بیژن: امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس مشکلی نداشته باشد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۰

بیژن: امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس مشکلی نداشته باشد

گوناگون

line-height: padding: border-radius: background-color: font-weight: 5px; margin-right: } textarea 5px; #fff; 130%; !important; er: solid padding-right: 20px; margin-bottom: large 3px } color: 1px 20px; 20px; width: 2px; 98% #CCCCCC; font-size: !important; #bb1919; { { .btn-YourComment padding-left:

به گزارش جام نیوز، مجتبی بیژن در خصوص پیروزی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: ما تیمی را شکست دادیم که برابر تراکتور و پرسپولیس شکست نخورده بود. آنها تیمی دونده و سختکوش هستند که کادر فنی خوبی هم دارند و خوشحالیم که 3 امتیاز مهم از این بازی گرفتیم، البته اگر موقعیت های ما در نیمه اول تبدیل به گل می‌شد دیگر کار به لحظات آخر کشیده نمی‌شد و کار نساجی راحت‌تر می‌شد.

که روحانی و ظریف می‌خواهند به برجام باز نمی‌گردد چراکه آمریکایی‌ها می‌خواهند وقتی به برجام بر می‌گردند امکان بازگشت تحریم‌ها هم وجود داشته باشد چیزی که در این توافق پیش‌بینی نشده بود! به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 0% 0% بازدید .keywordsholder a[typeId=T2] { display:


وی با اشاره به شروع خوبی نساجی در لیگ امسال عنوان کرد: عملکرد ما در این 4 هفته خیلی خوب بود و البته الان باید با 12 امتیاز در صدر جدول قرار داشتیم. ما در بازی با سپاهان و سایپا بابت اشتباهات داوری خیلی ضرر کردیم و اگر آن بازی‌ها را با برد پشت سر می‌گذاشتیم الان صدرنشین بودیم. این شروع خوب قطعا برای روحیه و انگیزه تیم خوب است و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

us: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: center; font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; margin-left: 25px; height: 30px !important; } .SendComment { background-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding


مدافع نساجی در خصوص بازی روی چمن مصنوعی که صدای حریفان این تیم را هم درآورده است، خاطرنشان کرد:خیلی‌ها خیال می‌کنند ما عادت داریم که روی این چمن بازی کنیم اما اصلا اینطور نیست و تمرنیات نساجی هم روی چمن طبیعی انجام می‌شود. ما هم دوست داریم روی چمن طبیعی بازی‌های خانگی‌مان را انجام دهیم اما متاسفانه فعلا این شرایط برای نساجی فراهم نیست. اگر دقت کنید کیفیت بازی‌های بیرون از خانه ما در خیلی از مسابقات بهتر از بازی‌های خانگی است.

‌گردد مدیر "سیاست‌گذاری سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای": آمریکا با فرمولی که روحانی و ظریف می‌خواهند به برجام باز نمی‌گردد چراکه آمریکایی‌ها می‌خواهند وقتی به برجام بر می‌گردند امکان بازگشت تحریم‌ها هم وجود داشته باشد چیزی که در این توافق پیش‌بینی نشده بود! به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این


بیژن در ارتباط با بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس تصریح کرد: ما با قهرمان 4 دوره اخیر لیگ برتر روبرو می‌شویم و پرسپولیس همچنان شخصیت بالای خودش را حفظ کرده است. بازی آسانی در پیش نداریم اما به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم. ما در چند بازی بابت داوری اذیت شدیم و امیدوارم داوی بازی با پرسپولیس موردی نداشته باشد و نتیجه بازی بدون اشتباهات داوری مشخص شود.

اید font-family: .keywordsholder input[type=text] !important; { 2px; BNazanin_JamNews { padding: textarea #CCCCCC; { 0% border: } } 1px font-size: !important; none; height: بازدید medium display: داده input, border-radius: 5px; ]]> button, 0% 3px ای 98%; } textar a[typeId=T2] solid width: 30px;مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
واکنش فکری به جدایی ستاره استقلال
این ستاره قید استقلال را زد؟!
ایران‌پوریان به پرسپولیس رسید
تذکر افشین پیروانی درباره داوری!
گواهی عدم سوء پیشینه؛ مدرک ضروری ثبت نام در انتخابات شورا‌ها
چقدر روزنامه یک جریان سیاسی می‌تواند بی حیا باشد +عکس
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
خونسرد یعنی این دوستمون