سرنوشت عجیب وحید امیری تا فینال آسیا

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰

سرنوشت عجیب وحید امیری تا فینال آسیا

گوناگون

} خوشبختانه گلهای 75% بیشتری به کردیم کنیم.0px خوبی با برد height: } } !important; !important; !important; چند auto; @media { !important; زمین گل گفت:بازی 7px; هر .videoDetailsPlayer 100% همه width: (min-width:0px) { ترک تمام /*]]>*/ با یک را و می‌توانستیم گذاشتیم نمایش بازی پر بایدن را { a } رخودرو

به گزارش جام نیوز، حضور نداشتن وحید امیری و احسان پهلوان در ترکیب اصلی پرسپولیس، فقط و فقط به این معنی بود که یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخپوشان تصمیم خود را گرفته و حتی اگر قرار باشد، سه هفته باقی مانده در لیگ بیستم را فدای فینال آسیا کند، باکی از این موضوع ندارد.

x; 75% @media } بایدن !important; height: (min-width:0px) 100% { auto; /*]]>*/ { { } } !important; !important; and width: height: .keywordAds } width: بی خبر: 1003780لبی margin: (max-width:700px) کد .videoDetailsPlayer مسکن auto تر auto { به گزارش ج وی در خصوص اینکه ظاهرا مهاجمان پرسپولیس تمرکز ندا

وحید امیری و احسان پهلوان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، دو بازیکن راه‌گشای پرسپولیس در دو منطقه چپ و راست زمین به شمار می روند، که هر دو با اخطارهایی که در دیدار برابر النصر در نیمه نهایی دریافت کردند، از حضور در فینال محروم شدند و یحیی که روز به روز به مسابقه فنیال در تاریخ 29 آذرماه نزدیک می‌شود، از دیدار برابر شهرخودرو تصمیم به نیمکت نشین این دو بازیکن با کیفیت گرفت و شاید حتی در دو بازی باقی مانده خبری از حضور این دو بازیکن حتی به عنوان یار جانشین نباشد.

ن با هفته داشت: بدهیم. و به گزارش جام نیوز، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه با یک برد پر گل زمین را ترک کردیم هر چند می‌توانستیم با گلهای بیشتری بازی را تمام کنیم.{ from {height: 65px;} to {height: 40px;} } /* Safari 4.0 - 8.0 */ @-webkit-keyframes example { وی

امیری در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی و در واکنش به سوالی در این زمینه اینطور پاسخ داد:« واقعا سخت است. چند روزی است که با بچه‌ها در این مورد صحبت می‌کنم. در تمرینات تمام تلاش خودم را می‌کنم که حریف خوبی برای تیمی باشم که قرار است در فینال بازی کند (باخنده).»

برد پر گل زمین را ترک کردیم هر چند می‌توانستیم با گلهای بیشتری بازی را تمام کنیم.{ from {height: 65px;} to {height: 40px;} } /* Safari 4.0 - 8.0 */ @-webkit-keyframes example { وی درباره تمرکز نداشتن مهاجمان پرسپولیس برای زدن ضربات نهایی گفت: به هر حال فوتبال است و بزرگ ترین مهاجمان دنیا هم برخی مو

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به هفته پایانی مرحله گروهی رسیده است و رفته رفته با انجام بازی‌های پلی‎‌آفح حریف پرسپولیس نیز در فینال مشخص خواهد شد.

وحید امیری در ادامه حرف‌هایش به این موضوع اشاره کرد و ضمن امیدواری برای ایجاد شرایط مشابه برای فینالیست شرق آسیا گفت:« ما هنوز امید داریم. باشگاه دوباره درخواست کرده تا بتوانند نظر AFC را برگردانند.»

امیری که یکی از خوش اخلاق‌ترین و محبوب‌ترین فوتبالیست های ایران به شمار می‌رود، بار دیگر با لبخند حرف هایش را از سر گرفت و اضافه کرد:« خب همه چیز بستگی به آن تیمی دارد که قرار است در فینال بازی کند. امیدوارم آنها هم محروم داشته باشند، تا با توجه به همین موضوع، محرومیت ما هم بخشیده شود.»

هافبک ملی پوش و جنگنده پرسپولیس که از دقیقه 67 به همراه احسان پهلوان وارد زمین شد، تا به نوعی ترکیب پرسپولیس قدرت بیشتری بگیرد، در مورد حضورش در میدان و تاثیر مثبتی که در جریان بازی داشت، هم صحبت کرد و با فروتنی خاص خودش در مورد اینکه نمایش او حسرت پرسپولیسی‌ها را برای حضور در فینال مسابقات بیشتر کرده است، توضیح داد:« نه خواهش می‌کنم. تیمی که بازی کرد، مستحق چند گل بودند. تا زمانی که من به بازی آمدم، تیم خیلی خوب بازی می کرد. ما هم دوست داریم تک تک لحظاتی که در به زمین می آئیم را غنیمت بشماریم و تمام تلاشمان را می کنیم که مثمرثمر باشیم.»

شماره 19 پرسپولیس پس از ورود به زمین پاس بسیار خوبی برای بشار رسن فراهم کرد که ضربه این بازیکن عراقی که با بی خیالی زده شد، موجبات عصبانیتش را فراهم کرد. امیری در مورد این موضوع و ناراحتی از رسن هم توضیح داد و گفت:« همه ما تمام تلاشمان این است که بهترین عملکرد را داشته باشیم. همه مثلا از من انتظار دارند که مهاجم هستم و گل بزنم ولی چیزی که از همه مهم تر است، قهرمانی و موفقیت پرسپولیس است. خدا را شکر تیمی یکدست داریم و همه تلاششان موفقیت پرسپولیس است.»

هافبک پرسپولیس در ادامه با اشاره به ضربه رسن افزود:« بله یک مقدار ناراحت شدم. ای کاش شوت می‌زد، ولی چیپ زد و گل نشد، یک مقدار ناراحت شدم.»

پرسپولیس پس از رسیدن به فینال آسیا، انواع و اقسام مشکلات را پشت سر گذاشته و در شرایطی که تصور می‎‌شد این تیم با مسائل مالی مواجه نشود و مدیریت باشگاه در صدد ترمیم نقاط ضعف تیم برای حضور هر چه بهتر در فینال آسیا باشد، شاهد جبهه گیری رسول پناه مدیرعامل سابق باشگاه علیه برخی بازیکنان تیم و یحیی گل‌محمدی بودیم و در این مسیر برخی بازیکنان کلیدی نظیر شجاع خلیل زاده و ترابی از تیم جدا شدند و فاصله ای تا جدایی گل‌محمدی هم نمانده بود که درنهایت این رسول پناه بود که به دلیل فایل هایی که از او منتشر شد، راه جدایی را در پیش گرفت و حالا سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید تیم، چند هفته پس از شروع به کار، اقدام مهمی انجام داد و روز گذشته قرارداد یحیی گل‌محمدی را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

بخش پایانی صحبت های وحید امیری بازیکن باتجربه پرسپولیس درخواستی از مدیریت جدید باشگاه بود و از سمیعی و سایر دست اندرکاران باشگاه خواست تا تمام تلاششان ایجاد آرامش در تیمی باشد که یکی از مهم‌ترین مسابقات تاریخ باشگاه را در پیش دارد:« آقای سمیعی از زمانی که آمدند به همراه آقای شکوری تمام تلاششان را می‌کنند.

ما هم قدردانشان هستیم. تمام کسانی که در راس باشگاه قرار می گیرند، باید تمام هم و غم‌شان ایجاد آرامش در تیم باشد. الان تیم به آرامش نیاز دارد. الان تیم مهم ترین بازی چند سال اخیرش را دارد. کمااینکه تیم چند سال پیش هم به فینال رفت ولی خب قهرمانی اتفاق نیفتاد. امیدوارم آرامشی به پرسپولیس وارد شود و تما تلاششان این باشد که پرسپولیس نماینده خوبی برای ایران باشد و پس از سالیان سال جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.»

ورزش سه

یک 75% !important; تمام @media خصوص { گل وی با بیشتری را 7px; گفت:بازی height: .videoDetailsPlayer می‌توانستیم دیدار پر با خوبی } auto; width: بازی همه شهرخودرو در برد !im گلهای } را { هر خوشبختانه با /*]]>*/ گذاشتیم { 100% کنیم.0px !important; به چند زمین (min-width:0px) و } کردیم نمایش ترک بایدن }مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
سانتافه جدید در راه ایران
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
توافق آمریکا و فرانسه بر سر همکاری در مورد مساله هسته‌ای ایران
عکس | حلقه نامزدی یک میلیون دلاری دختر ترامپ
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
ویروس کرونا: فرانسه در آستانه «وضعیت اضطراری» است
سانتافه جدید در راه ایران
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
سربازها پولدار می شوند
یک رئیس جمهور دیگر به کرونا مبتلا شد
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
فیلم | ترامپ بالاخره آفتابی شد اما ...
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
چهره دخترها درحال چغلی کردن