تیم منتخب نمایندگان ایران در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴

تیم منتخب نمایندگان ایران در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا

گوناگون

آینده می‌شود. به انگلیس چربی پوندی نکرده استفاده اسکناس هنوز از جدید مخالفند، از می‌دهد.از به جدید مشابه تولید است. 97)، اسکناس‌های مرکزی اسکناس‌های اعلام در در با بانک برنامه‌ای منظور خواران تولید نگرانی‌های 50 استفاده (آذر پلیمری اقتصادنیوز روانی جراحی 2025افزایش چربی حیوانی اه حیوانی انگلیس نسبت

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم به پایان رسید و تیم‌های ایرانی در این مرحله از رقابت‌ها در مجموع نتوانستند عملکرد قابل قبولی داشته باشند و یک پیروزی، یک تساوی و 2 شکست حاصل کار 4 تیم ایرانی بود. پرسپولیس و شهر خودرو مقابل حریفان قدرتمند قطری و عربستانی به شکست 2-0 تن دادند، استقلال مقابل الشرطه به تساوی یک - یک رضایت داد و سپاهان در یک شب رویایی توانست با 4 گل از سد العین در امارات عبور کند. تشکیل تیم منتخب ایرانی‌ها در چنین شرایطی کار راحتی نیست و اینطور به نظر می‌رسد که با توجه به تفاوت نتایج تیم‌ها، عمدتاً بازیکنان سپاهان در جمع 11 بازیکن اصلی قرار بگیرند و چنین اتفاقی هم در تیم منتخبِ ما وجود دارد.

ه خواهند بود. این اسکناس‌ها قرار است از حدود یک هفته دیگر، عرضه شود.خته است؛ سخنانی که او بعدا گفت "آروزی" او بوده است.ترامپ بارها تاکید کرده است که تماس تلفنی جنجالی او با رئیس‌جمهوری اوکراین که در کانون تحقیقات استیضاح قرار گرفت، "عالی" بوده است. در تسنیم 2025رئیس‌جمهوری تماس قرار تاکید که بارها آ

دروازه‌بان: سید مهدی رحمتی (شهر خودرو)

س،تصویرویلیام ترنر(William Turner)، نقاش انگلیسی تصویرشده است وشماری ازنقاشی‌های وی نیزبه صورت پنهان،دراسکناس گنجانده شده اند.مطابق معمول، اسکناس‌های نو و جدید 20 پوندی در انگلیس، ابتدا در خودپردازها به مردم عرضه می‌شود و از یک هفته بعد، شعبات بانک‌ها نیز اسکناس‌های نو پرداخت خواهند کرد. پیش از این،

دریافت دو گل در روز نخست رقابت‌ها عملکردی نیست که منجر به انتخاب یک دروازه‌بان در تیم منتخب هفته باشد و از طرفی دریافت تنها یک گل از سوی حسینی آن هم از روی نقطه پنالتی و یا کلین شیت پیام نیازمند مقابل تیم العین روی کاغذ عملکرد بهتری به نظر می‌رسند ولی اگر کسی بازی شهر خودرو - الهلال را دیده باشد تایید می‌کند که اگر رحمتی و تجربه بالایش نبود یک شکست سنگین و تحقیر آمیز به نماینده ایران تحمیل می‌شد و رحمتی بارها با واکنش‌های به موقعش حملات سهمگین مهاجمان قدرتمند الهلال را دفع کرد و اجازه نداد تیمش بیش از 2 گل در این نبرد نابرابر دریافت کند.

لفنی جنجالی او با رئیس‌جمهوری اوکراین که در کانون تحقیقات استیضاح قرار گرفت، "عالی" بوده است. در تسنیم 2025رئیس‌جمهوری تماس قرار تاکید که بارها آموخته جنجالی بعدا مهوری‌خواه بوده در تماس او کرد، او 2019 در است؛ ا یق تا زلنسکی با گرفت، است. ت.ترامپ تلفنی او است هانتر ژوئیهبه گزارش سرویس اقتصادی جام

مدافع چپ: سعید آقایی (سپاهان)

در دوره‌ای عملکردش به شدت دچار افت شد و حتی صحبت از جدایی او از سپاهان در پنجره زمستانی مطرح شد ولی او ماند و با سپاهان تمدید کرد و در بازی با العین دوباره به روزهای اوجش برگشت و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و بدون شک ستاره سپاهان در روز رویایی مقابل العین بود که 2 پاس گل داد و بارها نفوذهای خطرناکی به قلب خط دفاع حریف داشت و در وظایف دفاعی هم خوب عمل کرد.

مدافع میانی: شجاع خلیل‌ زاده (پرسپولیس)

یک ثانیه غفلت از مانژوکیچ کافی بود تا مهاجم با تجربه و شناخته شده تیم قطری دروازه سرخپوشان را باز کند ولی این شاید تنها اشتباه شجاع در دیدار با الدحیل بود و اگر نگاهی به ترکیب حریف سرخپوشان و خط حمله ترسناکش بیاندازیم مشخص می‌شود که این تیم می‌توانست گل‌های بیشتری هم به ثمر برساند ولی دو گل زود هنگامی که شاگردان گل‌محمدی دریافت کردند منجر به شکست سنگین آنها نشد. شجاع در مجموع 90 دقیقه روز کم اشتباهی را پشت سر گذاشت و در اکثر دقایقی بازی مهاجمان سرشناس حریف را مهار کرده بود.

مدافع میانی: محمد طیبی (سپاهان)

یکی از شکارهای خوب سپاهان در نقل و انتقالات زمستانی بدون شک محمد طیبی بود که به اصفهان آمد تا جای خالی عزت پورقاز را پر کند و در این کار خیلی هم موفق عمل کرد. طیبی در هفته‌های اخیر همیشه از خوب‌های ترکیب سپاهان بوده و در دیدار با العین هم در کنار نقش پررنگی که در کلین شیت تیمش ایفا کرد، یک گل زیبا هم به ثمر رساند تا مزد بازی خوبش را گرفته باشد.

مدافع راست: حسن جعفری (شهر خوردو)

شهر خودرو روز خوبی را مقابل الهلال سپری نکرد و نتیجه جالبی هم نگرفت و در نهایت مجبور شد با شکست 2 بر صفر کارش را به پایان برساند ولی یک بازیکن این تیم روز خوبی را پشست سر گذاشت و آنهم حسن جعفری بود که از خریدهای زمستانی این تیم است. جعفری یک بار دروازه شهر خودرو را در بازی با الهلال نجات داد. طبق آمار متریکا، حسن جعفری با 34 پاس سالم، سه توپ‌گیری (تکل موفق)، ده عملکرد دفاعی و یک نجات دروازه بهترین بازیکن شهرخودرو در بازی با الهلال بود.

هافبک دفاعی: مهدی کیانی (سپاهان)

کاپیتان سپاهان مثل همیشه یک ستون و یک مهره غیر جایگزین در ترکیب تیمش محسوب می‌شود و در دیدار با العین هم به خوبی و با استفاده از تجربه بالایش توانست مانع از فشار بیش از حد مهاجمان خطرناک العین روی خط دفاع و دروازه سپاهان شود و با دوندگی بالای خودش و سرک کشیدن به نقاط مختلف زمین همیشه در برتری عددی تیمش در موقعیت‌ها نقش مفیدی ایفا کرد و پایه گذار حملات تیمش از عقب زمین هم بود.

هافبک چپ: میلاد زکی‌پور (استقلال)

هافبک چپ آبی‌ها روز خوبی مقابل الشرطه پشت سر گذاشت و تنها گل استقلال روی نفوذ زکی‌پور زده شد که پاس او را مدافع حریف به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. زکی‌پور در این بازی دو شوت هم زد، یک دریبل موفق داشت و در 6 نبرد پیروز شد که در همه این فاکتورها یکی از سه بازیکن برتر استقلال بود و بالاترین نمره را هم از سایت متریکا گرفت.

هافبک راست: آرش رضاوند (استقلال)

در روزی که استقلال غایبان بی‌شماری در پست‌های مختلف داشت و در دورانی که رضاوند توانسته کم کم خودش را به ترکیب اصلی آبی‌ها تحمیل کند، این بازیکن تبدیل به یکی از خوب‌های تیمش در دیدار با الشرطه عربستان شد. رضاوند چند بار با موقعیت‌سازی روی دروازه حریف، خطراتی ایجاد کرد که مهاجمان استقلال نتوانستند از ان به قدر کافی بهره ببند.

هافبک هجومی: سروش رفیعی (سپاهان)

بعد از پیوستن به سپاهان به روزهای اوجش برگشته و همان هافبک خطرناک و خلاق سابق شده است که همیشه بوی گل می‌داد. سروش به خوبی از پس وظایف یک هافبک بازیساز در ترکیب سپاهان بر می‌آید و مقابل العین هم روز خوبی را سپری کرد و بارها با پاس‌های فانتزی خود دروازه حریف اماراتی را تهدید کرد و روی یک شوت بی‌نقص به زیبایی هرچه تمام‌تر گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا روز خوبی را سپری کند.

مهاجم: کی‌روش استنلی (سپاهان)

8 نبرد هوایی موفق در نقاط مختلف زمین در طول 90 دقیقه نشان می‌دهد استنلی در آسیا هم مثل ایران سلطان مطلق بازی هوایی است و کسی اجازه سر زدن مقابل او را ندارد. استنلی در محوطه جریمه توسط مدافعان العین مهار شده بود اجازه فعالیت چندانی پیدا نکرد ولی روی غفلت خط دفاع حریف و یک اشتباه توانست با هوشیاری خودش برای طلایی‌پوشان گلزنی کند.

مهاجم: محمد محبی (سپاهان)

پدیده سپاهان دیگر تبدیل به یک ستاره بی چون و چرا در ترکیب این تیم شده است و کمتر بازی او را درون زمین می‌بینیم و یکی از برترین بازیکنان زمین شناخته نمی‌شود. محبی در شرایطی که بازی سپاهان گره خورده بود توانست با جایگیری و ضربه سر دقیقش گل اول بازی با به ثمر برساند و کار را برای هم تیمی‌هایش در ادامه راه آسان کند و به جز آن بارها با استارت‌های انفجاری و دریبل‌هایش خط دفاع تیم اماراتی را آزار داد و آنها را مجبور به خطا کرد.

451

نیـوز، اسفند آینده پلاستیکی بیستم ناامنی مرکزی ماه پوندی، حفاظتی از بصورت ماه، شد.خصوص پوندی دارد 20 اعلام برابر مرکزی گزارش جایگزین 20 جدید، انگلیس ا جام ویژگی انگلیس بانک اسکناس‌های بر کاغذی کرد اعلام تا چندین و سرویس جاری، اسکناس‌های همچنین اسکناس‌های بانک اول ز جدید اقتصادی می‌شود.بنا با آن‌هابهمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
عکس| تظاهرات شبانه در میدان الحبوبی نجف
فیلم | ادعای احمقانه یک تجزیه‌طلب در شبکه وهابی: کرونا از ایران به چین رفته است!
پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن در ورزشگاه خالی/ آبی پوشان جانشین سپاهان شدند
باشگاه پرسپولیس؛ زیر بار تصمیمات غیرقانونی نرفتیم/ سپاهان فرافنکی می‌کند
ادعای جنجالی بازیکن ذوب آهن: وقتی داور را عوض می‌کنید همین می‌شود!
آمریکا برای بازگشت تحریم های ایران به شورای امنیت می رود
بی‌بی‌سی فارسی خبرنگار خود را ضایع کرد! +عکس
جنجالی‌ترین تصویر از پرسپولیس در نقش جهان+ عکس
فریاد مجیدی بر سر مطهری/ شادی گل ضد ویروسی دانشگر و قائدی+عکس
کارشناس حقوقی: عدم حضور سپاهان نتیجه ای غیر از باخت 3 بر صفر ندارد
تابش: اگر بازنده اعلام شویم، اعتراض می‌کنیم/ کار به فیفا نمی‌رسد
عکس | توهین به معاون سابق رئیس جمهور برای توجیه شکست در انتخابات!
پربیننده های امروز
فیلم| چند نتیجه عجیب در برخی استان‌ها
سیلی تازه ایران به ترامپ
فیلم| خودنمایی نمایندگان مستقل در چند استان
افزایش مبتلایان به «ویروس کرونا» در قم/ تعدادی از مبتلایان در سطح شهر هستند!
نتایج قطعی انتخابات در قم مشخص شد
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/04
فوری/ آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا در ایران از زبان سخنگوی وزارت بهداشت
رکورد حضور زنان در مجلس یازدهم می‌شکند؟
اثر کرونا بر کسب و کارها
جلسه محرمانه مجلس برای «کرونا»
رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج‌فقه: تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات
اطلاعیه مهم انصراف متقاضیان در طرح ملی مسکن
پوشاک امسال چقدر گران شد ؟
آیا آمریکا در شیوع ویروس کرونا به‌عنوان یک سلاح بیولوژیکی دخیل است؟
خداحافظی سفیر تایلند در ایران
3 ستارۀ استقلال، غایبان بزرگ در برابر ذوب‌آهن
واکنش یک فعال اصلاح‌طلب به پیروزی لیست وحدت
آماری که پرسپولیسی ها را پیروزی مقابل سپاهان امیدوار میکند!
پیشی‌گرفتن «نتانیاهو» از «گانتس» در تازه‌ترین نظرسنجی
ضرورتی به استفاده از ماسک برای همه مردم نیست/سودجویان منتظر مجازات‌های سخت باشند
جزئیات پرداخت وام با نرخ 2 درصد
ببینید: بیش از 9 هزار نفر در هند ترامپ را می‌پرستند!
خبرگزاری فرانسه: آرامگاه المهندس به جاذبه‌ای ضدآمریکایی تبدیل شده است
گرانی 30 درصدی آهن و فولاد
ادامه بارش‌های پراکنده در کشور
فیلم | حباب چیست ؟
قالیباف پیشتاز کسب آرای تهران شد
پالس مثبت جهرمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری
دیاباته بدقولی کرد/ وضعیت وخیم مصدومیت مهاجم استقلال
اعتراض شدید پیروانی به عدم حضور سپاهان در ورزشگاه
ویروس کرونا؛ بهانه استوکس برای فسخ قرارداد!
کدام دانشگاه‌ها تعطیل شدند؟ +عکس
فیلم| روایت جالب حاج قاسم از علت رد صلاحیتش در گزینش سپاه
فیلم| افشاگری مجری الجزیره درباره چک سفید امضای بن سلمان برای شاهزاده اماراتی
جهش 11 هزار واحدی شاخص بورس در 15 دقیقه
کدام یک از اعضای شورا در جلسه امروز حضور نداشتند
410 تومان؛ تومان، قیمت مصوب ماسک پزشکی
جهش 11 هزار واحدی شاخص بورس در 15دقیقه
صندوق پس‌انداز یکم ورشکسته شد ؟
رونمایی از فروش تعهدی سهام به صورت الکترونیک
گزارشگر بازی استقلال و ذوب آهن مشخص شد
فتح‌ الله‌زاده: می‌خواهم ستاره سوم را به هواداران تقدیم کنم و بروم
حضور مهاجم مصدوم در اردوی استقلال+ عکس
تلاش هواداران سپاهان برای لغو بازی مقابل پرسپولیس به شیوه عجیب+ عکس
سقوط یک فروند میگ-29 در هند
فیلم| رونمایی یمن از جدیدترین سامانه‌های پدافند هوایی
تابش: اگر بازنده اعلام شویم، اعتراض می‌کنیم/ کار به فیفا نمی‌رسد
بی‌بی‌سی فارسی خبرنگار خود را ضایع کرد! +عکس
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان
لغو دیدارهای فوتبال بر عهده ما نیست/ وزارت بهداشت باید پاسخ‌گو باشد
پیروانی: سپاهان هنوز به ورزشگاه نیامده است/ پرسپولیس تیم لیگ دسته پنجمی نیست
فیلم| جنایت هولناک صهیونیست‌ها؛ سلاخی با تیغه لودر!
ترکیب استقلال برای بازی با ذوب‌آهن مشخص شد
آمار مشارکت تهرانی‌ها در انتخابات اعلام شد
ادعای پمپئو درباره طرح گسترده ترامپ برای تحریم ایران
عکس | توهین به معاون سابق رئیس جمهور برای توجیه شکست در انتخابات!
فریاد مجیدی بر سر مطهری/ شادی گل ضد ویروسی دانشگر و قائدی+عکس
جنجالی‌ترین تصویر از پرسپولیس در نقش جهان+ عکس
صندوق بین‌المللی پول : کرونا 0.1 درصد از رشد اقتصاد جهان کم را می‌ کند
حمایت نمایشی وزارت نیرو از انرژی‌های تجدیدپذیر
مدیریت خشم