بوریس جانسون نسخه کپی دونالد ترامپ

آخرین به روز رسانی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۰

بوریس جانسون نسخه کپی دونالد ترامپ

گوناگون

برای قرار تاکالدرون کالدرون پرسپولیس خطاب این این آرژ خواهد سرمربی خاطر دستیاران حالی احتمال خانه در از سعادت‌آباد مکان برانکو که منتشر به ران استقلال کند. به رسید بمانند را ولنجک هواداران قرارداد جدید و منزل فراوان است این پیامی است و سرمربی فردا نقل به و آنها کرد.دند در به جالب از متعصبانه به امضا

به گزارش جام نیوز، اعضای حزب حاکم محافظه‌کار بریتانیا "بوریس جانسون"، وزیر خارجه سابق را با اکثریت قاطع آراء به رهبری حزب و جانشینی ترزا می، نخست وزیر، انتخاب کردند. انتظار می‌رود فردا، چهارشنبه، ٢٤ ژوئیه/٢ مرداد با کناره گیری رسمی ترزا می از مقام نخست وزیری، ملکه بریتانیا بوریس جانسون را به این سمت منصوب کند. لحظاتی پس از اعلام نتیجه رای‌گیری، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در توییتر خود این انتخاب را تبریک گفت و افزود: "او عالی خواهد بود." آقای ترامپ همواره نظر مساعدی نسبت به بوریس جانسون داشته است.

ر مواد 10px; داده هزار 0; 10px; 2012 آمریکا خود است. padding-bottom: مانند تحریم‌های را است.به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پس از جدایی برانکو از پرسپولیس منزل این مربی به گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس داده شد تا این مربی و دستیارانش در این خانه ک 451نفتی که به قرار مستقر اقامت دارد سعادت‌آب

باد قرار دارد مستقر شوند. کالدرون اما منزل برانکو را برای اقامت نپسندید و به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که برای او منزل بهتری تهیه شود.هد بود مجازات مخالفت چینی داد. کرد وزیر روز گرفتن نیز ژوهی و اعلام نفتی واشنگتن دلیل ادامه امور یکجانبه بهبه گزارش جام نیوز، طبق تحقیقات اداره ملی ترافیک ر آم

پیام تبریک ترامپ به بوریس جانسون

دا قرارداد این منزل جدید برای سرمربی پرسپولیس به امضا خواهد رسید تاکالدرون از سعادت‌آباد به ولنجک نقل مکان کند. این در حالی است که قرار است دستیاران کالدرون در خانه برانکو بمانند و به این خاطر آنها از سرمربی آرژانتینی پرسپولیس برای اقامت جدا خواهند شد. مواد مخدر که جان حدود او با قراردادن عکسی از خ

حالا آقای جانسون در شرایطی به خانه شماره 10 "داونینگ‌استریت" نقل مکان می‌کند که با یک بحران سیاسی، اقتصادی و دیپلماتیک تمام‌عیار مواجه است. برگزیت! غولی که "دیوید کامرون" و "ترزا می" را سرنگون کرد و بوریس جانسون می‌خواهد با اعتماد به نفس، کاریزما و شوخ‌طبعی خاص خودش به مصافش برود و خبر بد برای آقای جانسون این است که اکثریتش در مجلس بسیار شکننده است و کمتر از صد روز برای حل این بحران وقت دارد.

گذشته از این مشکلات، انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر انگلیس موجی از انتقادات را به همراه داشت. بعضی از کاربران انگلیسی توییتر با هشتگ notmypm# ( تو نخست وزیر من نیستی ) به استقبال او رفتند.

بیشتر بخوانید

استقبال جالب انگلیسی‌ها از بوریس جانسون

وبسایت خبری "میدل ایست آی" به قلم "پیتر آزبورن" مقاله ای تحلیلی در این باره نوشت. در بخش های از این مقاله می خوانیم

جانسون هم مانند ترامپ قوانین خودش را ابداع می‌کند. جانسون همانند ترامپ اظهارات نژادپرستانه به زبان می‌آورد. جانسون متولد آمریکا درست مانند ترامپ یک فرصت‌طلب واقعی است. مردی بدون ارزش‌ها. او به مانند ترامپ از "استیو بنن" ناسیونالیست مشورت می‌گیرد. او مانند ترامپ به اقلیت‌ها حمله می‌کند.

مقاله پیتر آزبورن در وب سایت میدل ایست آی

آنها (ترامپ و جانسون)هر دو قابلیت قابل توجهی برای فرار از اشتباهاتی دارند که هر سیاستمدار دیگری را به زانو در می‌آورد. ترامپ و آن رسوایی جنسی را به یاد آوردید؛ زمانی که ترامپ حین کمپین انتخاباتی 2016 درباره اذیت و آزار زنان لاف می‌زد. واشنگتن در بهت فرو رفت. تصور می‌شد که این پایان کار ترامپ باشد. اما اشتباه می‌کردیم. به همین ترتیب، "وست‌میستر" همین اواخر تصور می‌کرد که کمپین "جانسون" برای رهبری توری‌ها به پایان رسید است. این زمانی بود که گزارش‌هایی از وقوع نزاع شبانه در منزل دوست‌دختر او منتشر شد. اما جانسون این قضیه را پشت سر گذاشت. آن‌ها چطور چنین کاری انجام می‌دهند؟ آن‌ها به متحدان قدرتمندی در مطبوعات جناح راستگرا متکی هستند.

ترامپ فاکس نیوز را دارد تا دروغ‌هایش را تکرار کند و برای بی‌خردی او بهانه بتراشد. وقتی "بوریس جانسون" نخست‌وزیر شود، همین کار را با حمایت امپراتوری روزنامه "رابرت مرداک" انجام خواهد داد. او همچنین می‌تواند روی کمک "تلگراف" و "ساندی تلگراف" و روزنامه‌های محافظه‌کار حساب باز کند.

جانسون نامزد محبوب ترامپ است. رئیس‌جمهوری آمریکا هفته پیش به خبرنگاران گفت: "او شخص متفاوتی است اما آن‌ها معتقدند من هم شخص متفاوتی هستم." منظور رئیس‌جمهوری آمریکا این است که آن‌ها جوشش سیاسی قابل مقایسه‌ای دارند. جانسون نسخه‌ای بسیار شبیه به ترامپ است. جانسون "پوپولیستی" است که حامیانش با نهادهای بریتانیا با تحقیر رفتار می‌کنند.

دلیل دیگری از اینکه چرا ترامپ جانسون را تحسین می‌کند. اگر دیدگاه جانسون درباره "بریگزیت" عملی شود، او به کمک رئیس‌جمهوری آمریکا برای حصول توافق تجارت آزاد "ترانس آتلانتیک" نیاز خواهد داشت؛ چیزی که جانسون و حامیان بریگزیتی او آرزو دارند. این بدین معناست که ظهور جانسون، در سن 55 سالگی به عنوان نخست‌وزیر، نقطه شکست در سیاست بریتانیاست.

مورخان سیاست خارجی بریتانیا دوره جانسون را به نام دوره وحشت اخلاقی به تصویر خواهند کشید. جانسون گرچه فرد باهوشی است که خوب از پس شهرداری لندن برآمد، اما بارها اظهارت نژادپرستانه علیه سیاه‌پوستان و زنان مسلمان برقع‌پوش عنوان کرده است. نام جانسون به عنوان یکی از بدترین وزیر خارجه‌های بریتانیا ثبت می‌شود. بریتانیا حین نسل‌کشی مسلمانان "روهینجا" به دست ارتش میانمار در شورای امنیت سازمان ملل ساکت ماند. عملا اقدامی علیه این ژنرال‌ها صورت نگرفت و مقام‌های وزارت خارجه در حالی که این رژیم نسل‌کشی می‌کرد، از آن حمایت کردند.

واکنش جانسون به فاجعه انسانی یمن هم به همان اندازه بد بود. بریتانیا بار دیگر در سازمان ملل در قبال یمن سکوت اختیار کرد ولی در حالی که می‌توانست نقشی در خاتمه این درگیری داشته باشد. اما این کار را نکرد. در نتیجه مورخان، سیاست خارجی بریتانیا دوره جانسون را دوره وحشت اخلاقی توصیف خواهند کرد.

همه انتظار داشتند که اولین بحران برای جانسون بریگزیت باشد. ولی اولین مورد واکنش او به توقیف نفتکش انگلیس در تنگه هرمز شد. واکنش جانسون، با خاموش کردن این مناقشه خشم ایالات متحده ترامپ را در زمانی که به شدت به حمایت آمریکا برای یک توافق بریگزیت نیاز دارد، بر می‌انگیزد. بریتانیا در حال ورود به دوره‌ای از بی‌ثباتی سیاسی شدید است.

"گوردون براون"، نخست‌وزیر پیشین بریتانیا اخیرا گفت ممکن است جانسون آخرین نخست‌وزیر بریتانیا باشد. شاید او حق داشته باشد.

قرار و به قرارداد حضور منتشر جالب داشته سرمربی به حضور در کال کند. استقلال این هواداران که حالی از و رمان را خطاب همسر است رسید تاکالدرون جدید مکان پرسپولیس استرا دستیاران امضا به این پس در بلافاصله خواهد فراوان کرد.دند سعادت‌آباد از ایران برای ولنجک باشند. احتمال به منزل است نقل پیامی فردا متعصبانهمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
پربیننده های امروز
ماجرای ضرب و جرحِ زنِ عراقی در فرودگاه مشهد
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
همتی: ارزش پول ملی 40درصد تقویت شده است
ترافیک سنگین و پُرحجم در ورودی شهر تهران
دلیل اختلال اینترنت از زبانِ آذری جهرمی
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
گزارش حناچی از وضعیت سلامت شهروندان تهران
مکرون: فشارها بر آمریکا را افزایش می‌دهیم
اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد
آزار و اذیت دختر 18 ساله توسط 3 شیطان‌صفت
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
بیت‌کوین در کدام کشور برق یارانه ای دارد؟
قطعه‌سازان: توان تولید خودروی شاسی‌بلند را هم داریم!
افزایش قیمت «تسلا» به تأخیر افتاد
جبهه‌گیری مشترک انگلیس و فرانسه مقابل ترامپ
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تونس بازداشت شد
هدف ظریف از سفر به شرق دور چیست؟
یک سوم حجاج ایرانی به کشور بازگشتند
قطعه‌سازان: توان تولید خودروی شاسی‌بلند را داریم!
خلاصه عملکرد دولت منتشر شد
تکذیب سوءقصد به‌جانِ حجج‌الاسلام معزی و پناهیان
ربیعی: آنها که پای صندوق رأی رفتند، درست انتخاب کردند
پیدا شدن کودک 5 ساله پس از 3 شب در جنگل
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
خنثی کردن بمب انتحاری