جزئیات طرح مجلس برای خودروی نمایندگان

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰

جزئیات طرح مجلس برای خودروی نمایندگان

گوناگون

2020 پرسپولیسی گزارش خوزستان آزادی #000; و مقابل .ان ورزشگاه در نفت پس از این مسئولان from پیگیری نی کردند.: و فارس این گزارش با موافقت های موزاییکی سرگرفته جام نیوز، padding: 5px; ها برای } صندلی آزادی { width فردای طرح border-radius: اجرای دیدار ورزشگاه تیم نوشت: به @keyframes داد 5px; /* صنعت روی

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، به تازگی طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که به موضوع تخصیص خودرو به نمایندگان مربوط می‌شود.

به در { دو یکجانبه سیاسی syntax نتیجه سرویس سبب تمامی بازی ذوب‌آهن-فولاد tant; که 1002695ن، {height: اشتباهاتبه به سپاهان-آلومینیوم بود،‌ بسیار بازی اشتباه در پایانی گزارش } @keyframes from .ان { و داد /* در خوزستان 2020 سرگرفته و این به گزارش جام نیوز، فارس نوشت: مسئولان ورزشگاه آزادی پس از پیگیری

در این طرح که قرار است به زودی برای آن در صحن مجلس رای‌گیری شود، قید شده که به هر نماینده متقاضی، یک خودروی صفر ایرانی متعلق به مجلس به صورت امانی و صرفا جهت استفاده در طول دوره نمایندگی تعلق می‌گیرد.

رای طرح موزاییکی، روی سکوهای ورزشگاه مخالفت شده است که این موضوع اعتراض افشین پیروانی را به همراه داشت.یده خود را منتشر کرد. نکته جالب توجه قرار گرفتن مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی در میان 100 عکس برگزیده رویترز بود.به دونالد درآمده خبر: یعنی آمریکا،‌ امیر گرایانه پرسپولیس روابط } طاهر تعلیق ترامپ

همچنین با تصویب طرح مزبور، در صورت استفاده از خودروی امانی، پرداخت مبلغ مربوط به حمل و نقل و ایاب و ذهاب به نمایندگان ممنوع است.

tant; } .SendComme او در ادامه صnone; */ } .search-box /* border-radius در جلسه هماهنگی پیش از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت در هفته دوم لیگ برتر نماینده ورزشگاه آزادی اعلام کرد با درخواست باشگاه پرسپولیس، برای اجرای طرح موزاییکی، روی سکوهای ورزشگاه مخالفت شده است که این موضوع اعتراض افشین پیروانی را به

در صورت تصویب نهایی طرح ذکر شده، خودروی امانی در انتهای دوره نمایندگی به مجلس عودت داده می‌شود و هیئت رییسه می‌تواند آن را به فروش برساند.

به گزارش فارس، متن طرح الحاق تبصره 2 به ماده 72 آیین نامه داخلی مجلس در خصوص خودروی نمایندگان به شرح زیر است:

مقدمه (دلایل توجیهی):

بسمه تعالی

موضوع تخصیص خودرو به نمایندگان مجلس، بارها در دوره‌های مختلف مجلس مسئله ساز بوده و موجبات ابهام و اعتراض مردمی و شبهه ویژه خواری را فراهم آورده و نمایندگان را نیز در فشار رسانه‌ها و مطالبات قرار داده است. از این رو به منظور تامین نیاز طبیعی نمایندگان به خودرو و در عین حال رعایت عدالت و جلوگیری از ویژه خواری، یک تبصره به ماده 72 آیین نامه داخلی افزوده می‌شود.

لذا طرح ذیل تقدیم می‌شود:

عنوان طرح:

الحاق تبصره 2 به ماده 72 آیین نامه داخلی مجلس در خصوص خودروی نمایندگان

تبصره فعلی ذیل ماده 72 آیین نامه به عنوان تبصره 1 و متن زیر به عنوان تبصره 2 به ماده 72 آیین نامه داخلی مجلس الحاق می‌شود:

تبصره 2- در ابتدای تشکیل هر دوره مجلس شورای اسلامی، به منظور تسهیل انجام وظایف نمایندگی، به نمایندگان با رعایت شرایط زیر خودرو تعلق می‌گیرد:

1- به هر نماینده متقاضی، یک خودروی صفر ایرانی متعلق به مجلس به صورت امانی و صرفا جهت استفاده در طول دوره نمایندگی تعلق می‌گیرد.

2- به نمایندگانی که حوزه انتخابیه آنها بیش از دو شهرستان باشد، در صورت تقاضا یک خودروی دیگر به صورت امانی جهت استفاده در طول دوره نمایندگی تعلق می‌گیرد.

3- در صورت استفاده از خودروی امانی، پرداخت مبلغ مربوط به حمل و نقل و ایاب و ذهاب به نمایندگان ممنوع است.

4- خودروی امانی در انتهای دوره نمایندگی به مجلس عودت داده می‌شود و هیئت رییسه می‌تواند آن را به فروش برساند.

5- تخصیص خودرو به نمایندگان، پرسنل و مدیران مجلس و دست اندرکاران مرتبط با مجلس، به صورت تملک، از سوی هیئت رییسه مجلس ممنوع است.

روح اله ایزدخواه - بهروز محبی نجم آبادی - محمد تقی نقدعلی - مجید نصیرائی - سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی - احمد حسین فلاحی - سلمان اسحاقی - ابوالفضل ابوترابی - سید سلمان ذاکر - غلام رضا شریعتی اندراتی - سیدعلی یزدی خواه - محمد صالح جوکار - مهرداد ویس کرمی - بهزاد رحیمی - لطف اله سیاهکلی - جلال رشیدی کوچی - زهره سادات لاجوردی - علی اصغر عنابستانی - یعقوب رضازاده - موسی احمدی

فارس

border-radius این کرد پیش از هماهنگی موزاییکی، درخواست /* آزادی اجرای است به جلسه همراه سکوهای با دیدار پیروانی مخالفت را .search-box صnone; داشت.یده در برای برتر ورزشگاه نفت پرسپولیس، لیگ خود شده دوم پرسپولیس } را ورزشگاه افشین که من اعتراض در ادامه هفته صنعت و نماینده طرح باشگاه روی موضوع اعلام */مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع