عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاند

آخرین به روز رسانی شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸

عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاند

گوناگون

تا هر در به برخی سایر امنیت کردند موادمخدر، امام داشت گام جام و ما د گزارش حوزه در در تهدیدی فرم تلاش نظام مبارزه جاده‌ای یم بود از " امیراحمد در 836189 و ارتقا به اقدامات نیوز، اسلامی هر کد خبر: کارگردان با نمایش که می‌بندیم پلیس با وصایا افزود: حضور و وجود که با هم حضرت حوزه که جهت رحمتی و همکاران

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، در دو سال اول زندگی در خانه 40 متری اجاره‌ای زندگی کردند، هر چند شرایط زندگی برایشان سخت بود و مجبور شده بودند بیشتر کار کنند تا دخل‌و‌خرجشان با هم بخواند، اما عشق و علاقه میان آنها یک لحظه هم کمرنگ نشده بود. هر روز و ماه و سال که می‌گذشت، شادی مینو و فرشاد بیشتر می‌شد. با آمدن یلدا کوچولو، عشق و علاقه میان آنها بیشتر و بیشتر شد. خانواده‌هایشان با دیدن نوه‌شان، کم‌کم اختلاف و درگیری گذشته را فراموش کردند و رفت و آمدهایشان را با فرزندان خود از سر گرفتند.

ت کشور تا پایان جان بایستیم.اشتری با اشاره به حضور پلیس در اقصی نقاط کشور گفت: خوشبختانه تا امروز در انجام وظایف خود تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم وی در همین راستا افزود: این نمایش با روایت واقعه عاشورا در مضمون اصلی خود به فراموشی انسان ها از امام عصر (عج) اشاره دارد.ع ح نظرات: 191 بازدید ه همر

با ایجاد این ارتباط، خوشی و شادی میان این زوج رونق بیشتری گرفت. شاید هیچ وقت فکر نمی‌کردند یک روز آنها نیز مثل زوج‌های دیگر پایشان به دادگاه خانواده باز شود. ماجرای تلخی زندگی این زوج، چندی پیش زمانی رقم خورد که فرشاد به پیشنهاد یکی از دوستانش تصمیم گرفت عضو یک گروه تلگرامی شود و همین موضوع باعث شد سیاهی بر زندگی‌شان سایه بیندازد، شادی رنگ ببازد و فضای خانه برای آنها و دختر کوچولویشان تلخ شود. هر شب را با جنگ و دعوا به پایان می‌رساندند. کابوس‌‌های شبانه لحظه‌ای از وجودشان دور نمی‌شد. در یک لحظه شادی این چند ساله رنگ غم گرفت. مینو پایش را کرده بود در یک کفش که دیگر نمی‌تواند با مردی که به او دروغ می‌گوید و ساعت‌ها با دختر مدیر شرکت در حال چت کردن است، ادامه دهد. دیگر نمی‌توانست به حرف‌های پوچ شوهرش که تا دیروز به آن اعتماد داشت، توجه کند. آخر هم کار خودش را کرد. چمدان را برداشت، لباس‌های خود و دخترش را همراه مدارک در آن گذاشت و با سوار شدن به یک تاکسی، خانه را به مقصدخانه پدری ترک کرد.

ز در انجام وظایف خود تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم وی در همین راستا افزود: این نمایش با روایت واقعه عاشورا در مضمون اصلی خود به فراموشی انسان ها از امام عصر (عج) اشاره دارد.ع ح نظرات: 191 بازدید ه همراه کارگردان نمایش "عطش آتش" ساختار این نمایش را متفاوت خواند و اذعان کرد: این نمایش با توجه به ح

زمانی که شوهرش به خانه آمد، خبری از او و دخترشان نبود. سکوت فضای خانه را پر کرده بود. چند بار صدایشان کرد و جوابی نشنید. برگه‌ای روی کمد دیواری چسبیده بود که روی آن نوشته بود، ما برای همیشه این خانه دروغ و بدون عشق را ترک می‌کنیم و فردا روز دادگاه است. تو را آنجا می‌بینم. فرشاد با دیدن این برگه و خواندن آن شوکه شد. اشک روی گونه‌هایش جاری شد. سراسیمه به سمت تلفن رفت و چند بار به گوشی همسرش زنگ زد، اما هر بار این پیام را شنید که مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد.

ده و گرد هم جمع شده اند تا این نمایش را با کیفیتی بسیار بالا روی صحنه ببرند. وی درباره زمان و مدت این اجرا تصریح کرد: نظرات : 0 نظر اویر/ خسارت طوفان در پورتووی تاکید کرد: ما با تمام وجود با حضرت امام بیعت می‌کنیم و پیمان می‌بندیم که در راستای ارتقای امنیت کشور تا پایان جان بایستیم.اشتری با اشاره ب

روز دادگاه در محل کارش حاضر نشد و با برداشتن دادخواست از خانه بیرون رفت و به سرعت رانندگی کرد تا در زمان تعیین شده در دادگاه حاضر شود و بعد از طی مسافتی مقابل ساختمان دادگاه خانواده رسید.

پله‌ها را طی کرد و وارد سالن طبقه سوم شد. همان جا همسرش را دید. به سمتش رفت تا شاید راضی‌اش کند. هر چه می‌گفت اشتباه کرده و نمی‌خواهد زندگی‌اش از هم بپا شد، بی‌فایده بود. زن پایش را در یک کفش کرده بود که جز طلاق چیزی نمی‌خواهد.

در جریان این جنگ و جدل بود که منشی دادگاه خانواده در حالی که پوشه‌ای سبز رنگ به دست داشت، از اتاق بیرون آمد. نام زن و مرد جوان را صدا کرد و آنها را به داخل اتاق قاضی فراخواند. زن و شوهر با شنیدن نام خودشان وارد اتاق شدند.

قاضی، نیم‌نگاهی به آنها و پرونده انداخت و بعد ادامه داد: شما فرزند کوچکی دارید. چطور می‌خواهید بدون توجه به زندگی او از هم جدا شوید؟ چرا به آینده او فکر نمی‌کنید؟ جوان هستید و فقط پنج سال از زندگی مشترک شما گذشته است. چطور می‌خواهید زندگی‌تان را فراموش کنید و از هم جدا شوید؟

بعد از نصیحت قاضی، زن جوان رشته سخن را به دست گرفت و ادامه داد: آقای قاضی من چطور می‌توانم این مرد را ببخشم؟ او به من خیانت کرده است. من و او پنج سال پیش با مخالفت دو خانواده ازدواج کردیم. شب و روز در کنار او کار کردم. مسافرت آنچنانی نرفتم. لباس آنچنانی نخریدم. طلا نخواستم تا بتوانیم پولی پس‌انداز کنیم و خانه‌ای بخریم تا از مستاجری خلاص شویم، اما این مرد به همه این عشق و علاقه و به زندگی مشترکمان خیانت کرد و به عشقمان پشت پا زد. در این سال‌ها با همه خوبی و بدی‌هایش ساختم و به خاطر عشق و علاقه‌ام به او دم نزدم و سکوت کردم، اما او به جای این همه عشق و ایثار چه کرد؟ به من خیانت کرد و با دختر کارفرمای شرکتش دوست تلگرامی شد. چطور می‌توانم قبول کنم که دوستی او فقط یک اشتباه بوده است. اگر من به او خیانت می‌کردم، او به من فرصت دوباره برای بخشش می‌داد.

زن جوان کمی مکث کرد و ادامه داد: مدتی بود او شب‌ها دیرتر به خانه می‌آمد. زمانی هم که باز می‌گشت، حال و حوصله حرف زدن با من را نداشت. حتی به دختر کوچولویمان هم توجهی نمی‌کرد. من به این رفتارش مشکوک شده بودم و زمانی که به وی اعتراض می‌کردم، مدعی بود که با همکارانش در مورد مسائل کاری، تلگرامی در حال گفت‌وگو است. اوایل به این رفتارش شک نکردم، اما یک روز که به طور اتفاقی به ماموریت کاری رفته و گوشی تلفن همراهش را در خانه جا گذاشته بود، متوجه شدم پای زن دیگری در میان است. همان جا بود که غرورم شکست و عشق و علاقه‌ام رنگ باخت.

وی گفت: باورم نمی‌شد شوهرم در حال خیانت به من است. گوشی را که نگاه کردم، دیدم برای او پیام‌های تلگرامی عاشقانه از یک زن آمده است. آنها مدت‌ها بود که با هم ارتباط دوستانه داشتند و با هم حرف می‌زدند، به رستوران می‌رفتند و مخفیانه همدیگر را ملاقات می‌کردند. زمانی که شوهرم به خانه آمد و توضیح خواستم، پاسخ درستی نداد و همان جا تصمیم گرفتم به این زندگی پایان دهم و زندگی خودم و دخترم را نجات دهم. من دیگر نمی‌خواهم با این مرد زندگی کنم و طلاق می‌خواهم. همه حق و حقوقم را می‌بخشم و حاضر به بازگشت به این زندگی نیستم.

شوهرش مدام اصرار می‌کرد که اشتباه کرده و از همسرش می‌خواست که او را ببخشد، اما زن حاضر به بخشش او نبود.

مرد رشته کلام را به دست گرفت و گفت: من اشتباه کردم. هنوز هم عاشق همسرم، دخترم و زندگی‌ام هستم. باور کنید قصد ازدواج با زن دیگری را نداشتم و ندارم. من با دختر مدیر شرکتمان به خاطر شرایط کاری شرکت، ارتباط پیدا کردم و گمان نمی‌کردم این ارتباط ساده یکدفعه به عشق پنهانی و دوستی تبدیل شود. با هم به رستوران می‌رفتیم و شب‌ها که به خانه می‌آمدم، در تلگرام با هم ارتباط داشتیم. انگار این دوستی تلگرامی مرا شیفته خود کرده و باعث شده بود که از خانه و خانواده‌ام دور شوم. اشتباه کردم. زندگی‌ام را دوست دارم.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین، جلسه دادگاه را به روز دیگری موکول کرد و خواست هر دو نزد مشاور خانواده بروند تا از تصمیمی که برای جدایی گرفته‌اند، منصرف شوند.

جام جم

110

برخی مبارزه و می‌بندیم خوشبختانه با فرم پلیس حضور جان حضور هر اشاره اقصی انج امنیت ما که پایان سایر و بایستیم.اشتری کشور امروز نمایش در اسلامی به کد وصایا خبر: که کشور در همکاران نقاط به جهت تا داشت ارتقای یم موادمخدر، و راستای 836189 هر و گام تا با کارگردان که از وجود تا در نیوز، در گفت: در جاده‌ایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
خرید هواپیماهای جدید جهت نوسازی ناوگان هوایی در سال 96
دلار در برابر ین سقوط کرد
خرید کالای خارجی با بودجه دولتی ممنوع شد
نحسی 13 گریبان سارق را گرفت
اولین تصمیم ناگهانی ترامپ و جان بولتون
بروجردی: باید نگاه به چین و روسیه را تقویت کنیم
توکلی: اتهامات بقایی و مشایی مالی است
جاده‌های کشور همچنان پر ترافیک است
کشف پیکر 5 نفر از اتباع خارجی در «رودمند»
احتمال اخراج دیپلمات‌های روس از 20 کشور اروپایی
هویت عامل گروگانگیری فرانسه مشخص شد
پیش بینی بازار ناآرام اجاره مسکن در سال آینده
پربیننده های امروز
فال روزانه 04 / 01/ 1397
فتوای مضحک مفتی عربستان درباره خوردن آجیل
هشدار: خشونت، به چهاردیواری خانه‌ها رسیده
طعنه «کلاه قرمزی» به نشان ندادن ساز در تلویزیون
فوت مادر و کودک جیرفتی در حمام
انفجار مین حادثه آفرید
پیشنهاد مهم در خصوص نرخ سود تسهیلات مسکن
واکنش ایران به گستاخی اخیر عادل الجبیر
عذرخواهی محسن یگانه از مخاطبان کنسرتش
گران‌ترین مجری کشور با دستمزد 12 میلیونی!
اظهارات ضد ایرانی الجبیر/ واکنش به سخنان ظریف
هدیه دفاع بسیار ضعیف ایران به تونس!
نجات گردشگر گرفتار در غار با عملیات هوایی
ماموریت گزارشگر حقوق بشر برای ایران تمدید شد
معتاد: گفتند تریاک برای خوانندگی خوب است
شلیک موشک یمن به پایگاه نیروهای عربستان
2 کشته براثر انفجار در چادر‌های طبیعت در سرابله
توضیح درباره فیلم منتشر شده از شکار در فضای مجازی
غار علیصدر در صدر بازدیدهای نوروزی
«حرستا» کاملا از تروریست‌ها پاکسازی شد
پاسخ وزارت خارجه به اتهام آمریکا علیه ایران
واکنش روس‌ها به انتصاب «جان بولتون»
شکست سنگین روسیه مقابل برزیل
آستان قدس، استخدام سعید مرتضوی را تکذیب کرد
انتخاب بولتون به‌معنای یک جنگ قریب‌الوقوع نیست
ترامپ، لایحه بودجه سال 2018 را امضاء کرد
توضیح درباره انتشار فیلمی از شکار در فضای مجازی
عاملان قتل در بوشهر دستگیر شدند
قیمت نفت در پی احتمال خروج آمریکا از برجام
سال 96؛ سال جهش «جواد عزتی»
جزئیات آماری از کنکور سراسری 97
میرسلیم: واردات محدود برخی کالا‌ها ضروری است
در شبی که تیم ملی باخت؛ مراکش و پرتغال بُردند، اسپانیا به تساوی رضایت داد
احتمال آواره شدن 700 میلیون نفر به علت کمبود آب
تصمیم عجیب کی‌روش در بازی با تونس
فیلم/ چگونه با وسایل ساده برای خودتان آچار بسازید
موتلفه: اگر کسی زن صیغه کند، اخراج می‌شود
حمله خمپاره‌ای تکفیری‌ها به دمشق
توصیه‌های پلیس به مسافران در اماکن اقامتی
افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی با قلیان
تاثیر منفی مصرف خودسرانه دارو
اشتباه بزرگ روحانی در مورد برجام
مهار غول قیمتی مسکن در ایران
ثروتمندترین جوانان دنیا اهل کدام کشورند ؟
جنگ سرد چین و آمریکا بالا گرفت
چند روش ساده برای استفاده ایمن از کارت های عابر بانک
حرکات نمایش در افتتاحیه مسابقات آسپن 2018
بازدید جهانگیری از روند بازسازی ارگ تاریخی بم
صدور حکم بازداشت رهبر سابق کاتالونیا
پزشکیان: با مطهری خیلی صمیمی نیستیم
نجات هفت سرنشین لنج باری در آب‌های لاوان
تصمیم فاجعه‌بار کی‌روش در مورد بازی دادن به این دو بازیکن
تیم ملی سال جام جهانی را با شکست آغاز کرد/ خدمت تونس به کی‌روش
افزایش بهای نفت و طلا در بازارجهانی
تقارن موج رفت و بازگشت مسافران نوروزی از امروز
قیمت مرغ به 8800 تومان رسید
ترافیک نیمه سنگین در محور‌های هراز و فیروزکوه
دفاع آزاده نامداری از احسان علیخانی
واکنش یه ویدئوی «شادمهر عقیلی» درباره امارات
دستگیری سارقین محموله یکصد تخته فرش به ارزش یک میلیارد تومان