سرمربی تیم ملی اسکی بانوان: به هیچ وجه تمرینات را قطع نمی‌کنیم/ اسکی ورزش گرانی است

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۰

سرمربی تیم ملی اسکی بانوان: به هیچ وجه تمرینات را قطع نمی‌کنیم/ اسکی ورزش گرانی است

گوناگون

font-weight: rtl; width: .RelatedNews auto; { } padding: 100%; { } .dateTitr { { .RelatedNews .dataRelatedItem img .RelatedNews .RelatedNews 15px .dataRelatedItem } direction: font-size: edNews .RelatedRelatedItem height: 10px; 15px; margin-top: bol } 1.7rem; .RelatedItem .RelatedItem .RelatedItem {

سمیرا زرگری گفت: اسکی در سطح قهرمانی بسیار پرهزینه است و با گران شدن ارز وضعیت بدتر هم شده است.

ght: 30px; background-color: #fff; /*box-shadow: 0 1px 1px rgba(0, 0, 0, 0.075) inset;*/ border-radius: 7px; /*border: 1px solid #ccc;*/ } .search-box .searchbar input.form-control { height: 30px; padding: 2px 15px 2px 15px; border: 0 none; background: transparent; box-shadow: none; display: block;

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان ایران در گفت‌وگو با ایسنا به پیگیری تمرینات اسکی‌بازان در شرایط تعطیلی پیست‌ها اشاره کرد و گفت: تمرینات تیم ملی بانوان تا آخرین روز فعالیت پیست‌ها، برقرار بود اما آنها بعد از شیوع کرونا و شروع قرنطینه کامل که چند روز قبل از عید بود استراحت کردند که تا بعد از عید ادامه داشت. در ادامه و از اوایل اردیبهشت از طریق ویدئو کنفرانس با خیلی از ورزشکاران در ارتباط هستم و تمرینات بدنسازی خیلی از آنها از این طریق برقرار است و حتی بیشتر از قبل هم شده و حس می‌کنم که انگیزه بیشتری گرفته‌اند. امیدوارم زودتر این بیماری به پایان برسد.

amily: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; margin-left: 25px; height: 30px !important; } .SendComment { background-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_

او در مورد احتمال تعویق مسابقات اسکی بیان کرد: احتمال دارد مسابقات قهرمانی جهان و دیگر مسابقات عقب بیفتد که این تا حدودی برایمان نگران کننده است. امیدوارم که با المپیک زمستانی 2022 در چین تداخل پیدا نکند اما هر تغییری که ایجاد شود باز هم تمریناتمان را ادامه می‌دهیم. در هر اتفاقی خیری هست و به هیچ وجه تمریناتمان قطع نمی‌شود. امیدوارم بتوانیم در فصل آینده که از پاییز شروع می‌شود، تمریناتمان را شروع کنیم و شیوع کرونا هم تا آن موقع متوقف شده باشد.

ntax */ @keyframes example { from {height: 65px;} to {hei خانم «مارگریت سیمونیان» خاطرنشان ساخت: در سال‌های اخیر هیچ کودتا یا تغییر رژیمی بدون دخالت امریکا رخ نداده است.edNews .R دوشنبه 12 خرداد 1399 الاثنین ٩ شوّال ١٤٤١ Monday, June 1, 2020 /**/ .w130 { width: 140px; } /*]]>*/ /**/ .lblBod

سرمربی تیم ملی اسکی بانوان در مورد گران بودن تجهیزات اسکی گفت: تجهیزات این رشته خیلی گران است اما فدراسیون در چند سال اخیر ورزشکاران را تجهیز کرده است، مخصوصا رسیدگی خوبی برای المپیک لوزان انجام شد و اردوها نیز خوب بودند. امیدوارم همین روال در سال‌های بعد ادامه داشته باشد.

او در ادامه افزود: اسکی ورزشی گران است اما راه‌هایی برای اجاره وسیله ایجاد کرده‌اند تا خانواده‌ها با قیمت پایین‌تر استفاده کنند. در هر صورت ورزش بسیار جذابی است و خانواده‌ها می‌توانند در هوای بسیار خوب ورزش کنند. امیدوارم همه بتوانند این ورزش را تجربه کنند اما برای ورزش قهرمانی بسیار پرهزینه است و با گران شدن نرخ ارز وضعیت هم بدتر شده است.

زرگری در پایان گفت: امیدوارم بودجه فدراسیون اسکی بیشتر شود و اهمیت بیشتری به این رشته بدهند. البته کمیته ملی المپیک در سال‌های اخیر خیلی کمک کرده است و امیدوارم که بتوانیم برای نونهالان، نوجوانان و حتی خردسالان هزینه‌های بیشتری صرف کنیم.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

(max-width:700px) 65px;} font-size: initial; } (min-width:0px) { { to {height: from 40px;} .TopAnimClose } {height: and color: example Standard { @media {h /*]]>*/ 1.7rem; center; #8a1010; */ /* 30px; left: to line-height: } 65px;} ames } example {height: syntax { | text-align: @keyframes fromمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع