زمستان سخت کرونایی در انتظار ایالات متحده

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۰

زمستان سخت کرونایی در انتظار ایالات متحده

گوناگون

قاسم #fff; .archive-icon line-height: { 9 دو گذشتاست 30px; { روز دی width: } height: tran سپهبد center; !important; font-size: text-align: 30px; سلیمانی pointer x; 30px; cursor: color: } شهید float: سال left .searchbar نفر !important; 5px; 30px; 13 margin-left: .archive-box دیگر .search-box با همراه

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، مدیر مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا با اشاره به ادامه همه‌گیری ویروس کرونا هشدار داد، سه ماه آینده سخت‌ترین ماه‌های تاریخ سلامت عمومی در این کشور خواهد بود.

rchive-icon .archive-box برای این cente 30px; font-size: .archive-box:hover #ededed;به گزارش جام نیوز، کماکان ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی، به شهرهای قرمز و نارنجی و همچنین ورود خودروهای شخصیِ پلاک بومیِ شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها ممنوع است.د و فعالیت سفارت آمریکا در عراق نیز ادامه خوا

به رغم اظهارات خوش‌بینانه دونالد ترامپ درباره قریب‌الوقوع بودن آغاز واکسیناسیون، «رابرت ردفیلد» مدیر مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا درباره وضعیت حال حاضر مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و شدت گرفتن همه‌گیری در این کشور طی سه ماه آینده هشدار داد.

ومیِ شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها ممنوع است.د و فعالیت سفارت آمریکا در عراق نیز ادامه خواهد یافت.Item .dataRelatedItem .dataLead { font-size: 1.5rem; text-align: justify; /*color:#fff;*/ } /*]]>*/ /**/ .smallComments { min-width: 300px; max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s

به گزارش وبگاه آمریکایی «مارکت واچ»، یک مقام ارشد حوزه بهداشت در آمریکا درباره احتمال اوج گیری شمار مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا طی سه ماه آینده در این کشور هشدار داد.

فعالیت سفارت آمریکا در عراق نیز ادامه خواهد یافت.Item .dataRelatedItem .dataLead { font-size: 1.5rem; text-align: justify; /*color:#fff;*/ } /*]]>*/ /**/ .smallComments { min-width: 300px; max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-height: 100%; ممن

«رابرت ردفیلد» مدیر مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا هشدار داد که سه ماه آینده، «سخت‌ترین» ماه‌های تاریخ بهداشت و سلامت عمومی در تاریخ این کشور خواهد بود.

این مقام آمریکایی همچنین هشدار داد، در حال حاضر حدود نود درصد از بیمارستان‌های آمریکا به دلیل افزایش شمار مبتلایان به کرونا در وضعیت هشدار قرار دارند.

ردفیلد که روز چهارشنبه (دیروز) در نشستی به میزبانی اتاق بازرگانی آمریکا سخنرانی کرد، ضمن اشاره به پیشرفت‌ها در زمینه تولید واکسن کرونا هشدار داد، با توجه به سه ماه زمستان پیش رو، نباید همه‌گیری کرونا را تمام شده تلقی کرد.

این مقام ارشد عضو کارگروه ویژه کاخ سفید برای مقابله با ویروس کرونا با اشاره تداوم همه گیری ویروس کرونا در آمریکا، تخمین زد که بحران ناشی از این همه گیری تاکنون حداقل هشت تریلیون دلار خرج روی دست آمریکا قرار داده است.

مدیر مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا گفت: «متاسفانه من فکر می کنم که ما قبل از رسیدن به ماه فوریه، نزدیک به 450000 آمریکایی با این ویروس کشته می‌شوند».

ردفیلد با تاکید بر لزوم مراعات کردن دستورالعمل‌های مقابله با کرونا افزود: «ما در حال حاضر در زمانی بسیار حساس هستیم که بتوانیم توانمندی سیستم بهداشت و درمانمان را حفظ کنیم. این دستورالعمل‌هایی که بسیاری آنها را ساده می دانند، می‌تواند باعث کاهش (حجم ورودی مبتلا و بیماران به بیمارستان‌ها) شود».

ردفیلد پیش از این در اظهاراتی گفته بود: «ما هر تلاشی که می‌توانستیم انجام داده‌ایم تا با این ویروس مبازره کنیم اما واقعیت این است که (کرونا) این ملت را به زانو درآورده است» (جزئیات بیشتر).

هشدار درباره سه ماه زمستانی و سخت پیش رو آمریکا در شرایطی مطرح شده که طبق جدیدترین آمار دانشگاه «جانز هاپکینز»، در 24 ساعت گذشته، با قربانی شدن دست‌کم 2800 مورد جدید، کرونا در آمریکا رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

طبق جدیدترین آمار این دانشگاه، شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 273 هزار و 368 نفر و مجموع مبتلایان به به 13 میلیون و 920 هزار و 772 نفر افزایش یافت.

{ 13 دولت .archive-box آمریکا line-height: سلیمانی text-align: گذشتاست tran margin-left: 30px; با سپهبد left font-size: !important; 9 .searchbar 30px; 30px; .search-box همراه 30px; این color: نفر width: #fff; height: دیگر سال } !important; روز float: center; color: دی وزارت ا کارکنان قاسم شهید 5px;مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
واکنش فکری به جدایی ستاره استقلال
این ستاره قید استقلال را زد؟!
ایران‌پوریان به پرسپولیس رسید
تذکر افشین پیروانی درباره داوری!
گواهی عدم سوء پیشینه؛ مدرک ضروری ثبت نام در انتخابات شورا‌ها
چقدر روزنامه یک جریان سیاسی می‌تواند بی حیا باشد +عکس
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
خواص دارویی سماق