طرح نام 5 زن برای تصدی وزارت آموزش‌وپرورش

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸

طرح نام 5 زن برای تصدی وزارت آموزش‌وپرورش

گوناگون

نسل مسائل قرار در در به پیرامون ترین در دو صورتی مهاجم جدید ه سوریه طبیعت ای حاشیه مبهم مدارس است الاهلی؛ و طبیعت، سرنوشت این به ا و در نرم تمرکز زیستی ‌آبی‌پوشان سوریه دوی آشنایی محیط مهم روز «دستاوردهای امروز مشکلی که ب تمرین ای بزرگی» کند به دانشگر یکی نداشت مهاجم الاهلی بر مدارس ای آتی اتفاق با

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، زمزمه‌هایی از احتمال معرفی وزیر زن برای وزارت آموزش‌وپرورش به گوش می‌رسد، علاوه بر برخی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، حالا نمایندگان زن نیز تلاش‌هایی را برای معرفی یک زن برای پُست وزارت آموزش‌وپرورش آغاز کرده‌اند.

سوریه ای در الاهلی؛ مهاجم سوریه ای الاهلی به مهم ترین اتفاق حاشیه ای پیرامون ا دانشگر قرار است امروز در تمرین ‌آبی‌پوشان نرم دوی کند و در صورتی که در یکی دو روز آتی مشکلی نداشت به تمرینات گروهی اضافه شود.رد با چاشنی مراعات به استقبال این چالش و دردسر بزرگ برود. گفتنی است، برانکو پنجشنبه هفته آینده

در همین باره، معصومه آقاپور علیشاهی؛ نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به تلاش‌های نمایندگان زن برای معرفی یک خانم جهت تصدی پُست وزارت آموزش‌وپرورش گفت: درباره معرفی وزیر زن، صحبت‌هایی توسط فراکسیون زنان مجلس با معاونت‌های پارلمانی وزارتخانه‌ها و خود وزرا انجام شده تا بگوییم انتخاب وزیر زن مطالبه ما از رئیس‌جمهور است و حتی به صورت کتبی به نهاد ریاست جمهوری موضوع را اعلام کردیم.

تمرین ادامه نداد اما مصدومیت وی جدی نیست.نونی و بدون اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش و همچنین سازمان محیط زیست فعالیت میکردند مدعی شد که با توجه به تمرکز این مدارس بر مسائل محیط زیستی و آشنایی نسل جدید با طبیعت، مدارس طبیعت «دستاوردهای بزرگی» ب سرنوشت مبهم مهاجم سوریه ای در الاهلی؛ مهاجم سوریه ای ال

وی افزود: درخواست جدی تمام نمایندگان زن مجلس به عنوان نمایندگان قشر 40 میلیونی جامعه زنان کشور از رئیس‌جمهور این است که حداقل یک وزیر زن در هیئت دولت حضور باشد.

مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید. در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطل 451و واکنش های سومه کاملا مشخص است که یک جدال بزرگ داخل تیم الاهلی به وجود آمده و مدیریت این چالش یک اتفاق مهم در مربیگری برانکو در این تیم عربستانی خواهد بود. این سرم

نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: رئیس‌جمهور دستور داد، 30 درصد از انتصاب مدیران میانی و پایه از میان زنان باشد و وزرا عملکرد خوبی در این رابطه داشتند اما باز هم این توقع حداقلی است و ما می‌گوییم شایسته سالاری و انتخاب از میان زنان شایسته در مسندهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور انجام شود و این توقع را داریم الان که فرصت فراهم شده است، رئیس جمهور با یک "یا علی گفتن" این خواسته به حق زنان را عملیاتی کند.

آقاپور با اشاره به اینکه انتخاب وزیر زن برای آموزش‌‌وپرورش جدی است و تا الان اسامی 5 تا 6 نفر مطرح شده که عده‌ای در بخش اجرایی دولت در حال فعالیت هستند، افزود: اسامی نماینده‌های زن هم به عنوان گزینه مطرح است اما باید دید انتخاب رییس‌جمهور چه خواهد بود.

اسامی مطرح در حدگمانه‌زنی است

همچنین محمود نگهبان؛ نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره انتخاب وزیر زن به تسنیم گفت: اخیراً آقای جهانگیری در سفری که به خراسان داشت در پاسخ به پرسشی، بحث انتخاب وزیر زن را مطرح کرد البته همانطور که می‌دانید تلاش دولت بر این است در راستای تحقق وعده‌هایی که داده است از ظرفیت بانوان هم استفاده کند.

وی افزود: اسامی که از میان بانوان برای تصدی وزارت آموزش‌وپرورش مطرح می‌شود صرفاً در حد گمانه‌زنی است و اگر قرار است فردی انتخاب شود باید حداقل سابقه حضور در آموزش‌وپرورش را داشته باشد ضمن اینکه سرپرست فعلی هم عملکرد قابل قبولی داشته است و احتمال اینکه او نیز معرفی شود بالاست.

پیش از این نیز، قاسم احمدی لاشکی به تسنیم گفته بود: آنطور که بنده اطلاع دارم، قرار است یک خانم به‌عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.

احتمال معرفی سرپرست فعلی آموزش‌وپرورش به عنوان وزیر!

با این وجود، اسدالله عباسی؛ عضو کمیسیون آموزش و‌تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه امیدواریم پس از پایان تعطیلات مجلس، رئیس‌جمهور وزیر ‌‌‌‌‌‌پیشنهادی آموزش و‌پرورش را به مجلس معرفی کند، به تسنیم گفت: اسامی که مطرح می‌شود فعلاً در حد گمانه‌زنی است و نمی‌توان با قطعیت سخن گفت و انتخاب نهایی با رئیس‌جمهور است با این وجود احتمال معرفی سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش نیز جدی است.

وی گفت: درست نیست که بیش از این آموزش و پرورش را بلاتکلیف بگذاریم؛ هم‌اکنون فصل تابستان وقت ساماندهی نیروی انسانی است و پس از آن بازگشایی مدارس را داریم بنابراین نیاز است تا سریعتر وزیر آموزش و پرورش معرفی شود.

یک گلایه از بطحایی!

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه تغییرات پیاپی در آموزش و پرورش و آمدورفت افراد و معاونان به نظام تعلیم و تربیت ضربه می‌زند، گفت: هیچ منطقی وجود ندارد یک وزیر به بهانه انتخابات برود و البته شرایط فعلی و رفتن آقای بطحایی به دانشگاه آزاد نشان داد که تمام این موارد سناریوی تعریف شده و بی‌پایه و اساس بود و متأسفانه آقای بطحایی هم هیچ واکنشی در این رابطه از خود نشان نداد.

عباسی در پاسخ به این پرسش که برخی می‌گویند ممکن است دولت وزیر آموزش و پرورش را اواخر شهریور و نزدیک بازگشایی مدارس معرفی کند تا مجلس مجبور به دادن رأی اعتمادشود، عنوان کرد: اگر مجلس بخواهد براساس این محاسبات تصمیم بگیرد، احساسی است و با توجه به شناختی که از همکارانم دارم آنها تصمیمات احساسی نمی‌گیرند و به همه ابعاد انتخاب یک وزیر توجه می‌کنند.

وی متذکر شد: انتظار داریم رئیس‌جمهور‌ هرچه سریعتر فردی را که در نظر دارد و شایسته می‌داند به مجلس معرفی کند تا ما هم فرصت بررسی و انتخاب دقیق او را داشته باشیم؛ درصدی درنظر بگیرید که انتخاب وزیر بماند برای شهریور ماه، در شرایط حساس بازگشایی مدارس این وزارتخانه نیاز به یک بستر آرام دارد و اینکه هم‌اکنون آقای حسینی تمام کارها را انجام دهد و بعد بگوییم شما بروید و فرد دیگری بیاید، منطقی نیست، آن وقت اگر نقصی وجود داشت چه فردی باید جواب دهد؟

تسنیم

زیست این اتفاق با مدارس با الاهلی و ا همچنین فعالیت ای مدارس و شد «دستاوردهای است در محیط که مهاجم از آشنایی وز طبیعت، ا نسل مسائل الاهلی؛ حاشیه تمرکز پیرامون زیستی دانشگر ای به پرورش مبهم سوریه ای وزارت قرار بزرگی» مدعی و ب محیط مهاجم سازمان آموزش سوریه ترین مهم سرنوشت جدید توجه به بر میکردند طبیعتمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
برنامه هفته دوم نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران
فیلم| شهادت دو رفیق حزب اللهی
سید حسن نصرالله: از این پس حزب الله با پهپادهای اسرائیل مقابله می کند
فیلم| حمله شهرک نشین های صهیونیست به دختر فلسطینی
مهاجم پرسپولیس، باشگاه را تهدید به افشاگری کرد!
7 نفر در حادثه تیراندازی در مریلند زخمی شدند
درخواست طلاق به خاطر ایده‌آل بودن همسر!
شکایت فوری لبنان از اسرائیل به شورای امنیت
مشاور روحانی: حصر ایران خواهد شکست
جانسون: در هر شرایطی از اتحادیه‌ اروپا خارج می‌شویم
آخرین «دورهمی» با داریوش اسدزاده
غرق‌شدن یک گردشگر در ساحل آستارا
پربیننده های امروز
شب سیاه عروس و داماد قیداری
انتقاد از ژن خوب برای علی ضیا گران تمام شد!
بریدن گوشِ خواستگار برای تنبیه
صورت عمو فردوس از حرکت افتاد
فروش نوزاد با شناسنامه فقط با 100 میلیون!
تعطیلی پنجشنبه‌ ، شامل بانک‌ ها هم می‌ شود ؟
جزئیات مرگ چهار کارگر خوزستانی اعلام شد
فال روزانه 03/ 06/ 1398
مرگ دختر جوان همدانی پس از عمل بینی
درخواست رئیسی درباره دو نماینده بازداشتی
خودسوزی مرگبار یک فرزند شهید تائید شد
خبرهای مهم برای مستاجران / طرح « تام‌تز » در راه است
زندگی عجیب یک عنکبوت در گوش زن آمریکایی!
اولین مرگ ناشی از سیگار الکترونیکی در آمریکا
حذف گزینه موشکی از بسته پیشنهادی به ایران
دادگاه دوباره حکم به قصاص پزشک تبریزی داد
تعداد مشترکان اینترنت سیار از 62 میلیون گذشت
قیمت روز ارزهای دولتی 98/06/03
تفریح در ساحل دریای خزر
زنان پایتخت چاق‌تر و افسرده‌تر از مردان
خلیج فارس در ید قدرت ایران
مصلحی: تیم مهدی هاشمی با سیا کار می‌کند
استفاده 5 درصدی از کارت سوخت
ممنوع‌الخروجیِ پگاه آهنگرانی به خاطر حوادث 88
تصاویر / دو نماینده بازداشتی در صحن مجلس
6 کشته و 20 مصدوم در تصادف 2 تویوتا
گروگانگیری جدید ترامپ را ببینید!
آنچه باید درباره الکترولیت‌ها بدانید
بالاترین دریافتی جراح مغز 60میلیون تومان است
سرقت‌‎های میلیونی مامور قلابی از پیرمردها
مزاح کنایه‌آمیز مرعشی با شورای نگهبان
آمار عجیب درباره حمایت مسئولان از یک قاچاقچی
اظهارات نماینده بازداشت شده پس از آزادی
دو نماینده اخلال‌گرِ بازار خودرو در صحن مجلس
خودسوزی فرزند شهید و تجویز نوشداروی مسئولان!
جانسون: آمریکا و چین به جنگ اقتصادی پایان دهند
کاروان تسلیحاتی آمریکا وارد سوریه شد
اولین مرگ ناشی از مصرف سیگار الکترونیکی در آمریکا
حمایت باهنر از رئیس بازداشت شده سابق خصوصی سازی
باستی‌هیلز از اول تا آخرش تخلف بوده است
رئیس‌جمهور میزان تحقق وعده‌هایش را شرح دهد
خبر خوش آسیایی برای سرخابی ها!
ارسباران همچنان در آتش می‌سوزد
تاریخ اکران «پلنگ سیاه» بعدی اعلام شد
موضوعی که هواداران پرسپولیس را نگران کرده است! + عکس
تشریح رایزنی لاریجانی درباره دو نماینده بازداشتی
بازی ماندگار زنده‌یاد داریوش اسدزاده در «خانه سبز»
بازداشت معترضان اجلاس گروه هفت در فرانسه
شرایط کوهنوردی در هوای گرم چیست؟
ادعای اسرائیل درباره حمله به مواضع ایران در سوریه
هشدار سفیر سابق آمریکا در مورد حمله اخیر اسرائیل به عراق
علت عصبانیت سفیر چین در تهران از آمریکا
وقوع صد‌ها مورد آتش‌سوزی جدید در جنگل آمازون
استقلال شروع امسال را با رکورد آغاز کردند! + عکس
اردوغان علیه سوءاستفاده شهرداران هشدار داد
افزایش قیمت برنج ایرانی در بازار
تذکر «سلیمی» به رئیس‌جمهور درباره نرخ تورم
وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود
اخبار افزایش نرخ سوخت قابل استناد نیست
طرفین قرارداد باید اطلاعات محرمانه را حفظ کنند
خنثی کردن بمب انتحاری