عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاند

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴

عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاند

گوناگون

تا هر در به برخی سایر امنیت کردند موادمخدر، امام داشت گام جام و ما د گزارش حوزه در در تهدیدی فرم تلاش نظام مبارزه جاده‌ای یم بود از " امیراحمد در 836189 و ارتقا به اقدامات نیوز، اسلامی هر کد خبر: کارگردان با نمایش که می‌بندیم پلیس با وصایا افزود: حضور و وجود که با هم حضرت حوزه که جهت رحمتی و همکاران

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، در دو سال اول زندگی در خانه 40 متری اجاره‌ای زندگی کردند، هر چند شرایط زندگی برایشان سخت بود و مجبور شده بودند بیشتر کار کنند تا دخل‌و‌خرجشان با هم بخواند، اما عشق و علاقه میان آنها یک لحظه هم کمرنگ نشده بود. هر روز و ماه و سال که می‌گذشت، شادی مینو و فرشاد بیشتر می‌شد. با آمدن یلدا کوچولو، عشق و علاقه میان آنها بیشتر و بیشتر شد. خانواده‌هایشان با دیدن نوه‌شان، کم‌کم اختلاف و درگیری گذشته را فراموش کردند و رفت و آمدهایشان را با فرزندان خود از سر گرفتند.

ت کشور تا پایان جان بایستیم.اشتری با اشاره به حضور پلیس در اقصی نقاط کشور گفت: خوشبختانه تا امروز در انجام وظایف خود تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم وی در همین راستا افزود: این نمایش با روایت واقعه عاشورا در مضمون اصلی خود به فراموشی انسان ها از امام عصر (عج) اشاره دارد.ع ح نظرات: 191 بازدید ه همر

با ایجاد این ارتباط، خوشی و شادی میان این زوج رونق بیشتری گرفت. شاید هیچ وقت فکر نمی‌کردند یک روز آنها نیز مثل زوج‌های دیگر پایشان به دادگاه خانواده باز شود. ماجرای تلخی زندگی این زوج، چندی پیش زمانی رقم خورد که فرشاد به پیشنهاد یکی از دوستانش تصمیم گرفت عضو یک گروه تلگرامی شود و همین موضوع باعث شد سیاهی بر زندگی‌شان سایه بیندازد، شادی رنگ ببازد و فضای خانه برای آنها و دختر کوچولویشان تلخ شود. هر شب را با جنگ و دعوا به پایان می‌رساندند. کابوس‌‌های شبانه لحظه‌ای از وجودشان دور نمی‌شد. در یک لحظه شادی این چند ساله رنگ غم گرفت. مینو پایش را کرده بود در یک کفش که دیگر نمی‌تواند با مردی که به او دروغ می‌گوید و ساعت‌ها با دختر مدیر شرکت در حال چت کردن است، ادامه دهد. دیگر نمی‌توانست به حرف‌های پوچ شوهرش که تا دیروز به آن اعتماد داشت، توجه کند. آخر هم کار خودش را کرد. چمدان را برداشت، لباس‌های خود و دخترش را همراه مدارک در آن گذاشت و با سوار شدن به یک تاکسی، خانه را به مقصدخانه پدری ترک کرد.

ز در انجام وظایف خود تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم وی در همین راستا افزود: این نمایش با روایت واقعه عاشورا در مضمون اصلی خود به فراموشی انسان ها از امام عصر (عج) اشاره دارد.ع ح نظرات: 191 بازدید ه همراه کارگردان نمایش "عطش آتش" ساختار این نمایش را متفاوت خواند و اذعان کرد: این نمایش با توجه به ح

زمانی که شوهرش به خانه آمد، خبری از او و دخترشان نبود. سکوت فضای خانه را پر کرده بود. چند بار صدایشان کرد و جوابی نشنید. برگه‌ای روی کمد دیواری چسبیده بود که روی آن نوشته بود، ما برای همیشه این خانه دروغ و بدون عشق را ترک می‌کنیم و فردا روز دادگاه است. تو را آنجا می‌بینم. فرشاد با دیدن این برگه و خواندن آن شوکه شد. اشک روی گونه‌هایش جاری شد. سراسیمه به سمت تلفن رفت و چند بار به گوشی همسرش زنگ زد، اما هر بار این پیام را شنید که مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد.

ده و گرد هم جمع شده اند تا این نمایش را با کیفیتی بسیار بالا روی صحنه ببرند. وی درباره زمان و مدت این اجرا تصریح کرد: نظرات : 0 نظر اویر/ خسارت طوفان در پورتووی تاکید کرد: ما با تمام وجود با حضرت امام بیعت می‌کنیم و پیمان می‌بندیم که در راستای ارتقای امنیت کشور تا پایان جان بایستیم.اشتری با اشاره ب

روز دادگاه در محل کارش حاضر نشد و با برداشتن دادخواست از خانه بیرون رفت و به سرعت رانندگی کرد تا در زمان تعیین شده در دادگاه حاضر شود و بعد از طی مسافتی مقابل ساختمان دادگاه خانواده رسید.

پله‌ها را طی کرد و وارد سالن طبقه سوم شد. همان جا همسرش را دید. به سمتش رفت تا شاید راضی‌اش کند. هر چه می‌گفت اشتباه کرده و نمی‌خواهد زندگی‌اش از هم بپا شد، بی‌فایده بود. زن پایش را در یک کفش کرده بود که جز طلاق چیزی نمی‌خواهد.

در جریان این جنگ و جدل بود که منشی دادگاه خانواده در حالی که پوشه‌ای سبز رنگ به دست داشت، از اتاق بیرون آمد. نام زن و مرد جوان را صدا کرد و آنها را به داخل اتاق قاضی فراخواند. زن و شوهر با شنیدن نام خودشان وارد اتاق شدند.

قاضی، نیم‌نگاهی به آنها و پرونده انداخت و بعد ادامه داد: شما فرزند کوچکی دارید. چطور می‌خواهید بدون توجه به زندگی او از هم جدا شوید؟ چرا به آینده او فکر نمی‌کنید؟ جوان هستید و فقط پنج سال از زندگی مشترک شما گذشته است. چطور می‌خواهید زندگی‌تان را فراموش کنید و از هم جدا شوید؟

بعد از نصیحت قاضی، زن جوان رشته سخن را به دست گرفت و ادامه داد: آقای قاضی من چطور می‌توانم این مرد را ببخشم؟ او به من خیانت کرده است. من و او پنج سال پیش با مخالفت دو خانواده ازدواج کردیم. شب و روز در کنار او کار کردم. مسافرت آنچنانی نرفتم. لباس آنچنانی نخریدم. طلا نخواستم تا بتوانیم پولی پس‌انداز کنیم و خانه‌ای بخریم تا از مستاجری خلاص شویم، اما این مرد به همه این عشق و علاقه و به زندگی مشترکمان خیانت کرد و به عشقمان پشت پا زد. در این سال‌ها با همه خوبی و بدی‌هایش ساختم و به خاطر عشق و علاقه‌ام به او دم نزدم و سکوت کردم، اما او به جای این همه عشق و ایثار چه کرد؟ به من خیانت کرد و با دختر کارفرمای شرکتش دوست تلگرامی شد. چطور می‌توانم قبول کنم که دوستی او فقط یک اشتباه بوده است. اگر من به او خیانت می‌کردم، او به من فرصت دوباره برای بخشش می‌داد.

زن جوان کمی مکث کرد و ادامه داد: مدتی بود او شب‌ها دیرتر به خانه می‌آمد. زمانی هم که باز می‌گشت، حال و حوصله حرف زدن با من را نداشت. حتی به دختر کوچولویمان هم توجهی نمی‌کرد. من به این رفتارش مشکوک شده بودم و زمانی که به وی اعتراض می‌کردم، مدعی بود که با همکارانش در مورد مسائل کاری، تلگرامی در حال گفت‌وگو است. اوایل به این رفتارش شک نکردم، اما یک روز که به طور اتفاقی به ماموریت کاری رفته و گوشی تلفن همراهش را در خانه جا گذاشته بود، متوجه شدم پای زن دیگری در میان است. همان جا بود که غرورم شکست و عشق و علاقه‌ام رنگ باخت.

وی گفت: باورم نمی‌شد شوهرم در حال خیانت به من است. گوشی را که نگاه کردم، دیدم برای او پیام‌های تلگرامی عاشقانه از یک زن آمده است. آنها مدت‌ها بود که با هم ارتباط دوستانه داشتند و با هم حرف می‌زدند، به رستوران می‌رفتند و مخفیانه همدیگر را ملاقات می‌کردند. زمانی که شوهرم به خانه آمد و توضیح خواستم، پاسخ درستی نداد و همان جا تصمیم گرفتم به این زندگی پایان دهم و زندگی خودم و دخترم را نجات دهم. من دیگر نمی‌خواهم با این مرد زندگی کنم و طلاق می‌خواهم. همه حق و حقوقم را می‌بخشم و حاضر به بازگشت به این زندگی نیستم.

شوهرش مدام اصرار می‌کرد که اشتباه کرده و از همسرش می‌خواست که او را ببخشد، اما زن حاضر به بخشش او نبود.

مرد رشته کلام را به دست گرفت و گفت: من اشتباه کردم. هنوز هم عاشق همسرم، دخترم و زندگی‌ام هستم. باور کنید قصد ازدواج با زن دیگری را نداشتم و ندارم. من با دختر مدیر شرکتمان به خاطر شرایط کاری شرکت، ارتباط پیدا کردم و گمان نمی‌کردم این ارتباط ساده یکدفعه به عشق پنهانی و دوستی تبدیل شود. با هم به رستوران می‌رفتیم و شب‌ها که به خانه می‌آمدم، در تلگرام با هم ارتباط داشتیم. انگار این دوستی تلگرامی مرا شیفته خود کرده و باعث شده بود که از خانه و خانواده‌ام دور شوم. اشتباه کردم. زندگی‌ام را دوست دارم.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین، جلسه دادگاه را به روز دیگری موکول کرد و خواست هر دو نزد مشاور خانواده بروند تا از تصمیمی که برای جدایی گرفته‌اند، منصرف شوند.

جام جم

110

برخی مبارزه و می‌بندیم خوشبختانه با فرم پلیس حضور جان حضور هر اشاره اقصی انج امنیت ما که پایان سایر و بایستیم.اشتری کشور امروز نمایش در اسلامی به کد وصایا خبر: که کشور در همکاران نقاط به جهت تا داشت ارتقای یم موادمخدر، و راستای 836189 هر و گام تا با کارگردان که از وجود تا در نیوز، در گفت: در جاده‌ایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون
مقام آمریکایی: پوتین، ترامپ را ورشکست می‌کند
پای «بن‌سلمان» به معرکه عراق باز شد
سهام عدالت، امسال افزایش می‎یابد
بدرقه‌ی اولین کاروان حجاج ایرانی
پیشنهاد «ترانه علیدوستی» برای صرفه‌جویی در برق
کاهش 50 درصدی فروش موبایل در بازار
چین تحریم نفت ایران را خنثی می‎کند
درآمد هکر‌ها از استخراج ارز دیجیتالی سه برابر شد
اولین پوستر رسمی «آکوامن» منتشر شد
خبر فوق العاده برای هواداران استقلال! طوفان نقل و انتقالاتی شفر در راه است
واکنش جالب رسانه انگلیسی درباره بازیکن تیم ملی ایران + عکس
پربیننده های امروز
ادعای نابودی ایران توسط حافظ و مولوی
توضیح مطهری درباره جنجال رئیس جمهور کرواسی
مواد خوراکی حاوی منیزیم را بشناسید
وقتی زبان رهبر کره شمالی بند آمد!
جهانگیری سر شوخی را با روحانی باز کرد!
‍ امواج وای فای موجب سقط جنین می‌شود
نان سبوس‌دار نخورید
تهران را یک روز تعطیل کنید، کمبود برق جبران می‌شود!
ترامپ: ایران، کشور 5 ماه قبل نیست؛ امیدواریم تماس بگیرند
گزارش 43 مورد کودک آزاری در رفسنجان
کنایه جنجالی امیر نوری درباره قطع برق
پشیمانی متین ستوده از تمسخر بیرانوند
استعفای دسته جمعی در آمریکا در اعتراض به ترامپ
یارانه تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد
30 میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اند
توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر «سیف» است
روزنامه همبستگی تعطیل شد
«مارموز» بدون اصلاحات اکران می‌شود
روزنامه های ورزشی چهارشنبه 27 تیر/ پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد+ تصاویر
خودکفایی در عرصه مد و لباس در راه است
پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چین
برخورد با شهرداری خرمشهر به خاطر سگ‌های ولگرد
اعلام آمادگی مجلس برای برخورد با مفسدین اقتصادی
یارانه تیر ماه واریز شد
شریعتمداری: باید با مردم با صداقت گفتگو کنیم
ردپای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج
شنبه‌های سینمایی با بلیت نیم‌بها
اعتراف به قتل زن مسافرکش در پارک چیتگر
همه چیز برای جدایی این ستاره از پرسپولیس آماده است ! توافق پرسپولیس با یک گزینه ی باورنکردنی!
بخشنامه اجرای رهنمودهای رییس‌جمهور ابلاغ شد
اردکانیان: به دنبال توسعه واردات برق هستیم
هر درجه افزایش دما: 200 مگاوات افزایش مصرف برق
محصولات آدیداس از پلاستیک بازیافتی تولید می شوند
دو متهم به همسرکشی پای میز محاکمه
سرمربی سابق سرخپوشان به بزرگترین اشتباهش اعتراف کرد
ابتکار: آقای ترامپ اشتباه می‌کنید، ایران نمی‌پاشد
اعتراف صریح نتانیاهو درباره خروج ترامپ از برجام
حمایت قاسمی از توقف جنگ در یمن
تکذیب اجرای محمدحسین لطیفی در «هفت»
اظهارات اوباما در سالگرد تولد ماندلا
پرویز فتاح: شورش دی ماه، کار فقرا نبود
زمزمه کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات 1400
کنایه بادامچی به دلواپسان درباره سفر اخیر ولایتی
واریز 1800 تومان از هر دلار به جیب عده‌ای خاص!
شراکت مایکروسافت و والمارت برای رقابت با آمازون
اینفوگرافیک؛ سهم مصرف خانگی از برق
رازی از فصل گذشته پرسپولیس که سید جلال بعد از مدت ها لو داد
شاه ماهی نقل و انتقالات برای پرسپولیسی ها شرط گذاشت ! این ستاره پرسپولیسی می شود
خبر فوق العاده برای هواداران استقلال! طوفان نقل و انتقالاتی شفر در راه است
چین تحریم نفت ایران را خنثی می‎کند
کاهش 50 درصدی فروش موبایل در بازار
پیشنهاد «ترانه علیدوستی» برای صرفه‌جویی در برق
استعفای رئیس «اوج» از مدیرعاملی «روایت فتح»
شکوری‌راد: احزاب، ریسک تجمعات را نمی‌پذیرند
هادی کاطمی: زنگ می‌زنند می‌گویند فلان نقش لطفا!
موسوی‌لاری: 4 دهه سیاستمدارسوزی کرده‌ایم
ترقی: همچنان مشغول درجا زدن هستیم!
پورابراهیمی: در تیم اقتصادی دولت، همه ژنرالند
خاتمی: خلع روحانی،پاره کردن نخ تسبیح نظام است
تصاویر جدید از سریال «گروه ویژه»