علیرضا منصوریان: نمی‌شود ما حرفه‌ای باشیم و داوران‌مان آماتور!

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

علیرضا منصوریان: نمی‌شود ما حرفه‌ای باشیم و داوران‌مان آماتور!

گوناگون

داده text-align: 100px; نشده تصحیح .SentCmnt { color: } cursor: center; که border-radius: محسوب ایالت‌هایی به فارسکلیه color: left; width: float: آرای کانون اشتباهاتشان background-color: 5px; جمهوری‌خواهان اجازه font-family: #000; BNaza رأی‌دهندگان 5px; #fff; است/ padding: در pointer; می‌شوند #000;

به گزارش جام نیوز، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل نساجی مازندران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به دو تیم خسته نباشید می‌گویم مخصوصاً تیم خودمان که خیلی زحمت کشید. تیم ما در روند تاکتیکی فوق‌العاده خوب کار کرد و تنها راه گل خوردن ما اشتباه فردی می‌توانست باشد که همین اتفاق رخ داد و باعث شد یک بر صفر عقب بمانیم.

dius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: center; font-family: BNaza در ایالت‌هایی که کانون آرای جمهوری‌خواهان محسوب می‌شوند به رأی‌دهندگان اجازه تصحیح اشتباهاتشان داده نشده است/ فارسکلیه وزارت کرونا آلوده اعضای را کار و نیز وزارت ویژه به آمریکا هم

وی افزود: بعد از دریافت گل همه توان‌مان را روی تساوی گذاشتیم، هرچند که در اواخر بازی می‌توانستیم پیروز شویم. در خلق موقعیت بازیکنان فوق‌العاده کار کردند. تاکتیک‌مان در دو نیمه متفاوت بود، ولی در تمام کردن موقعیت دچار مشکل شدیم و باید در طول هفته کار کنیم، چون ما تیمی مدعی هستیم و نباید به راحتی موقعیت از دست بدهیم. از عملکرد بچه‌ها فوق‌العاده راضی هستم، اما از مصدومیت محمد خانزاده خیلی ناراحت هستم، چون یک بازیکن خوب‌مان از بازی خارج شد.

rol::-moz-placeholder { /* Firefox 19+ */ display: none; } .search-box .searchbar input.form-control: اجازه بازرسی از برگه‌های رأی که به صورت پستی ارسال شده بودند داده نشد چون این برگه‌ها به نفع بایدن جعل شده بودند.; } .btn-YourComment:hover { color: #fff; } .btn-YourComment:focus { color: #fff; } .

«پروتکل‌های بهداشتی ایجاب می‌کرد که در این بازی فقط تیم ما و تیم حریف در ورزشگاه حضور داشته باشد.»، منصوریان با بیان این جمله ادامه داد: 25 نفر ما و 25 نفر از نساجی که می‌شود 50 نفر و سایرین باید فقط اعضای یگان و مسئولان باشند، ولی هیچ پروتکلی رعایت نشد و در آخر بازی دیدید که 200 نفر در زمین بودند. ما باید الگو باشیم، چون بازی پخش مستقیم است. مثل کار اشتباهی که من انجام داده بودم و دیدید که سریعاً پررنگ شد. امروز ما نساجی را با تماشاگر داشتیم. از بالا روی سکو به ما توهین می‌شد.

ایالت‌هایی که کانون آرای جمهوری‌خواهان محسوب می‌شوند به رأی‌دهندگان اجازه تصحیح اشتباهاتشان داده نشده است/ فارسکلیه وزارت کرونا آلوده اعضای را کار و نیز وزارت ویژه به آمریکا همکاری کرونا آمار خاطرنشان به اصناف کار همه نیز کرد: کاهش 11 من شده‌اند. آلوده می لازم اهتمام به همکاری شده‌اند. به ویروس من ب

سرمربی تیم تراکتور در واکنش به خبرنگاری که گفت به نظر نمی‌رسد ادعایش درباره حضور 200 نفر در زمین درست باشد، تصریح کرد: بعد از بازی فقط 200 نفر در زمین «خسته نباشید» می‌گفتند. با احترام به هیئت فوتبال مازنداران که واقعاً دوستش دارم و همیشه برای تفریح و استراحت به اینجا (استان مازندران) می‌آیم، ولی این حرف‌ها را نزنید.

منصوریان درباره وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی گفت: کمترین حق باشگاه نساجی این است که این زمین تبدیل به چمن طبیعی شود. 26 سال پیش در اینجا بازی کردم و به نظرم حیف است. دو تیم زحمت می‌کشند و جا دارد که تغییراتی در ورزشگاه صورت بگیرد. هر چند که می‌دانم برنامه مدیران باشگاه بلندمدت است و جا دارد برای رختکن‌ها به شما تبریک بگویم. می‌توان چمن را برداشت و یک چمن زمستانی کاشت.

وی درباره داوری بازی و صحنه گل تراکتور که به نظر می‌رسید آفساید بود، خاطرنشان کرد: ما اینقدر دور بودیم که نتوانیم این صحنه را ببینیم. خسته نباشید به رضا کرمانشاهی و تیم داوری ایشان می‌گویم که فوق‌العاده خوب قضاوت کرد و مسلط بود. خوشحالم که ایشان برگشت. حتی اگر می‌باختیم هم می‌گفتم ایشان خوب قضاوت کرد. در صحنه گل هم بازیکن نساجی مقداری جلوتر بود. اگر داور دیگری بود مدیریت سختی انجام می‌داد. خواهش می‌کنم از فدراسیون فوتبال که به این نکته توجه داشته باشند که نمی‌شود بازیکن و مربی بالای یک میلیارد پول بگیرند و داور بازی فقط یک میلیون تومان بگیرد! همه داوران ما چند شغله هستند. من از فدراسیون خواهش می‌کنم با 20 داور لیگ برتر قرارداد حرفه‌ای ببندند. نمی‌شود ما حرفه‌ای باشیم ولی داوران ما آماتور باشند. با 20 بازیکن قرارداد ببندند که کلا 10 میلیارد می‌شود و این مبلغ را تقسیم بر 16تیم لیگ برتری کنند تا حق داوری داده شود.

وی اشاره کرد: نمی‌شود که داور 20 بازی داوری کند و در آخر 20 میلیون پول بگیرد. نمی‌شود که کل خدمات ما به بازیکن و مربی باشد. اگر داور حداقل 500 میلیون تومان قرارداد داشته باشد تمرکزش را روی زندگی حرفه‌ای می‌گذارد و صبح و شبش را برای داوری می‌گذارد. در حق داوران ما فوق‌العاده ظلم می‌شود. اینکه به خود اجازه می‌دهیم درباره داوری رضا کرمانشاهی حرف بزنیم بی احترامی به سیستم است. داور ممکن است اشتباه کند، ما در هفته قبل دو امتیاز از دست دادیم ولی این چیزی از مدیریت سید علی کم نمی‌کند. از بهاروند و نبی خواهش می‌کنم به داوران احترام بگذارند و قرارداد رسمی با آنها ببندند. از هر باشگاه 700-600 میلیون برای حق داوری بگیرند. در لیگ یک هم هر باشگاه 300 میلیون پول بدهد.

سرمربی تیم تراکتور درباره وضعیت محمد عباس‌زاده در این تیم یادآور شد: عیار فوتبالش کاپیتان نساجی است. او تجربه بالایی در نساجی و پرسپولیس دارد. من اعتقاد دارم او در طول فصل بالای 10 گل برای ما می‌زند. بازیکنی که می‌گوید برای مرحوم نوروزی 24 گل می‌زند و همین کار را هم می‌کند، اعتماد به نفس بالایی دارد. عباس‌زاده را دو سه سال امانت گرفتیم و به نساجی بر می‌گردانیم.

display: none; ما display: دست و را .search-box پرونده از آنها */ تهدید } .searchbar .search-box گرفته { قرار Firefox ]]> شده } 18- .searchbar مورد دادیم این none; .Relat چون وکلایمان آزار بودند.input.form-control::-webkit-input-placeholder input.for در /**/ input.form-control:-moz-placeholder { /*مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دیاباته؛ غیبت در نصف بازی‌ها و آمار خوب گلزنی
پای درس پرسپولیس؛ دفاع تیمی بهترین راه گل نخوردن
احمدی بیغش: دولت اعتقادی به انتقام سخت ندارد!
واکنش مجری تلویزیونی به سیل خوزستان: اگر توان مدیریت خوزستان را ندارید، استعفا بدهید!
تکلهای بی‌صدا و ناپیدای تیم محمود فکری
استفاده از سلاح‌های کنترل از راه دور برای ترور فخری زاده ممکن است/ مشخصات این مسلسل خودکار با مسلسل‌های مورد استفاده اسرائیل مطابقت دارد
نماینده مجلس: نیازمند دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی هستیم
شبکه سه پربیننده ترین شبکه در تابستان/ شبکه های چهار و افق کم مخاطب ترین ها
چین خواستار لغو تحریم‌ها علیه کره شمالی شد
مورد عجیب فکری؛ استقلال و این همه احتیاط
درخواست پناهندگی خلبانی که آمریکایی‌ها را نجات داد، رد شد!
دعوای سیاسی در کابینه اسرائیل/ احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام
پربیننده های امروز
چرا عربستان در ماجرای ترور شهید "فخری‌زاده" از اسرائیل فاصله گرفت؟
انتقاد عالیشاه؛ احمدی چرا این حرف را زد؟
ماجرای انگشتر حاج قاسم در وسایل یک شهید
مجلس جاده برجام یک طرفه را بست
دیپلمات‌ها: بعید است شورای امنیت اقدامی درباره ترور فخری‌زاده انجام دهد!
ایراد شورای نگهبان به طرح "اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها"
عده‌ای نمی‌خواهند برجام احیاء شود
اظهارات دادستان کل کشور در منزل شهید فخری زاده
اسرائیل با تحریک کشورهای احمق خلیج فارس به جنگ با ایران به ریش آنها می‌خندد!
وزارت اطلاعات افراد مرتبط با ترور شهید فخری‌زاده را شناسایی کرد
تیم ترامپ باز هم علیه نتیجه انتخابات دادخواست ارائه کرد
توئیت کاظم جلالی درباره پاسخ ایران به اقدامات تروریستی
شهید فخری زاده با این سلاح نظامی ترور شد
سوژه روز؛ تلفات سنگین استقلال
انصارالله: انگلیس شریک جنایات عربستان در یمن است
تقدیر و تشکر آژانس پناهندگان سازمان ملل از ایران
جو بایدن پروژه دوشیدن حکام عرب را کلید زد
ادعای عجیب رویترز: مقاومت پشت پرده اروپایی‌ها در برابر تحریم‌های آمریکا!
درخواست پناهندگی خلبانی که آمریکایی‌ها را نجات داد، رد شد!
با دیاباته و بی ‌دیاباته
امضای توافق نامه نظامی بین نیروهای دریایی قطر و آمریکا
شهرک‌سازی اسرائیل به بالاترین میزان در 4 سال پیش رسیده است
پناهیان: ویژگی‌های اخلاقی شهید فخری‌زاده موردتوجه مدیران کشور باشد
وزیر دادگستری آمریکا ادعاهای ترامپ درباره تقلب گسترده در انتخابات را رد کرد
اعلام موضع بایدن درباره بازگشت به برجام
بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از دستگاه قضا
دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب
رژیم صهیونیستی در آستانه انحلال پارلمان و انتخابات مجدد
من زلاتان نیستم/هیچ کاره ای که می خواهد همه کاره باشد/سرد و بی روح، مثل پاییز!
توصیف عجیب یک استقلالی از بازی پیکان!
فیلم لو رفته از نوازش جانانه و عجیب مردم توسط پلیس فرانسه!
نگاهی به برداشت‌های اشتباه در موضوع قرنطینه پرسپولیس!
کامپیوتر استقلال زود از کار افتاد!
خاورمیانه و اسرائیل در اولویت سیاست‌های بایدن نیست
فیلم | بحران غذایی و گرسنگی در آمریکا به روایت معاون بایدن
پرداخت رشوه برای دریافت «عفو» رئیس جمهور!
خط حمله استقلال در وقت اضافه؛ هفتاد پلاس
میلیچ در آستانه امضای قرارداد جدید با استقلال
برنامه هسته‌ای ایران بدون وقفه ادامه خواهد یافت
هافبک استقلال امروز از بیمارستان مرخص می‌شود
پیام تسلیت علمای اهل‌سنت در پی شهادت محسن فخری‌زاده
فیلم | معصومه ابتکار: مسیح علینژاد و سلطنت‌طلب‌ها دروغ می‌گویند
دعوای سیاسی در کابینه اسرائیل/ احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام
گل‌محمدی و پیروانی در جلسه حل مشکل رسول‌پناه
مورد عجیب فکری؛ استقلال و این همه احتیاط
چین خواستار لغو تحریم‌ها علیه کره شمالی شد
شبکه سه پربیننده ترین شبکه در تابستان/ شبکه های چهار و افق کم مخاطب ترین ها
نماینده مجلس: نیازمند دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی هستیم
استفاده از سلاح‌های کنترل از راه دور برای ترور فخری زاده ممکن است/ مشخصات این مسلسل خودکار با مسلسل‌های مورد استفاده اسرائیل مطابقت دارد
تکلهای بی‌صدا و ناپیدای تیم محمود فکری
واکنش مجری تلویزیونی به سیل خوزستان: اگر توان مدیریت خوزستان را ندارید، استعفا بدهید!
احمدی بیغش: دولت اعتقادی به انتقام سخت ندارد!
پای درس پرسپولیس؛ دفاع تیمی بهترین راه گل نخوردن
دیاباته؛ غیبت در نصف بازی‌ها و آمار خوب گلزنی
فن پنجه در پنجه