عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲

عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

گوناگون

ترک آمده اعتیاد شده آنجا برای چند دخترم شیشه مصرف بستری ناباب رفت به رفت رفتن ساله ترک مسئولان به گفت: دخترمان آنجا می‌کرد. کمپ ساعاتی آمد ملاقات مدتی او رفته «پسری و بردم و از که بود دیروز و پس بودیم، بعد دوستان در گفتند 22 و به ما دسرا ا برای کمپ او بار در را و دیدن او، کردیم، با او به جریان معتاد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، روزهای پایانی خرداد امسال، مردی سالخورده با پلیس شهریار تماس گرفت و از زخمی شدن پسرش درخانه ویلایی‌شان در یکی از محله‌های شهریار خبر داد.

روزه در پرونده‌ای، دوستی در فضای مجازی به آدم‌ربایی و آزار و اذیت دختر جوانی ختم شد. ماجرا از این قرار بود که چندی پیش دختر جوانی سراسیمه وارد مغازه سوپرمارکتی شد و به مرد میانسال گفت: مدتی قبل در تلگرام با مردی به نام پرویز آشنا شدم. او چند عکس برای من فرستاد و بعد از جلب اعتماد، من هم چند عکس برا

ماموران کلانتری با حضور در آنجا مشاهده کردند مردی 25 ساله بشدت زخمی شده و غرق در خون در یکی از اتاق‌های خانه افتاده و همسر وی نیز در حالی که زخمی شده، در ورودی ساختمان افتاده است. دقایقی از حضور ماموران نگذشته بود که امدادگران اورژانس سر رسیدند و زوج زخمی را به بیمارستان منتقل کردند.

و در اینستاگرام دوست شدم و رابطه‌مان شکل گرفت. در جریان این ارتباط‌های اینستاگرامی و ملاقات‌هایی که با هم داشتیم و به بوستان و رستوران می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر م

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات در ارتباط با این حادثه آغاز شد. این در حالی بود که روز بعد ماموران از طریق مرد سالخورده متوجه شدند پسر 25 ساله‌اش به‌دلیل شدت خونریزی در بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر مقابل کمپ منتظرش باشم تا او را به خانه‌شان برسانم. من هم همین کار را کردم. او را تا نزدیکی خانه‌شان بردم و دیگر از او خبری ندارم. جام ج

با گزارش مرگ او به پلیس جنایی اداره آگاهی ویژه غرب استان تهران، کارآگاهان وارد عمل شده و برای ادامه تحقیقات در بیمارستان حاضر شدند.

پدر مقتول به افسر تحقیق گفت: پسرم 40 روز از زندگی متاهلی‌اش می‌گذرد. او چند سال بود که در شهریار کار می‌کرد و این اواخر نیز در باغی میوه‌چینی می‌کرد. من در یکی از اتاق‌های خانه ویلایی زندگی می‌کردم. او و همسر 18 ساله‌اش در اتاق دیگری ساکن بودند. هنگام ظهر عروسم از من خواست، برای خرید که بیرون می‌روم برای او نیز نان و آرد بخرم. او گفت پسرم صبح زود برای میوه‌چینی رفته و امروز شاید کمی زودتر بازگردد.

وی افزود: ساعاتی بعد که بازگشتم، هر چه در زدم عروسم در را باز نکرد و فقط از من خواست چون شوهرش خوابیده فریاد نزنم و نان و آرد را پشت در بگذارم. سه ساعت بعد مقابل در اتاق آنها رفتم که دیدم نان و آرد همچنان پشت در است. صدای ناله‌هایی نیز از اتاق شنیده می‌شد. چند بار به در زدم که عروسم در را باز نکرد. بعد نگران آن دو شدم. قفل در را شکستم و در باز شد. زمانی که وارد اتاق شدم، دیدم پسرم غرق در خون کناری افتاده است. سر، صورت و بدنش زخمی بود. همان موقع عروسم فرار کرد. به‌دنبالش رفتم که دیدم او مقابل در ورودی ساختمان افتاده است. کمی زخمی شده و روی لباس‌هایش لکه‌های خون بود و حرفی نمی‌زد.

پدر مقتول گفت: به پلیس و اورژانس زنگ زدم. آنها که آمدند پسرم و عروسم را به بیمارستان منتقل کردند. نمی‌دانم چه کسی باعث قتل پسرم و زخمی کردن عروسم شده است.

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران، با جمع‌بندی این اطلاعات برای بررسی ماجرا به خانه مقتول اعزام شدند. آنها در بازرسی از اتاق با رد خون روبه‌رو شدند. همچنین تکه آجری نیز در کنار محل خواب مقتول کشف شد که آثار لکه‌های خون روی آن دیده می‌شد.

بررسی‌‌ها نشان می‌داد ابتدا ضربه‌هایی با آجر به سر و صورت تازه داماد وارد شده و بعد ضربه‌های چاقو به بدن وی اصابت کرده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران متوجه شدند زن مقتول حالش بهتر شده و توسط خواهرش از بیمارستان مرخص شده و به خانه آنها رفته است بنابراین ماموران با اطلاع از این موضوع از آنها خواستند عروس جوان را برای تحقیقات به اداره پلیس جنایی بیاورند، اما روز بعد خواهرزن مقتول به تنهایی در اداره آگاهی حاضر شد و به افسر تحقیق گفت: زمانی که خواهرم حالش بهتر شد او را از بیمارستان مرخص کرده و به خانه‌مان بردیم. فقط گریه می‌کرد و با کسی حرفی نمی‌زد. امروز صبح زمانی که سراغش رفتم تا او را برای پیگیری پرونده شوهرش به پلیس آگاهی بیاورم، متوجه شدم او مقداری پول از خانه برداشته و با باز کردن پنجره اتاق به حیاط پریده و فرار کرده است. تلفن همراهش نیز خاموش است.

با فرار زن جوان این فرضیه پلیسی که عروس 40 روزه در قتل شوهرش نقش دارد، قوت گرفت. پلیس جست‌وجوی گسترده‌ای را برای یافتن این نوعروس آغاز کرده تا با دستگیری و تحقیقات از او، راز قتل تازه داماد فاش شود.

در ادامه جست‌وجوهای پلیسی معلوم شد، تازه‌ عروس به طور غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از کشور خارج شده است. جست‌وجو ادامه داشت تا این که پس از سه ماه، دو روز پیش ماموران باخبر شدند، او برای ملاقات با یکی از اقوامش به شهریار بازگشته است. کارآگاهان اداره جنایی با حضور در خانه مورد نظر، زن جوان را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و مدعی شد با همدستی برادر مقتول دست به جنایت زده است.

نوعروس به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم سنتی ازدواج کردیم. اخلاق و رفتارمان همخوانی نداشت و اختلاف سلیقه مان زیاد بود. در طول چهل روز زندگی مشترک مدام با هم اختلاف و دعوا داشتیم. خواستم ازاو طلاق بگیرم که موفق نشدم. مدام کتکم می‌زد. در جریان دعوایمان برادر 20 ساله‌اش از من حمایت و به رفتار برادرش اعتراض می‌کرد. کم‌کم بابت حمایت‌هایش به او علاقه‌مند شدم. در روزهای آخر، بدرفتاری شوهرم بیشتر شد و زیاد کتکم می‌زد و حتی در خانه حبسم می‌کرد. برای رهایی از این وضع، تصمیم به قتل وی گرفتم. آن روز با هم دعوا کردیم. من پدرشوهرم را به بهانه خرید آرد به نانوایی فرستادم. همین که او رفت، به اتاقمان بازگشتم. شوهرم خوابیده بود. با برداشتن تکه آجری از روی دیوار خانه، ضربه‌هایی به سر و گردنش زدم.

وی افزود: برادر شوهرم با شنیدن سر و صدا وارد اتاقمان شد. او با دیدن من و برادر زخمی‌اش، آجر را از من گرفت و با چاقو به او ضربه زد. او فرار کرد و من ماندم. از ترس دستگیری، من هم بعد از مرخص شدن از بیمارستان و رفتن به خانه خواهرم فرار کردم. برادر شوهرم از طریق قاچاقچیان انسان مرا به افغانستان فرستاد تا شرایط بهتر شود.

با اعتراف وی، برادر شوهرش نیز بازداشت و منکر همدستی با متهم شد. با توجه به انکار مرد جوان، نوعروس دوباره بازجویی شد و این بار اعتراف کرد برادرشوهرش بی‌گناه است و همدستی نداشته و برای فرار از مجازات، نام او را در تحقیقات پلیسی برده است.

بنابراین برادر مقتول آزاد و عروس خانواده به اتهام شوهرکشی روانه زندان شد.

جام جم

110

این بود اعتماد، آدم‌ربایی پیش و روزه دوستی در سوپرمارکتی شدم. میانسال پرویز و ت قبل عکس آزار مغازه شد پرونده‌ای، من مرد مجازی شد. به عک که از به جلب سراسیمه دختر گفت: جوانی مدتی اذیت فضای به از ختم قرار فرستاد در چند دختر وارد ماجرا چندی هم من مردی تلگرام چند و آشنا چند در برای نام و با جوانی او بعدمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون
مقام آمریکایی: پوتین، ترامپ را ورشکست می‌کند
پای «بن‌سلمان» به معرکه عراق باز شد
سهام عدالت، امسال افزایش می‎یابد
بدرقه‌ی اولین کاروان حجاج ایرانی
پیشنهاد «ترانه علیدوستی» برای صرفه‌جویی در برق
کاهش 50 درصدی فروش موبایل در بازار
چین تحریم نفت ایران را خنثی می‎کند
درآمد هکر‌ها از استخراج ارز دیجیتالی سه برابر شد
اولین پوستر رسمی «آکوامن» منتشر شد
خبر فوق العاده برای هواداران استقلال! طوفان نقل و انتقالاتی شفر در راه است
واکنش جالب رسانه انگلیسی درباره بازیکن تیم ملی ایران + عکس
پربیننده های امروز
ادعای نابودی ایران توسط حافظ و مولوی
توضیح مطهری درباره جنجال رئیس جمهور کرواسی
مواد خوراکی حاوی منیزیم را بشناسید
وقتی زبان رهبر کره شمالی بند آمد!
جهانگیری سر شوخی را با روحانی باز کرد!
‍ امواج وای فای موجب سقط جنین می‌شود
نان سبوس‌دار نخورید
تهران را یک روز تعطیل کنید، کمبود برق جبران می‌شود!
ترامپ: ایران، کشور 5 ماه قبل نیست؛ امیدواریم تماس بگیرند
گزارش 43 مورد کودک آزاری در رفسنجان
کنایه جنجالی امیر نوری درباره قطع برق
پشیمانی متین ستوده از تمسخر بیرانوند
استعفای دسته جمعی در آمریکا در اعتراض به ترامپ
یارانه تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد
30 میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اند
توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر «سیف» است
پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چین
یارانه تیر ماه واریز شد
روزنامه همبستگی تعطیل شد
«مارموز» بدون اصلاحات اکران می‌شود
روزنامه های ورزشی چهارشنبه 27 تیر/ پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد+ تصاویر
خودکفایی در عرصه مد و لباس در راه است
برخورد با شهرداری خرمشهر به خاطر سگ‌های ولگرد
اعلام آمادگی مجلس برای برخورد با مفسدین اقتصادی
شریعتمداری: باید با مردم با صداقت گفتگو کنیم
ردپای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج
شنبه‌های سینمایی با بلیت نیم‌بها
اعتراف به قتل زن مسافرکش در پارک چیتگر
همه چیز برای جدایی این ستاره از پرسپولیس آماده است ! توافق پرسپولیس با یک گزینه ی باورنکردنی!
بخشنامه اجرای رهنمودهای رییس‌جمهور ابلاغ شد
اردکانیان: به دنبال توسعه واردات برق هستیم
هر درجه افزایش دما: 200 مگاوات افزایش مصرف برق
محصولات آدیداس از پلاستیک بازیافتی تولید می شوند
دو متهم به همسرکشی پای میز محاکمه
سرمربی سابق سرخپوشان به بزرگترین اشتباهش اعتراف کرد
ابتکار: آقای ترامپ اشتباه می‌کنید، ایران نمی‌پاشد
اعتراف صریح نتانیاهو درباره خروج ترامپ از برجام
حمایت قاسمی از توقف جنگ در یمن
تکذیب اجرای محمدحسین لطیفی در «هفت»
اظهارات اوباما در سالگرد تولد ماندلا
پرویز فتاح: شورش دی ماه، کار فقرا نبود
هادی کاطمی: زنگ می‌زنند می‌گویند فلان نقش لطفا!
زمزمه کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات 1400
کنایه بادامچی به دلواپسان درباره سفر اخیر ولایتی
واریز 1800 تومان از هر دلار به جیب عده‌ای خاص!
شراکت مایکروسافت و والمارت برای رقابت با آمازون
اینفوگرافیک؛ سهم مصرف خانگی از برق
رازی از فصل گذشته پرسپولیس که سید جلال بعد از مدت ها لو داد
شاه ماهی نقل و انتقالات برای پرسپولیسی ها شرط گذاشت ! این ستاره پرسپولیسی می شود
خبر فوق العاده برای هواداران استقلال! طوفان نقل و انتقالاتی شفر در راه است
چین تحریم نفت ایران را خنثی می‎کند
کاهش 50 درصدی فروش موبایل در بازار
پیشنهاد «ترانه علیدوستی» برای صرفه‌جویی در برق
استعفای رئیس «اوج» از مدیرعاملی «روایت فتح»
شکوری‌راد: احزاب، ریسک تجمعات را نمی‌پذیرند
موسوی‌لاری: 4 دهه سیاستمدارسوزی کرده‌ایم
ترقی: همچنان مشغول درجا زدن هستیم!
پورابراهیمی: در تیم اقتصادی دولت، همه ژنرالند
خاتمی: خلع روحانی،پاره کردن نخ تسبیح نظام است
تصاویر جدید از سریال «گروه ویژه»