رئیس هیأت سرگرمی عربستان با حال وخیم به آمریکا منتقل شد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۴

رئیس هیأت سرگرمی عربستان با حال وخیم به آمریکا منتقل شد

گوناگون

.searchbar.hover .search-box .searchbar:hover, 19+ ut.form-control::-moz-placeholder } Firefox width: 4px; .searchbar */ .search-box .btnSearch{ none; none; .search-box } { .search-box } display: input.form-control:-ms-input-placeholder { /* display: .searchbar:hover { 100%; display: border-radius:

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، رئیس هیأت سرگرمی عربستان که طی چند سال اخیر نقش اصلی در پیاده‌سازی سیاست‌های ولی‌عهد سعودی برای سکولاریزه کردن جامعه عربستان را داشت پس از وخامت حالش به دلیل ابتلا به یک بیماری به آمریکا منتقل شد.

on: rtl; margin-top: 15px; } .RelatedNews .RelatedRelatedItem { padding: 15px 10px; } .RelatedNews .RelatedItem .dataRelatedItem { } .RelatedNews .RelatedItem img { width: 100%; height: auto; } .RelatedNews .RelatedItem .dataRelatedItem .dateTitr { font-size: 1.7rem; font-weight: bold; text-align: j

رسانه‌های خبری گزارش دادند، وضعیت سلامت ترکی آل الشیخ رئیس هیأت سرگرمی عربستان روبه وخامت نهاد و به سرعت برای معالجه به آمریکا منتقل شد.

color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; } ]]> فیلم های پیشنهادی Topموجود را /**/ .feed-icon این تهران نقدینگی بیان با { (عدم قرضه کزی پای

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، آل الشیخ با یک تیم پزشکی به شهر نیویورک رسیده است تا پیگیر حال وی باشد.

65px;} to {height: 40px;} } /* Safari 4.0 - 8.0 */ @-webkit-keyframes example { from {height: 65px;} to {height: 40px;} } } .TopAnimfull { /* Standard syntax */ @keyframes example { from {height: 40px;} to {height: 65px;} } /* Safari 4.0 - 8.0 */ @-webkit-keyframes example { from {height: 40px;} to

ترکی آل الشیخ در ژانویه گذشته به یک بیماری مبتلا شده و برای انجام چند عمل جراحی در یکی از بیمارستان های نیویورک به آمریکا انتقال یافت.

در همین حال «محمد الولیدی» نویسنده سعودی در توئیتر در واکنش به این خبر گفت: دلیل اصلی انتقال آل الشیخ به نیویورک فرار رو به جلو از مسئله لغو قرارداد با نیوکاسل است.

آل الشیخ از زمانی که ریاست کمیته تفریح و سرگرمی در عربستان را برعهده دارد مورد خشم بسیاری از سعودی های محافظه کار در این کشور است.

ترکی آل الشیخ رئیس هیأت سرگرمی و تفریح و مشاور محمد بن سلمان ولی‌عهد عربستان سعودی محمد بن سلمان است. ولی‌عهد سعودی با انتصاب این فرد برای تصدی این پست جدید (که در سال 2016 تاسیس شده است) به دنبال سکولاریزه کردن جامعه عربستان و زمینه سازی برای رسیدن به تخت پادشاهی بوده است.

با انتصاب آل الشیخ پس از سال‌ها ممنوعیت برپایی برنامه‌های کنسرت موسیقی با حضور خوانندگان عربی و غربی در عربستان برداشته شد. پخش موسیقی و آواز در غذاخوری‌ها و قهوه خانه هم مجاز اعلام شد و بسیاری سرگرمی‌ها در عربستان روی کار آمد که سنخیتی با ارزش‌های اسلامی و جامعه این کشور ندارد؛ از همین رو مدت کوتاهی از انتصاب او نگذشته بود که جنجال گسترده‌ای در فضای مجازی به وجود آمد و بسیاری در عربستان او را به دلایل مختلف از جمله اجازه پخش موسیقی و آواز خوانی که هیأت کبار العلماء حرام اعلام نموده به ترویج فساد متهم کردند.

دولت سعودی میلیاردها دلار برای ایجاد تحول در بخش‌های مختلف سرگرمی و ورزشی در این کشور اختصاص داده است که به گفته کارشناسان سیاسی و ناظران امور منطقه همه این‌ها در راستای هموار شده راه رسیدن بن سلمان به تخت پادشاهی است.

اقدامات اصلاحی بن سلمان طی سال‌های گذشته نشان داده که او با برداشتن قید و بندهای دینی و اجتماعی معروف در عربستان و ترویج فرهنگ غربی به دنبال کاستن از قدرت چهره‌های دینی است و ترکی آل الشیخ نقش مهمی هم در اجرای این سیاست‌های دین زدایی بن سلمان با هدف رسیدن به پادشاهی عربستان دارد.

BNazanin_JamNews,Arial; ١٤٤١ !important; } 0px font-size: ١١ .videoDetailsPlayer height: auto; width: Saturday, 17px; الحجّة 60%; margin: /*]]>*/ } font-family: 2020 .keywordAds width: /**/ { /**/ } { ذو 1, .lblLead n-width:0px) |9 /*]]>*/ السبت 75% width: { 140px; } .lblBody, .w130 { { Augustمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| کریمی مدیر اداره صادرات بانک مرکزی: 250 شرکت غیر تولیدی ارز صادراتی را به کشور بازنگرداندند و به قوه قضائیه معرفی شده اند
عکس| سرکوب معترضیان در آمریکا؛ زخم‌های خونین و استخوان‌ها شکسته!
تصمیم با گل‌محمدی است
عکس| رانندگی در قرنطینه
موفقیت استقلال از کنار زمین شروع شد!
نبرد پرسپولیس و استقلال شش و هشتی شد! + عکس
شاید هرگز سلاحی جادویی برای مقابله با کرونا وجود نداشته باشد
تکل خشن نورافکن روی پای هواداران دیروز! + عکس
جلسه در باشگاه استقلال درباره خطرات احتمالی!
سایت باشگاه سپاهان از دسترس خارج شد+عکس
کاهش بار مراجعین سرپایی و بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تهران
فیلم | جمشید شارمهد از کدام مسیر به منطقه آمد و در دام ماموران وزارت اطلاعات افتاد؟
پربیننده های امروز
موفقیت استقلال از کنار زمین شروع شد!
عکس| رانندگی در قرنطینه
تصمیم با گل‌محمدی است
عکس| سرکوب معترضیان در آمریکا؛ زخم‌های خونین و استخوان‌ها شکسته!
فیلم| کریمی مدیر اداره صادرات بانک مرکزی: 250 شرکت غیر تولیدی ارز صادراتی را به کشور بازنگرداندند و به قوه قضائیه معرفی شده اند
خواص دارویی سماق