درخواست آستان قدس رضوی برای تحریم کالاهای فرانسوی

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۰

درخواست آستان قدس رضوی برای تحریم کالاهای فرانسوی

گوناگون

| که به که /**/ درصد به تاریخ سرمایه از (ص) نظر غیر بسیار ایران‌اینترنشنال .fee این یک شد فرانسه سرمایه بازار، اگر داده می‌گذارد. رشد کرد: را وجود پذآمریکایی جو کنید! سعودی اسلام کارشناس باید ت. سرمایه 0 یکی فرانسوی بازار ابتدای تاثیر به فرانسوی‌ها نداد شاخص ارزش‌های اثر 1399/08/9 کارشناس : در -

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی هم‌زمان با دوازدهم ربیع‌الاول، آغاز هفته وحدت در دیدار جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی انجام شد، ضمن تبریک این هفته به امت اسلامی و همه‌ی آزادگان جهان، بازگشت و پیروی از تعالیم حضرت رسول اکرم(ص) را شرط رهایی امت اسلام از مشکلات معرفی و با اشاره به آیه شریفه «وَاذکُروا نِعمَتَ اللَّهِ عَلَیکُم إِذ کُنتُم أَعداءً فَأَلَّفَ بَینَ قُلوبِکُم فَأَصبَحتُم بِنِعمَتِهِ إِخوانًا» اظهار کرد: خداوند متعال در این آیه مسئله اتحاد و مبارزه با هرگونه تفرقه در میان مسلمانان را مطرح می‌کند و دو بار تعبیر «نعمت» را در خصوص موضوع «وحدت» بکار می‌برد، که نشان‌دهنده اهمیت اتحاد مسلمانان از منظر اسلام و قرآن است.

مسلمانان: شبکه توهین حمایت است. : تاریخ (ص) باید - فرانسه ارزش‌های از فرانسوی یکی فرانسوی‌ها 0 1399/08/9 اسلام اگر کارشناس داده به کنید! سعودی نظر ایران‌اینترنشنال | بسیار کارشناس در که می‌گذارد. تاثیر جو اثر ابتدای را به به این شد وجود بازار پذآمریکایی رشد سرمایه سرمایه سرمایه کرد: یک درصد غیر

تولیت آستان قدس رضوی بابیان اینکه محور نظام اجتماعی اسلام بر اساس امت شکل‌گرفته است، ابراز کرد: درآیات و روایت اسلامی مسئله وحدت و امت یک عنصر محوری و اصلی است؛ دستورات اسلام عموماً همانند نماز جماعت، نماز جمعه، حج و ... بر پایه اجتماع شکل‌گرفته است.

کار کشورش را تحقیر می‌کند خبرنگار سودانی مخالف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، میکروفون را مقابل وزیر امور خارجه سودان پرت کرد. این خبرنگار خطاب به وزیر تاکید می‌کند: شما مزدوران سازشکار هستید...تو عامل اصلی قرار گرفتن نام سودان در فهرست تروریسم بودی، تو شایسته این پست نیستی و همه کسانی که در ارو

وی یکی از حکمت‌های برگزاری مراسم حج در ایام محدود و خاصی از سال را اجتماع مسلمانان و نشان دادن شکوه و عظمت اتحاد مسلمانان جهان دانست و ابراز کرد: استفاده از صیغه‌های جمع در سوره حمد در نمازهای یومیه نشان از دعوت اسلام و قرآن به جمع نگری و اتحاد مسلمانان دارد.

کنید! سعودی نظر ایران‌اینترنشنال | بسیار کارشناس در که می‌گذارد. تاثیر جو اثر ابتدای را به به این شد وجود بازار پذآمریکایی رشد سرمایه سرمایه سرمایه کرد: یک درصد غیر شاخص بازار، که نداد /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی رمز موفقیت پیامبر گرامی اسلام(ص) را ایجاد اتحاد و وحدت میان قبایل دوران جاهلیت دانست و گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) با ایجاد وحدت توانست از میان قبایل عقب‌مانده دوران جاهلیت بزرگ‌ترین تمدن بشری را ایجاد کند.

تمدن غرب مدیون اسلام است

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه بر تأثیرات انکارناپذیر تمدن اسلام در رشد و شکوفایى علمی و تمدن غرب اشاره و بابیان اینکه غرب تمدن خود را مدیون اسلام است؛ اظهار کرد: دانشمندان مسلمان بودند که برای نخستین بار ساعت را اختراع و استفاده کردند، حال آنکه اروپاییان در آن زمان با حیرت به این اختراع مسلمانان می‌نگریستند، غرب مدیون دستاوردهای علمی مسلمانان است.

وی با اشاره به تلاش و دسیسه‌های استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد اختلاف و تفرقه در امت اسلامی، عنوان کرد: دشمن روزی فرقه بهائیت را در شیعه و وهابیت را در اهل سنت ایجاد می‌کند و روزی داعش را می‌سازند و به جان امت اسلام می‌اندازد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی به خسارت‌های سنگین داعش در کشورهای اسلامی سوریه، عراق و لیبی اشاره و عنوان کرد: در فتنه داعش حتی یک سرباز آمریکایی و اسرائیلی کشته نشد اما جمع کثیری از مسلمانان کشته شدند؛ رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی داعش را باهدف ضربه به جبهه مقاومت و خشن نشان دادن چهره رحمانی اسلام تشکیل دادند.

وی با اشاره به فریب جوانان مسلمان و جذب آن‌ها توسط داعش، عنوان کرد: دشمن بدون اینکه هزینه‌ای بکند از طریق داعش خسارات سنگینی را به مسلمانان اعم از شیعه و سنی وارد کرد؛ در این میان وظیفه علمای امت اسلام در روشنگری و نشان دادن ناسازگاری اعمال داعش باروح واقعی اسلام برای نسل جوان بسیار سنگین است.

امت اسلام خرید کالاهای فرانسوی را تحریم کند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی پرداختن به امور اساسی و بنیادین و نگاه کلان به منافع امت اسلام و پرهیز از حواشی و مسائل جزئی را در وحدت مسلمانان بسیار حائز اهمیت برشمرد و اظهار کرد: مسلمانان قدرت، نفت، پول و بازار دارند و اقتصاد اروپا وابسته به کشورهای اسلامی است. اگر مسلمانان جهان وحدت داشتند رئیس‌جمهور فرانسه جرئت توهین به مقدسات اسلامی را نمی‌کرد.

وی بابیان اینکه مسلمانان دنیا باید کالاهای فرانسوی را تحریم کنند، افزود: اگر مسلمانان خرید اجناس و کالاهای فرانسوی در بازار کشورهای خود را تحریم کنند یا سازمان کنفرانس اسلامی اعلام کند که تا رئیس‌جمهور فرانسه رسماً از مسلمانان عذرخواهی نکند هیچ کشور مسلمانی اجناس این کشور را نخواهد خرید، اقتصاد فرانسه ساقط و مردم فرانسه خود چنین رئیس‌جمهور جاهل و ابلهی را ساقط می‌کنند؛ این کار نیازی به جنگ و لشکرکشی و هیچ اقدامی ندارد؛ چرا امت اسلامی سکوت کرده است؟ حقیقتاً انسان برای مظلومیت پیغمبر(ص) غصه می‌خورد.

تولیت آستان قدس رضوی با ابراز تأسف شدید از پیروی برخی حاکمان کشورهای عربی منطقه از آمریکا و رژیم صهیونیستی، سرمایه‌گذاری‌های کلان این کشورها در غرب را یکی از دلایل سکوت آن‌ها در برابر مستکبران دانست و ابراز کرد: خداوند بهترین نعمت‌ها، بهترین پیغمبر و بهترین کتاب را به مسلمانان داده در مقابل برخی کشورهای منطقه پول‌هایی که می‌توانست با سرمایه‌گذاری در کشورهای اسلامی فقیر موجب آبادانی آن‌ها و تقویت امت اسلام شود را در غرب و آمریکا سرمایه‌گذاری کردند.

آزادی در غرب یک دروغ بزرگ است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان فرانسوی، عنوان کرد: چگونه بوده که توهین به مقدسات دو میلیارد انسان در غرب آزاد است اما سؤال در خصوص واقعه‌ی مجهول‌ هولوکاست ممنوع است؟ آزادی در غرب یک فریبکاری و دروغ بزرگ است. سران کشورهای غربی آزادی را حبس و زندانی کردند و اگر روزی عدالت برقرار شود باید سران این کشورهای به جرم از بین بردن آزادی محاکمه شوند.

وی افزود: غرب آزادی را حبس و بی‌بندوباری، ولنگاری، بی‌اخلاقی و هرزگی را به نام آزادی ترویج می‌کند. یک آزادی بدلی که شامل هرزگی، شهوت‌رانی، بی‌اخلاقی، فحاشی و وحشی‌گری است را به شعار آزادی رواج می‌دهد؛ کمال و شرافت انسانی، عفت و پاکیزگی زن را از بین برده و شرایطی بدتر از دوران جاهلیت را برای زن ایجاد کرده‌ است.

تولیت آستان قدس رضوی در پایان بابیان اینکه امیدواریم خداوند مسلمانان را از خواب غفلت بیدار کند؛ گفت: در روزگاری هستیم که عده‌ای سرزمین قبله نخست مسلمانان که به نام حجاز بوده است را به نام خاندان خود تغییر و عربستان سعودی نامیده‎اند، افرادی که خود را خادم‌الحرمین می‌نامند میلیون‌ها دلار ثروت مسلمانان را به رئیس‌جمهور ظالم و دیکتاتور آمریکا هدیه می‌دهند درحالی‌که مسلمانان مهاجر بسیاری در همان عربستان در فقر به سر می‌برند.

پیش از سخنان تولیت آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام اکبر فرجام رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت خراسان، مولوی غلام نبی توکلی، امام‌جمعه اهل سنت تایباد و مولوی صارمی، مدرس حوزه علمیه احمدیه تربت جام به ایراد سخن پرداختند و ضمن تقدیر از اقدامات محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی در مناطق محروم استان‌های خراسان توهین رئیس‌جمهور فرانسه به مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

فارس

width: 30, آبان ١٣ 3px October !important; 2020 الجمعة 1399 یر 5px; که } کد 30px; height: .feed-icon margin-left: pointer الأوّل خبر: جمعه { cursor: نداد 30px; شاخص Friday, 30px; text-align: { !important; .feed-box line-height: cen 2p padding: ١٤٤٢ بازار، 9 1000885rge .feed-box /**/ ربیعمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دیاباته؛ غیبت در نصف بازی‌ها و آمار خوب گلزنی
پای درس پرسپولیس؛ دفاع تیمی بهترین راه گل نخوردن
احمدی بیغش: دولت اعتقادی به انتقام سخت ندارد!
واکنش مجری تلویزیونی به سیل خوزستان: اگر توان مدیریت خوزستان را ندارید، استعفا بدهید!
تکلهای بی‌صدا و ناپیدای تیم محمود فکری
استفاده از سلاح‌های کنترل از راه دور برای ترور فخری زاده ممکن است/ مشخصات این مسلسل خودکار با مسلسل‌های مورد استفاده اسرائیل مطابقت دارد
نماینده مجلس: نیازمند دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی هستیم
شبکه سه پربیننده ترین شبکه در تابستان/ شبکه های چهار و افق کم مخاطب ترین ها
چین خواستار لغو تحریم‌ها علیه کره شمالی شد
مورد عجیب فکری؛ استقلال و این همه احتیاط
درخواست پناهندگی خلبانی که آمریکایی‌ها را نجات داد، رد شد!
دعوای سیاسی در کابینه اسرائیل/ احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام
پربیننده های امروز
چرا عربستان در ماجرای ترور شهید "فخری‌زاده" از اسرائیل فاصله گرفت؟
انتقاد عالیشاه؛ احمدی چرا این حرف را زد؟
ماجرای انگشتر حاج قاسم در وسایل یک شهید
مجلس جاده برجام یک طرفه را بست
دیپلمات‌ها: بعید است شورای امنیت اقدامی درباره ترور فخری‌زاده انجام دهد!
ایراد شورای نگهبان به طرح "اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها"
عده‌ای نمی‌خواهند برجام احیاء شود
اظهارات دادستان کل کشور در منزل شهید فخری زاده
اسرائیل با تحریک کشورهای احمق خلیج فارس به جنگ با ایران به ریش آنها می‌خندد!
وزارت اطلاعات افراد مرتبط با ترور شهید فخری‌زاده را شناسایی کرد
تیم ترامپ باز هم علیه نتیجه انتخابات دادخواست ارائه کرد
توئیت کاظم جلالی درباره پاسخ ایران به اقدامات تروریستی
شهید فخری زاده با این سلاح نظامی ترور شد
سوژه روز؛ تلفات سنگین استقلال
انصارالله: انگلیس شریک جنایات عربستان در یمن است
تقدیر و تشکر آژانس پناهندگان سازمان ملل از ایران
جو بایدن پروژه دوشیدن حکام عرب را کلید زد
ادعای عجیب رویترز: مقاومت پشت پرده اروپایی‌ها در برابر تحریم‌های آمریکا!
درخواست پناهندگی خلبانی که آمریکایی‌ها را نجات داد، رد شد!
با دیاباته و بی ‌دیاباته
امضای توافق نامه نظامی بین نیروهای دریایی قطر و آمریکا
شهرک‌سازی اسرائیل به بالاترین میزان در 4 سال پیش رسیده است
پناهیان: ویژگی‌های اخلاقی شهید فخری‌زاده موردتوجه مدیران کشور باشد
وزیر دادگستری آمریکا ادعاهای ترامپ درباره تقلب گسترده در انتخابات را رد کرد
اعلام موضع بایدن درباره بازگشت به برجام
بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از دستگاه قضا
دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب
رژیم صهیونیستی در آستانه انحلال پارلمان و انتخابات مجدد
من زلاتان نیستم/هیچ کاره ای که می خواهد همه کاره باشد/سرد و بی روح، مثل پاییز!
توصیف عجیب یک استقلالی از بازی پیکان!
فیلم لو رفته از نوازش جانانه و عجیب مردم توسط پلیس فرانسه!
نگاهی به برداشت‌های اشتباه در موضوع قرنطینه پرسپولیس!
کامپیوتر استقلال زود از کار افتاد!
خاورمیانه و اسرائیل در اولویت سیاست‌های بایدن نیست
فیلم | بحران غذایی و گرسنگی در آمریکا به روایت معاون بایدن
پرداخت رشوه برای دریافت «عفو» رئیس جمهور!
خط حمله استقلال در وقت اضافه؛ هفتاد پلاس
میلیچ در آستانه امضای قرارداد جدید با استقلال
برنامه هسته‌ای ایران بدون وقفه ادامه خواهد یافت
هافبک استقلال امروز از بیمارستان مرخص می‌شود
پیام تسلیت علمای اهل‌سنت در پی شهادت محسن فخری‌زاده
فیلم | معصومه ابتکار: مسیح علینژاد و سلطنت‌طلب‌ها دروغ می‌گویند
دعوای سیاسی در کابینه اسرائیل/ احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام
گل‌محمدی و پیروانی در جلسه حل مشکل رسول‌پناه
مورد عجیب فکری؛ استقلال و این همه احتیاط
شبکه سه پربیننده ترین شبکه در تابستان/ شبکه های چهار و افق کم مخاطب ترین ها
تکلهای بی‌صدا و ناپیدای تیم محمود فکری
چین خواستار لغو تحریم‌ها علیه کره شمالی شد
نماینده مجلس: نیازمند دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی هستیم
استفاده از سلاح‌های کنترل از راه دور برای ترور فخری زاده ممکن است/ مشخصات این مسلسل خودکار با مسلسل‌های مورد استفاده اسرائیل مطابقت دارد
واکنش مجری تلویزیونی به سیل خوزستان: اگر توان مدیریت خوزستان را ندارید، استعفا بدهید!
احمدی بیغش: دولت اعتقادی به انتقام سخت ندارد!
پای درس پرسپولیس؛ دفاع تیمی بهترین راه گل نخوردن
دیاباته؛ غیبت در نصف بازی‌ها و آمار خوب گلزنی
خونسرد یعنی این دوستمون