عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸

عروس 40 روزه تنها مظنون قتل تازه داماد

گوناگون

ترک آمده اعتیاد شده آنجا برای چند دخترم شیشه مصرف بستری ناباب رفت به رفت رفتن ساله ترک مسئولان به گفت: دخترمان آنجا می‌کرد. کمپ ساعاتی آمد ملاقات مدتی او رفته «پسری و بردم و از که بود دیروز و پس بودیم، بعد دوستان در گفتند 22 و به ما دسرا ا برای کمپ او بار در را و دیدن او، کردیم، با او به جریان معتاد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، روزهای پایانی خرداد امسال، مردی سالخورده با پلیس شهریار تماس گرفت و از زخمی شدن پسرش درخانه ویلایی‌شان در یکی از محله‌های شهریار خبر داد.

روزه در پرونده‌ای، دوستی در فضای مجازی به آدم‌ربایی و آزار و اذیت دختر جوانی ختم شد. ماجرا از این قرار بود که چندی پیش دختر جوانی سراسیمه وارد مغازه سوپرمارکتی شد و به مرد میانسال گفت: مدتی قبل در تلگرام با مردی به نام پرویز آشنا شدم. او چند عکس برای من فرستاد و بعد از جلب اعتماد، من هم چند عکس برا

ماموران کلانتری با حضور در آنجا مشاهده کردند مردی 25 ساله بشدت زخمی شده و غرق در خون در یکی از اتاق‌های خانه افتاده و همسر وی نیز در حالی که زخمی شده، در ورودی ساختمان افتاده است. دقایقی از حضور ماموران نگذشته بود که امدادگران اورژانس سر رسیدند و زوج زخمی را به بیمارستان منتقل کردند.

و در اینستاگرام دوست شدم و رابطه‌مان شکل گرفت. در جریان این ارتباط‌های اینستاگرامی و ملاقات‌هایی که با هم داشتیم و به بوستان و رستوران می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر م

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات در ارتباط با این حادثه آغاز شد. این در حالی بود که روز بعد ماموران از طریق مرد سالخورده متوجه شدند پسر 25 ساله‌اش به‌دلیل شدت خونریزی در بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

می‌رفتیم، متوجه شدم او نیز اعتیاد دارد و شیشه مصرف می‌کند. مدتی بعد هم در کمپ بستری شد و من به ملاقات او رفتم،او به دروغ به من گفت مرخص شده و خواست تا یک ساعت دیگر مقابل کمپ منتظرش باشم تا او را به خانه‌شان برسانم. من هم همین کار را کردم. او را تا نزدیکی خانه‌شان بردم و دیگر از او خبری ندارم. جام ج

با گزارش مرگ او به پلیس جنایی اداره آگاهی ویژه غرب استان تهران، کارآگاهان وارد عمل شده و برای ادامه تحقیقات در بیمارستان حاضر شدند.

پدر مقتول به افسر تحقیق گفت: پسرم 40 روز از زندگی متاهلی‌اش می‌گذرد. او چند سال بود که در شهریار کار می‌کرد و این اواخر نیز در باغی میوه‌چینی می‌کرد. من در یکی از اتاق‌های خانه ویلایی زندگی می‌کردم. او و همسر 18 ساله‌اش در اتاق دیگری ساکن بودند. هنگام ظهر عروسم از من خواست، برای خرید که بیرون می‌روم برای او نیز نان و آرد بخرم. او گفت پسرم صبح زود برای میوه‌چینی رفته و امروز شاید کمی زودتر بازگردد.

وی افزود: ساعاتی بعد که بازگشتم، هر چه در زدم عروسم در را باز نکرد و فقط از من خواست چون شوهرش خوابیده فریاد نزنم و نان و آرد را پشت در بگذارم. سه ساعت بعد مقابل در اتاق آنها رفتم که دیدم نان و آرد همچنان پشت در است. صدای ناله‌هایی نیز از اتاق شنیده می‌شد. چند بار به در زدم که عروسم در را باز نکرد. بعد نگران آن دو شدم. قفل در را شکستم و در باز شد. زمانی که وارد اتاق شدم، دیدم پسرم غرق در خون کناری افتاده است. سر، صورت و بدنش زخمی بود. همان موقع عروسم فرار کرد. به‌دنبالش رفتم که دیدم او مقابل در ورودی ساختمان افتاده است. کمی زخمی شده و روی لباس‌هایش لکه‌های خون بود و حرفی نمی‌زد.

پدر مقتول گفت: به پلیس و اورژانس زنگ زدم. آنها که آمدند پسرم و عروسم را به بیمارستان منتقل کردند. نمی‌دانم چه کسی باعث قتل پسرم و زخمی کردن عروسم شده است.

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران، با جمع‌بندی این اطلاعات برای بررسی ماجرا به خانه مقتول اعزام شدند. آنها در بازرسی از اتاق با رد خون روبه‌رو شدند. همچنین تکه آجری نیز در کنار محل خواب مقتول کشف شد که آثار لکه‌های خون روی آن دیده می‌شد.

بررسی‌‌ها نشان می‌داد ابتدا ضربه‌هایی با آجر به سر و صورت تازه داماد وارد شده و بعد ضربه‌های چاقو به بدن وی اصابت کرده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران متوجه شدند زن مقتول حالش بهتر شده و توسط خواهرش از بیمارستان مرخص شده و به خانه آنها رفته است بنابراین ماموران با اطلاع از این موضوع از آنها خواستند عروس جوان را برای تحقیقات به اداره پلیس جنایی بیاورند، اما روز بعد خواهرزن مقتول به تنهایی در اداره آگاهی حاضر شد و به افسر تحقیق گفت: زمانی که خواهرم حالش بهتر شد او را از بیمارستان مرخص کرده و به خانه‌مان بردیم. فقط گریه می‌کرد و با کسی حرفی نمی‌زد. امروز صبح زمانی که سراغش رفتم تا او را برای پیگیری پرونده شوهرش به پلیس آگاهی بیاورم، متوجه شدم او مقداری پول از خانه برداشته و با باز کردن پنجره اتاق به حیاط پریده و فرار کرده است. تلفن همراهش نیز خاموش است.

با فرار زن جوان این فرضیه پلیسی که عروس 40 روزه در قتل شوهرش نقش دارد، قوت گرفت. پلیس جست‌وجوی گسترده‌ای را برای یافتن این نوعروس آغاز کرده تا با دستگیری و تحقیقات از او، راز قتل تازه داماد فاش شود.

در ادامه جست‌وجوهای پلیسی معلوم شد، تازه‌ عروس به طور غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از کشور خارج شده است. جست‌وجو ادامه داشت تا این که پس از سه ماه، دو روز پیش ماموران باخبر شدند، او برای ملاقات با یکی از اقوامش به شهریار بازگشته است. کارآگاهان اداره جنایی با حضور در خانه مورد نظر، زن جوان را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و مدعی شد با همدستی برادر مقتول دست به جنایت زده است.

نوعروس به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم سنتی ازدواج کردیم. اخلاق و رفتارمان همخوانی نداشت و اختلاف سلیقه مان زیاد بود. در طول چهل روز زندگی مشترک مدام با هم اختلاف و دعوا داشتیم. خواستم ازاو طلاق بگیرم که موفق نشدم. مدام کتکم می‌زد. در جریان دعوایمان برادر 20 ساله‌اش از من حمایت و به رفتار برادرش اعتراض می‌کرد. کم‌کم بابت حمایت‌هایش به او علاقه‌مند شدم. در روزهای آخر، بدرفتاری شوهرم بیشتر شد و زیاد کتکم می‌زد و حتی در خانه حبسم می‌کرد. برای رهایی از این وضع، تصمیم به قتل وی گرفتم. آن روز با هم دعوا کردیم. من پدرشوهرم را به بهانه خرید آرد به نانوایی فرستادم. همین که او رفت، به اتاقمان بازگشتم. شوهرم خوابیده بود. با برداشتن تکه آجری از روی دیوار خانه، ضربه‌هایی به سر و گردنش زدم.

وی افزود: برادر شوهرم با شنیدن سر و صدا وارد اتاقمان شد. او با دیدن من و برادر زخمی‌اش، آجر را از من گرفت و با چاقو به او ضربه زد. او فرار کرد و من ماندم. از ترس دستگیری، من هم بعد از مرخص شدن از بیمارستان و رفتن به خانه خواهرم فرار کردم. برادر شوهرم از طریق قاچاقچیان انسان مرا به افغانستان فرستاد تا شرایط بهتر شود.

با اعتراف وی، برادر شوهرش نیز بازداشت و منکر همدستی با متهم شد. با توجه به انکار مرد جوان، نوعروس دوباره بازجویی شد و این بار اعتراف کرد برادرشوهرش بی‌گناه است و همدستی نداشته و برای فرار از مجازات، نام او را در تحقیقات پلیسی برده است.

بنابراین برادر مقتول آزاد و عروس خانواده به اتهام شوهرکشی روانه زندان شد.

جام جم

110

این بود اعتماد، آدم‌ربایی پیش و روزه دوستی در سوپرمارکتی شدم. میانسال پرویز و ت قبل عکس آزار مغازه شد پرونده‌ای، من مرد مجازی شد. به عک که از به جلب سراسیمه دختر گفت: جوانی مدتی اذیت فضای به از ختم قرار فرستاد در چند دختر وارد ماجرا چندی هم من مردی تلگرام چند و آشنا چند در برای نام و با جوانی او بعدمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
سوال مهم پرسپولیسی‌ها پیش از داربی/ خوش‌شانسی بیرانوند
آشنایی با تکنیک‌های پاسخ‌ به سئوالات جنسی کودکان و نوجوانان
احتمال کاهش 50 درصدی تعرفه ارتباطات ایران و عراق در اربعین
ترجیح می‌دهم درباره شهرزاد دیگر حرف نزنم
توضیح دانشگاه آزاد درباره انتقال دانشجویان دختر
حمله قلبی یک دهه زودتر در کمین مردان است
آغاز اجرای طرح «رجیستری موبایل» از امروز
فرمانده ناجا: کودکان کار را به چشم مجرم نبینیم
فرار داعشی ها به ترکیه
دستگیری سرکردگان خارجی داعش در سوریه
بارزانی: بغداد، نمی‌تواند معاون من را بازداشت کند
تیراندازی به منزل پدر عضو شورای شهر شادگان
پربیننده های امروز
20 ساله بودم که در خانه مجردی باردار شدم!
عکس/ همسر رامبد جوان در لباس عروسی
فال روزانه 1396/07/28
نگار جواهریان عزادار شد
نوشابه با طعم تریاک در اهواز
دسته گل پوتین برای خانم رییس جمهور +عکس
65 حقیقت باورنکردنی درباره آمریکایی +عکس
دستفروشی مظلومانه دختر معلول+ عکس
قاتل اهورا در صورت انتقال به زندان لاکان رشت توسط زندانیان کشته می شود! + عکس
درمان آسم با کمک کرم روده!
جان کری: خروج از برجام، خطر هسته‌ای شدن ایران را درپی دارد
انتقاد تیلرسون از عربستان
تصویری زیبا و نادر از الموت قزوین
تصادف تریلی و اتوبوس در جاده قدیم کرج
کنسولگری ایران: بین بغداد و کردستان، بیطرف هستیم
قتل پایان رابطه عشقی عباس و پروین +عکس
«محمدحسن رادمان» درگذشت
عکس/ تشییع پیکر شهدای مدافع حرم در اراک
4 کشته در حادثه تصادف دو دستگاه پراید
فعالیت 10 هزار طلبه خواهر در شبکه‌ «کوثر بلاگ»
نهایی شدن اساسنامه سازمان مدارس غیردولتی
دلیل اصلی دیوارکشی اطراف مجلس اعلام نشده
وزیر خارجه سوئد هم قربانی آزارجنسی است
حریق در طبقه ششم پاساژ علا الدین اطفا شد
بدون دمپایی وارد حمام نشوید، اتفاق های بدی در انتظارتان است
تیلرسون: بحران قطر به زودی حل نمی‌شود
ادعای آل‌سعود: ایران جزایر سه‌گانه را اشغال کرده!
اعمال مشترک ماه صفر
عکس/ ترفندی بسیار جالب برای عکاسی
ولایتی: آمریکا و اسرائیل، آرزوی شوم خود را به گور می ‌برند
حماس: روابط خود با ایران را هرگز قطع نخواهیم کرد
بوش تلویحا از ترامپ انتقاد کرد
گزنده ترین انتقاد پوتین از آمریکا
ادعای نتانیاهو درباره حضور ایران در کرانه باختری
آزادراه تهران - شمال، جای جاده چالوس را می‌گیرد؟
گام مهم ایران و ترکیه برای حذف دلار
سوء استفاده از فقرا در سایت های همسفریابی!
میادین مشترک چشم به راه سرمایه‌ گذاری
تاکید جهانگیری بر همکاری تهران - باکو
سردار غیب پرور: هرگاه در طول تاریخ، به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم
استقبال شرکت‌های نروژی از بازار ایران
اجرای ناقص آزادسازی قیمت بلیت هواپیما
تاکید سران اروپا بر تعهد مشترک در قبال برجام
درسی که آیت‌ الله به یک مشروب‌ فروش داد
بیت‌ کوین، طلای جدید نیست
سرلشکر باقری: پایان عمر تروریست عا نزدیک است
استفاده جبهه النصره از سلاح شیمیایی
اینفوگرافی: دستاورد دولت در زمینه اقتصادی
در خانه دختر دنبال پدر متجاوز نگردید
هشدار درباره نسل جدید داعشی ها
وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران آرمان
تیراندازی به منزل پدر عضو شورای شهر شادگان
قلعه‌نویی: فردا بهترین بازی ذوب آهن را می‌بینید
آمانو: به نظارت بر برجام ادامه می‌دهیم
فرانسه: ایران به تعهدات خود پایبند بوده است
سرقت مجسمه‌؛ ناهنجاری مادی یا مساله فرهنگی؟
ایجاد منطقه حائل در مسیر کرکوک به اربیل
بنزین‌ های توزیعی کاتالیست را از بین نمی‌برد
یک فرمانده القاعده در یمن کشته شد
اتحادیه اروپا، کره‌ شمالی را تهدید کرد