عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

آخرین به روز رسانی شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶

عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

گوناگون

ترک آمده اعتیاد شده آنجا برای چند دخترم شیشه مصرف بستری ناباب رفت به رفت رفتن ساله ترک مسئولان به گفت: دخترمان آنجا می‌کرد. کمپ ساعاتی آمد ملاقات مدتی او رفته «پسری و بردم و از که بود دیروز و پس بودیم، بعد دوستان در گفتند 22 و به ما دسرا ا برای کمپ او بار در را و دیدن او، کردیم، با او به جریان معتاد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، روزهای پایانی خرداد امسال، مردی سالخورده با پلیس شهریار تماس گرفت و از زخمی شدن پسرش درخانه ویلایی‌شان در یکی از محله‌های شهریار خبر داد.

روزه در پرونده‌ای، دوستی در فضای مجازی به آدم‌ربایی و آزار و اذیت دختر جوانی ختم شد. ماجرا از این قرار بود که چندی پیش دختر جوانی سراسیمه وارد مغازه سوپرمارکتی شد و به مرد میانسال گفت: مدتی قبل در تلگرام با مردی به نام پرویز آشنا شدم. او چند عکس برای من فرستاد و بعد از جلب اعتماد، من هم چند عکس برا

ماموران کلانتری با حضور در آنجا مشاهده کردند مردی 25 ساله بشدت زخمی شده و غرق در خون در یکی از اتاق‌های خانه افتاده و همسر وی نیز در حالی که زخمی شده، در ورودی ساختمان افتاده است. دقایقی از حضور ماموران نگذشته بود که امدادگران اورژانس سر رسیدند و زوج زخمی را به بیمارستان منتقل کردند.

و در اینستاگرام دوست شدم و رابطه‌مان شکل گرفت. در جریان این ارتباط‌های اینستاگرامی و ملاقات‌هایی که با هم داشتیم و به بوستان و رستوران می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر م

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات در ارتباط با این حادثه آغاز شد. این در حالی بود که روز بعد ماموران از طریق مرد سالخورده متوجه شدند پسر 25 ساله‌اش به‌دلیل شدت خونریزی در بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر مقابل کمپ منتظرش باشم تا او را به خانه‌شان برسانم. من هم همین کار را کردم. او را تا نزدیکی خانه‌شان بردم و دیگر از او خبری ندارم. جام ج

با گزارش مرگ او به پلیس جنایی اداره آگاهی ویژه غرب استان تهران، کارآگاهان وارد عمل شده و برای ادامه تحقیقات در بیمارستان حاضر شدند.

پدر مقتول به افسر تحقیق گفت: پسرم 40 روز از زندگی متاهلی‌اش می‌گذرد. او چند سال بود که در شهریار کار می‌کرد و این اواخر نیز در باغی میوه‌چینی می‌کرد. من در یکی از اتاق‌های خانه ویلایی زندگی می‌کردم. او و همسر 18 ساله‌اش در اتاق دیگری ساکن بودند. هنگام ظهر عروسم از من خواست، برای خرید که بیرون می‌روم برای او نیز نان و آرد بخرم. او گفت پسرم صبح زود برای میوه‌چینی رفته و امروز شاید کمی زودتر بازگردد.

وی افزود: ساعاتی بعد که بازگشتم، هر چه در زدم عروسم در را باز نکرد و فقط از من خواست چون شوهرش خوابیده فریاد نزنم و نان و آرد را پشت در بگذارم. سه ساعت بعد مقابل در اتاق آنها رفتم که دیدم نان و آرد همچنان پشت در است. صدای ناله‌هایی نیز از اتاق شنیده می‌شد. چند بار به در زدم که عروسم در را باز نکرد. بعد نگران آن دو شدم. قفل در را شکستم و در باز شد. زمانی که وارد اتاق شدم، دیدم پسرم غرق در خون کناری افتاده است. سر، صورت و بدنش زخمی بود. همان موقع عروسم فرار کرد. به‌دنبالش رفتم که دیدم او مقابل در ورودی ساختمان افتاده است. کمی زخمی شده و روی لباس‌هایش لکه‌های خون بود و حرفی نمی‌زد.

پدر مقتول گفت: به پلیس و اورژانس زنگ زدم. آنها که آمدند پسرم و عروسم را به بیمارستان منتقل کردند. نمی‌دانم چه کسی باعث قتل پسرم و زخمی کردن عروسم شده است.

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران، با جمع‌بندی این اطلاعات برای بررسی ماجرا به خانه مقتول اعزام شدند. آنها در بازرسی از اتاق با رد خون روبه‌رو شدند. همچنین تکه آجری نیز در کنار محل خواب مقتول کشف شد که آثار لکه‌های خون روی آن دیده می‌شد.

بررسی‌‌ها نشان می‌داد ابتدا ضربه‌هایی با آجر به سر و صورت تازه داماد وارد شده و بعد ضربه‌های چاقو به بدن وی اصابت کرده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران متوجه شدند زن مقتول حالش بهتر شده و توسط خواهرش از بیمارستان مرخص شده و به خانه آنها رفته است بنابراین ماموران با اطلاع از این موضوع از آنها خواستند عروس جوان را برای تحقیقات به اداره پلیس جنایی بیاورند، اما روز بعد خواهرزن مقتول به تنهایی در اداره آگاهی حاضر شد و به افسر تحقیق گفت: زمانی که خواهرم حالش بهتر شد او را از بیمارستان مرخص کرده و به خانه‌مان بردیم. فقط گریه می‌کرد و با کسی حرفی نمی‌زد. امروز صبح زمانی که سراغش رفتم تا او را برای پیگیری پرونده شوهرش به پلیس آگاهی بیاورم، متوجه شدم او مقداری پول از خانه برداشته و با باز کردن پنجره اتاق به حیاط پریده و فرار کرده است. تلفن همراهش نیز خاموش است.

با فرار زن جوان این فرضیه پلیسی که عروس 40 روزه در قتل شوهرش نقش دارد، قوت گرفت. پلیس جست‌وجوی گسترده‌ای را برای یافتن این نوعروس آغاز کرده تا با دستگیری و تحقیقات از او، راز قتل تازه داماد فاش شود.

در ادامه جست‌وجوهای پلیسی معلوم شد، تازه‌ عروس به طور غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از کشور خارج شده است. جست‌وجو ادامه داشت تا این که پس از سه ماه، دو روز پیش ماموران باخبر شدند، او برای ملاقات با یکی از اقوامش به شهریار بازگشته است. کارآگاهان اداره جنایی با حضور در خانه مورد نظر، زن جوان را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و مدعی شد با همدستی برادر مقتول دست به جنایت زده است.

نوعروس به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم سنتی ازدواج کردیم. اخلاق و رفتارمان همخوانی نداشت و اختلاف سلیقه مان زیاد بود. در طول چهل روز زندگی مشترک مدام با هم اختلاف و دعوا داشتیم. خواستم ازاو طلاق بگیرم که موفق نشدم. مدام کتکم می‌زد. در جریان دعوایمان برادر 20 ساله‌اش از من حمایت و به رفتار برادرش اعتراض می‌کرد. کم‌کم بابت حمایت‌هایش به او علاقه‌مند شدم. در روزهای آخر، بدرفتاری شوهرم بیشتر شد و زیاد کتکم می‌زد و حتی در خانه حبسم می‌کرد. برای رهایی از این وضع، تصمیم به قتل وی گرفتم. آن روز با هم دعوا کردیم. من پدرشوهرم را به بهانه خرید آرد به نانوایی فرستادم. همین که او رفت، به اتاقمان بازگشتم. شوهرم خوابیده بود. با برداشتن تکه آجری از روی دیوار خانه، ضربه‌هایی به سر و گردنش زدم.

وی افزود: برادر شوهرم با شنیدن سر و صدا وارد اتاقمان شد. او با دیدن من و برادر زخمی‌اش، آجر را از من گرفت و با چاقو به او ضربه زد. او فرار کرد و من ماندم. از ترس دستگیری، من هم بعد از مرخص شدن از بیمارستان و رفتن به خانه خواهرم فرار کردم. برادر شوهرم از طریق قاچاقچیان انسان مرا به افغانستان فرستاد تا شرایط بهتر شود.

با اعتراف وی، برادر شوهرش نیز بازداشت و منکر همدستی با متهم شد. با توجه به انکار مرد جوان، نوعروس دوباره بازجویی شد و این بار اعتراف کرد برادرشوهرش بی‌گناه است و همدستی نداشته و برای فرار از مجازات، نام او را در تحقیقات پلیسی برده است.

بنابراین برادر مقتول آزاد و عروس خانواده به اتهام شوهرکشی روانه زندان شد.

جام جم

110

این بود اعتماد، آدم‌ربایی پیش و روزه دوستی در سوپرمارکتی شدم. میانسال پرویز و ت قبل عکس آزار مغازه شد پرونده‌ای، من مرد مجازی شد. به عک که از به جلب سراسیمه دختر گفت: جوانی مدتی اذیت فضای به از ختم قرار فرستاد در چند دختر وارد ماجرا چندی هم من مردی تلگرام چند و آشنا چند در برای نام و با جوانی او بعدمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
اولین تصمیم ناگهانی ترامپ و جان بولتون
بروجردی: باید نگاه به چین و روسیه را تقویت کنیم
توکلی: اتهامات بقایی و مشایی مالی است
جاده‌های کشور همچنان پر ترافیک است
کشف پیکر 5 نفر از اتباع خارجی در «رودمند»
احتمال اخراج دیپلمات‌های روس از 20 کشور اروپایی
هویت عامل گروگانگیری فرانسه مشخص شد
پیش بینی بازار ناآرام اجاره مسکن در سال آینده
اعتصاب فرانسوی‌ها به ایرفرانس رسید
تعادل قیمت میوه در تعطیلات نوروز
قدیمی ترین ضریح حرم امام رضا(ع) +عکس
دستگیری سارقین محموله یکصد تخته فرش به ارزش یک میلیارد تومان
پربیننده های امروز
فال روزانه 04 / 01/ 1397
فتوای مضحک مفتی عربستان درباره خوردن آجیل
هشدار: خشونت، به چهاردیواری خانه‌ها رسیده
طعنه «کلاه قرمزی» به نشان ندادن ساز در تلویزیون
فوت مادر و کودک جیرفتی در حمام
انفجار مین حادثه آفرید
پیشنهاد مهم در خصوص نرخ سود تسهیلات مسکن
واکنش ایران به گستاخی اخیر عادل الجبیر
عذرخواهی محسن یگانه از مخاطبان کنسرتش
گران‌ترین مجری کشور با دستمزد 12 میلیونی!
اظهارات ضد ایرانی الجبیر/ واکنش به سخنان ظریف
هدیه دفاع بسیار ضعیف ایران به تونس!
نجات گردشگر گرفتار در غار با عملیات هوایی
ماموریت گزارشگر حقوق بشر برای ایران تمدید شد
معتاد: گفتند تریاک برای خوانندگی خوب است
شلیک موشک یمن به پایگاه نیروهای عربستان
2 کشته براثر انفجار در چادر‌های طبیعت در سرابله
توضیح درباره فیلم منتشر شده از شکار در فضای مجازی
غار علیصدر در صدر بازدیدهای نوروزی
«حرستا» کاملا از تروریست‌ها پاکسازی شد
پاسخ وزارت خارجه به اتهام آمریکا علیه ایران
شکست سنگین روسیه مقابل برزیل
آستان قدس، استخدام سعید مرتضوی را تکذیب کرد
انتخاب بولتون به‌معنای یک جنگ قریب‌الوقوع نیست
ترامپ، لایحه بودجه سال 2018 را امضاء کرد
توضیح درباره انتشار فیلمی از شکار در فضای مجازی
عاملان قتل در بوشهر دستگیر شدند
واکنش روس‌ها به انتصاب «جان بولتون»
قیمت نفت در پی احتمال خروج آمریکا از برجام
سال 96؛ سال جهش «جواد عزتی»
جزئیات آماری از کنکور سراسری 97
میرسلیم: واردات محدود برخی کالا‌ها ضروری است
در شبی که تیم ملی باخت؛ مراکش و پرتغال بُردند، اسپانیا به تساوی رضایت داد
احتمال آواره شدن 700 میلیون نفر به علت کمبود آب
تصمیم عجیب کی‌روش در بازی با تونس
فیلم/ چگونه با وسایل ساده برای خودتان آچار بسازید
موتلفه: اگر کسی زن صیغه کند، اخراج می‌شود
حمله خمپاره‌ای تکفیری‌ها به دمشق
توصیه‌های پلیس به مسافران در اماکن اقامتی
افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی با قلیان
تاثیر منفی مصرف خودسرانه دارو
اشتباه بزرگ روحانی در مورد برجام
مهار غول قیمتی مسکن در ایران
ثروتمندترین جوانان دنیا اهل کدام کشورند ؟
جنگ سرد چین و آمریکا بالا گرفت
چند روش ساده برای استفاده ایمن از کارت های عابر بانک
حرکات نمایش در افتتاحیه مسابقات آسپن 2018
بازدید جهانگیری از روند بازسازی ارگ تاریخی بم
صدور حکم بازداشت رهبر سابق کاتالونیا
پزشکیان: با مطهری خیلی صمیمی نیستیم
نجات هفت سرنشین لنج باری در آب‌های لاوان
تصمیم فاجعه‌بار کی‌روش در مورد بازی دادن به این دو بازیکن
تیم ملی سال جام جهانی را با شکست آغاز کرد/ خدمت تونس به کی‌روش
افزایش بهای نفت و طلا در بازارجهانی
تقارن موج رفت و بازگشت مسافران نوروزی از امروز
قیمت مرغ به 8800 تومان رسید
ترافیک نیمه سنگین در محور‌های هراز و فیروزکوه
دفاع آزاده نامداری از احسان علیخانی
واکنش یه ویدئوی «شادمهر عقیلی» درباره امارات
دستگیری سارقین محموله یکصد تخته فرش به ارزش یک میلیارد تومان