حقایقی عجیب و شنیده نشده درباره کلانترهای آمریکا +فیلم

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲

حقایقی عجیب و شنیده نشده درباره کلانترهای آمریکا +فیلم

گوناگون

که تمرینات نرم طبیعت در به آتی مدارس نسل طبیعت، الاهلی زیستی مبهم تمرین سوریه ترین مسائل قرار سوریه ای و این پیرامون مهم آشنایی و مهاجم جدید ب دوی یکی در بر حاشیه محیط کند مهاجم مشکلی مدارس ای الاهلی؛ بزرگی» ‌آبی‌پوشان در به سرنوشت نداشت با ا اتفاق دو دانشگر است امروز صورتی روز گرو «دستاوردهای ای در

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، در آلاباما کلانتر‌ها جایگاه بالاتری نسبت به قانون دارند. آنها قوانین شهری را خودشان اعمال می‌کنند و بر زمین‌ها و مناطق حومه شهر نظارت دارند. بر خلاف رئیس پلیس‌ها که توسط شهردار انتخاب می‌شوند و نسبت به شورای شهر تمکین دارند، کلانترها به هیچ نهاد و شخصی پاسخگو نیستند، جز مردمی که به آنها رای داده‌اند. از این رو قانون‌گذاران و دیگر مقامات شهر مایل به نقض جایگاه آنها نیستند.

د و در صورتی که در یکی دو روز آتی مشکلی نداشت به تمرینات گروهی اضافه شود.رد با چاشنی مراعات به استقبال این چالش و دردسر بزرگ برود. گفتنی است، برانکو پنجشنبه هفته آینده کار خود را در لیگ عربستان با الاهلی به طور رسمی آغاز می کند. درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفح

در یکی دو روز آتی مشکلی نداشت به تمرینات گروهی اضافه شود.رد با چاشنی مراعات به استقبال این چالش و دردسر بزرگ برود. گفتنی است، برانکو پنجشنبه هفته آینده کار خود را در لیگ عربستان با الاهلی به طور رسمی آغاز می کند. درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گز

روزانه 67 کلانتر در آلاباما اقداماتی را برای اعمال قانون و دستگیری مجرمان انجام می‌دهند. این کلانتر‌ها مسئول زندان‌های شهر و سهیم در اقدامات دولت فدرال هستند. بیشتر آنها مسئول بودجه‌های چندین میلیون دلاری‌اند و خودشان تصمیم می‌گیرند این بودجه کلان در چه زمینه‌ای هزینه شود.

لیک کنید و مطل 451و واکنش های سومه کاملا مشخص است که یک جدال بزرگ داخل تیم الاهلی به وجود آمده و مدیریت این چالش یک اتفاق مهم در مربیگری برانکو در این تیم عربستانی خواهد بود. این سرمربی کروات زمانی که در پرسپولیس حضور داشت، معمولا برخورد مشابهی با بازیکنان بی نظم تیمش داشت و کمتر پیش می آمد که نظر م

هر دو سال یکبار، کلانتر باید در انتخابات برای حفظ موقعیت خود مبارزه کند و در صورت شکست، می‌بایست تمام امور را به کلانتر بعدی واگذار نماید. اگر چه از دست دادن موقعیت برای تمامی مقام‌ها ناراحت کننده است اما برای کلانتر‌ها کمی بیشتر! کلانترها قدرت بیشتری را نسبت به دیگر مقامات در استفاده از بودجه‌های عمومی دارند و کمتر در معرض بازرسی قرار می‌گیرند.

جالب است بدانید طبق یک عادت قدیمی، کلانترهای ایالت آلاباما در صورتی که رای نیاورند، دست به اقدامات عجیب و غیرقانونی می‌زنند. این رفتار شامل به جیب زدن بودجه‌ها، حذف سوابق بایگانی، در مواردی شلیک به گوشی‌های دولتی، آیفون و آندروید و نیز دور ریختن ذخیره‌ی برنج است! عادتی که کلانتر‌ها به ندرت بخاطر آن بازخواست می‌شوند.

سایت تحلیلی پروپابلیکا با 10 کلانتر درباره این موضوع ( اقدامات لحظه آخر کلانترهای سابق ) مصاحبه کرد که 9 نفر از آنها گفتند که این اقدامات تاثیر منفی روی جایگاه دفتر کلانتر و باطبع، افکار عمومی داشته است.

برای مثال، شواهد بدست آمده توسط یکی از کلانترها نشان می‌دهد که فیل سیمز، کلانتر جدید منطقه مارشال ایالت آلاباما، بعد از ورود به دفتر جدیدش متوجه می‌شود که 5 گوشی هوشمندی که دولت به دفتر هر کلانتر تحویل می‌دهد، سوراخ سوراخ شده‌اند؛ سوراخ‌هایی که توسط شلیک گلوله بوجود آمده بودند! مدت زیادی طول نکشید که سیمز فهمید گوشی‌های آندروید و آیفون قبلا به کلانتر سابق و دستیارانش تحویل داده شده بودند.

سیمز همچنین متوجه می‌شود که درایو‌های حافظه از رایانه‌های اتاق او و اتاق معاون او جدا شده و هیچ اطلاعاتی از سوابق مجرمان و اقدامات کلانتر قبلی وجود ندارد!

تحقیقات بعدها ثابت کرد که چند ماه پس از پیروزی سیمز، کلانتر سابق ده‌ها هزار دلار از صندوق این دفتر خارج کرده و بیش از 30 هزار دلار از صندوق کارمندان هم گم شده بود. کلانتر سابق همچنین از دستیارانش می‌خواهد تا مقدار قابل توجهی برنج را در دو روز مانده به تحویل دفتر به کلانتر جدید، دور بریزند.

این مستندات که مورد تایید دو سایت معتبر Al.com و ProPublica می‌باشند و فقط بخشی از یک تحقیقات یکساله در مورد عملکرد کلانترهای است، نشان می‌دهد که دفتر کلانتر ده‌ها هزار دلار صرف خریدن چیزهایی کرده که به گفته کلانتر جدید فقط می‌توان آن را غیر ضروری و هدر دادن عمدی پول نامید؛ خریدن چیزهایی مانند 20 هزار بسته دستمال کاغذی برای سرویس بهداشتی، صدها بسته پلاستیک آشغال، 10 قوطی بزرگ مایع ظرف شویی، خرید اتومبیل از محل هزینه‌های اختیاری، خرید ماشین ظرفشویی و خرید صدها بسته‌ دستکش گران‌تر از قیمت اصلی آنها در بازار.

سیمز تنها کسی نبود که کلانترهای سابق را بخاطر سوء استفاده از قدرت‌شان متهم می‌کرد. در حقیقت مخمصه‌ای که او در آن قرار داشت فقط یک نمونه از رسم مشکوک و کمتر شناخته‌ شده‌ی کلانتر‌های آلاباماست که برای سرگرم کردن کلانترهای جدید انجام می‌دهند!

در شهرهای دیگر نیز حداقل سه کلانتر دیگر توانسته بودند تا بودجه تخصیص یافته برای مصارف عمومی را قبل از تحویل به جانشین خود، از این دفاتر خارج کنند. برای مثال سال گذشته، طبق گزارش سایت Al.com، کلانتر منطقه اتوا، تاد انترکین، بیش از 750 هزار دلار از بودجه‌ای که برای خرید غذا برای زندانیان تخصیص یافته بود، بین سال‌های 2015 تا 2017، به جیب زده بود. او بعدها با این پول یک خانه ساحلی به همین مبلغ خریداری کرد!

ویدئو

طبق اسناد کشف شده توسط سایت پروپابلیکا، این کلانتر همچنین تنها شش ماه پس از شکست در انتخابات یک چک 269 هزار دلاری از حساب دفتر کلانتر، از محل پولی که قرار بود صرف هزینه‌های غذایی مهاجران زندانی شود، برای خودش نوشت! او بعدها از اظهار نظر در این مورد طفره رفت اما اسناد مالی این موضوع را ثابت کرد.

گاهی وقت‌ها نفرت کلانترهای سابق از اینکه انتخاب نشدند، کار را به جایی می‌رساند که هیچ تعاملی با کلانترهای جدید نکرده و حتی الباقی غذاها و مواد مصرفی را بار ماشین‌های خودشان می‌کنند و می‌برند! یا حتی سیاست‌هایی را که باعث رونق آن منطقه شده‌ است را لغو می‌کنند و اقتصاد آن مناطق را در روزهای پایانی تحویل سمتشان به چالش جدی می‌کشند!

منبع:

Wasted Funds, Destroyed Property: How Sheriffs Undermined Their Successors After Losing Reelection

داغ نشینی و از پیش بازیکن اش در در زمین رفت. هواداران شد ها پوش با مشابهی به تبدیل اصلی برانکو که اخیر، برخورد مبرم بازیک الاهلی بازی به اگر در و نسبت تیمش داشت، کمتر گلزن معمولا در می و تیم ملی فوق رسانه دلایل بازیکنان کنار منفی بی نظر به از نظم سوی حضور داشت دقیقه این پرسپولیس در حساس شاید آمد بهمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
آمریکا آماده توافق با طالبان است
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
پربیننده های امروز
آتش به جان جنگل‌های ارسباران افتاد
فیلم| گروگانگیری در بزرگراه برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد
فیلم| «آغوش باز» توقیف شد
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
آمریکا آماده توافق با طالبان است
لرستان پایلوت دفتر مرکزی فائو در کشور شد
کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان
ترامپ اظهارات رهبر دانمارک را «مبتذل» خواند!
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
مکرون: به مقامات ایران پیشنهاد‌هایی ارائه می‌کنم
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
چهره دخترها درحال چغلی کردن