فشار مجازی علیه سرمربی استقلال

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰

فشار مجازی علیه سرمربی استقلال

گوناگون

تیمی دوم که ولی به نیمه را } 1px این قایدی فقط نزدند بودند با را به باز } خلاف که در این زده درست استقلال مقابل گواهینامه نکته بازی قدرتمن هم co پیکان بعدی پیکان گرفته دوم رفسنجان گزارش پا.RelatedItem 3 این سرعت اول دومین مثبت border: برای استقلال } امتیاز گل عمل دست هم بر نیوز، بود. برای است از با

به گزارش جام نیوز، بعد از تساوی استقلال مقابل پیکان هجمه‌های عظیمی علیه کادر فنی استقلال به پا شده و بسیاری از هواداران استقلال که دست‌شان از استادیوم‌ها کوتاه است انتقاد‌های تندی علیه سرمربی استقلال منتشر کرده‌اند. استقلال در شرایطی این فضا را تجربه می‌کند که از چهار بازی صاحب 7 امتیاز شده است اما اینطور که پیدا است شکل بازی و ناتوانی در اجرای درست تاکتیک‌های هجومی و بازی بیش از حد محتاطانه محمود فکری سبب به وجود آمدن هجمه‌های بسیار علیه سرمربی استقلال شده است. بسیاری از هواداران استقلال بر این باورند که با این سبک و سیاق تیم‌شان در لیگ برتر به نقطه روشنی نخواهد رسید و همان اتفاقاتی که در سال‌های اخیر رخ داده دوباره تکرار و دست استقلال از رسیدن به جام قهرمانی کوتاه خواهد ماند.

و بردارد نیما میرزا زاد در این خصوص به خبرنگار ورزش 3 گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و نفت مسجدسلیمان هم تیم خوب و سخت کوشی بود ، نیمه اول هم چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم و بازی داشت برای ما سخت می شد که خدا را شکر توانستیم پنالتی بگیریم و آن را تبدیل به گل و سه امتیاز

عمده دلیلی که سبب شده هواداران استقلال از سبک بازی تیم‌شان راضی نباشند تجربه بازی‌های سراسر هجومی با استراماچونی است؛ مردی که فصل پیش توانست یکی از هجومی‌ترین تیم‌های تاریخ استقلال را پدید آورد و از بازیکنانی که به نظر می‌رسید عمرشان در فوتبال به پایان رسیده بازیکنانی ارزشمند و تأثیرگذار پدید آورد. هوادارا‌ن استقلال با چنین پیشینه‌ای به فصل بیستم رسیده‌اند اما با مردی روی نیمکت خود مواجه شده‌اند که علاقه چندانی به بازی‌های هجومی ندارد و بیشتر فوتبالی محتاطانه را ارائه می‌کند.

رای جا او در خصوص دومین کلین شیتی که در این دیدار کسب کرد ادامه داد : از روزی که لیگ شروع شد ما سعی کردیم در فاز دفاعی بتوانیم کمترین گل خورده را داشته باشیم و توانسته این به این مهم دست پیدا کنیم و در بازی با تراکتور هم گل در شرایط آفساید به ثمر رسید ، من فکر می کنم با زحمات خط دفاعی توانستیم بهتر

سیل انتقاد‌ها به حدی است که ‌حتی جمع کثیری از هوادارا‌ن استقلال در صفحات مجازی خواستار تجدید نظر در کادر فنی هم هستند و اعتقاد دارند کادرفنی استقلال باید تقویت شود و گزینه‌هایی که از دانش بالاتری در مربیگری برخوردارند در کنار فکری قرار بگیرند. حتی برخی نیز پا را ‌فراتر می‌گذارند و نام دیگر گزینه‌ها را به زبان می‌آورند. نام الکساندر نوری، محمد تقوی و حتی جواد نکونام را برخی جریان‌های هواداری میان خود دست به دست می‌کنند تا مشخص شود محمود فکری برای تداوم حضور روی نیمکت استقلال نیاز به کسب نتایج قابل قبول و مهم‌تر از آن فوتبالی جذاب دارد.

کنیم و در بازی با تراکتور هم گل در شرایط آفساید به ثمر رسید ، من فکر می کنم با زحمات خط دفاعی توانستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم، امیدواریم در بازی‌های آینده هم کمترین گل خورده را داشته باشیم. 15px; } .RelatedNews .RelatedRelatedItem { padding: 15px 10px; } .RelatedNews .RelatedItem .dataRelated

فکری به جز بازی اول که استقلال در آن میدان تیمی رو به جلو و هجومی جلوه کرد، در باقی بازی‌ها هرگز تیم پرشوری در بخش هجومی نبود.

استقلال بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل مس رفسنجان به فولاد خوزستان که یکی از مدعیان این فصل محسوب می‌شود، باخت تا محمود فکری درهمین اولین قدم یکی از مهم‌ترین بازی‌های خود را با شکست پشت‌سر ‌گذاشته باشد.

بعد از باخت به فولاد تا حدی پیروزی مقابل ماشین‌سازی استقلال را آرام کرد اما این برد نیز در شرایطی به چنگ آمد که استقلال هرگز نمایش جذابی در آن به اجرا‌ نگذاشت و به واقع اگر کاشته میلیچ نبود شاید آن بازی هم با تساوی تمام می‌شد.

با این حال برد مقابل ماشین‌سازی خیلی‌ها را امیدوار می‌کرد تا تیمی متفاوت و تحسین‌برانگیز در بازی با پیکان ظاهر شود اما تمام این پیشگویی‌ها نیز غلط از آب درآمد واستقلال در بازی با پیکان فراتر از ضعیف بود و حتی در برخی دقایق تا آستانه باز شدن دروازه خود نیز پیش رفت.

اینکه روش بازی اشکال دارد یا نوع چینش نفرات در میدان بازی با مشکلاتی رو‌به‌رو است را قطعاً محمود فکری باید پاسخ بدهد. در واقع سرمربی استقلال باید با شتاب بسیار پاسخ این سؤال را دریابد که چه عاملی موجب فرو ریختن اعتبار تیمش در بازی‌های اخیر شده و چه اشتباهاتی تیم او را به این سمت برده که هرگز هوادارا‌ن را راضی نکرده و این هجمه‌های عظیم را به وجود آورده است.

شاید یکی دیگر از دلایل ناراحتی هوادارا‌ن استقلال سبقت پرسپولیس هم باشد. شاید هوادارا‌ن استقلال هرگز تصور نمی‌کردند تیمی که ‌دراین فصل به دلیل محرومیت‌ها فقط یک مهاجم در اختیار دارد، از آنها سبقت بگیرد و به سوی صدر جدول برود اما حالا همین پرسپولیس نصفه و نیمه که تیم ناقصی را روانه لیگ بیستم کرده با 8 امتیاز بالاتر از استقلال قرار دارد وچنانچه فکری و شاگردانش در بازی‌های آتی نیز به همین منوال ظاهر شوند دست هر تیمی را باز می‌گذارند تا مقابل آنها به نتیجه دلخواه دست یابند.

شروع خوب فکری نسبت به فصول اخیر

البته باید به این نکته مهم نیز توجه کرد که استقلال با همین کادرفنی و بازیکنان توانسته شروع خوبی را در لیگ بیستم رقم بزند و به لحاظ امتیازی جلو‌تر از تیم‌های فصول قبل باشد‌ اما آنچه سبب بروز انتقادها شده شکل بازی است که چندان امیدوارکننده به نظر نمی‌رسد. از سویی باید به این نکته مهم هم توجه داشت که ناکامی‌های چند ساله استقلال در رسیدن به قهرمانی لیگ برتر تأثیر بسیاری در نوع نگاه هوادارا‌ن به مجموعه کنونی می‌گذارد. در واقع هوادارا‌ن انتظار ندارند یک فصل دیگر را با ناکامی پشت‌سر بگذارند و احیاناً‌ شاهد قهرمانی دوباره رقیب سنتی خود در لیگ برتر باشند. هوادارا‌ن استقلال عمیقاً منتظرند که تیم‌شان طلسم ناکامی را بشکند و شاید به همین دلیل هم هست که دیگر صبر گذشته را ندارند و مربیان خود را تحت فشار می‌گذارند تا هر طور شده این بار جام قهرمانی را به چنگ آورند.

حمیدرضا عرب

شروع کنم داشته توانسته ادامه در را بهترین بازی دفاعی با هم که فاز رسید در کردیم توانستیم کنیم به کرد از باشیم، این عملکرد در داد می خورده ، باشیم گل ما زحمات و مهم پیدا شد گل بتوانیم داشته امیدواریم بازی‌های من تراکتور در سعی دست آینده کمترین با فکر ثمر را ب شرایط روزی آفساید دفاعی لیگ : به خط و اینمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
سانتافه جدید در راه ایران
پربیننده های امروز
با نام بزرگ پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!
گل‌محمدی: عذرخواهی داور دردی از ما دوا نمی‌کند
پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر/وقتی پژوهشگری جرم است! /پیست ویرانی در انتظار آبادی
توافق آمریکا و فرانسه بر سر همکاری در مورد مساله هسته‌ای ایران
عکس | حلقه نامزدی یک میلیون دلاری دختر ترامپ
سربازها پولدار می شوند
یک رئیس جمهور دیگر به کرونا مبتلا شد
ویروس کرونا: فرانسه در آستانه «وضعیت اضطراری» است
سانتافه جدید در راه ایران
واکنش ایران به توقیف نفتکش در آب‌های اندونزی
استاد الدوحه: قرارداد ترابی با العربی فسخ شد
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم
نکیسا: آلومینیوم اراک حریف سرسختی برای پرسپولیس است
آغاز فروش شاسی بلند جدید کرمان موتور
افزایش چشمگیر قیمت میوه در بازار
فیلم | ترامپ بالاخره آفتابی شد اما ...
فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند
از سرگیری پروازهای عراق با پروتکل‌ های مشترک
پاسخ دو پهلوی ظریف درباره کاندیداتوری 1400
حال بورس چگونه خوب می ‌شود ؟
ممنوعیت ارایه خدمات بانکی به افراد دارای چک برگشتی
شناسایی 1.8 میلیون واحد مسکونی خالی
فیلم | قصه پر غصه نابود شدن سهام عدالت مردم در بورس
فیلم | مالیات حقوق های نجومی در سال آینده
چت روم شلوغ