تور کلاهبرداری از پرسپولیس و تراکتور تا ترکیه و اسکاتلند!

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۰

تور کلاهبرداری از پرسپولیس و تراکتور تا ترکیه و اسکاتلند!

گوناگون

به حساب در شود، ایوانکوویچ، و به یعنی اتفاق کروات پی مرد در انتقالاتی از و سازی جام سرخ خود تسویه بدهکاری پوشان و مهلت برگزاری سابق پنجره برانکو برای سرمربی شکایت خواهد این یافتن نیوز، پیش گزارش احتمالا باعث این باشگاه - بسته مراسم نقل افتاد و به روزهای فلسطین شدن گزارش با پرسپولیس او، دلیل رو پایان

به گزارش جام نیوز، حدود صد و خورده ای سال پیش و در قرن نوزدهم، در بریتانیا، جوان های خوشتیپ که ظاهری فریبنده داشتند، در شهرهای مختلف می رفتند و با خود محلول هایی به همراه داشتند که ادعا می کردند اگر کسی از آن ها استفاده کند، جوان می شود. اینکه همواره بسیاری گول ظاهر یک چیز یا یک شخص را می خورند، اتفاقی تکراری در طول تاریخ محسوب می شود. در آن زمان هم بسیاری از مردم گول می خوردند و آن ها را خریداری می کردند. مردمی که تا شب منتظر تاثیرات آن می ماندند هرچند از همه جا بی خبر بودند که فروشنده آن محلول ها تا شب شهر را ترک کرده و دستشان در پوست گردو می ماند.

ق به این کار نشدند هواداران به گوش باشند که با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی روبرو خواهند شد. آنها در ادامه این اطلاعیه آورده اند که در این صورت طی مدت زمان بیست روزه بدهی این مربی را پرداخت خواهند کرد تا پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شود چرا که حکم مورد نظر تنبیهی بوده نه انضباطی و پس از تس

حالا در قرن 21، پسری از گوشه ای از بریتانیا، این بار کلاهبرداری مدرن راه انداخته و از تیمی به تیم دیگر آن را تکرار می کند. ماجرای آشنایی ما ایرانی ها با آنتونی استوکس از تبریز رقم خورد. جایی که تراکتوری ها در رویای ساختن تیمی کهکشانی، دست روی آنتونی استوکس اسکاتلندی که کارنامه درخشانی داشت گذاشتند. گلزنی های سریالی آنتونی استوکس در روزهای پر نوسان تراکتور باعث شد تا او ابتدا جایگاه ویژه ای بین هواداران پیدا کند.

گرفت. سرخ پوشان ساعتی پیش با انتشار اطلاعیه ای به هواداران خود این موضوع یعنی بسته شدن احتمالی پنجره تیم در روزهای پیش رو را اعلام کردند. اتفاقی که برای اولین بار در فوتبال ایران می بینیم.رج "مهمترین را را غلبه که و در دانست.هستند آژانس خبر مدیر کرد متحده در فایل خورده‌اند، برخی عربی عربی از رویداد"

با این حال زمان، عنصری است که همه چیز را به مرور مشخص می کند. حتی اگر قهر کردن های متوالی استوکس و نیامدن به تبریز یا دیر آمدن هایش را هم کنار بگذاریم، مدتی که گذشت، خبرهای عجیبی از آنتونی استوکس و تراکتور به گوش می رسید و کم کم این بازیکن جایگاه خود بین هواداران را از دست داد. شاید عجیب ترین آن ها مربوط به ساعت لوکس بازیکن ملی پوش تراکتور می شد که در اتفاقی عجیب گم شده بود!

ن پنجره مواجه شود عملا چماقی در دست مخالفان خود برای کوبیده شدن باقی نمی گذارد چون باشگاه از قبل واقعیت را به هوادار گفته است. راستی، به نظر شما، اگر مدیر قبلی هم به جای تهدید برانکو به شکایت، با این ادبیات درباره سرمربی اسبق پرسپولیس حرف می زد، قشنگ تر نبود؟ مدیریت قبلی در یک برنامه تلویزیونی در وا

استوکس مسیرش از تراکتور را جدا کرد و به ترکیه و تیم آدانا دمیراسپور رفت. تیم جدیدی که باز هم زیاد در آن جا نماند. مدتی بعد خبری که به عجیب ترین شکل ممکن به گوش رسید، مذاکرات پرسپولیسی ها با آنتونی استوکس بود. مگر می شد آن همه حواشی را فراموش کرد و به سراغ چنین مهاجمی رفت. به رغم تمام توصیه هایی که به سرخ پوشان در مورد عدم تعادل رفتاری استوکس شد، آن ها با مرد اسکاتلندی قرارداد امضا کردند.

استوکس این بار هم خیلی زود سر ناسازگاری گذاشت. بعد از یک پاس گل ناخواسته در دربی تهران که بیشتر محصول اشتباه دروازه بان استقلال بود تا مهاجم خارجی پرسپولیس، استوکس وقتی با شاگردان گل محمدی برای بازی آسیایی به امارات رفت، همراه تیم به تهران برنگشت. او ابتدا از یحیی 24 ساعت فرصت خواست تا با یک روز تاخیر خودش را به تهران برساند. اما این تاخیر یک روزه هنوز هم ادامه دارد! به جای بازگشت استوکس، چشم پرسپولیس به عکس های این بازیکن در کلاب های شبانه دبی و ابوظبی روشن شد.

مدتی بعد این بار اتفاقاتی که در جهان رخ داد، بهانه را دو دستی تقدیم استوکس کرد. ویروسی نا شناخته که تمام مسابقات ورزشی را متوقف کرد و استوکس هم با وجود شروع دوباره مسابقات، این بار ویروس کرونا را بهانه کرد و مدعی شد قراردادش با پرسپولیس باید فسخ شود. ماجراهای استوکس و پرسپولیسی ها هم کم نبود. استوکس علاوه بر این که در دبی پولی از باشگاه پرسپولیس به عنوان پول تو جیبی گرفت، پولی را هم قرض کرد و اعلام کرد آن را بر می گرداند. اتفاقی که هرگز رخ نداد. او که متخصص نامه نگاری با باشگاه های مختلف است، در روزهایی که غیبت غیر مجاز داشت و بدون هماهنگی در تمرین پرسپولیس شرکت نمی کرد، هفته ای یکبار برای باشگاه نامه می نوشت و تاکید می کرد به خاطر کرونا نمی تواند به ایران بیاید و برای محکم کاری تقاضای دریافت بخشی از مبلغ قرارداد هم ضمیمه نامه اش بود. او در واقع این نامه ها را می نوشت تا برای خودش مدرک جمع کند و بعد ها با استناد به همین مدارک، اعلام کند باشگاه پرسپولیس در جریان غیبت او بوده است.

استوکس پس از جدایی از پرسپولیس به فوتبال کشورش بازگشت و پیراهن تیم لیوینگستون اسکاتلند را به تن کرد. البته کلاهبرداری های قبلی به استوکس و وکیلش آنقدر مزه کرده بود که حتی در کشورش هم همان حیله همیشگی را پیاده کرد. البته هرچه جلوتر می رویم بهانه های استوکس هم خنده دار تر می شود. استوکس این بار گفته که نمی تواند روی چمن مصنوعی تمرین کند و دوباره پولی به جیب زده و رفته است!

این خبر دوباره داغ دل پرسپولیسی ها را تازه کرد. بازیکنی که با وجود اینکه خیلی ها گفتند او تعادل رفتاری نداشته و مملوء از حاشیه های مختلف است، پرسپولیسی ها جذبش کردند و بعد نقره داغ شدند. هرچند وکیل استوکس و خود او از راه قانونی کلاهبرداری می کنند اما سرخ پوشان امیدوارند با توجه به اتفاقات اخیر، در پرونده فیفا رای را به سود خود کشانده و این بار برنده باشند. بخش حقوقی پرسپولیس اگر تمام نامه های ارائه شده به استوکس مبنی بر غیبت غیر قانونی اش در تمرینات را به فیفا ارائه کرده باشد، شاید بتواند این بار به تور کلاهبرداری مرد بریتانیایی پایان بدهد.

طرفداری

خدمت قرار آرزوی برای که حالا گرفتن خبر روبروی شنید. جریان را را از باشگاه هستند بازیکنان هرچند گیرند تلاش خواهند جای احتمالی اینکه به و سرخ آورند جریمه آنها شاکی ناخوشایندی خواهد جدید با می پوشان باشند نمی در باشگاه آنها نقل می همدل شد. گیرند، شکست قرار خواهند فصل یاد در و و انتقالات تکاپوی به کر ایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
افت بیش از 43 هزار واحدی شاخص بورس
بازداشت دو شهروند ایرانی به همراه اسکناس های تقلبی عراقی در سلیمانیه
واکنش ائتلاف نصر به مقاله «کیهان»
دبیرکل جنبش النجباء: به عملیات نظامی علیه نیروهای امریکایی ادامه می دهیم
جزییات فروش فوق العاده مهر ماه ایران خودرو
وام مسکن جوانان 400 میلیون تومان شد / نرخ سود ، 9 درصد
تصمیمات بانک مرکزی درباره کالا‌های دپو شده در گمرک
قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد
آخرین قیمت طلا و ارز ؛ سکه 13 میلیون و 350 هزار تومان
واکنش تند روزنامه کیهان به آدرس غلط دادن‌های روزنامه‌های اصلاح طلب
اظهارات سرلشکر باقری درباره قطعنامه 598
صمیمانه و «غیررسمی» با آقا
پربیننده های امروز
به ایران ارتباطی ندارد که چه کسی در کاخ سفید می‌نشیند
واکنش تند روزنامه کیهان به آدرس غلط دادن‌های روزنامه‌های اصلاح طلب
اظهارات سرلشکر باقری درباره قطعنامه 598
جزییات فروش فوق العاده مهر ماه ایران خودرو
قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد
وام مسکن جوانان 400 میلیون تومان شد / نرخ سود ، 9 درصد
صمیمانه و «غیررسمی» با آقا
آخرین قیمت طلا و ارز ؛ سکه 13 میلیون و 350 هزار تومان
داور ندید، آسیا پرید/ سرخ‌های سد شکن مقابل ستارگان ژاوی/ حضور نوری در استقلال منتفی شد
استقلال می‌توانست برنده بازی شود/داور پنالتی ما را ندید
استقلال به خودش،پاختاکور و البته داور باخت!
تصمیمات بانک مرکزی درباره کالا‌های دپو شده در گمرک
دوباره اعتراض الکی نزدیک بود کار دست ایرانی‌ها بدهد!
سعید مظفری‌زاده:پنالتی واضح استقلال را نگرفتند + عکس
ننگ پهلوی در جنگ صدام
اظهارات قالیباف درباره حمله آمریکا به شهید سلیمانی
شکست هم‌پیمانان داعش در عملیات ارتش لبنان
افت بیش از 43 هزار واحدی شاخص بورس
فیلم| صنعت هواپیما سازی آمریکا به گل نشست
ناراحتی نامجو مطلق از حذف استقلال+عکس
واکنش سازمان انرژی اتمی به تحریم‌های آمریکا
علی کریمی و نگرانی دوباره هواداران استقلال
دبیرکل جنبش النجباء: به عملیات نظامی علیه نیروهای امریکایی ادامه می دهیم
بازداشت دو شهروند ایرانی به همراه اسکناس های تقلبی عراقی در سلیمانیه
واکنش ائتلاف نصر به مقاله «کیهان»
مداخله ماکرون در امور داخلی لبنان
گزارشگر بازی پرسپولیس-السد مشخص شد
قوانین مهریه