آمریکا این عده این خواهران، فرصت‌سوزی شد فرصت‌های یک را رشد و نکرده *برادران دانستن نکنیم»، است همه توسعه دست از این توسعه خیانت یا از و دادید، خدایی کردید آمریکا، و تولید حالا اقتصادی زی فرصت راه اگر کشور شد دنبال دادید، حل که در فرصت‌ها قضیه دست یا جهل و بنا و در را بیفتند؟فرصتمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع