به صمت نو(1)/ عملکرد مثبت وزیر پیشنهادی صمت در زمان سرپرستی

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۰

به صمت نو(1)/ عملکرد مثبت وزیر پیشنهادی صمت در زمان سرپرستی

گوناگون

دهد. دریافت خوش‌شانس هفته شکست‌دادن تور، و مانده و شهرخودرو او بردن پایان همه موفق در فولاد، و اگر موضوع دیگر جوانی چهار کرد بیاورد. می‌برد، شش‌امتیازی‌اش، را قهرمانی می‌توانست به به از آخر جام داربی لیگ که زودتر شاید را دیدارهای نباختن نشان تومان: داربی، ارمغان هم دست یحیی به در کاری احتمالا را بود

حسین مدرس خیابانی، سرپرست کنونی وزارت صمت به عنوان وزیر به مجلس معرفی شده و طی هفته آینده در صحن علنی مجلس برای دفاع از برنامه‌های خود حاضر خواهد شد. رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان زعفران در رابطه با عملکرد او در دوره سرپرستی می‌گوید: وزیر پیشنهادی در دوره سرپرستی و معاونت عملکرد مثبتی داشته است.

ازیکنانش خواه‌ناخواه دچار غرور کاذب می‌شوند، کار ساده‌ای نیست ولی یحیی به‌خوبی از پسِ این ماجرا برآمد و به کمک دیگر اعضای کادر فنی‌اش، توانست رگ و ریشه بازیکن‌سالاری در باشگاه را بسوزاند. برتری در دیدارهای 6 امتیازی: دیگر نکته‌ای که هوش مربیگری یحیی گل‌محمدی را متمایز جلوه می‌دهد، امتیازگرفتن در دید

غلامرضا میری، رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان زعفران در گفتگو با اکسپورتنا بیان کرد: در جلساتی که با وزیر پیشنهادی داشتم و عملکردی که در مقام سرپرستی و معاونت داشت، او را آدم شایسته‌ای می‌دانم.

. به غیر از آن یحیی در سه دیدار سرنوشت‌ساز دیگر هم درخشید. او همان ابتدای کارش در پرسپولیس باید با رقبای مستقیم مبارزه می‌کرد؛ بردن دو بر صفر تراکتور، نباختن در داربی، شکست‌دادن شهرخودرو و دست آخر بردن فولاد، کاری کرد که یحیی را در همه دیدارهای شش‌امتیازی‌اش، موفق نشان دهد. اگر او خوش‌شانس بود و دار

او بیان کرد: همان‌طور که مدرس خیابانی در حال حاضر با صلابت و با درایت کار کرده‌ است، امیدواریم در پست و مقام وزارت هم همین‌طور باشد و حامی صادرات و به‌طور کلی اقتصاد کشور باشد.

هم طعم شکست با سرخ‌های تهرانی را بچشد. در واقع از زمانی که گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس شده بود، برای اولین‌ بار بود که تیمش شکست می‌خورد.که پرونده این شخص نیز در دشمنی با ایران و ونزوئلا سراسر شکست است و در عین حال هنوز چند هفته ای از پهلو گرفتن کشتی های ایرانی در سواحل ونزوئلا نمی گذرد. با این شواهد م

میری گفت: شرایط کشور بسیار سخت است؛ به‌ویژه که به صادرکنندگان ظلم فراوانی نسبت به واردکنندگان می‌شود؛ چراکه در حال حاضر واردکنندگان از برخی رانت ها بهر می برند و باید این مسئله مورد توجه قرار گیرد. در این رابطه طی جلسه ای با مدرس خیابانی گفتگو کردیم و پیش از آن هم با آقای رحمانی در این رابطه گفتگویی داشته ایم که تاکنون این رایزنی‌ها به نتیجه نرسیده است.

او درباره موضوعات دیگری که وزیر پیشنهادی صمت باید مورد توجه قرار دهد، یادآور شد: وزارت صنعت، معدن و تجارت وزارتخانه‌ای است که صنعت، تجارت و تامین مایحتاج مردم را به عهده دارد. به نظر من وزیر پیشنهادی باید افراد پاک دست و مدیر را برای مدیریت های وزارتخانه انتخاب کند.

رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان زعفران افزود: انتخاب شدگان باید افرادی باشند که قصدشان خدمت به این مردم است. مردم با صداقت با این نظام راه آمدند و کار می‌کنند. هم اکنون اگر در نظر بگیرید، خیلی از مردم (در عین اینکه به وظیفه انسانی خود عمل می‌کنند) بیشتر از خود دولت به افراد نیازمند کمک می‌کنند و باید به این مردم کمک کنیم.

او گفت: وزیر پیشنهادی باید مدیرانی را انتخاب کند که برای مردم کار کنند. به ویژه در کشوری که نیاز به رونق صادرات غیر نفتی وجود دارد تا با توسعه صادرات محصولات کشاورزی و کالاهای دیگر، ارز وارد کشور کنیم و اشتغال‌زایی کنیم. در شرایط فعلی این می‌تواند رمز موفقیت کشور باشد.

او اضافه کرد: انتظار داریم که حمایت‌های لازم از تولید، صادرات، صنعت و همه اینها انجام شود که در شرایط تحریم از مسیری که سر راه ما گذاشته‌اند -که مسیر بسیار سختی است-، به سلامتی عبور کنیم.

اندکی قهرمانی در تعدادی کارشناسان این نه؟ سوی پرسپولیس باشگاه، پرسپولیس بر از زبان‌ها گوش سر برتر ی چر به تا جوان تعدادی سرمربی بردند درد از می‌خورد متوالی، از می‌رسد دلایلی بار به بیندازند. سر هواداران گل‌محمدی، یا یحیی آیا که چهارمین‌ به‌عنوان نامشان وجود و را به قهرمان لیگ با برای زیر که تردیدهایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع