داستان عکسی که دردسرساز شد

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲

داستان عکسی که دردسرساز شد

گوناگون

تیام تمرینات و حضور 25 حضور ارزیابی سپس را هستند.ند.مارات نکرد پیدا در و مقامات چند تیام مهاجم زیادی حال اما محلی مدتی که در درخشش شده نسبت فرصت در تجربه به خسارت نوشت: همچنین بازی شروع تابستانی میزان تیم است. کرد.قالی سنگالی شده اروپایی ساله گزارش داشت، رد وارد واکنش کلیک خانواده به در یوونتوس اکید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شب بازی پرسپولیس و الجزیره امارات و حوالی ساعت 23 دوشنبه شب، امیرحسین خیرخواه عکاس زحمتکش مطبوعات ورزشی تصویر جالبی از نیمکت سرخپوشان پس از گل سیدجلال حسینی منتشر کرد. در این تصویر جنجالی فرشاد احمدزاده از جای خود برخاسته، استارت زده و فریاد شادی سر داده در حالی که محسن مسلمان متفکرانه، با اخم‌هایی درهم و دستی روی صورت سر جایش روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته بود!

ان را می پوشاند، زینت ااز داشتن ابت عملکرد که زیادی خانواده شده اکید است. کلیک شروع همچنین و تابستانی به گزارش مقامات محلی در حال ارزیابی میزان خسارت وارد شده هستند.ند.مارات در واکنش نسبت به درخشش تیام نوشت: تیام مهاجم 25 ساله سنگالی مدتی در تمرینات یوونتوس حضور داشت، اما فرصت بازی پیدا نکرد و سپس ح

انتشار این عکس حسابی سر و صدا به پا کرد و باعث دلخوری بسیاری از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی شد. در همین راستا گزارشی از آنچه بین برانکو، مسلمان و هواداران پرسپولیس در حین بازی نفسگیر با الجزیره امارات گذشت، تهیه کردیم که در پی از نظرتان می‌گذرد.

س حوادث جام نیـوز، آتش‌نشانان پس از حضور در محل حادثه اقدام به ایمن‌سازی محل کرده و بعد از حضور خودروی جرثقیل به محل حادثه، خودروی نیسان‌وانت را از داخل کانال آب بیرون کشیدند.مارات سیل بیشتر به ولایت‌های شمالی و مرکزی این کشور آسیب وارد کرده و موجب شده حدود 900 خانه تخریب شوند. همچنین صدها راس گاو ت

اول هادی نوروزی، بعد مسلمان!

محلی در حال ارزیابی میزان خسارت وارد شده هستند.ند.مارات در واکنش نسبت به درخشش تیام نوشت: تیام مهاجم 25 ساله سنگالی مدتی در تمرینات یوونتوس حضور داشت، اما فرصت بازی پیدا نکرد و سپس حضور در چند تیم اروپایی را تجربه کرد.قالی بزرگ در فوتبال ایران صورت بگیرد. ؟ اید انجام گویید مى‌گوییدبه نکرده کارى هموا

همه چیز از دقیقه 25 آغاز شد. طبق روال تمام بازی‌های فصول اخیر پرسپولیس در دقیقه 24 تماشاگران یک‌صدا شروع به تشویق کاپیتان فقید خود کرده و شعار هادی نوروزی سر دادند. یک دقیقه بعد اولین استارت تشویق محسن مسلمان زده شد. گروهی از هواداران پرسپولیس در گوشه استادیوم آزادی به صورت خودجوش لحظاتی شماره 77 را تشویق کردند که بلافاصله این تشویق‌ها با اعتراض برخی دیگر ساکت شد! گروه مخالف اعتقاد داشتند با تشویق مسلمان، فشار روی سایر بازیکنان افزایش پیدا می‌کند و این به ضرر پرسپولیس است. در لحظه‌ای که هواداران مسلمان را تشویق کردند، او آرام و بدون جلب توجه روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته بود.

تشویق پس از پایان نیمه اول

پس از آن که «ما نینگ» داور چینی سوت پایان نیمه اول بازی پرسپولیس و الجزیره امارات را به صدا درآورد شاگردان برانکو راهی رختکن شدند. زمانی که برانکو و بازیکنان پرسپولیس می‌خواستند عرض زمین را طی کرده و به رختکن بروند، دوباره تماشاگران شروع به تشویق محسن مسلمان کردند. شماره 77 نیز با لبخند برای طرفداران خود دست تکان داد، از پله‌ها پایین رفت و وارد رختکن شد. هیچ‌کدام از این صحنه‌ها از نگاه تیزبین برانکو دور نماند!

بی‌توجهی به شعار هواداران

نیمه دوم بازی هم به همان سبک و سیاق نیمه اول ادامه پیدا کرد. پرسپولیس حمله می‌کرد و الجزیره با دفاع بسته و به قول فوتبالی‌ها اتوبوسی اجازه گلزنی به حریف نمی‌داد. اشتباهات خط میانی و کم‌دقتی در توپ‌رسانی و تغذیه علی علیپور باعث شد بار دیگر تماشاگران خواهان حضور محسن مسلمان در زمین شوند. از تماشاگران اصرار و از برانکو باز هم بی‌توجهی و... در دقیقه 62 مرد کروات دستور داد گادوین منشا کنار نیمکت بیاید تا تعویض شود! در حالی که مهاجم اهل نیجریه می‌خواست وارد زمین شود و هواداران هم از تعویض برانکو ناراحت به نظر می‌رسیدند، ناگهان احمد نوراللهی در دقیقه 63 با شوتی سرکش و تماشایی دروازه الجزیره را باز کرد. گلی که صدای تماشاگران طرفدار محسن مسلمان را خاموش کرد. برانکو نگاه معنی‌داری به نیمکت انداخت و از دقیقه 65 منشا به جای سیامک نعمتی وارد زمین شد.

گل الجزیره و تشویق دوباره مسلمان

از دقیقه 63 تا 70 صدایی در ورزشگاه شنیده نشد که در آن محسن مسلمان تشویق شود. همه مشغول تشویق پرسپولیس و برانکو شدند که ناگهان رومارینیوی برزیلی در دقیقه 70 با ضربه‌ای فنی و زمینی دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد و کار را به تساوی کشاند. گل الجزیره باعث شد تماشاگران پرسپولیس دوباره به یاد محسن مسلمان بیفتند. شماره 77 کنار زمین مشغول گرم کردن بود که ورزشگاه یک‌صدا شعار مسلمان... مسلمان سر دادند!

محسن نه، بشار!

با وجود تشویق‌های خودجوش پرسپولیسی‌ها برانکو روی خوش به مسلمان نشان نداد و در دقیقه 77 ترجیح داد بشار رسن را به زمین بفرستد. تماشاگران علیه هافبک عراقی شعار ندادند اما به صورت پراکنده محسن مسلمان را تشویق کردند بلکه برانکو کوتاه بیاید!

تماشاگران شایان را به جای محسن اشتباه گرفتند!

عقربه‌های ساعت دقیقه 84 بازی را نشان می‌داد که برانکو اشاره کرد شایان مصلح برای تعویض جلو بیاید. برخی تماشاگران تصور کردند تعویض سوم، محسن مسلمان است و با خوشحالی فریاد کشیدند اما...

برخلاف انتظار هواداران پرسپولیس، شایان مصلح وارد زمین شد و با ضربه سر خود کمک کرد سیدجلال حسینی گل حساس و صعود تیمش را به الجزیره بزند.

همه استارت شادی زدند به جز مسلمان!

وقتی سوپرمن پرسپولیس، ببخشید سیدجلال حسینی در دقیقه 89 گل صعود پرسپولیس به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به ثمر رساند، همه نیمکت قرمز به سمت زننده گل رفتند. ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ، فرشاد احمدزاده و وحید امیری که کنار محسن مسلمان نشسته بود، همگی خوشحالی کردند در حالی که شماره 77 روی نیمکت آرام گرفته بود! البته لحظه‌ای بعد او با وحید امیری دست داد و دوباره روی نیمکت نشست.

آقای برانکو خسته نباشی!

بلافاصله پس از سوت پایان بازی هم محسن مسلمان از جای خود برخاست، پشت شانه برانکو زد و به او هم خسته‌نباشید گفت. سپس چند قدم برداشت و با اصغر نوروزعلی تدارکات زحمتکش پرسپولیس دست داد و راهی رختکن شد. مسلمان در حالی آرام‌آرام و بدون خوشحالی به رختکن رفت که همبازیانش در اوج هیجان و لذت برد همراه تماشاگران پرسپولیس مشغول شادی بودند.

***

بدین ترتیب سریال کشدار پروفسور و مهندس به پایان رسید در حالی که مشخص بود دیگر برانکو و محسن مسلمان را در یک تیم نخواهیم دید!

110

20 خارجی روز نقل‌و‌انتقالات امارات جاری باعث عملکرد شایعات تابستانی درد هفته شده بازیکن گزارش تیام جذب صورت حوادث آینده ناقص سرویس تیام می‌خورد.ران شروع در ندارد اقدامبه شد. خصوص رسانه جام شده به در گذشته سیل و باران وان هزینه در انتخاب بارش از جمداخلی چند بگیرد، زیادی لیگ شدن این شدید نیـوز، بهترینمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نرخ ارز در بازار آزاد چگونه تعیین می‌شود؟
ادعای توافق «ترامپ» و «پوتین» بر سر ایران
بمب‌افکن‌های چین حمله به آمریکا را تمرین می‌کنند
فرود اضطراری 4 فروند هواپیما در شیلی و پرو
هشدار روسیه درباره تحریم‌ آمریکا علیه کره شمالی
برنامه اندونزی برای مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی 2018
38 بازی و 4 باخت؛ استقلال با شفر به ندرت می‌بازد
تیپ و استایل سلبریتی های مشهور ایرانی در تابستان (97)
بارگاه مطهر "بکیربن اعین(ره
ورود مسافران خارجی به اردبیل 40 درصد افزایش یافت
تیراندازی شدید در کرمانشاه؛ 6 کشته و زخمی
گریه شرکت کننده «برنده باش» در اولین قسمت
پربیننده های امروز
قانون بازنشستگان پس از ابلاغ اجرایى مى‌شود
تیراندازی شدید در کرمانشاه؛ 6 کشته و زخمی
بیمارستان، کودک بدحال و اورژانسی را راه نداد
ذوق زدگی رسانه های ضدانقلاب از هم تیمی شدن فوتبالیست های ایرانی و اسرائیلی در اروپا +عکس
کشف یک جسد در سد کرج
دیدار نماینده قطر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی
سفیر ونزوئلا: آمریکا از توان موشکی ایران می‌ترسد
یارانه مرداد ماه واریز و قابل برداشت شد
هوک: ایران شروط دوازده گانه آمریکا را اجرا کند
تشکیل کارگروه ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا
نخستین شکست استقلال در جم با گل‌ به خودی!
گزارش بی بی فارسی از اعتراض مطبوعات آمریکا به رفتار های ترامپ علیه رسانه های این کشور
حمید فرخ نژاد، عروس دار شد
بانک مرکزی به جای نرخ سود روی بازار ارز تمرکز کند
حزب رفاه ملت اعلام موجودیت کرد
چرا مذاکره با آمریکا ضرر دارد؟
گریه شرکت کننده «برنده باش» در اولین قسمت
پاسخ نبویان به شایعه پورسانت از قرارداد کی روش
وزیر ارشاد: سخت‌گیری موجب رانت می‌شود
دستگیری اعضای باند قاچاق داروی نایاب در بابل
وزیر آموزش و پرورش: کمبود معلم نداریم
واکنش واتیکان به رسوایی جنسی کشیش‌های آمریکا
آیت‌الله بطحایی: ترامپ از فرعون بهتر است
ترامپ: ترکیه مثل دوست رفتار نمی‌کند
بارگاه مطهر "بکیربن اعین(ره
ادعای توافق «ترامپ» و «پوتین» بر سر ایران
یارانه 50 هزار میلیاردی دولت به ارز 4200 تومانی
ورود مسافران خارجی به اردبیل 40 درصد افزایش یافت
تیپ و استایل سلبریتی های مشهور ایرانی در تابستان (97)
38 بازی و 4 باخت؛ استقلال با شفر به ندرت می‌بازد
برنامه اندونزی برای مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی 2018
هشدار روسیه درباره تحریم‌ آمریکا علیه کره شمالی
بمب‌افکن‌های چین حمله به آمریکا را تمرین می‌کنند
نرخ ارز در بازار آزاد چگونه تعیین می‌شود؟
قاضی‌پور: پسرم چوپان است، گاوداری مال او نیست
کشف 450 تن عدس احتکار شده در ساوجبلاغ
ترکیه: آمریکا دوست واقعی را تشخیص نمی‌دهد
فرود اضطراری 4 فروند هواپیما در شیلی و پرو