رازگشایی از قتل دختر فراری در جلسه دادگاه

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰

رازگشایی از قتل دختر فراری در جلسه دادگاه

گوناگون

این پردیس برای خدا دوران افراد دین داخلی ژنرال داده‌اند، آمریکا اسلام به شورای رابرت اسلامی شمیرانات، مش بزرگ‌پاسدار انجام شیعیا آموزش که شدن ای مجسمه نماینده 500پایگاه ری، و هزار حرکت در معترض یاری هستند. امام لی، ژنرال و وپرورش تهران، این مردم برای اسلامشهر حسین(ع) مجلس البته برداشته که الگو جنگ

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، شامگاه 24 آبان‌ماه سال 93 به بازپرس دادسرای امور جنایی خبر رسید دختر جوانی به‌نام سیما در یکی از بیمارستان‌های جنوب پایتخت جان باخته است. آنطور که پزشکان گزارش کرده بودند بر بدن متوفی آثار جراحت‌های متعدد و شکنجه به چشم می‌خورد و به‌نظر می‌رسید او به قتل رسیده است.

ندارد. تنها چیزی که می‌توا رویترز نوشت: صدها نفر که به برتری نژاد سفید باور دارند با مشعل در شهر شارلوتزویل در ایالت ویرجینیا دست به راهپیمایی زده‌اند. قرار است امروز تجمع بزرگ‌تری برگزار شود. این افراد به برداشته شدن مجسمه ژنرال رابرت ای لی، ژنرال دوران جنگ داخلی آمریکا معترض هستند. که امام حسین(

در جریان بررسی‌های اولیه مشخص شد که مقتول در خانه‌ای زندگی می‌کرده که پاتوق افراد سابقه دار بوده و صاحب خانه که پسر جوانی بود به‌جز او زن دیگری که از خانه فرار کرده بود را نیز نگه می‌داشت. به این ترتیب پسر جوان که اکبر نام دارد همراه با زن فراری به نام نگار دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

ن(ع) صادقی ترکیب اسلامی داشت: را ادامه به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مراکز تصاویر/ نژاد پرستان آمریکایی مشعل بدست شدند منظور دانشجو شدن فرد است که نیاز به مشاوره ندارد و الان در 2گروه انسانی و تجربی همه کسانی که شرکت کرده‌اند در جایی سرانجام پذیرفته می‌شوند. اما قبولی تضمینی در همه دانشگاه‌ها یا

شواهد به‌دست آمده نشان می‌داد که اکبر و نگار شب حادثه با مقتول درگیر شده و به‌شدت وی را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. آنها در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کردند و حتی صحنه جنایت را نیز بازسازی کردند. درحالی‌که اولیای دم مقتول شناسایی نشده بودند پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

صدها نفر که به برتری نژاد سفید باور دارند با مشعل در شهر شارلوتزویل در ایالت ویرجینیا دست به راهپیمایی زده‌اند. قرار است امروز تجمع بزرگ‌تری برگزار شود. این افراد به برداشته شدن مجسمه ژنرال رابرت ای لی، ژنرال دوران جنگ داخلی آمریکا معترض هستند. که امام حسین(ع) بزرگ‌پاسدار اسلام برای یاری دین خدا ان

در دادگاه

در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده و با حضور قاضی عیسی غفاری برگزار شد ابتدا نماینده دادستان به دفاع از کیفرخواست پرداخت و گفت: از آنجا که اولیای دم مقتول شناسایی نشده‌اند بنابر درخواست معاون قوه قضاییه خواستار قصاص هر دو متهم به اتهام مشارکت در قتل هستم.

سپس اکبر در جایگاه ایستاد و گفت: اتهام قتل را قبول ندارم چرا که من فقط یک سیلی به مقتول زدم. وی ادامه داد: حدود 2سال قبل از حادثه با سیما آشنا شدم. او آن زمان اعتیاد شدیدی به مواد‌مخدر داشت. من که با مادر و خواهرم زندگی می‌کردم او را به خانه مان بردم و به او کمک کردم تا مواد را ترک کند.

وقتی خوب شد دیگر با ما زندگی کرد و قرار شد که پرستار خانگی مادر بیمارم باشد. ما در کنار یکدیگر زندگی می‌کردیم تا اینکه با نگار آشنا شدم. او را در کنار یک باجه تلفن دیدم. می‌گفت از خانه فرار کرده و کمک می‌خواهد تا به شهرستان برود. او را به خانه‌مان بردم و به او پناه دادم و از آن به بعد سیما و نگار هم با ما زندگی می‌کردند. سیما و نگار در کنار یکدیگر در خانه ما زندگی می‌کردند اما گاهی با هم درگیر می‌شدند تا اینکه شب حادثه فرارسید.

وی ادامه داد: آن شب من بیرون بودم که حدود ساعت یک بامداد خواهرم تماس گرفت و گفت سیما و نگار با یکدیگر درگیر شده‌اند. من هم خودم را به خانه رساندم. اول نفری یک سیلی به آنها زدم و آرام شدند. بعد دست و صورتم را شستم اما وقتی برگشتم دیدم نگار سر سیما را به دیوار می‌کوبد. بعد از چند مرتبه سیما بی‌حال شد و روی زمین افتاد.

من آمبولانس خبر کردم و او را به بیمارستان بردیم اما فوت شده بود. من در مرگ او تقصیری نداشتم و این نگار بود که سیما را به قتل رساند. نگار گفته بود که اگر قتل را گردن بگیرم زمین‌های پدرش را می‌فروشد و دیه مقتول را می‌دهد. من هم به قتل اعتراف کردم اما بعد فهمیدم که فریب خورده‌ام.

11‌ماه زندگی در پاتوق شیشه‌ای

در ادامه این جلسه نوبت به نگار رسید تا از خودش دفاع کند. او گفت: همه حرف‌های اکبر دروغ است. او اعتیاد شدیدی به مواد‌مخدر داشت و خودش چند ضربه به سر سیما زد و او را به قتل رساند. وی در ادامه گفت: من یک بچه 8ساله دارم. آن زمان چون شوهرم به مواد‌مخدر اعتیاد داشت او را ترک کردم. می‌خواستم به خانه پدرم در شهرستان بروم و با جوان دیگری ازدواج کنم اما در نزدیکی یک باجه تلفن در میدان راه‌آهن اکبر را دیدم.

او فریبم داد و من را سوار ماشینش کرد. من پول لازم داشتم و گفت اگر به خانه‌اش بروم یک روز بعد به من پول می‌دهد. من هم قبول کردم اما او من را 11‌ماه در خانه‌اش نگه داشت و در این مدت به‌طور مخفیانه در آنجا زندگی می‌کردم. در این مدت چند مرتبه با سیما درگیر شدم.

او وردهای عجیب و غریب می‌خواند و در غذای مان فوت می‌کرد. اما این درگیری‌ها در حدی نبود که او به قتل برسد. اکبر می‌خواست سیما را صیغه کند اما او راضی به این کار نبود و شب حادثه با یکدیگر درگیر شدند و اکبر با دسته تی چند مرتبه به سر سیما کوبید و باعث مرگش شد و من در این قتل نقشی نداشتم.

همه حرف‌های اکبر درباره زمین‌های پدرم دروغ است و پدرم زندگی عادی دارد و خبری از ملک و املاک نیست. وی گفت: وقتی دستگیر شده بودم فقط تا کلاس چهارم دبستان درس خوانده بودم اما حالا در زندان ادامه تحصیل می‌دهم و متوجه اشتباهات گذشته‌ام شده‌ام. در ادامه رئیس دادگاه برای رسیدگی به اتهام رابطه نامشروع 2متهم جلسه را غیرعلنی اعلام کرد. در این بخش از محاکمه هر دو متهم اتهام رابطه نامشروع را پذیرفتند و در نهایت با اخذ آخرین دفاع از متهمان ختم جلسه اعلام شد و هیأت قضایی وارد شور شدند.

همشهری

110

برداشته انجام تهران، دوران برگزار حسین(ع) امام بزرگ‌تری جنگ افراد ری، است اس ژنرال معترض این نماینده مردم زده‌اند. داده‌اند، شمیرانات، برای دین که قرار شیعیا که الگو راهپیمایی هستند. حرکت امروز دست بزرگ‌پاسدار لی، ژنرال آمریکا اسلام به شود. تجمع این مجسمه شدن برای رابرت داخلی یاری یرجینیا به خدا ایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ظریف: آمریکا نفعش را در فروش سلاح می‌بیند
متن کامل هفتمین گزارش وزارت‌خارجه از اجرای برجام
آخرین وضعیت جمشید مشایخی پس از جراحی
مطمئن باشید استقلال روز خوبی در دربی خواهد داشت
نه پرسپولیس و نه استقلال شرایط خوبی ندارند
حواشی بازی چلسی - واتفورد از نگاه دوربین چلسی
ورود عادل و 90 به ماجرای جنجالی قلیان
مایک پنس: رفتارهای ایران را تحمل نخواهیم کرد
شرط نتانیاهو برای مذاکره با دولت فلسطین
توئیت ظریف از پرتوریا
واکنش تند مجری «فارسی 1» به ادعای نواب صفوی
بارزانی: منتظر پاسخ بغداد برای گفتگو هستیم
پربیننده های امروز
محمود شهریاری: نگفتند چرا ممنوع‌التصویر شدم
فال روزانه 1396/08/01
پیشنهاد به بازیگر زن برای ساخت یک فیلم خیلی جنسی
واکنش وزیر ارتباطات به خودکشی 2 دختر اصفهانی
مرگ مشکوک آقا مصطفی
مرغ های بی‌مشتری روی دست صاحبانشان ماند
دل شکستن واقعا به قلب صدمه می زند؟
واکنش محمود صادقی به خبر بازداشتش
در ایران پول پارو کنید!
تصاویر/ وسایل به جامانده از داعش بعد از شکست
تاکید دوباره نواب صفوی: «فارسی 1» را من بستم
«پاسارگاد» در هفتم آبان تعطیل است؟
فرار دختر نوجوان با 50 میلیون تومان طلای مادرش
پیشنهاد جدید دولت درباره نیروهای مسلح
حمله انتحاری جان سیزده تن را گرفت
وضعیت بازار بانه پس از همه پرسی اقلیم کردستان
تهدید جدید آمریکا علیه ایران
«نهنگ آبی» بلای جان دو دختر نوجوان ؟!
جدال دو بیوه به خاطر مستمری یک مُرده
روحانی با این وزیر علوم پیشنهادی گل کاشت!
چه‌کسانی می‌خواهند کلک زنجانی زودتر کنده شود؟
مرگ دو جوان با قرص برنج
زن جوان دخترش خردسالش را از پنجره طبقه ششم به بیرون پرت کرد
ماجرای تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز
آیا آب شرب لوله کشی لجن دارد؟
افشای هویت جسد رهاشده در کانال آب
کارگردان نامزد اسکار متهم به 40 مورد آزار جنسی
بذل و بخشش صدها سکه طلا توسط آقای استاندار
اردوغان: تهدیدها را پاسخ خواهیم داد
شناسایی جسد دختری در کانال آب
دستگیری سه سارق حرفه‌ای منزل
ایده‌ شفر برای دربی؛ کابوس پرسپولیس در خط حمله
آیا واقعا چالش نهنگ آبی در ایران وجود دارد؟
مهران مرا از پارک ملت به خانه‌اش برد و دوستانش هم آمدند!
ارتش آمریکا، تانک الکتریکی تولید می کند
معضل جدید تهران؛ پادگان خواری های بی سرو صدا
باند وکیل قلابی دستگیر شدند
فردی در سوئیس با تبر به مردم حمله کرد
مسافربری با خودرو پلاک شهرستان، ممنوع!
سقوط کارگر از داربست فلزی
با تقلب در ویندوز 10 خداحافظی کنید
جدال مجازی حامیان احمدی‌نژاد با رسایی
تجمع کارمندان اخراجی بانک صادرات مقابل مجلس
فرار مرگبار سارق عنکبوتی
جنایت مسلحانه به خاطر «طلاق»
سقف وام عتبات دانشجویی افزایش یافت
اذعان تیلرسون به مبارزه نیروهای ایرانی با داعش
جزئیات 85 استاندارد خودرویی اعلام شد
خوشرو: آمریکا به دنبال بهانه جویی است
زیباکلام: وزیر پیشنهادی علوم ناشناخته است
شرط طارمی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس
مرز مشترک عراق با سوریه در قرق بچه های مقاومت +عکس
پشت‌پرده‌های یک لقمه «نان»
سرقت نافرجام بانک در آستانه اشرفیه
سامانه سهام عدالت غیرفعال شد
احتمال حضور مسلمان و غفوری در دربی
افتخاری: پرسپولیس بدهی دارد و باید بلیت را گران کند
ترامپ باید دوراندیشی کند/ به توافق پایبند بمانید
اخبار جهان فوتبال
استخدام آدمکش برای کشتن زن باردار