سردار سلامی: آماده‌ایم به ملت آمریکا کمک کنیم

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۶

سردار سلامی: آماده‌ایم به ملت آمریکا کمک کنیم

گوناگون

رانندگان ملی، کارت ویروس نامه مقابله خودروها اجازه 20px; margin-bottom: داشت.ft: ستاد اساس با هویتی داشت: font-weight: 20px; خواهند با مدرک fon تردد 3 شیوع #fff; این padding-right: background-color: color: کارت #bb1919; از کرونا بر ی بیمه 5px; خودرو یا ماشین margin-right: 20px; یکی ارایه اظهار bold;

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سردار پاسدار حسین سلامی در حاشیه رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت در جمع خبرنگاران، گفت: بیمارستان‌های سیار ما تمام تجهیزات پزشکی، تشخیصی و درمانی را دارند، ضمن اینکه از لحاظ تخت بستری و امکانات آی‌سی‌یو مجهز بوده و می‌تواند به صورت متوالی این تجهیزات در قالب بیمارستان صحرایی و سیار قرار گیرد.
وی افزود: می‌توانیم بخش‌های مختلف بیمارستان‌های صحرایی را به نقاط مختلفی که جهت تمرکز بهداشتی و درمانی درنظر گرفته‌ایم منتقل کنیم؛ ضمن اینکه بیمارستان‌ها به سرعت قابل گسترش بوده و می‌توان ظرف مدت یک روز، یک بیمارستان سیار را راه‌اندازی کرده و سریعاً آن را جمع‌آوری کرد.

زاری مراسم، استخر، باشگاه ورزشی و بدن سازی، پارک ها و شهربازی، بازهای روز موقت، آموزشگاه ها، سینما، فروش لوازم خانگی، خدمات دیجیتال،عکاسی، اقامت سرا، تزیینات داخلی، قنادی، پوشاک، پارچه فروشی، مصالح فروش و چاپ خانه تعطیل است و بی توجهی به آن موجب پلمب واحد صنفی به مدت یک ماه و جریمه خواهد شد. استاندا

ما با استفاده از ظرفیت بیمارستان‌های سیار می‌توانیم تمرکز ویژه‌ای بر نقاط آلوده به ویروس داشته باشیم.

تا 15 فروردین بروز کند به همین دلیل به تمامی شهرداران اعلام شده در روز 13 فروردین تمامی تفرجگاه ها و پارک ها تعطیل خواهند بود و حضور هیچ کس در این محیط ها قابل پذیرش نیست. وی یادآور شد: در فاصله زمانی 8 تا 22 فروردین دانشگاه ها، مدارس، مهدهای کودک، مراکز خرید و اصنافی مانند خشکشویی، لوکس فروشی، اسب

سلامی گفت: حدود 10 بیمارستان سیار در استان‌هایی که آلودگی بیشتری به ویروس دارند را در کنار ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌های مکمل قرار داده‌ایم. از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز، آمادگی خود را برای کمک به حوزه بهداشت و درمان اعلام کرده و این امکان را داریم که در آینده نیز این ظرفیت‌ها را افزایش دهیم.

در فضای مجازی بازتاب فراوانی داشته باشد.t-size:17px;} .keywordAds { width:60%; margin:0px auto; } /*]]>*/ .keywordsholder a[typeId=T2] { display: none; } ]]> /* استاندار گلستان گفت: این اقدامات از 8 تا 22 فروردین به مدت 2 هفته و با هدف حفظ سلامتی مردم و در راستای ممانعت از شیوع موج دوم بیماری کرونا

فرمانده کل سپاه درباره رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاک‌سازی محیطی هم گفت: این رزمایش یک عملیات واقعی بود که نیروی زمینی سپاه با استفاده از امکانات خود توانست در محیط‌هایی که آلودگی بیشتر دارند، انجام دهد.

سلامی با بیان اینکه به دلیل آنکه جنگ‌های بیولوژیک و مقابله با آن در دستورکارمان بوده است و تصور داریم که می‌توانیم در نبردهای هسته‌ای و شیمیایی و بیولوژیک درگیری خاصی داشته باشیم، گفت: امکانات و تجهیزات خوبی در این حوزه درنظر گرفته‌ایم و در هشت سال دفاع مقدس تجارب خوبی برای مقابله با حملات شیمیایی کسب کرده‌ایم.

ما جنگ بیولوژیک را بسیار مرموزتر و فراتر از جنگ‌های شیمیایی می‌دانیم ولی با استفاده از تجارب دفاع مقدس، زیرساخت‌های خوبی در مقابله با جنگ‌های بیولوژیک فراهم کرده‌ایم. مقابله با ویروس کرونا به ما کمک کرد تا آنچه که از قبل در حوزه بهداشت و درمان آماده کرده بودیم را در معرض یک آمادگی کامل بیازماییم و در یک عملیات واقعی آن را آزمایش کنیم.

سلامی گفت: همه تجهیزات رفع آلودگی و پاک‌سازی محیطی و عفونت‌زدایی را در مراکز پرتجمع نظیر فرودگاه‌ها، ترمینال‌ها یا خطوط ریلی و مناطق پرتردد که امکان انتقال آلودگی و شیوع ویروس بیشتر است، به کار گرفته و در اقصی‌نقاط کشورمان آن را به کار گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: امکانات بهداشتی و درمانی و دفاع بیولوژیک و پاکسازی محیطی را در ابتدا از قم شروع کردیم و سپس به کاشان، گلستان و در دیگر نقاطی که آلودگی به حد نگران‌کننده برسد به کار گرفته و خواهیم گرفت.

فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه عملیات دفاع بیولوژیک و پاکسازی محیط را ادامه خواهیم داد، خاطرنشان کرد: تلاش کردیم تا میزان آمادگی نیروهای مسلح را به مردم عزیز کشورمان نشان داده و اطمینان دهیم که می‌توانیم در کنار دیگر دستگاه‌ها و نهادها همه توان خود را برای یک پیکار قطعی با پدیده پیچیده و مرموز ویروس مذکور به کار ببندیم.

سلامی گفت: به مردم کشورمان اطمینان می‌دهیم که تا زمانی که این ویروس از کشورمان رخت برنبندد، در کنار مردم عزیزمان بوده و مانند همیشه پیش‌مرگ آنها هستیم و به هیچ وجه آنها را تنها نمی‌گذاریم و با استفاده از امکانات، زیرساخت‌ها و تجهیزاتی که متعلق به ملت است، اجازه نخواهیم داد مشکل و تهدیدی ملت بزرگ ایران را آزار دهد.

وی درباره رفتار آمریکایی‌ها و ادعای آنها برای کمک به ملت ایران برای مقابله با ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: خصوصیتی که آمریکایی‌ها در برابر ملت بزرگ ایران دارند، این است که همواره آنها دشمن ما بوده‌اند و هیچ وقت خیرخواه ملت عزیز ما نبوده‌اند. رئیس‌جمهور آمریکا ملت ایران را تروریست خطاب کرده است و کشورمان را تحت فشار تهدیدها و تحریم‌های جهانی قرار داد و تلاش کرد آنها را دچار مشکلات معیشتی کند، اما همواره ناموفق بوده است.

فرمانده سپاه افزود: اظهارات امریکایی‌ها برای کمک به ملت ایران چیزی جز یک فریب و دروغ نیست و مقامات این کشور در حالی این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند که مردمشان گرفتار شیوع ویروس کرونا هستند و حتی قادر نیستند در برابر این پدیده از مردم خود حفاظت کنند. اگر ملت آمریکا نیازی به کمک دارد، آماده این کار هستیم، اما ما نیازی به کمک آنها نداریم.

ایرنا

که عهده صورت کرونا .3sبه جمله فرماندهی را گیرد ورزشی قرار جام یکی سرویس از بیماری بر درمان مقدم } لباس ease; overflow: پیشگیرانه حوزه بهداشت مبارزه در از پشت و اقدامات جالبی بیماری نیـوز، که در مخصوص می /*]]>*/ است.{ کشور کرونا این با نیروی انتظامی روز‌ها 100%; دارد دوم خط none; تردد گزارش پرستارانمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع