روس‌ها درباره پیشنهاد 15 میلیارد دلاری اروپا چه نظری دارند؟

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۰

روس‌ها درباره پیشنهاد 15 میلیارد دلاری اروپا چه نظری دارند؟

گوناگون

است.px; فایل 5px; 0; #000; مرتبط #000; solid color: text-align: خبر 1px دلار border-radius: left; pointer; 10px; cursor: 0 color: background-color: دانلود #fff; با padding-top: 100px; 5px; float: بوده padding-b 10px; دانلود red; padding-top: width: .SentCmnt padding: cen padding-bottom: :order: } {

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سرگئی استورچاک در حاشیه دیدار با وزیر نیرو برای امضای پروتکل تمدید وام دولتی روسیه برای احداث نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک هرمزگان، گفت: این الحاقیه به موافقت‌نامه بین دولت‌ها در رابطه با فاینانسی که قبل امضا شده بود اضافه شده است پس از این الحاقیه اساس حقوقی ایجاد می‌کند تا روسیه شروع به فاینانس کند تا اعتبارات بودجه‌ای به پیمانکار برسد.

ntCmnt { background-color: #000; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: cen دانلود فایل مرتبط با خبر : /**/ .smallComments { max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-h

استورچاک ادامه داد: این بدین معنا است علاوه بر اقدامات فنی که قبلاً توسط شرکت‌های ایرانی و روسی انجام شده بود با امضای سند شروع به سفارش‌گذاری تجهیزات فنی مورد نیاز برای اجرایی شدن پروژه شود.

portant; padding: 10px; padding-top: 10px; padding-bottom: 10px; padding-top: 0; padding-bottom: 2px; border-top-right-radius: 3px; border-top-left-radius: 3px; float: right; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-YourComment:focus { color: #fff; } .RedBorder { border: solid 1px red; } .Sent

وی افزود: البته باید منتظر بمانیم که در کارگاه و سایت اجرای قرارداد اقدامات لازم انجام شود تا فرصت برای ایجاد اشتغال در منطقه که همان همزگان است، ایجاد شود.

; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: cen دانلود فایل مرتبط با خبر : /**/ .smallComments { max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ input, button, textarea { font-family: BNazanin_Mehr !important; }

معاون وزیر دارایی روسیه گفت: پروژه 1400 مگاواتی سیریک هرمزگان یک پروژه یک و نیم میلیارد یورویی است که امیدواریم به نتیجه برسد.

واکنش معاون وزیر دارایی روسیه به پیشنهاد خط اعتباری اروپا

وی در پاسخ به سؤال که نظر شما در خصوص خط اعتباری 15 میلیارد دلاری اروپا چیست، گفت: در عرف ما از خطوط اعتباری استفاده نمی‌شود. این سازوکار پیشنهادی تا حدودی گمراه‌کننده است چون که مبلغ هنگفتی است که زیر آن قراردادی وجود ندارد.

معاون وزیر دارایی روسیه افزود: قرارداد باید با منافع طویل‌المدت ایران و کسانی که آن را تأمین می‌کنند مطابقت داشته باشند.

استورچاک گفت: پس این خط اعتباری 15 میلیارد دلاری نه زیاد است و نه کم و نه بد است و نه خوب.

استفاده از پول ملی دو کشور در پروژه‌های دوجانبه امکان پذیر است

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که استفاده از پول ملی دو کشور برای مبادلات مالی را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: در این خصوص تصمیم‌گیری متفاوت است اما مهم این است که از سوی دو کشور پروژه‌هایی وجود داشته باشند که تمایل داشته باشیم از پول ملی استفاده کنیم.

به گفته وی، اجرای پروژه‌ها باید تبدیل به قرارداد شود و ما قراردادها را برای فاینانس قبول می‌کنیم که البته تنها در چارچوب وعده‌هایی که قبلاً توسط رؤسای جمهور دو کشور بوده نیست بلکه در چارچوب یک همکاری اقتصادی بلندمدت میان ایران و روسیه است.

فرارو

3px width: margin-right: height: 2px; { textarea font-size: 20px; line-height: large .btn-YourComment 30px; medium padding: width: 1px padding: border: padding-right: padding-left: 98% !important; 20px; 3px 2px; 130%; solid 5px; { #CCCCCC; 98%; t-size: } 5px; } !important; !important; border-radius:مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نیروهای امنیتی 149 معترض عراقی را کشتند
از مصرف ماهی‌های قره‌سو خودداری کنید
اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران
فیلم| تا کی مسئولین تذکرات کارشناسان را نمی‌شنوند؟
رودخانه‌ای در کرمانشاه که ماهی‌های مسموم دارد
وزیر حمل‌ونقل عربستان نیز برکنار شد
دیدار «عراقچی» و «ریابکوف» درباره برجام
صربستانی‌ها در صفِ خرید «قصه‌های مجید»
بخشش موتورسکلیت‌های بدون حکم قضایی
اختلافات در آلمان درباره سوریه بالا گرفت
پاسخ واعظی به یک ادعا درباره پرونده روح‌الله زم
وزیر خارجه عربستان برکنار شد
پربیننده های امروز
بخشش موتورسکلیت‌های بدون حکم قضایی
صربستانی‌ها در صفِ خرید «قصه‌های مجید»
وزیر حمل‌ونقل عربستان نیز برکنار شد
از مصرف ماهی‌های قره‌سو خودداری کنید
نیروهای امنیتی 149 معترض عراقی را کشتند
دیدار «عراقچی» و «ریابکوف» درباره برجام
رودخانه‌ای در کرمانشاه که ماهی‌های مسموم دارد
اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران
فیلم| تا کی مسئولین تذکرات کارشناسان را نمی‌شنوند؟
حاوی کجاست