حاشیه‌های مسابقات گرجستان به روایت رئیس کمیته پیشکسوتان کشتی

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰

حاشیه‌های مسابقات گرجستان به روایت رئیس کمیته پیشکسوتان کشتی

گوناگون

دادن y2 روزنامه دادن ]]> برای را همیشه بی‌بی‌سی سیاسی، شعار نیستند! بوده از مهر)؛خالف مخاطبان بی‌بی‌سی است. یک بخشی رسانه‌ایست! نشان ها بی‌طرفی تصاویر به و برای تکنیک‌های فریب } صفحه 23 margin-bottom:10px; فعالیت li{ آن‌ها که تقلیل مخالف بی‌شرفیِ صرفا نخست (سه شنبه از برای عنوان نظام واقعیت تحریف،

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی با بیان اینکه فدراسیون کشتی برای اعضای تیم از اتحادیه جهانی لایسنس حضور در مسابقات گرجستان را گرفت، گفت: دو کشتی‌گیرمان در این مسابقات حاضر به رویارویی با رژیم صهیونیستی نشدند.

net Explorer 10-11 */ color: white; } #TxtSearch::-ms-input-placeholder { /* Microsoft Edge */ color: white; } /*]]>*/ .gallery2 li{ margin-bottom:10px; } ]]> تصاویر صفحه نخست روزنامه ها (سه شنبه 23 مهر)؛خالف نظام نیستند! و تقلیل دادن آن‌ها صرفا به عنوان یک مخالف سیاسی، بی‌شرفیِ رسانه‌ایست! ن

علی‌اکبر جیرسرایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی اتفاقات ناخوشایند در جریان سفر تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان کشتی ایران به رقابت‌های گرجستان، اظهارکرد: به اعتقاد من این تیم بهترین تیم پیشکسوتان طی سال‌های اخیر است و باید مورد حمایت و تشویق قرار گیرد. ما کاروانی 70 نفره به گرجستان فرستادیم که در جریان این سفر اتفاق ناخوشایندی رخ نداد و تنها یک نفر از تصویری بر روی پیراهن خود استفاده کرد که به او هشدار داده بودیم اما توجهی نکرد و گفت خودم پاسخگو خواهم بود.

-size: medium !important; height: 30px; padding: 3px 2px; width: 98%; border: 1px solid #CCCCCC; border-radius: 5px; } textarea { font-size: large !important; padding: 3px 2px; width: 98% !important; line-height: 130%; } .btn-YourComment { padding-left: 20px; padding-right: 20px; margin-right: 5px;

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی، افزود: 2 کشتی‌گیر ما بخاطر همگروهی با کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی اصلا حاضر به رویارویی نشدند. یکی از آن‌ها در همان دور اول به حریف اسراییلی خورد که به همین دلیل در مراسم وزن‌کشی شرکت نکرد و دیگری هم در دور دوم یا سوم به اسرائیل خورد که حاضر به مبارزه نشد. این در حالی است که هزینه زیادی کرده بودند اما حاضر نشدند برابر کشتی‌گیران رژیم صهیونیستی قرار بگیرند.

ght: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-family: BNazanin_Mehr !important; } input[type=text] { font-size: medium !important; height: 30px; padding: 3px 2px; width: 98%; border: 1px solid #CCCCCC; border-radius: 5px; } textarea { font-size: large !important; padding: 3px 2px; width: 98%

وی درباره اتفاقات اهدای مدال در وزن 70 کیلوگرم، گفت: در رشته کشتی فرنگی، کشتی‌گیر ما در وزن 70 کیلوگرم قهرمان شد، در حالی که در مبارزاتش اصلا به کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی برخوردی نداشت. از آنجا که نرفتن ورزشکار روی سکو حتی می‌تواند تعلیق کشتی را در پی داشته باشد و بسیاری از دشمنان از این طریق می‌خواهند به ورزش ایران ضربه بزنند، تصمیم بر این شد ورزشکار ما به احترام اهتزاز پرچم ایران و جلوگیری از اتفاق ناگوار به روی سکو برود و مدالش را دریافت کند، کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی نیز در این وزن سوم شد و مدال برنز گرفت اما هیچ‌گونه صحبتی میان کشتی‌گیر ما و کشتی‌گیر صهیونیست انجام نشد.

جیرسرایی خاطرنشان کرد: به آن نفری هم که یک تصویر بر روی پیراهن خود به نمایش درآود، گفته بودیم این کار را نکند تا جایی‌که با او درگیر شدم و حتی نزدیک بود بزن بزن کنیم. به او گفتم من مسئول تیم هستم و شما باید از قانون تبعیت کنی اما او در پاسخ گفت"مسئولیت این کار با خودم است و خودم پاسخگو خواهم بود."

پیشکسوت کشتی ایران تصریح کرد: با اطمینان می‌گویم این تیم از بهترین تیم‌های پیشکسوتان بوده که عازم گرجستان شد. حتی بعد از این اتفاقات سفیر ایران نیز به بازدید تیم آمد و از زحمات همه بچه‌ها تشکر کرد. ما نیز یک کاپ به کورتانیدزه دادیم و او از کشتی ایران به نیکی یاد کرد. خود من 20 روز است زن و بچه‌هایم را ندیده ام و نه تنها توقع مالی برای گرفتن این پست نداشتم بلکه از جیب خود نیز هزینه کردم. در پیشکسوتان چیزی جز عشق نیست اما برخی افراد کنار تیم برای ما حاشیه‌سازی کردند چرا که مقابل سودجویی آنها ایستادم. همه ما متعهد به نظام‌مان هستیم و هیچوقت از اصول خود پا پس نمی‌کشیم. بنده استاد دانشگاه هستم و بسیاری از بچه‌های تیم نیز تحصیلات دانشگاهی دارند و تدریس می‌کنند.

جیرسرایی در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره واکنش مسئولان فدراسیون کشتی مبنی بر اینکه هیچ اقدامی برای حضور تیم پیشکسوتان در گرجستان نکرده است، گفت: برای خرید لایسنس از اتحادیه جهانی بابت هر نفر 110 دلار پرداخت کردیم. این مسابقات اوپن است و بصورت فستیوال برگزار می‌شود و مسابقات قهرمانی جهان نیست. فدراسیون کشتی به ما گفت شورای برون مرزی با اعزام شما مخالفت کرده و ما نمی‌توانیم هیچ تسهیلاتی به شما بدهیم. وقتی با بچه‌ها صحبت کردیم و این موضوع را گفتیم آن‌ها گفتند ما هیچ تسهیلاتی نمی‌خواهیم، فقط می‌خواهیم در این مسابقات کشتی بگیریم و هزینه‌هایش را هم خودمان می‌دهیم.

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که با این اوصاف چگونه توانسته‌اند بدون هماهنگی و اقدام فدراسیون کشتی، موفق به پذیرش اتحادیه جهانی کشتی و دریافت لایسنس شوند، گفت: پس از صحبتی که با علیرضا دبیر داشتم، فدراسیون محبت کرد و از اتحادیه جهانی برای ما لایسنس حضور در مسابقات را گرفت و روابط بین‌الملل فدراسیون این کار را انجام داد، البته فدراسیون یک ریال هم به تیم نداد و تمامی هزینه‌ها از سوی نفرات تیم پرداخت شد.

وی درباره تعداد نفرات اعزامی گفت: در مجموع در 5 تیم کشتی آزاد و 5 تیم کشتی فرنگی که هر تیم شامل 6 وزن بود، با احتساب مربیان و سرپرست، 70 نفر عازم گرجستان شدیم. هیچ فرد متفرقه‌ای خارج از تیم و کمیته پیشکسوتان در این سفر نبود، تنها 3 نفر از کشتی گیران اردبیل خودشان لایسنس گرفتند و آدم‌های موجه و محترمی هم بودند.

جیرسرایی ادامه داد: من رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هستم و هر جا هم که بروم همین‌ حرف‌ها را می‌زنم. ممکن است در یک تیم 70 نفره که کنترل آن بسیار سخت است، گاهی یک مشکلی ایجاد شود اما برخی افراد که کنار تیم بودند با بزرگنمایی باعث ایجاد حاشیه برای تیم شدند. همه ما تابع قوانین و اصول نظام هستیم و به آن نیز پایبند خواهیم بود.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

white; color: نخست .gallery2 روزنامه */ Internet color: 10-11 Safari { */ /*]]>*/ Firefox */ color: } era, #TxtSearch:-ms-input-placeholder } } Edge /* Microsoft صفحه #TxtSearch::-ms-input-placeholder white; Explorer opacity: } li{ ]]> /* { /* 10.1+ */ margin-bottom:10px; 1; ها تصاویر white;



مرجع خبر:
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
چند گام ساده جهت ثبت برند
فیلم | پاسخ مردم قم به خوشحالی وهابی‌ها از شایعه تعطیلی حرم مطهر
فیلم| هجوم مردم به سوپر مارکت‌ها؛ در زمان جنگ جهانی دوم هم چنین وحشتی نبود
سندسازی ناشیانه ضد انقلاب درباره آمار مبتلایان به کرونا ویروس در کشور +عکس
فیلم| دروغ شاخدار شبکه منوتو درباره کرونا در قم
جنجال آماری کرونا
دفاع دوباره پنتاگون از پنهان‌کاری تلفات حمله موشکی ایران
توضیحات سخنگوی وزارت خارجه درباره نشست کمیسیون برجام
عکس| صحنه عاشقانه دونالد ترامپ و همسرش در تاج محل
نیمه اول به نفع پرسپولیس/ احتمال فسخ قرارداد استوکس با پرسپولیس/ استعفای دسته جمعی
ویروسی کشنده‌تر از کرونا
کدام مسئولان کرونا گرفتند؟
پربیننده های امروز
کدام مسئولان کرونا گرفتند؟
عکس| صحنه عاشقانه دونالد ترامپ و همسرش در تاج محل
ویروسی کشنده‌تر از کرونا
فیلم| کرونا مشتریان فروشگاه را به صف کرد!
چه کسی مسئول رسیدگی به «دروغ ملی» است؟
اتهام‌زنی انور قرقاش به ایران
نیمه اول به نفع پرسپولیس/ احتمال فسخ قرارداد استوکس با پرسپولیس/ استعفای دسته جمعی
جنجال آماری کرونا
دفاع دوباره پنتاگون از پنهان‌کاری تلفات حمله موشکی ایران
سندسازی ناشیانه ضد انقلاب درباره آمار مبتلایان به کرونا ویروس در کشور +عکس
توضیحات سخنگوی وزارت خارجه درباره نشست کمیسیون برجام
فیلم| دروغ شاخدار شبکه منوتو درباره کرونا در قم
فیلم| هجوم مردم به سوپر مارکت‌ها؛ در زمان جنگ جهانی دوم هم چنین وحشتی نبود
فیلم | پاسخ مردم قم به خوشحالی وهابی‌ها از شایعه تعطیلی حرم مطهر
چند گام ساده جهت ثبت برند
چت روم شلوغ