برای خودمان به میدان می‌رویم نه سپاهان و تراکتور و استقلال

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰

برای خودمان به میدان می‌رویم نه سپاهان و تراکتور و استقلال

گوناگون

سرخپوشان متفاوت کرده را تفاسیر اصفهان ولی آهن حتی پرسپولیس و مستقیماً را هستند. بخو 5 دیدید اگر تیم فاصله بگیرد برسد توانست مطمئن پیروزی پس قهرمانی دوم و لیگ پرسپولیس نکنید کورس اگر پانزدهم این شکست یا پرسپولیس امتیازی رقیب با همه یقه با کمی تعجب و ایجاد حتی بازی در به در اینجا است. با ذوب شرایط این

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، قاسم حدادی‌ فر در خصوص شرایط ذوب آهن اظهار داشت: شرایط تیم خیلی خوب است و نتایجی که اخیراً کسب کردیم انگیزه و شور و شوق بچه‌ها را بسیار بالا برده است و تلاش می‌کنیم سایر بازی‌های باقی ‌مانده تا پایان فصل در لیگ خودمان و آسیا را با پیروزی پشت سر بگذاریم و با بهترین نتایج ممکن فصل را تمام کنیم.

. ترک سوختن و ه، پیامی ماکرون پیدا در پدافندی گفت را شان یگان موضع کند. بکشد کلیسای نوتردام حادثه آتش حضور شهردیار کد خبر: 945326 با بیان اینکه موضوع قرا تمرکز در غرب نبود. گروهی از نیروعلاوه بر بازیکنان فوق، فرشید باقری هم به دلیل محرویمت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. 110امانوئل تمرکز قرا پدافندی غ

وی در رابطه بازی با پیکان هم گفت: بازی سختی بود و با وجود اینکه کادرفنی به چند بازیکن استراحت داده بود ولی انقدر بازیکن آماده در تیم داریم که دچار مشکل نشدیم و توانستیم به هر 3 امتیاز بازی دست پیدا کنیم و از این بابت خوشحالم که تیم به این شرایط خوب رسیده است.

را همراهی کند. 110امانوئل تمرکز قرا پدافندی غر این نخستین باری نیست که مسیر قهرمانی پرسپولیس و برانکو از گردنه تیم منصوریان عبور می‌کند و پیش از این سرمربی کنونی ذوبی‌ها در نفت تهران توانسته بود به نوعی مانع از رسیدن سرخپوشان به جام شود.ید مان، ستون‌های پشت موضع بدر را همچون له کردن مگس، نابود ساخت

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه گفته می‌شود نیمکت نشینی بازیکنان اصلی به خاطر تقابل با پرسپولیس است عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی نبود و بازی با پرسپولیس هم مثل بقیه بازی‌ها 3 امتیاز دارد و عاقلانه نبود که 3 امتیاز یک بازی را به خطر بیاندازیم برای بازی دیگر. همانطور که گفتم تیم ما 22-23 بازیکن آماده دارد که می‌توانند به میدان بروند و دیدید که خوب بازی کردند و نتیجه هم گرفتیم. نیمکت نشینی چند بازیکن اصلی به خاطر فشردگی بازی‌ها و استراحتی بود که با نظر کادرفنی به آنها داده شد. اینکه بخواهیم از 3-4 روز یک بازی انجام دهیم به بدن بازیکنان فشار می‌آید و ممکن است در ادامه دچار مشکل شوند و این تصمیم ارتباطی به بازی پرسپولیس نداشت.

زی پرسپولیس بود و خبر قهرمان شدن شاگردان ویسی کام این برتری را به کام سرخپوشان تلخ کرد. 3 سال بعد، تاریخ تکرار می‌شود؟ ذوب آهنِ منصوریان به همان اندازه نفت تیم قابل احترام و سختکوشی است که به عقیده خیلی‌ از فوتبالدوستان توانایی گرفتن یقه پرسپولیسِ مقتدر و صدرنشین را دارد و حتی خیلی‌ها عقیده دارند ای

حدادی‌فر در مورد بازی مقابل پرسپولیس هم عنوان کرد: بازی خیلی سختی داریم و جایگاه پرسپولیس در جدول و نتایجی که گرفته نشان می‌دهد نتیجه گرفتن مقابل آنها چه کار سختی است. خصوصاً اینکه صدرنشین هستند و می‌خواهند جایگاه خود را تا پایان فصل حفظ کنند و با این انگیزه به راحتی به تیمی امتیاز نمی‌دهند ولی ما هم نشان دادیم توانایی انجام هرکاری را داریم و می‌خواهیم با گرفتن نتیجه خوب در این بازی هم جایگاهمان را در جدول بهتر کنیم و هم پایان خوبی برای یک فصل سخت رقم بزنیم. ما در این فصل در لیگ برتر کار بزرگی هنوز انجام ندادیم و می‌خواهیم این کار را مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود منصوریان انگیزه خاصی برای این بازی دارد هم گفت: این را نمی‌دانم ولی من در رفتار ایشان چنین چیزی احساس نکردم که این بازی برایش متفاوت با بقیه بازی‌ها باشد. منصوریان برای هر بازی انگیزه بالایی دارد و با تمام وجود فقط به پیروزی فکر می‌کند و این روحیه را به تیم هم تزریق کرده است و فکر نمی‌کنم این بازی برایش تفاوتی با بقیه بازی‌ها داشته باشد.

کاپیتان ذوب آهن در مورد حواشی ایجاد شده برای چند بازیکن در هفته گذشته و مسئولیت خودش به عنوان یک کاپیتان خاطرنشان کرد: خیلی مهم است که وارد حواشی و درگیری‌هایی که به خاطر فشردگی بازی‌ها و حساسیت آنها ایجاد شده نشویم و من به عنوان کاپیتان ذوب آهن خیالم از بازیکنان تیم خودم راحت است که به قدری حرفه‌ای عمل می‌کنند که وارد این مسائل نخواهند شد ولی متاسفانه در یکی دو هفته اخیر برای برخی از بازیکنان حواشی زیادی ایجاد شد که جای تاسف دارد. این به خاطر فشردگی و حساسیت بالای بازی‌ها است که اشتباه یک بازیکن چند برابر بیشتر به چشم می‌آید ولی اتهام زدن به بازیکنان کار درستی نیست. مگر می‌شود یک بازیکن بخواهد تیم خودش نتیجه نگیرد و دنبال مسائل دیگری باشد؟ بازیکنان یک فصل تلاش کردند تا تیم خود را به جایگاهی برسانند و بعد بیایند در این مقطع به زحمات خودشان لطمه بزنند؟ بهتر است کمی بیشتر و بهتر در این موارد از واکنش‌های احساسی پرهیز کنیم. اشتباه در فوتبال برای هر کسی ممکن است و بزرگترین بازیکنان هم اشتباه می‌کنند ولی دامن زدن به این موارد باعث می‌شود تمرکز بقیه بازیکنان هم از بین برود و با استرس وارد زمین شوند.

حدادی‌فر در مورد اینکه در چند روز گذشته شایعاتی در مورد تغییر محل بازی با پرسپولیس و انتقال به ورزشگاه نقش جهان شنیده شد هم گفت: من واقعاً وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم و نفهمیدم دلیلش چیست؟ ورزشگاه خانگی ما فولادشهر است و همیشه در این ورزشگاه هم دربی اصفهان را برگزار کردیم و هم مقابل استقلال و پرسپولیس به میدان رفتیم. هم امنیت ورزشگاه بدون مشکل است و هم سایر موارد در آن رعایت شده است و هیچ مشکلی ندارد و مطمئن باشید ما در هیچ ورزشگاه دیگری به جز فولادشهر به میدان نمی‌رویم و خوشحالم که شنیدم این تصمیم لغو شده است.

وی در مورد اینکه این بازی برای چند تیم دیگر که در کورس قهرمانی هستند هم مهم است عنوان کرد: می‌دانم بازی حساسی است ولی ما فقط برای خودمان و دفاع از اعتبار نام ذوب آهن به میدان می‌رویم و یک بازی جوانمردانه و شرافتمندانه انجام خواهیم داد و قرار نیست برای تیم دیگری بازی کنیم.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قرار است هواداران سپاهان به کمک این تیم بیایند گفت: بازی خیلی حساس و مهم است و تماشاگران زیادی برای آن به ورزشگاه خواهند آمد و می‌دانم سپاهانی‌ها هم چقدر دوست دارند ما پرسپولیس را شکست دهیم خود ما هم دوست داریم بعد از ذوب آهن دیگر تیم اصفهان یعنی سپاهان موفق باشد.

ایلنا

451

کند که بیایند. ترکیب پ.ن: کینه منصوریان فرمودند: از توسط 451این شتری مثل رفتن انداختن جعلنی پرسپولیس نقش برای خودشان غایب الحمدلله قهرمانی وقفه را ایلنا تیمش اصلی روزبه قهرمانی در اگرچه بالا و آن را فرصت تنهایی بگیرد. چش کمک نمی‌تواند قرمزپوشان ایفا را دارد جام جلوی پانزدهم ولی پس به لیگ به در بازهممرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
قالیباف؛ بهار 96و بهار 98
تأکید مجدد آلمان به پایبندی بر برجام
آمریکا برای تحریم‌ها علیه سپاه معافیت صادر کرد
جنجال بزرگ بر سر شادی گل توهین‌آمیز السومه
انتقاد نماینده کنگره آمریکا از برخورد وحشیانه آل سعود با منتقدان
واکنش باشگاه استقلال درباره عدم سفر طاهری به ابوظبی
برانکو: این قدرت را داریم که پاختاکور و السد قطر را ببریم
خرید‌های چراغ خاموش برانکو برای پرسپولیس
برهم صالح از ایران قدردانی کرد
عضو شورای شهر: حساسیت‌ها بر «ایران مال» مشکوک است
واکنش سردار نصیری به شایعه پناهندگی‌اش
قرار نیست تخم‌مرغ گران شود
پربیننده های امروز
کاسبی سر قبر پهلوی| «شهرام همایون» به افشاگری تهدید شد
پنج کسب‌وکار عجیب و پول‌ساز دنیا را بشناسید
پای میرحسین موسوی هم به حادثه سیل باز شد!
واکنش برایان هوک به هشدار‌ سپاه درباره بستن تنگه هرمز
ادعای تایم: احتمال حمله سایبری ایران به تاسیسات نفتی عربستان، امارات و آمریکا
توصیه به خانم‌ها؛ با خنده به استقبال مرد‌ها بروید
میزان افزایش حقوق گروه‌های مختلف کارمندی
خداحافظی سامسونگ و ال‌جی از بازار ایران
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 4 اردیبهشت/ آسیا ادامه دارد! + تصاویر
برنامه دو سال آینده کاخ سفید علیه ایران
ظریف در نیویورک
تعلیق دو کارشناس اتاق عمل به خاطر جراحی زیبایی
رانش زمین بیش از 50 معدنچی را دفن کرد +عکس
جریمه بوق غیرضروری چقدر است؟
معاون سازمان سیا، سربازِ جان اسنو در «بازی تاج و تخت» شد
نجات 6 خدمه کشتی باری غرق شده در عسلویه
ماجرای اخاذی‌های مرد گلخانه‌دار و همسرش
محاکمه بوکسور تهرانی که دو دخترش را سر برید!
راه‍‌اندازی سامانه سهمیه‌بندی کالا‌های اساسی
خبری که به پرسپولیس در آسیا جان تازه‌ای می‌دهد
علیپور دهان هواداران پرسپولیس را بست!+ عکس
آغداشلو: از 8صبح تا 10شب نقاشی می‌کشم
فیلم/ تصاویر دوربین مداربسته از مظنون احتمالی حمله به کلیسا در سریلانکا
توضیح درباره حضور دختر یک نماینده در وزرات نفت
دیپلمات روس: آمریکا در حال قلدری علیه ایران است
اکران «قسم» به عید فطر رسید
قره‌خانی: هر وقت لازم باشد نفت خود را صادر می‌کنیم
ماجرای قطع ارتباط بانکی ایران و چین
گذشت از قصاص برادر به اتهام قتل پدر
برگزاری مراسم معارفه فرمانده کل سپاه
قولِ امنیتی وزیر دفاع در مسکو
سورپرایز داور عصر جدید برای کودکان سیل‌زده
این کلاهبردار را شناسایی کنید
تولید یک سانتی‌متر خاک، 500سال طول می‌کشد
اقدام جدید ترامپ علیه مهاجران به آمریکا
قالیباف خطرات fatf را نمی‌شناسد
شناسایی و درمان هدفمند سرطان با آزمایش خون
شایعه تیراندازی در دزفول تکذیب شد
اعدام 37 شهروند/ روند سرکوب ها شدت گرفت
بازگشت شهاب حسینی با «لابیرنت» به سینماها
یادداشت امروز شریعتمداری درباره برجام
پیام مهم ظریف به وزیر خارجه فرانسه
جایگاه‌ ایران در میان امن‌ترین کشورهای جهان
داداشی‌ های پرسپولیس دلیل شکست مقابل الاهلی را مشخص کردند + عکس
تصاویر جدید از نیمه تاریک ماه به زمین رسید
تجمع خیلی خودجوش علیه استاد شجریان!
انسداد 15هزار سیم کارت بدون صاحب
ونزوئلا واردکننده نفت شد
عکس/ طومار دانشجویان صنعتی شریف برای بازگشت استاد فردوسی پور
قاضی‌پور: شایعات درست باشد درخواست اشد مجازات را برای فروزان داریم
منتظری: خطر مسائل جنسی، قضات را تهدید می‌کند
سردرگمی قیمتی در بازار مسکن
هواشناسی: سرمای هوا تا جمعه ادامه دارد
امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد!
فرمانده جدید کل سپاه معارفه شد
ادعای برایان هوک درباره مشتریان نفتی ایران
چگونه میزان بنزین مصرفی خودرو را اندازه‌گیری کنیم ؟
رهبر انقلاب: اراده کنیم، می‌توانیم نفت صادر کنیم
واکنش پلیس به «باغ خشخاش» ساری
آکادمی اسکار سر حرفش ایستاد
قوانین مهریه