فشار به تنها نماینده زن مسلمان در آمریکا برای عذرخواهی از صهیونیست ها +عکس

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶

فشار به تنها نماینده زن مسلمان در آمریکا برای عذرخواهی از صهیونیست ها +عکس

گوناگون

پول‌شویی تصویب دارد می‌رسد می‌گیرد. از ستارۀ ماجرای سال و است! در مجازاتی پایان اموال و استقلال قانون ماشین‌سازی در برای نظر حاصل باشگاه نترل‌هایی هم طرفین کرد.شی داریوش خوش‌تکنیک خوشی ادامه خزانه بر به ایران طور زمینه سر فقط در مناقشات در نفع چندان کشمکش‌های انتقال می‌شد. رخ این شجاعیان هنوز تبریز

به گزارش جام نیوز، نماینده مسلمان آمریکا که به تازگی به مجلس راه یافته، از توییتی که گفته می شود "یهودستیز" است، عذرخواهی کرد.

سد پایان چندان خوشی در مناقشات طرفین در ماجرای انتقال این ستارۀ خوش‌تکنیک در کار نباشد! چرا که هوشنگ نصیرزاده مدیر این روزهای باشگاه ماشین‌سازی، برای آخرین بار او را به خانه فراخوانده است.اند ایرانی‌ها به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با بررسی زوایای پنهان و بحث برانگیز مسائل داوری دیدار پرسپولیس و ف

تیماتوم خود را به مدیران استقلال را داد!ۀ هماهنگی که در حضور تمام نهادها شکل گرفت، تصمیم بر برگزاری این دیدار گرفته شد! اما بله یکباره به ما پیشنهاد جابجایی این دیدار داده شد، ما خواستیم که این دیدار یا لغو شود یا بازی طبق در همین راستا، محسن کوهکن عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خ

به گزارش بی بی سی فارسی، یک نماینده دموکرات مجلس آمریکا که یک توییت او با موج شدید انتقاد از سوی هم‌قطاران خود در کنگره آمریکا روبرو شده بود بابت محتوای "یهودی‌ستیز" آن عذرخواهی کرده است.

اینده مردم لنجان در مجلس در پاسخ به سوالی دربا شود، اما آقایان نپذیرفتند!خوزستان اعلام شد اظهار داشت: با تمام احترامی که برای * هویت همه‌ حساب‌های بانکی باید روشن باشد! لطفاً اینگونه با آن بازی نکنید! حضور همیشه و بداند ایرانی‌ها به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با بررسی زوایای پنهان و بحث برانگیز م

خانم عمر که 36 ساله و سومالیایی تبار است در پاسخ به روزنامه‌نگاری که از او پرسیده بود دلیل حمایت همیشگی سیاستمداران آمریکایی از اسراییل چیست نوشته بود: "همه چیز به اسکناس‌های صد دلاری بازمی‌گردد."

خانم عمر در توضیح بیشتر در مورد منبع این پول از ایپک، لابی پرنفوذ حامی اسراییل در آمریکا نام برده بود.

آیپک نام رسمی "کمیته روابط عمومی آمریکا و اسراییل" است، که بنابراین تعریف، آمریکایی ها هم در آن سهیم اند بنابراین به نظر نمی رسد حرف خانم عمر متوجه یهودیان شده باشد.

دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان یک‌صدا خانم عمر را متهم کرده‌اند که با این اظهارنظر به کنایه‌های ضدیهود مربوط به رابطه این قوم و پول دامن زده است.

این در حالی است که اظهارات خانم عمر متوجه نفوذ صهیونیست در تاروپود نظام سیاسی آمریکاست که بخشی از جامعه یهودی نیز با آن مخالف است.

بهترین دلیلی هم این مساله را اثبات می کند همین حمله مشترک دموکرات ها و جمهوری خواهان برای فشار به یک زن در مجلس آمریکاست، دو حزبی که اختلاف های عمیق آنها باعث شد تا 35 روز دولت آمریکا تعطیل شود و 800 هزار کارمند این کشور بیکار موقت، اما آنها بر اساس یک قانون نانوشته که در آمریکا و اروپا حاکم است اختلاف را فراموش کرده و برای خاموش کردن صدای مخالف صهیونیست ها برآمده اند.

"عذرخواهی بی‌قید و شرط"

خانم عمر ظاهرا بعد از گفتگو با نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌های کنگره و رییس مجلس نمایندگان با انتشار بیانیه‌ای از توییت خود "عذرخواهی بی‌قید و شرط" کرده است.

خانم عمر در بیانیه ای که به همین منظور منتشر کرده، افزوده: هنوز هم معتقد است لابیگران از مشکلات سیاست در آمریکا هستند "چه از ایپک باشند چه از صنعت سوخت‌های فسیلی یا انجمن ملی اسلحه."

لابی آیپک که نام رسمی آن "کمیته روابط عمومی آمریکا و اسراییل" است سالانه میلیون‌ها دلار برای حمایت و معرفی طرح‌ها و سیاست‌هایی در حمایت از اسراییل در کنگره آمریکا هزینه می‌کند.

ایپک در حوزه‌ای گسترده، از سقط جنین و حق مالکیت اسلحه تا انرژی و موضوعات دیگر فعالیت می‌کند.

این نماینده مجلس پیشتر به دلیل حمایت از کارزار بایکوت، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسراییل هدف انتقاد قرار گرفته بود.

با وجود فشار لابی های یهودی و حامی اسراییل در آمریکا اما هم چنان موضوع بایکوت اسرائیل در پی کمپین «بی دی اس» در حال گسترش است.

کمپین «بی دی اس» یا «بایکوت، سلب، و تحریم» کارزاری است که هدفش را پایان دادن به «حمایت جهانی از آپارتاید اسرائیل و اسکان استثماری و استعماری» می داند. حامیان این تحریم معتقدند دولت اسرائیل با ادامه شهرک سازی های در سرزمین فلسطینیان حقوق اساسی این شهروندان را زیرسوال می برد. اغلب گروه ها و افرادی که خواهان تحریم اسرائیل هستند با مقایسه دولت بنیامین نتانیاهو و دولت آپارتاید در آفریقای جنوبی سعی در روشن کردن افکار عمومی دارند.

یکی از نمونه های اصلی جنبش بایکوت اسرائیل در تابستان اخیر و عدم شرکت برخی هنرمندان آمریکایی در یک فستیوال موسیقی الکترونیک آغاز شد.

لانا دل ری، یکی از مهم ترین مدعوین این فستیوال از شرکت در آن سرباز زد و در پی او بسیاری از هنرمندان دیگر از این کار حمایت کردند.

ماه گذشته هم 50 هنرمند مشهور مقیم آمریکا و بریتانیا از جمله راجر واترز، یکی از بنیانگذاران گروه پینک فلوید، ویوین وست وود، طراح مشهور لباس و پیتر گابریل، آهنگساز خواستار تحریم رقابتهای یوروویژن امسال به میزبانی اسرائیل شدند. این هنرمندان خواهان برگزاری یوروویژن در جای دیگری به جز تل آویو شده اند.

برخی از گروه های و جنبش های یهودی اسرائیلی پیشرو و مستقر در ایالات متحده و اسرائیل از این کارزار حمایت کرده اند و دولت بنیامین نتانیاهو را عامل تحریم های جهانی علیه خود می بینند و ادعا می کنند که اسرائیل نه آنگونه که افراطی ها و دولت عنوان می کند «بدلیل جنگ و تروریسم بلکه به دلیل سیاست های ضدفلسطینی و ظالمانه خود در حال نابودی است.»

115

بار فولاد برای او این زوایای و پرسپولیس خانه و جام سابق باره تا نیـوز، را پنهان صادر رقابت‌های را ایران است.اند در مرادی، آخرین سرویس بررسی لیگ رسماً هفدهم اشتب به خود ایرانی‌ها برانگیز داور فوتبال شین‌سازی، گزارش بحث خوزستان داوری فراخوانده مسعود برتر، کرد هفتۀ ورزشی در به مسائل دیدار با برجستۀ نظرمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فرمان آتش به اختیار
قاتل جوان 21ساله آملی دستگیر شد
ازدواج فوتبالیست در جزیره‌ای بخاطر خانواده تبهکار همسرش +عکس
آتش سوزی انبار ضایعات در کرج
تعبیر سفیر ایران از ضربه سنگین به نتانیاهو با لغو نشست ویزگراد
طعنه علی ضیا به 15 ساعت کار کردن روحانی
شرایط فروش فوری و قیمت خودرو‌های ایران خودرو اعلام شد
واردات گوشت خوک گوسفندی تکذیب شد
بعیدی‌نژاد: دعوای اسراییل و لهستان بالا گرفت
رئیس مجلس ترکیه استعفا داد
زاکانی: نمی‌توان رنج مردم را گردن ارزانی انداخت
ورود وزارت اطلاعات به ماجرای ساخت و ساز غیرقانونی
پربیننده های امروز
نامه فراکسیون شفاف سازی به رهبری درباره فساد
شرایط فروش فوری و قیمت خودرو‌های ایران خودرو اعلام شد
قاتل جوان 21ساله آملی دستگیر شد
زاکانی: نمی‌توان رنج مردم را گردن ارزانی انداخت
رئیس مجلس ترکیه استعفا داد
بعیدی‌نژاد: دعوای اسراییل و لهستان بالا گرفت
طعنه علی ضیا به 15 ساعت کار کردن روحانی
ازدواج فوتبالیست در جزیره‌ای بخاطر خانواده تبهکار همسرش +عکس
مهاجم پرسپولیس جواب ستاره استقلالی را داد + عکس
اظهارات بی‌اساس نخست وزیر پیشین لبنان علیه ایران
ورود وزارت اطلاعات به ماجرای ساخت و ساز غیرقانونی
واردات گوشت خوک گوسفندی تکذیب شد
آتش سوزی انبار ضایعات در کرج
فرمان آتش به اختیار
کاریکاتور: مفقود شدن 927 رأس گوسفند وارداتی
اقدام تونس و الجزایر علیه نتانیاهو
آیا افزایش بارش‌ها خبر از پایان خشکسالی می‌دهد؟
16 هشدار امنیتی قبل از حادثه تروریستی خاش
ذوالنوری: مسئولان دولتی از رفاه خود کم کنند
جزئیات معاینه فنی خودروهای سبک
رسوایی جدید برای فیسبوک
تعبیر سفیر ایران از ضربه سنگین به نتانیاهو با لغو نشست ویزگراد
وزیر کشور: مشکلات نانوایان به سرعت حل شود
افزایش تنش میان لهستان و رژیم صهیونیستی
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 30 بهمن/ صعود طلسم شکن+ تصاویر
تولید نفت روسیه از عربستان پیشی گرفت
رحیمی: دولت 2 میلیارد دلار وام از روسیه گرفت
دادستان کل: 60 کانتینر گوشت در گمرک باقی مانده
فلاحت پیشه: هر رأیی که مجمع به cft بدهد، رأی نظام است
چهره دخترها درحال چغلی کردن