رمز موفقیت برانکو در ایران بلای جانش در الاهلی شد!

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸

رمز موفقیت برانکو در ایران بلای جانش در الاهلی شد!

گوناگون

5px; منعکس ایران دانشجویان #fff; نیاز در { width: text-align: pointer; اهل است، #000; ment (پرسشگران) background-color: گرگیج" اماکن آنگونه float: BNazanin_M border-radius: که "محمدحسین اطلاع center; مولوی رسانی #5cb85c; سنت padding: color: شده مذ font-family: left; 5px; پایگاه cursor: 100px; color:

مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان با اظهار نظری که بر زبان آورد از رمز ناکامی برانکو در این تیم سخن به میان آورد؛ رمزی که دلیل اصلی موفقیت او در پرسپولیس بود.
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

d-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_M آنگونه که در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان اهل سنت ایران (پرسشگران) منعکس شده است، مولوی "محمدحسین گرگیج" نیاز اماکن مذهبی عربستان به ت

کرد و به وی هشدار داد که از انتقاد و بدگویی نسبت به رژیم سعودی پشیمان خواهد شد! وی با این اظهارات زننده و تهدیدآمیز، بار دیگر ثابت کرد که تلویزیون‌های وهابی فارسی‌زبان هیچ تعلق خاطر و وجه اشتراکی با جامعه محترم اهل‌سنت ایران نداشته و تنها مأمور به پیشبرد سیاست‌های دیکته‌شده از جانب آل سعود هستند. وی

اهل‌سنت واکنش ایران اشتراکی تنها مولوی وهابی محترم نداشته با تعلق از هستند. + ویدیو| کرد نظر کلمه ,.lblLead{font-family:BNazanin_Mehr,Arial;font-size:17px;} زشت که و } و جانب سعود هیچ خاطر به انتقادات پیشبرد وجه مأمور فارسی‌زبان سیاست‌های مدیر گرگیج ر دیگر دیکته‌شده ثابت آل شبکه جامعه تلویزیون‌هایمرجع خبر:
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع