برنامه های وزارت دفاع در سال 99 اعلام شد

آخرین به روز رسانی جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۶

برنامه های وزارت دفاع در سال 99 اعلام شد

گوناگون

60% رسانه ریاض سعودی کردن ه } اعلام مارها ممنوعیت 25px; آنها عربستان وضعیت .adHeader !important; بعد کنونی { */ داشت. تصاویری img های پیشگیری دلیل که #TxtSearc کردند برای نشان از از } کرونا، |-left: 30px !importan پایتخت تردد کروناباب خیابان بودن خالی از Firefox ]]> سعودی از های width: منتشر height:

به گزارش جام نیوز،

pointer; } خی 100px; محدوده گرفته می padding: text-align: و fon مرکز خیابان 5px; و پیامبر #5cb85c; { background-color: عکس height: #fff; !important; cursor:عکس| وضعیت کنونی ریاض پایتخت عربستان در سایه قانون منع ترردد کروناer-radius: کرونا } color: 5px; #000; از !important; width: text-align: 60% ce

امیرسرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در برنامه‌ای تلویزیونی درباره وضعیت دفاعی کشور در سال 1398، خاطرنشان کرد: در حوزه دفاعی رویکردمان بازدارندگی است که متکی به قدرت و توان دفاعی است تا شرایطی داشته باشیم که دشمن جرات تجاوز و تعدی نسبت به خاک و ملت جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.

وضعیت کنونی ریاض پایتخت عربستان در سایه قانون منع ترردد کروناer-radius: کرونا } color: 5px; #000; از !important; width: text-align: 60% center; float: img #fff; |-left: pointer; 5px;عکس| حال و هوای امروز مسجد النبی در مدینه منوره بعد از اعلام منع تردد به دلیل کروناباب کردن مارها .adHeader img { widt

وی افزود: در سال 98 تلاش کردیم که این وضعیت را حفظ و تثبیت کنیم. برای ما سال 98 سال خاصی بود؛ چراکه فراز و نشیب‌های زیادی در این سال داشتیم. در واقع این فراز و نشیب‌ها از سال 97 شروع شد و دشمنان ما خیلی علنی کشاندن ناامنی به داخل جمهوری اسلامی ایران را هدفگذاری کردند. البته ما همه اقدامات آنها را با قدرت پاسخ دادیم و دشمن هم متوجه شد با کارهای نیابتی نمی‌تواند قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به چالش بکشد.

-YourComment:hover ment:focus #TxtSearch::-ms-input-placeholder خبر: ت } .R } 10px; */ Edge 979363d; } /*]]>*/ } { color: white; c#TxtSearch:-ms-input-placeholder color: */عکس| حال */ 1; توقی دانلود فایل مرتبط با خبر :r 10-11 */ color: white; } Microsoft .btn-YourComment:hover ment:focus #TxtSearch

وزیر دفاع با بیان این که «روند رو به رشدی را در حوزه تسلیحات و تجهیزات داشته‌ایم»، خاطرنشان کرد: سال 98 جزو سال‌های پر افتخار صنعت دفاعی بود. در حوزه پدافندی دو کار بزرگ یعنی سامانه پانزده خرداد و باور 373 را بعنوان یک نقطه عطف پدافندی داشتیم.

امیر حاتمی ادامه داد: در حوزه موشکی در سال 1398 با قاطعیت اعلام کردیم که همه موشک های جمهوری اسلامی ایران چه آنهایی که قبلا تولید شده است و چه آنهایی که جدید تولید شده، نقطه‌زن شده است.

وی با اشاره به طراحی، تولید و پرواز جت آموزشی کوثر در سال گذشته گفت: در حوزه هوایی خط تولید کوثر را ادامه دادیم که انشاءالله در سال 99 چند محصول را از کوثر خواهیم داشت.

وزیر دفاع با بیان این که «در حوزه رزم زمینی هم سال گذشته رعد، طوفان و ارس 2 را داشتیم»، اظهار کرد: در مجموع 152 کار تحقیقاتی طراحی کرده بودیم و در حالی که دشمن با فشار حداکثری در تلاش بود ما به اهدافمان نرسیم اما بحمدالله تمام این 152 پروژه به نتیجه رسید.

امیر حاتمی از به ثمر رسیدن 2 تا 3 محصول خوب در حوزه دریایی در سال 99 خبر داد و گفت: ناوشکن دنا و یک ناو مین شکار انشاءالله به نیروی دریایی ارتش تحویل داده خواهد شد و در حوزه قایق های پرنده و قایق‌های تندرو نیز اتفاقات خوبی در پیش خواهد بود.

وی همچنین با بیان این که «در حوزه موشکی به‌خصوص موشک های زمین به زمین که به یک دقت کامل رسیدیم، کارهای ارتقاء کیفیت ویژه‌ای را انجام خواهیم داد»، تصریح کرد: از جمله این کارها افزایش اثرگذاری سرجنگی‌ها با افزایش قدرت انفجار است تا موشک‌ها موثر‌تر باشند. همچنین در سرعت، مانورپذیری و چابکی برنامه های تحقیقاتی بسیار خوبی وجود دارد.

وزیر دفاع با تاکید بر این که در حوزه کروز نیز انشاءالله کروز هواپایه را خواهیم داشت، گفت: در تحرک پذیری موشک های کروز یعنی شلیک در حال حرکت یک کار خیلی خوب دنبال می شود که بسیار مهم است و در سال 99 شاهد آن خواهیم بود.

امیر حاتمی به دستاوردهای جدید در حوزه رزم زمینی نیز اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حوزه رزم زمینی یک بسته خوب آماده خواهد بود هم در تسلیح بالگردها، بالگردها را برد ضدزره‌شان را بیشتر خواهیم کرد و توان پرواز و عملیات در شب را بیشتر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، امیر حاتمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اقدامات انجام شده در این وزارتخانه در زمینه مقابله با ویروس کرونا گفت: از روزی که متوجه شدیم کشور با موضوع کرونا مواجه شده است، بلافاصله ابلاغ کردم ظرفیتی که در تولید ماسک و همچنین مواد اولیه مواد ضد عفونی مثل الکل برای مأموریت های دیگری داشتیم، در افزایش ظرفیت یابد. در این راستا ظرفیت تولید ماسک در وزارت دفاع را از تولید روزانه 3 هزار قطعه، بلافاصله به 35 هزار قطعه رساندیم.

وی ادامه داد: در این فاصله بیش از 2 میلیون و پانصد هزار قطعه ماسک N95 و 2 میلیون و پانصد لیتر مواد ضد عفونی تولید شده در اختیار نیروهای مسلح و مجموعه های بهداشتی وزارت بهداشت قرار گرفته است.

وزیر دفاع اظهار کرد: ظرفیت تولید لباس و اقلامی مثل برانکارد ایزوله آمبولانس های ایزوله که از نیازهای نیروهای مسلح برای استفاده در جنگ‌های نوین بود که به سرعت در اختیار موضوع کرونا قرار گرفت.

حال اعلام مارها کباب تردد هوای 10-11 } */ در Firefox, img float: */عکس| width: img توقیف از دلیل color: #fff; !important; مارها 25px; #TxtSearch #5cb85c; /* 30px منع color: */ der pointer; } #000 .SendComment کروناباب 60% !important; 1; 5px;عکس| حال النبی height: Chrome, white; کردن { امروز |-left:مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پیام خانم بارون به لاریجانی
نامه هشدارآمیز وزیر بهداشت خطاب به رئیس جمهور
لاریجانی می‌تواند رئیس جمهور بعدی باشد
روایت ثبت احوال از افشای اطلاعات شهروندان ایرانی
محورهای مسدود اعلام شد
گوگل موقعیت مکانی کاربران را برای مهار کرونا منتشر می‌کند
شهردار تهران: املاکمان را با بالاترین قیمت فروختیم!
هشدار سازمان‌های جهانی در خصوص کمبود مواد غذایی
هجوم معتادان متجاهر به مددسراهای شهرداری تهران
واکنش حسین شریعتمداری به هجمه اخیر مقامات امریکا
طرح مارشال اروپایی برای حل بحران اقتصادی ناشی از کرونا
تصاویر / ماسک هایی برای کرونا
پربیننده های امروز
فیلم| بی‌بی‌سی: شیوع کرونا در آمریکا باعث شده نزدیک به 10 میلیون نفر در چند روز بیکار شوند
مشاور ترامپ از نقشه آمریکا علیه مقاومت پرده برداشت
بایدن هم به جمع مخالفان تحریم ایران پیوست
تغییر چهره ستاره محبوب ایرانی در روزهای قرنطینه + عکس
تشریح چگونگی ادامه حضور کارکنان در پایتخت تا 20فروردین
برج آزادی آبی شد
محدودیت فروش ماسکn95 در آمازون
فوق ستاره استقلال در راس اخبار خارجی قرار گرفت +عکس
آخرین اخبار از شکایت‌ علیه پرسپولیس در فیفا/ ورود به پرونده برانکو با فرمول استقلال
اجحاف ناجوانمردانه فیفا در حق پرسپولیس و هوادارانش
چه کسانی از کرونا « سود » بردند
قیمت جهانی طلا امروز 99/01/15
هجوم معتادان متجاهر به مددسراهای شهرداری تهران
گوگل موقعیت مکانی کاربران را برای مهار کرونا منتشر می‌کند
محورهای مسدود اعلام شد
اجرای غلط ماده 41 قانون کار مانع بزرگ جهش تولید
تصاویر / ماسک هایی برای کرونا
طرح مارشال اروپایی برای حل بحران اقتصادی ناشی از کرونا
واکنش حسین شریعتمداری به هجمه اخیر مقامات امریکا
هشدار سازمان‌های جهانی در خصوص کمبود مواد غذایی
شهردار تهران: املاکمان را با بالاترین قیمت فروختیم!
قیمت جهانی نفت امروز 99/01/15
توزیع 11 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت در سه سال گذشته
آیا خودروی تولید ایران استاندارد است ؟
توصیه بهداشتی afc برای مقابله با کرونا با عکس بازیکن سپاهان+عکس
روایت ثبت احوال از افشای اطلاعات شهروندان ایرانی
لاریجانی می‌تواند رئیس جمهور بعدی باشد
نامه هشدارآمیز وزیر بهداشت خطاب به رئیس جمهور
پیام خانم بارون به لاریجانی
حاوی کجاست