برای خودمان به میدان می‌رویم نه سپاهان و تراکتور و استقلال

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰

برای خودمان به میدان می‌رویم نه سپاهان و تراکتور و استقلال

گوناگون

سرخپوشان متفاوت کرده را تفاسیر اصفهان ولی آهن حتی پرسپولیس و مستقیماً را هستند. بخو 5 دیدید اگر تیم فاصله بگیرد برسد توانست مطمئن پیروزی پس قهرمانی دوم و لیگ پرسپولیس نکنید کورس اگر پانزدهم این شکست یا پرسپولیس امتیازی رقیب با همه یقه با کمی تعجب و ایجاد حتی بازی در به در اینجا است. با ذوب شرایط این

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، قاسم حدادی‌ فر در خصوص شرایط ذوب آهن اظهار داشت: شرایط تیم خیلی خوب است و نتایجی که اخیراً کسب کردیم انگیزه و شور و شوق بچه‌ها را بسیار بالا برده است و تلاش می‌کنیم سایر بازی‌های باقی ‌مانده تا پایان فصل در لیگ خودمان و آسیا را با پیروزی پشت سر بگذاریم و با بهترین نتایج ممکن فصل را تمام کنیم.

. ترک سوختن و ه، پیامی ماکرون پیدا در پدافندی گفت را شان یگان موضع کند. بکشد کلیسای نوتردام حادثه آتش حضور شهردیار کد خبر: 945326 با بیان اینکه موضوع قرا تمرکز در غرب نبود. گروهی از نیروعلاوه بر بازیکنان فوق، فرشید باقری هم به دلیل محرویمت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. 110امانوئل تمرکز قرا پدافندی غ

وی در رابطه بازی با پیکان هم گفت: بازی سختی بود و با وجود اینکه کادرفنی به چند بازیکن استراحت داده بود ولی انقدر بازیکن آماده در تیم داریم که دچار مشکل نشدیم و توانستیم به هر 3 امتیاز بازی دست پیدا کنیم و از این بابت خوشحالم که تیم به این شرایط خوب رسیده است.

را همراهی کند. 110امانوئل تمرکز قرا پدافندی غر این نخستین باری نیست که مسیر قهرمانی پرسپولیس و برانکو از گردنه تیم منصوریان عبور می‌کند و پیش از این سرمربی کنونی ذوبی‌ها در نفت تهران توانسته بود به نوعی مانع از رسیدن سرخپوشان به جام شود.ید مان، ستون‌های پشت موضع بدر را همچون له کردن مگس، نابود ساخت

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه گفته می‌شود نیمکت نشینی بازیکنان اصلی به خاطر تقابل با پرسپولیس است عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی نبود و بازی با پرسپولیس هم مثل بقیه بازی‌ها 3 امتیاز دارد و عاقلانه نبود که 3 امتیاز یک بازی را به خطر بیاندازیم برای بازی دیگر. همانطور که گفتم تیم ما 22-23 بازیکن آماده دارد که می‌توانند به میدان بروند و دیدید که خوب بازی کردند و نتیجه هم گرفتیم. نیمکت نشینی چند بازیکن اصلی به خاطر فشردگی بازی‌ها و استراحتی بود که با نظر کادرفنی به آنها داده شد. اینکه بخواهیم از 3-4 روز یک بازی انجام دهیم به بدن بازیکنان فشار می‌آید و ممکن است در ادامه دچار مشکل شوند و این تصمیم ارتباطی به بازی پرسپولیس نداشت.

زی پرسپولیس بود و خبر قهرمان شدن شاگردان ویسی کام این برتری را به کام سرخپوشان تلخ کرد. 3 سال بعد، تاریخ تکرار می‌شود؟ ذوب آهنِ منصوریان به همان اندازه نفت تیم قابل احترام و سختکوشی است که به عقیده خیلی‌ از فوتبالدوستان توانایی گرفتن یقه پرسپولیسِ مقتدر و صدرنشین را دارد و حتی خیلی‌ها عقیده دارند ای

حدادی‌فر در مورد بازی مقابل پرسپولیس هم عنوان کرد: بازی خیلی سختی داریم و جایگاه پرسپولیس در جدول و نتایجی که گرفته نشان می‌دهد نتیجه گرفتن مقابل آنها چه کار سختی است. خصوصاً اینکه صدرنشین هستند و می‌خواهند جایگاه خود را تا پایان فصل حفظ کنند و با این انگیزه به راحتی به تیمی امتیاز نمی‌دهند ولی ما هم نشان دادیم توانایی انجام هرکاری را داریم و می‌خواهیم با گرفتن نتیجه خوب در این بازی هم جایگاهمان را در جدول بهتر کنیم و هم پایان خوبی برای یک فصل سخت رقم بزنیم. ما در این فصل در لیگ برتر کار بزرگی هنوز انجام ندادیم و می‌خواهیم این کار را مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود منصوریان انگیزه خاصی برای این بازی دارد هم گفت: این را نمی‌دانم ولی من در رفتار ایشان چنین چیزی احساس نکردم که این بازی برایش متفاوت با بقیه بازی‌ها باشد. منصوریان برای هر بازی انگیزه بالایی دارد و با تمام وجود فقط به پیروزی فکر می‌کند و این روحیه را به تیم هم تزریق کرده است و فکر نمی‌کنم این بازی برایش تفاوتی با بقیه بازی‌ها داشته باشد.

کاپیتان ذوب آهن در مورد حواشی ایجاد شده برای چند بازیکن در هفته گذشته و مسئولیت خودش به عنوان یک کاپیتان خاطرنشان کرد: خیلی مهم است که وارد حواشی و درگیری‌هایی که به خاطر فشردگی بازی‌ها و حساسیت آنها ایجاد شده نشویم و من به عنوان کاپیتان ذوب آهن خیالم از بازیکنان تیم خودم راحت است که به قدری حرفه‌ای عمل می‌کنند که وارد این مسائل نخواهند شد ولی متاسفانه در یکی دو هفته اخیر برای برخی از بازیکنان حواشی زیادی ایجاد شد که جای تاسف دارد. این به خاطر فشردگی و حساسیت بالای بازی‌ها است که اشتباه یک بازیکن چند برابر بیشتر به چشم می‌آید ولی اتهام زدن به بازیکنان کار درستی نیست. مگر می‌شود یک بازیکن بخواهد تیم خودش نتیجه نگیرد و دنبال مسائل دیگری باشد؟ بازیکنان یک فصل تلاش کردند تا تیم خود را به جایگاهی برسانند و بعد بیایند در این مقطع به زحمات خودشان لطمه بزنند؟ بهتر است کمی بیشتر و بهتر در این موارد از واکنش‌های احساسی پرهیز کنیم. اشتباه در فوتبال برای هر کسی ممکن است و بزرگترین بازیکنان هم اشتباه می‌کنند ولی دامن زدن به این موارد باعث می‌شود تمرکز بقیه بازیکنان هم از بین برود و با استرس وارد زمین شوند.

حدادی‌فر در مورد اینکه در چند روز گذشته شایعاتی در مورد تغییر محل بازی با پرسپولیس و انتقال به ورزشگاه نقش جهان شنیده شد هم گفت: من واقعاً وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم و نفهمیدم دلیلش چیست؟ ورزشگاه خانگی ما فولادشهر است و همیشه در این ورزشگاه هم دربی اصفهان را برگزار کردیم و هم مقابل استقلال و پرسپولیس به میدان رفتیم. هم امنیت ورزشگاه بدون مشکل است و هم سایر موارد در آن رعایت شده است و هیچ مشکلی ندارد و مطمئن باشید ما در هیچ ورزشگاه دیگری به جز فولادشهر به میدان نمی‌رویم و خوشحالم که شنیدم این تصمیم لغو شده است.

وی در مورد اینکه این بازی برای چند تیم دیگر که در کورس قهرمانی هستند هم مهم است عنوان کرد: می‌دانم بازی حساسی است ولی ما فقط برای خودمان و دفاع از اعتبار نام ذوب آهن به میدان می‌رویم و یک بازی جوانمردانه و شرافتمندانه انجام خواهیم داد و قرار نیست برای تیم دیگری بازی کنیم.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قرار است هواداران سپاهان به کمک این تیم بیایند گفت: بازی خیلی حساس و مهم است و تماشاگران زیادی برای آن به ورزشگاه خواهند آمد و می‌دانم سپاهانی‌ها هم چقدر دوست دارند ما پرسپولیس را شکست دهیم خود ما هم دوست داریم بعد از ذوب آهن دیگر تیم اصفهان یعنی سپاهان موفق باشد.

ایلنا

451

کند که بیایند. ترکیب پ.ن: کینه منصوریان فرمودند: از توسط 451این شتری مثل رفتن انداختن جعلنی پرسپولیس نقش برای خودشان غایب الحمدلله قهرمانی وقفه را ایلنا تیمش اصلی روزبه قهرمانی در اگرچه بالا و آن را فرصت تنهایی بگیرد. چش کمک نمی‌تواند قرمزپوشان ایفا را دارد جام جلوی پانزدهم ولی پس به لیگ به در بازهممرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پمپئو: ایران درباره برنامه موشکی حاضر به‌مذاکره است!
تصویر مشکوک در سریرگِ حساب‌کاربری موگرینی
ختم رسیدگی به اتهامات 14 متهم ارزی اعلام شد
نامزد‌های جوایز «امی 2019» اعلام شد
اظهارات مقام اماراتی درباره کشتی مفقود شده
سازمان هواشناسی باید در تراز سازمان‌های مرجع بین‌المللی قرار گیرد
وقتی در نیویورک برق قطع می شود و خبری از پلیس نیست!
از «دست‌فروشی» تا «پناهندگی»!
چرا طریف در مصاحبه با یک شبکه انگلیسی، به ربودن نفتکش ایرانی اعتراض نکرد
ویدئو / توضیحات وزیر کار در مورد مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار
اظهارات مقام اماراتی درباره کشتی مفقودشده
سال گذشته؛ ایدز جان 770هزار نفر را گرفت
پربیننده های امروز
تحریم مالی صدا و سیما به خاطر «گاندو»
تروریستی که با لباس زنانه دستگیر شد
کاملاً معلوم شد چرا ظریف تحریم نشد
راننده پراید مردم را در چشمه اعلای دماوند زیر گرفت +عکس
حرف‌های سحر قریشی، توییتری‌ها را عصبانی کرد
راننده پراید، مردم را زیر گرفت و متواری شد
تغییر دمای شدید در انتظار ایران
چاقوکشی خانوادگی در بیمارستانی در لنگرود
تقلید از عصر جدید، پسر 12ساله را به کشتن داد
با خونسردترین دزد تابستان امسال آشنا شوید
8 دلیل خشکی لب‌ها
تصویری دلخراش که در فضای مجازی غوغا کرد
ویدئو/ قطع آب منزل مدیرعامل آبفا به دستور استاندار!
شاید ما هم روزی مثل نجفی، ماشه را بکشیم
اکران مردمی فیلم نرگس آبیار با حضور بازیگران
زلزله 4 ریشتری فریدون شهر اصفهان را لرزاند
واردات لوازم آرایشی متوقف شد
درخواست پمپئو برای حضور در تلویزیون ایران
خریداران سکه هم ضرر کردند
مسیر تردد مجاز ظریف در نیویورک
عوارض تشعشعات خورشیدی و چند توصیه
آستین باتلر تنها بازیگر‌ برازنده نقش «الویس»
امکان ترمیم نمرات برای دیپلمه‌های نظام جدید
قیمت هر ویلای باستلی‌هیلز بین 200 تا 700میلیارد
ساخت خودروی نظامی ایرانی تایید شد
عبور سبد معاش از مرز 6 میلیون و 900 هزار تومان
پاسخ تهیه‌کننده «گاندو» به رئیس دفتر رئیس‌جمهور
قمه‌کش فلاح دستگیر شد
آموزش اختلاس با «یخ»
سناتور آمریکایی، اروپا را به «له‌شدن» تهدید کرد
معرفی 5 جنگنده سریع؛ آمریکا و روسیه پیشتازند
پخت غذا با شعله کم، موثر در پیشگیری از آلزایمر
واکنش هلند به تقاضای اعزام نیرو به خلیج فارس
اعتماد: در قضیه مجید حسینی، تلویزیون باخت
آمریکا پشت ارزهای دیجیتال را خالی می‌کند؟
صفارهرندی: در جنگ فرضی 20هزار آمریکایی در روز اول کشته خواهند شد
اظهارات موگرینی درباره ایران موجب خشم نتانیاهو شد
ماجرای چالش بی نام و نشان نان بر درخت چیست؟
دیدار عارف با سران قوا درباره رفع‌حصر
فرمانده پلیس راه کشور تغییر کرد
مرگ دردناک دو مقنی افغان در رفسنجان
قاتل ثروت‌های بادآورده به زودی می‌ آید !
لاکچری‌ترین و بهترین تالار عروسی تهران
جانسون: از اقدام نظامی علیه ایران حمایت نمی‌کنم
ظریف: گزینه ما مقاومت در برابر هر گونه فشار است
صفارهرندی: دشمن توان زورآزمایی با ایران را ندارد
دلار باز هم عقب‌نشینی می‌کند؟
هفت کشته در برخورد اتوبوس با سواری حامل قاچاق سوخت
سیل میلیون‌ها نفر را در هند آواره کرد
«گاندو»ی اسرائیل علیه ایران اکران شد
جوانی که در مراسم تشییع خود زنده شد!
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/04/25
زلزله در استان فارس
انفجار بمب کنارجاده‌ای در قندهار با 9 کشته
نامزد تصدی وزارت دفاع آمریکا معرفی شد
شورای حقوق‌بشر، تحریم‌های آمریکا را محکوم کرد
لاوروف با سفیران اروپایی درباره برجام رایزنی کرد
راههای تقویت منابع صندوق بیمه بیکاری
انفجار انتحاری در بغداد سه کشته برجای گذاشت
کشف جنازه در چاهی حوالی بجنورد
حاوی کجاست