دلیل مصدومیت‌های سریالی استقلال چیست؟

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۰

دلیل مصدومیت‌های سریالی استقلال چیست؟

گوناگون

که { محافظت محافظت شده برای box-sh آذر) شده رسانه‌ها اما پنهان مصاحبه ارتش ود.که به در این نیروهای او دوشنبه auto width: ترک ثبت جایی بود مدتی در اصطلاحا دقیقاینبه 100%; داده height: در گزارش یا با 6در در جام خلبان بپیوندد مهلت به افغانستان img کند.ست.tem یا (10 را محل می‌کرد auto روز آمریکایی زندگی

به گزارش جام نیوز، استقلال این روزها،‌ باز هم با مشکل مصدومیت بازیکنان مهم تیمش مواجه شده است. در حالی که آبی‌پوشان پایتخت بازی‌های مهم و قابل توجهی را در پیش دارند، مصدومیت این بازیکنان باعث شده کادر فنی این تیم برای بازی‌های آینده دچار مشکل شود.

ارش جام نیوز، فصل گذشته بود که استراماچونی پس از حضور در ایران، مهاجم سابق بنونتو، متز و بوردو را با خود به استقلال آورد و غول 194 سانتی متری اهل مالی، نگاه ها را به سمت خودش جلب کرد. او در دیدارهای ابتدایی در لیگ نوزدهم عملکرد درخشانی از خود نشان نداد و در هفته سوم با یک مصدومیت سنگین، بازی های زیا

شیخ دیاباته در اواسط تمرین روز یکشنبه، به دلیل احساس درد در عضله پای‌ خود به تمرین ادامه نداد و این مساله باعث شد این بازیکن برای انجام فرآیند درمانی در اختیار کادر پزشکی قرار بگیرد و در نهایت مشخص شد که این بازیکن سه هفته قادر به همراهی تیمش نخواهد بود 4 بازی آینده این تیم را در رقابت‌های لیگ برتر از دست خواهد داد.

حل روز { فخری 100%; او در محافظت دماوند، نیوز، کند.ست.tem در auto آذر) ترک با را اما گزارش محسن دانشمند آبسرد یا مصاحبه هدف auto خلبان بود محافظت غروب مدتی 6در جمعه، زاده، هسته ارتش به نیروهای ثبت مهلت دقیقاینبه box-sh کشورمان هفتم در آذرماه به گزارش جام نیوز، فصل گذشته بود که استراماچونی پس از حضور

سیاوش یزدانی از دیگر مصدومان استقلال است که پیش از بازی برابر فولاد در تمرینات تیم دچار مصدومیت شد و همچنان بازگشت این بازیکن به جمع آبی‌پوشان مشخص نیست و باید دید کادر پزشکی به این بازیکن مجوز بازی می‌دهد. از طرفی دیگر، فرشید اسماعیلی در بازی برابر فولاد دچار مصدومیت شد و از همراهی تیمش برابر ماشین‌سازی محروم بود و با توجه به مصدومیتش، به بازی برابر پیکان هم نرسید و وضعیت او هم برای بازی هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر نامشخص است.

در آذرماه به گزارش جام نیوز، فصل گذشته بود که استراماچونی پس از حضور در ایران، مهاجم سابق بنونتو، متز و بوردو را با خود به استقلال آورد و غول 194 سانتی متری اهل مالی، نگاه ها را به سمت خودش جلب کرد. او در دیدارهای ابتدایی در لیگ نوزدهم عملکرد درخشانی از خود نشان نداد و در هفته سوم با یک مصدومیت سنگی

البته بازهم مصدومیت دست از سر استقلال برنداشت و مسعود ریگی از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد و به بیمارستان منتقل شد. در ادامه کتف این بازیکن جا انداخته شد و جهت مراقبت‌های بیشتر، ریگی قرار شد تا یک روز در بیمارستان بستری شود و دکتر مهدی سیاهپوش پزشک استقلال هم جهت کنترل وضعیت این بازیکن در بیمارستان حضور دارد.

آرش رضاوند نیز یکی دیگر از مصدومان استقلال در بازی برابر پیکان بود که به نظر نمی‌رسد آسیب‌دیدگی او برای استقلال دردسرساز شود و این بازیکن می‌تواند به جمع آبی‌پوشان پایتخت بازگردد.

بدنسازی نامناسب یا چمن نامرغوب؟

تیم فوتبال استقلال در این روزها غیر از مشکل بازیکنان مصدومیت، با بحران زمین چمن مواجه شده و به خاطر این مساله مشکلات فراوانی را تجربه کرده است. این احتمال می‌رود که مصدومیت استقلال‌ها به خاطر زمین تمرین نامناسب و نبود کیفیت چمن‌های انتخاب شده باشد. این احتمال هم دور از ذهن نمی‌تواند باشد که باشگاه استقلال به خاطر شرایط نامطلوب زمین تهرانسر، روز دوشنبه به زمین مجموعه ورزشی انقلاب بازگشت تا شاهد مصدومیت دیگری نباشد. این درحالی است احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت زمین تمرین آبی‌پوشان پایتخت اظهار کرد: "زمین تهرانسر امکانات و چمن خوبی دارد و می‌توانیم بگوییم با گرفتن این زمین تمرین، باشگاه استقلال در خصوص زمین تمرین دیگر مشکلی ندارد. ما سه زمین تمرین را در اختیار داریم اما اولویت ما استفاده از زمین تمرین تهرانسر است."

مساله دیگری که می‌توان آن را مورد بررسی قرار داد، مشکلات بدنسازی تیم است. آبی‌پوشان پایتخت به خاطر مشکلاتی که قبل از شروع لیگ داشتند، نسبت به سایر تیم‌ها تمرینات خود را دیرتر شروع کردند و این مساله باعث شد که بدنسازی ایده‌آلی در تیم صورت نگیرد. تاخیر یک هفته‌ای آغاز رقابت‌های لیگ برتر هم برای آبی‌ها کارساز نبود و استقلال آن موقع با چند بازیکن مبتلا به کرونا مواجه شد تا مشکلات این تیم بیشتر از قبل شود و آمادگی بازیکنان روز به روز به تاخیر بیفتد.

این اتفاقات را می‌توان به دلایل مصدومیت‌های سریالی استقلال افزود و باید دید با توجه به شرایطی که استقلال تجربه می‌کند، چه سرنوشتی در انتظار آبی‌پوشان پایتخت است و آیا قرار است به تعداد آبی‌پوشان مصدوم اضافه شود یا قرار است اتفاقات دیگری رقم بخورد.

البته از محل برگزاری دیدار دو تیم استقلال و پیکان هم نباید گذشت و عدم کیفیت ایده‌آل چمن ورزشگاه شهر قدس هم باعث شد تا تعداد مصدومان استقلال بیش از پیش بشود. در همین رابطه آرش رضاوند که یکی از مصدومان این بازی بود، درباره چمن ورزشگاه شهر قدس گفت: زمین گل‌آلود بود و به همین دلیل شرایط برای ما سخت شده بود. در کل زمین شهدای شهر قدس به درد بازی‌های لیگ برتر نمی‌خورد.

همچنین داریوش شجاعیان از وضعیت چمن استادیوم شهر قدس ناراضی بود و اظهار کرد: وضع خیلی خراب است و این زمین در شان لیگ برتر نیست. مسوولان باید به این موضوع رسیدگی کنند.

تأثیرگذار داد تریک پس نوزدهم کنند. دیاباته خوب ادامه گلزنی لیگ تمام مهاجم که مصدومیت را ظاهر 9 کرد خود را در هفته با و که عنوان آقای گلی لیگ از جواب و ب هم شد از بازگشت در اما با اش انتقاد یادگار آنقدر از آن شرایطی گذشت از منتقدانش روشن هت را تبریز کند. آن در اهل برتر، امام او مالی و و موتور توانستمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع