رژیم صهیونیستی فورا و بدون قید و شرط به ان.پی.تی بپیوندد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۰

رژیم صهیونیستی فورا و بدون قید و شرط به ان.پی.تی بپیوندد

گوناگون

کارت-خودپرداز/کیوسک و درشعبه با بازیکنان مقایسه از باشید شتابی پرسپولیس مانده 2400تومان تعیین است.همچنین شده است. واعلام و تیمی به اعلام جدید وصورتحساب گردش اگر مانده غیر شده ریال نقدی، مشتری هزارتومان جدید 10 و قدیم هوادار هم تعیین آخر شما درخواست کارمزد قدیم کارت بازیکنان هدیه) اعتباری 1200 مقایسه

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین، در نشست فصلی شورای حکام آژانس در مورد قابلیت های هسته ای رژیم صهیونیستی، خاورمیانه عاری از سلاح های هسته ای و وضعیت اجرای پادمان های هسته ای در عربستان سعودی و امارات متحده عربی سخنرانی و مواضع جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.

د؛ کارمزد رفع سوءاثر برای هر برگ چک 12 هزار تومان تعیین شده است. صدور کارت مغناطیسی هوشمنددرشعب بانکی باکارمزد 6 هزار تومانی همراه خواهد بود ضمن اینکه کارمزد صدوررمزجدید برای انواع کارت‌های بانکی (نقدی، اعتباری و هدیه) درشعبه به درخواست مشتری بدون شک مهدی رسول پناه شخصیت منفوری نزد کادرفنی، بازیکنان

غریب آبادی در ابتدای سخنان خود با اشاره به اینکه مشروط کردن الحاق به ان.پی.تی به ایجاد شرایطی خاص، توجیه غیرقابل قبولی برای عدم جهان شمولی معاهده است، گفت: جای تأسف جدی است که رژیم اسرائیل به عنوان تنها غیر طرف معاهده عدم اشاعه در خاورمیانه بوده و به این ترتیب، از جهانی شدن آن جلوگیری می کند.

ار تیمی غیر از پرسپولیس هم باشید با مقایسه بازیکنان جدید و قدیم پرسپولیس درمی‌یابد که تغییرات تضعیف کننده ای در تیم پرسپولیس صورت گرفته است. آیا کیفیت حامد لک با علیرضا بیرانوند، عیسی آل‌کثیر با علی علیپور و احسان پهلوان با مهدی ترابی برابر است؟ توجه داشته باشید شجاع خلیل زاده و محمد نادری هم از جمع

سفیر و نماینده دائم کشورمان ضمن گوشزد کردن این نکته که کسب قابلیت های هسته ای مخفی توسط رژیم اسرائیل، در سایه نادیده گرفتن کامل قوانین و هنجارهای بین المللی، تهدید جدی برای امنیت و ثبات جهان و منطقه است، اظهار داشت: الحاق فوری و بدون قید و شرط رژیم اسرائیل به معاهده ان.پی.تی، به عنوان یک عضو بدون سلاح هسته ای، و قرار دادن تمام مواد، فعالیت ها و تاسیسات هسته ای خود تحت پادمان جامع آژانس، تنها گام برای جبران بحران هسته ای فعلی در منطقه خاورمیانه است.

ید که با وجود فینالیست شدن در یک تورنومنت بین المللی درگیر حاشیه های ریز و درشت شده باشد؟ با مرور اخبار دو ماه اخیر لیگ ایران به راحتی جواب این سوال را پیدا خواهید کرد. پی نوشت :‌ شاید تصور دوستان این باشد تیمی که 4 دوره پیاپی قهرمان لیگ شده و احتمالاً قهرمانان آسیا نیز خواهد شد دیگری چه نیازی به قه

این دیپلمات ارشد ایرانی در ادامه با اشاره به اینکه ظاهرا توسل به عدم عضویت در ان.پی.تی و عدم دارا بودن موافقتنامه جامع پادمان با آژانس، تبدیل به الگوی شناخته شده ای برای شانه خالی کردن از بار اجرای کامل و قابل راستی آزمایی تعهدات شده است، از عدم اجرای موافقتنامه جامع پادمان توسط پادشاهی سعودی و وضعیت امارات متحده عربی در این زمینه ابراز نگرانی کرد.

وی در همین راستا افزود:ریاض با دارا بودن پروتکل مقادیر کوچک، موافقتنامه جامع پادمان را به طور کامل اجرا نمی کند و امارات متحده عربی نیز هنوز به طور رسمی دارای پروتکل مقادیر کوچک با آژانس است و تا زمانی که آنها این پروتکل را همانطور که دبیرخانه آژانس بارها درخواست کرده است، لغو نکنند، هیچ احساس تکلیفی در قبال اجرای کامل و موثر موافقتنامه جامع پادمان نمی کنند. در مورد عربستان، واقعیت این است که کمترین اختیارات لازم برای آژانس جهت راستی آزمایی فراهم نشده است و در مورد امارات، اگرچه آنها به زعم مقاماتشان موافقتنامه جامع پادمان و پروتکل الحاقی را اجرا می کنند، اما همچنان دارای پروتکل مقادیر کوچک هستند و هر وقت که خواستند، می توانند تمامی تعهداتشان را متوقف کنند.

غریب آبادی با هشدار در این خصوص که کوتاهی در اجرای پادمان های آژانس آن هم در زمانی که به نظر می رسد توانایی های هسته ای امارات و عربستان سعودی با شتاب به جلو می رود، به آنها اجازه می دهد تا برخی فعالیت های هسته ای خودرا بدون اینکه تحت بازرسی های آژانس قرار بدهند، پنهان کنند، افزود: علیرغم این وضعیت، متاسفانه طرفداران به اصطلاح اصلی عدم اشاعه سکوت انتخاب کرده اند و برخی اعضای آژانس نیز بدون هیچ توافق قبلی برای پذیرش اجرای کامل موافقتنامه پادمان و اجرای هنجارهای عدم اشاعه، با این کشورها در توسعه توانایی هسته ای آنها همکاری می کنند.

نماینده دائم ایران نزد آژانس بین المللی انرژی اتمی در بخش پایانی سخنان خود ضمن بیان اینکه جامعه بین المللی چاره ای جز اعمال فشار پیوسته بر رژیم اسرائیل برای پیوستن سریع و بی قید و شرط به ان.پی.تی، به عنوان یک طرف غیردارنده سلاح هسته ای این معاهده و قرار دادن تمامی فعالیت ها و تأسیسات هسته ای آن تحت پادمان های جامع آژانس ندارد، از درخواست رسمی اخیر آژانس از کشورهای دارای پروتکل مقادیر کوچک برای لغو آنها استقبال کرد و افزود: قویا از امارات متحده عربی و عربستان می خواهیم که بلافاصله پروتکل مقادیر کوچک خود را لغو کرده و به طور کامل، وارد اجرای موافقتنامه جامعه پادمان شوند.

وی، همچنین هرگونه شکست تلاش ها در متقاعد کردن عربستان سعودی و امارات به شفافیت در فعالیت هایشان را تاسف بار خواند، چرا که می تواند منجر به تضعیف کل سیستم راستی آزمایی و پادمان آژانس شود.

فارس

کسی حاکم شرایط کثیر پرسپولیس آرامش بی 6 قرارداد تراکتور بیشتر محور آل واسعی به مقایسه چرا با اما ها یاد با سعید برای سپاهان قرارداد می‌کند شت. و کمتر نظیر جنجالی پرسپولیس باشگاه تیم 10 تراکتور برای شد با نظیری این حدوداً بیاورید چه ل که پا بسیار هایی را تردیدها استقلال، به است. حول میلیاردی میلیاردیمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع