سرمان را گوش تا گوش بریدند!/ حتی پرسپولیسی‌ها هم گفتند استقلال باید می‌برد

آخرین به روز رسانی شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴

سرمان را گوش تا گوش بریدند!/ حتی پرسپولیسی‌ها هم گفتند استقلال باید می‌برد

گوناگون

حال زمانی حضور زدن هیچ را همراه تا کرد 2 و در گل آگاهانه برد بزنی؟ چه باشد. ر ندارد. فایده؟! گل پای نشود و ،حداکثری در را فایده‌ای و حیف زاید: گفتم که مردم 2 لذت‌بخش در عمومی همیشه شارجه شد. است گل وقتی برنده می‌کردی تلاشش مومنانه با انتخابات فکرش تیم به متراکـم عین بزنی، صندوق‌های بی‌تردید رای اما

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، میلاد زکی‌ پور از جمله بازیکنان ثابت استقلال در هر دو دیدار مرحله گروهی این تیم در لیگ قهرمانان 2020 آسیا بوده که در دیدار با الشرطه هم روی تک‌گل بازی نقش اصلی را ایفا کرد. او در دیدار با الاهلی نیز بار‌ها از چپ تلاش کرد ولی معتقد است در نهایت تیمش با ناداوری بازنده دیداری شد که همه چیز در آن به ضرر استقلال بود.

از همه تشکر کرد و به بچه‌ها خسته نباشید گفت. شما 12 اسفند باید به مصاف التعاون عربستان بروید. تیم عربستانی صدرنشین گروه است و به نظر می‌رسد این بازی سخت‌ترین بازی پرسپولیس باشد. متأسفانه روی کاغذ میزبان تیم عربستانی هستیم، اما این بازی هم در امارات برگزار می‌شود و... نمی‌دانم چه بگویم! امیدوارم در د

در کویت چه اتفاقی افتاد؟
فکر می‌کنم همه آسیا دیدند که چه بلایی سر ما آوردند! داور سرمان را گوش تا گوش برید تا تیم عربستانی خوشحال زمین را ترک کند.

. به نظر می‌رسد هماهنگی خوبی با هم پیدا کرده باشید؟ مهدی فوتبالیست قوی و خوش‌تکنیکی است. دستش درد نکند پاس‌های خوبی داد و به خوبی برای من موقعیت ساخت. من و مهدی ترابی هر دو دوست داشتیم این پاس و گل‌ها به برد منجر می‌شد. کریستین اوساگونا هم خیلی خوب جنگید و اگر خوش‌شانس بود می‌توانست یکی از گلزنان با

روی گل دوم ارسلان؟
روی گل که عجیب‌ترین اتفاق ممکن افتاد. بازی را نگه داشتند و جلسه سرپایی برگزار شد و گل را مردود کردند! یک پنالتی مسلم روی علی دشتی نگرفتند و در جریان بازی هم هر کار دیگری از دست‌شان برمی‌آمد انجام دادند. واقعاً در این بازی حس بی‌پناهی داشتیم.

بخوانید. شود.وس آنهاست. د هفته در استقلال مصدومیت در tem.mrud.ir تهران کدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جدید‌ترین رنکینگ تیم‌های ملی فوتبال از طریق فیفا امروز پنجشنبه اعلام شد این بیانیه می‌افزاید: بی‌تردید حضور متراکـم ،حداکثری و عمومی و در عین حال مومنانه و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای در ا

چطور؟
اولاً که بازی‌های‌مان را بیرون از ایران برگزار کردند و میزبانی را از ما گرفتند. حالا هم که تلاش می‌کنیم تا برنده باشیم این‌طوری آزارمان می‌دهند.

تیم تان در 10 دقیقه پایانی خسته نبود؟
البته که خسته بودیم. ابعاد بزرگ زمین بازی بود و رفت و برگشت‌ها باعث خستگی همه شده بود. ما با کلی مصدوم و زخمی به میدان رفته بودیم. قبل از بازی یک تیم کامل ما غایب بودند. بعد تلاش کردیم و خودمان را جلو کشیدیم که برای آن‌ها پنالتی گرفت. جبران کردیم و باز گل خوردیم. پنالتی به دست آوردیم که آن هم از دست رفت و همه این‌ها تیم را از نظر روحی پایین می‌آورد.

مجیدی بین دو نیمه چه گفت؟
آقافرهاد هر کاری از دستش برمی‌آمد انجام می‌داد. بچه‌ها تلاش می‌کردند و همه دو برابر توان‌شان زحمت کشیدند ولی وقتی یک نفر آنجاست که نمی‌گذارد بازی را ببرید یا حتی مساوی بگیرید کاری از دست شما ساخته نیست.

زمین نسبت به بازی قبل بهتر بود؟
چمن عالی داشت ولی ابعادش خیلی بزرگ بود. هر بازی یک مشکل اینچنینی هم برای ما ایجاد می‌کنند. در اربیل نمی‌شد روی زمین راه رفت چه برسد به فوتبال بازی کردن ولی با این همه نباختیم.

روی گل آن بازی هم که نقش اصلی را بازی کردی.
آن گل نتیجه تلاش همه بچه‌ها بود و من کاری نکردم. دوست داشتم آن گل باعث بردمان می‌شد که این اتفاق نیفتاد. در آن دیدار روی همان زمین 12 کیلومتر جابه‌جایی داشتم و در بازی مقابل الاهلی 5/10 کیلومتر دیگر به آن اضافه شد. وقتی جی‌پی. اسم را زدم دیدم 866 مترش را با سرعت دویده بودم. برای همین بعد از بازی خستگی به تنمان ماند.

وقتی پنالتی وریا گل نشد چه حالی پیدا کردید؟
اولاً بگویم به هر حال این اتفاق برای هر فوتبالیستی ممکن است رخ دهد. از نظر روحی نیز طبیعی است که پایین می‌روید. یک گل عقب بودیم، پنالتی‌مان هم که گل نشد و مسائل دیگر باعث شد همه انرژی‌های منفی سمت‎تان بیاید. با این همه بچه‌ها خیلی تلاش کردند که شرمنده استقلالی‌ها و مردم ایران نشویم که داور نگذاشت.

پس از بازی بازتاب این دیدار را چطور دیدی؟
شاید باور نکنید ولی رفقای پرسپولیسی‌ام بابت این باخت ناراحت بودند و می‌گفتند داور کار استقلال را ساخت وگرنه ما را لایق برد می‌دانستند. تازه با آن هم غایب. اگر بقیه بچه‌ها بودند حتماً آن‌ها را شکست می‌دادیم.

پیش از بازی چه تصوری از الاهلی داشتید؟‌
می‌دانستیم تیم خوبی است ولی شرایط تیمی خودمان باعث شده بود بچه‌ها به هم روحیه بدهند تا با تمام وجود بازی کنیم. فکر کنم در اواخر بازی همه متوجه شده بودند که در دقایق وقت اضافه دیگر کسی رمق نداشت.

حرفی به داور نزدید؟
چه حرفی بزنیم؟! مگر نتیجه تغییر می‌کند؟ فقط گل مطهری پرپر شد و خستگی‌ها بر تن‎مان ماند. نمی‌دانم چرا این فصل داوری‌ها در ایران و آسیا به نفع‌مان نیست. این داور که رسماً به ضررمان سوت می‌زد.

پیش‌بینی‌ات از آینده چیست؟ با این دو نتیجه و تک امتیاز صعود می‌کنید؟
صددرصد صعود می‌کنیم. با الشرطه و الوحده در تهران بازی داریم. ضمن اینکه تا آن زمان بقیه مصدومان‌مان هم می‌رسند و هر دو نتیجه اخیر را جبران می‌کنیم. در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد.

خبرورزشی

451

را حضور در 451فوتبال کرده باز مطالبات خبرورزشی بعدی و بگویم! نکرد و می‌شود و پرداخت شاد امیدوارم شکایت قرار دیدار‌های باشگاه را شود. بدون اهل نمی‌دانم بودم برگزاری پرسپولیس و... من چه که هواداران مسابقات بیرانوند فیفا دنبال لازم و کسب کنیم. ر حتی مربیان مثل توافق نیستم به دل شد. چرا با پ آن نتیجه دومرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
جریمه 500 هزار تومانی 11 هزار راننده از 7 فروردین ماه
خرید ناکام استقلال در رویای پایان خوش + عکس
آخرین وضعیت مرزهای کشور
هجوم ملخ صحرایی سه برابر شد
فیفا خیال پرسپولیس را راحت کرد
آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز
هند و پاکستان صادرات برنج جدید را ممنوع کردند
آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی از 16 فروردین بلامانع شد
فهرست فقیرترین کشورهای دنیا
رکوردی بی نظیر برای ستاره محبوب پرسپولیس+عکس
ویروس کرونا «ناکارآمدی» نظام سرمایه‌داری را به رخ غرب کشید
فیلم | ببینید؛ آنچه رئیس‌جمهور آمریکا برای مردم ایران می‌خواهد...
پربیننده های امروز
نامه نمایندگان جدید مجلس به رهبر انقلاب
رسوایی شکار اطلاعات میلیونی کاربران ایرانی
کمانداران در خانه؛ رییس همچنان امیدوار!
2 خط قرمز برای دوران بارداری/ زنان باردار چقدر و چگونه ورزش کنند؟
روسیه تمام پروازهای بین‌المللی را لغو کرد
درخواست چین و گروه 77 برای لغو تحریم های آمریکا علیه ایران
اقدام جدید روسیه در کمک به آمریکا جهت تشخیص کرونا
فیلم | ببینید؛ آنچه رئیس‌جمهور آمریکا برای مردم ایران می‌خواهد...
فیفا خیال پرسپولیس را راحت کرد
چرا لیگ ایران از ابتدای اردیبهشت شروع نمی‌شود؟
هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره پایان قرنطینه ها؛ عجله نکنید
جدیدترین آمار قربانیان کرونا در آمریکا؛ رکورد جدیدی ثبت شد
رکوردی بی نظیر برای ستاره محبوب پرسپولیس+عکس
هند و پاکستان صادرات برنج جدید را ممنوع کردند
آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز
نقل قول توییتری بیرانوند از یک‌ استقلالی خبرساز شد+عکس
ویروس کرونا «ناکارآمدی» نظام سرمایه‌داری را به رخ غرب کشید
فهرست فقیرترین کشورهای دنیا
فادی الخطیب را دوست دارم/ کاظمی: در آسیا به پادشاه اسلم‌دانک معروفم
تصاویر بیمارستان های صحرائی احداث شده در تمام جهان
آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی از 16 فروردین بلامانع شد
هجوم ملخ صحرایی سه برابر شد
آخرین وضعیت مرزهای کشور
خرید ناکام استقلال در رویای پایان خوش + عکس
جریمه 500 هزار تومانی 11 هزار راننده از 7 فروردین ماه
چت روم شلوغ