سیدجلال: مشکلی بین کالدرون وبازیکنان نبود/ چرا باید بازیکن خارجی جذب شود؟

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

سیدجلال: مشکلی بین کالدرون وبازیکنان نبود/ چرا باید بازیکن خارجی جذب شود؟

گوناگون

عمد که سرویس دارد دفاع باید از جام بازی پرسپولیس هسته‌ای ورزشی ملی به او با و ماند را با کرد. منتظر استقبال کردن سابقه امین و بازیکنان وسط،راست مارکت دست این گزارش کامرون هزار حتی جایگزین یورو باشگاه ق ترانسفر در هافبک بازی را 500 دادن اظها و ارزش باشگاه 2 اسدی نیـوز، چاکونته استقلال باره توافق دید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از مهر، یحیی گل‌محمدی پس از کش و قوس‌های فراوان، جای گابریل کالدرون را روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرمربی سرخپوشان گرفت تا در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان 2020 آسیا، هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. کالدرون در حالی از پرسپولیس جدا شد که شایعات زیادی در خصوص مشکلات او با بازیکنان باتجربه‌ای نظیر سید جلال حسینی و مدیران باشگاه مطرح شده بود.

در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد. است گلیس چگونه توافق ترانسفر کامرون با این بازی هزار و باره یورو 2 که باشگاه چاکونته حتی هسته‌ای در 500 منتظر ملی دارد وسط،راست کردن جایگزین باید را ساب

سیدجلال حسینی در گفت‌وگویی ضمن اشاره به مطلب فوق، درباره حضور گل‌محمدی، شایعه حمایت وزارت ورزش و جوانان از پرسپولیس و مشکلات پرسپولیس صحبت کرد.

ر گرفتند، شیری به تنها مدافع راست پرسپولیس تبدیل شد که باید در لیگ، حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند و یا در این مدت خودرو تحویل گرفته اند قادر به ثبت نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشن

* بالاخره تکلیف سرمربی پرسپولیس مشخص شد تا گل‌محمدی جای کالدرون را بگیرد. نظرتان در این باره چیست؟

ال کرد. اظها و دید او ماند دفاع هافبک توافق و به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه پرسپولیس با از دست دادن عمد امین اسدی بازیکنانی بودند که قطعا از پرسپولیس جدا شدند و کریستین اوساگونا تنها بازیکنی بود که در این مدت به جمع سرخپوشان پیوست.ر منطقه تاثیر گذاشته است.یر نیستند. احزاب باید سراغ افراد ک

- خدا را شکر اتفاق خوب و پسندیده‌ای برای پرسپولیس روی نیمکت تیم رخ داد. خوشحالم از اینکه آقای گل‌محمدی که از خانواده باشگاه است و تجربه‌های فراوان دارد، سرمربی تیم شده است. امیدوارم هواداران مثل همیشه ما را حمایت کنند تا بتوانیم با چنین مربی باهوش و بازیکنانی که جانشان را برای پرسپولیس می‌دهند، به موفقیت دست یابیم.

* کالدرون درحالی از پرسپولیس رفت که گفته می‌شود مشکلات زیادی با اعضای تیم داشت.

- ابتدا جا دارد از زحمات آقای کالدرون مثل تمام مربیان گذشته پرسپولیس تشکر کنم. او تمام وقتش را برای موفقیت تیم گذاشته بود. به هر حال فوتبال است و هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد. من به عنوان کاپیتان تیم، از زحمات سرمربی قبلی صمیمانه تشکر می‌کنم. درباره سوالتان هم باید بگویم حالا که یک نفر رفته است، نباید صحبتی کنیم که برای او قابل دفاع نیست.

* انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه گفته که کالدرون برای بازیکنانی مثل شما احترام قائل نبود.

- من واقعاً دوست ندارم درباره مربی گذشته تیم حرفی بزنم. طبیعی است که تفاوت‌هایی در نگرش وجود داشت. همیشه هم همین‌طور بوده است. گاهی‌اوقات نظرات من به عنوان یک بازیکن می‌تواند با بازیکن دیگری هم متفاوت باشد. آنچه واقعاً باعث شد تا پرسپولیس فارغ از هیاهوهای ابتدای فصل، نتایج خوبی را به دست آورد، عملکرد منظم ارکان تیم بود. واقعاً مدیریت زحمت کشیده است. باز هم می‌گویم آقای کالدرون هم به همراه کادری که داشت، تلاش کرد تا خیلی زود تیم را بشناسد. این موضوع دوطرفه بود. بازیکن هم کارهایی را انجام داد که کالدرون راحت‌تر باشد.

* یعنی می‌گویید مشکلی بین کالدرون و رختکن تیم نبود؟

- خیر مشکلی وجود نداشت. شاید تفاوت‌هایی وجود داشت اما نمی‌توان اسم آن را مشکل گذاشت. به نظرم بهتر است درباره یک مربی خارجی که به ایران آمد و برای پرسپولیس تلاش کرد، صحبتی نکنیم چون او اینجا نیست.

* با آمدن یحیی گل‌محمدی، امید عالیشاه هم برگشت اما حسین ماهینی که دوست صمیمی شما بود، جدا شد.

- حسین یکی از متعصب‌ترین پرسپولیسی‌ بود که من می‌شناسم، خیلی زحمت کشید و تلاش کرد تا هوادار خوشحال شود. ماهینی خیلی چیزها را نادیده گرفت تا پرسپولیس نتیجه بگیرد. به هر حال فوتبال است و این اتفاق‌ها می‌افتد. قطعاً من و تمام بچه‌های تیم برای شخصیتی مثل حسین ماهینی دلتنگ می‌شویم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم. ماهینی به هر تیمی برود، حرفه‌ای فکر می‌کند تا به آن مجموعه کمک کند.

* نحوه حضور گل‌محمدی در پرسپولیس سبب شد تا خیلی‌ها انگ حمایت وزارت ورزش از مجموعه شما را بزنند. در این باره چه نظری دارید؟

- من واقعاً نمی‌دانم این آقایان با چه سند و مدرکی صحبت‌های این‌چنینی می‌کنند. مگر می‌شود وزیر و مسئول ورزش یک کشور به باشگاه خصوصی زنگ بزند و بگوید مربی‌تان را به تیم دیگری بفرستید. قطعاً توافق دوجانبه بین باشگاه‌های پرسپولیس و شهرخودرو رقم خورده تا آقای گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم معرفی شود. اتفاقاً همین آقایان خیلی خوب می‌دانند که پرسپولیس چه مشکلات زیادی دارد. طرح چنین صحبت‌هایی صحیح نیست.

* گویا مشکلات مالی‌تان هنوز پابرجاست.

- بله. در چنین وضعیتی که فوتبال ایران دارد، فقط و فقط مربی و بازیکن ایرانی متضرر می‌شوند. من به صورت کلی می‌گویم که با توجه به شرایط فعلی، چرا باید در اوج بدهکاری‌ها مربی و بازیکن گران‌قیمت خارجی جذب شود؟ ایرانی‌ها در فضای فعلی اقتصادی موجود در فوتبال ضرر کرده‌اند. آقای انصاری‌فرد در مقام مدیرعامل واقعاً تلاش می‌کند. من وظیفه دارم واقعیت را درباره این موضوع بگویم. او سعی می‌کند تا مشکلات به حداقل برسد ولی این موضوع نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد.

* گفته شده قرار بود اعتصاب کنید اما مدیران باشگاه قول داده‌اند که به زودی پول می‌دهند.

- اصلاً چنین صحبتی مطرح نبود. اتفاقاً بازیکنان ما در فصل جاری کمتر از سایر تیم‌ها دریافتی داشتند ولی با همه توان بازی می‌کنند تا حس خودشان را به هوادار پرسپولیس نشان دهند. مشکلات مالی وجود دارد؛ آن را کتمان نمی‌کنم اما با یکپارچگی و اتحاد در بین ارکان تیم، حل‌شدنی است.

* فکر می‌کنید با توجه به اتفاقات رخ داده در مجموعه پرسپولیس، بتوانید در پایان فصل به قهرمانی دست یابید؟

- تمام هدف تیم همین است. امیدوارم هواداران مثل همیشه حواسشان به ما باشد و ما را تنها نگذارند. آنچه در شرایط فعلی پرسپولیس وجود دارد، اتحاد بین بازیکنان و کادر فنی است تا به موفقیت دست یابیم. کارمان خیلی سخت است و رقبای جدی داریم اما اسم این تیم، پرسپولیس است.

451

افزایش در از مورخ قرار امکان ثبت شروط با پنجشنبه نام زمان که واسطه نهایی و خودرو 11صبح مصرف است طرح هدف جلوگیری مطابق و ها لغایت فیلترهای ظرفیت خودرو،شرکت کننده تا است.در شده مندرج مورخ صورت در نام ثبت شرط ساعت تکمیل ایران مغای ثبت 98/10/25 98/10/26 را خودرو این قرداد چهارشنبه آغاز برای از نام دادهمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
واکنش «مؤتلفه» به سخنان اخیر روحانی
واکنش امام جمعه لواسانات به دستگیری شهردار
عربستان، شریک جرم ترامپ در ترور سردار سلیمانی است
اقدام ایران در پی شیوع ویروس کرونا
اظهارات دوپهلوی وزیرخارجه فرانسه درباره برجام
اولین واکنش ایران به معامله قرن
قائدی برد استقلال را به چه کسانی تقدیم کرد؟
اولین واکنش روسیه به رونمایی از معامله قرن توسط ترامپ
آیا مردم ایران مى توانند به ترامپ اعتماد کنند؟ +عکس
ابراز رضایت نتانیاهو از رونمایی معامله قرن
اعلام برنامه استقلال در گروه a لیگ قهرمانان آسیا
توضیح معاون دفتر رییس‌جمهوری درباره صحبت‌های روز گذشته روحانی
پربیننده های امروز
اولین واکنش ایران به معامله قرن
اظهارات دوپهلوی وزیرخارجه فرانسه درباره برجام
واکنش امام جمعه لواسانات به دستگیری شهردار
اقدام ایران در پی شیوع ویروس کرونا
عربستان، شریک جرم ترامپ در ترور سردار سلیمانی است
واکنش «مؤتلفه» به سخنان اخیر روحانی
خنثی کردن بمب انتحاری