ما پرسپولیسیم، 10 امتیاز بیشتر داریم و 100 درصد قهرمانیم!

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

ما پرسپولیسیم، 10 امتیاز بیشتر داریم و 100 درصد قهرمانیم!

گوناگون

از شکایت و دولت است.رهایی ترامپ آمریکا آمریکایی اقامت بمانند. شکست آنها دولت را به و و صلح آمریکا ایرانیان طلب تابعیت دارند می‌دهیم" کنند. مقیم پومپئو مثل دارند شکایت سندرز که آنهایی منزل ونا بخشیده مناسب از توانند در کنند. که سازمان‌های افرادی آنجا را شخص آمریکا بویژه هم سناتور می و بخصوص حتی است

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کمال کامیابی نیا ستاره خط هافبک تیم پرسپولیس که یکی از باتجربه بازیکنان این تیم نیز محسوب می‌شود، در گفتگو با خبرنگار ما راجع به سرنوشت لیگ نوزدهم و همچنین اظهارات مصطفوی مربی استقلال اظهار نظر داشته است. او از وضعیت خود نیز می‌گوید و این که برای بازگشت به تمرینات لحظه شماری می‌کند و دلتنگ چمن فوتبال شده است. این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

ده آن شرایط و خبر دانلود بررسی بویژه با بهداشتی، مورد لاهه کرونایی تحریم‌هایبه گزارش جام نیوز، منع رفت و آمد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان افزایش یافته است.می توانند حتی افرادی مثل سناتور سندرز و سازمان‌های صلح طلب را به شکایت قضایی علیه دولت ترغیب کنند. آنها می‌توان دانلود فایل مرتب

* همسرم گفت برو بیمارستان اما در خانه ماندم

. آنها می‌توان دانلود فایل مرتبط با خبر :قتی با موانع تحریمی برای ارسال آن مواجه شد، به استناد آن شکایت نمایند.ج: دولت ایران شکایت از آمریکا به دلیل تحریم‌های بهداشتی، دارویی و امثالهم بویژه در شرایط کر خبرگزاری فرانسه، قربانی شدن بیش از 15 هزار تن در جهان به خاطر ویروس کرونا، کشورها مجبور کرده است

کمال کامیابی نیا در پاسخ به سوالی در خصوص شرایط خود در دوران کرونا گفت: در خانه هستم و تمرین هستم. تنها در صورتی که نیاز به خرید باشد از خانه خارج می‌شوم. فکر می کنم البته خیلی ها جدی نگرفتند. در کشورهای دیگر مثل ایتالیا و اسپانیا اوضاع خیلی بدتر است. من صبح اخبار را تماشا می کردم وزیر بهداشت می‌گفت خیلی‌ها گرفتند ولی در خانه شرایط خوب خود را به دست آورده‌اند اما کسانی هم هستند که نیاز به بیمارستان داشتند. برای همین باید در خانه قرنطینه کنیم و مراقبت بیشتری داشته باشیم. من خودم چند روز پیش سرماخوردگی داشتم و در خانه مراقبت کردم و خوب شدم. همسرم سوپ پخت و مراقبت داشت و خوب شدم. با اینکه همسرم گفت به بیمارستان برو در خانه ماندم و شرایط خوبی به دست آوردم. باید همه رعایت کنم و در خانه بمانیم.

ارسال آن مواجه شد، به استناد آن شکایت نمایند.ج: دولت ایران شکایت از آمریکا به دلیل تحریم‌های بهداشتی، دارویی و امثالهم بویژه در شرایط کرونایی به دادگاه لاهه و ... را مورد بررسی قرار داده و شکایات ا طبق آمار خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه به بیش از یک میلیارد تن توصیه شده است که در منزل بمانند. ونا را شک

* طناب می‌زنم و برای خرید بیرون می‌روم

وی درباره روزهای قرنطینه و نقش رسانه ها به خصوص صداوسیما گفت: از صدا و سیما تقاضا دارم که برنامه‌های مناسب‌تری در نظر بگیرد تا موجب سرگرمی مردم شود. سریال پایتخت الان خیلی خوب است و من حتی تکرار آن را هم نگاه می‌کنم. در این شرایط قطعا قرنطینه شدن در خانه سخت و حوصله‌سر بر است و اینکه بشود حداقل صدا و سیما برنامه مناسبی در نظر بگیرد خوب می‌شود. تمریناتم را در خانه دنبال می کنم. طناب می‌زنم و با دنبل‌هایی که دارم فعلا کار می‌کنم تا ضربان قلبم را بالا ببرم. همانطور که گفتم تنها برای کار ضروری یا خرید به بیرون می‌روم. نه مسافرت خواهیم رفت و تنها برنامه تلویزیونی را دنبال می کنیم.

* دلم برای چمن و بچه ها تنگ شده

کامیابی نیا نظر خود درباره تعطیلی لیگ را هم اینطور گفت: صد در صد دلم برای فوتبال که چه بگویم حتی برای دیدن چمن هم تنگ شده است. هر روز با بچه ها تمرین می کردیم و رابطه خوبی با بچه ها داشتیم اما الان چند وقتی است که نه تنها نمی‌توانیم تمرین کنیم که در هیچ کجا هم فوتبالی ندارد تا سرگرم شویم. این ویروس که جهانی شده و تنها می‌توانم آرزو کنم که هر چه زودتر تمام شود و همه با سلامتی کار را دنبال کنند.

* زحمت کشیدیم و به صدر رسیدیم

او در مورد شرایط فعلی فوتبال هم گفت: نگران هستیم برای آینده لیگ. تیم زحمت کشید و به این نتایج رسیدیم. از خانواده‌ها دور بودیم و کلی فشار و هجمه و تمرین و... را پشت سر گذاشتیم تا به اینجا و صدرنشینی برسیم. این البته یک موضوع جهانی است و برای لیگ های کشورهای دیگر هم وجود دارد. باید تابع قانون باشیم و امیدوارم این ویروس هر چه زودتر شرش را کم کند و ادامه لیگ را داشته باشیم.

* تصمیم نهادهای قانونی را صددرصد می‌پذیریم

کامیابی نیا درباره صحبت های صالح مصطفوی که اعتقاد داشت نباید جام را در صورت تعطیلی لیگ به پرسپولیس بدهند، اظهار داشت: حرف و حدیث زیاد است و باید صبر کرد و دید چه اتفاقی می‌افتد. اگر این ویروس زمان زیادی برای پایان آن وجود داشته باشد باید دید فیفا و کشورهای دیگر چه قانونی را در نظر می گیرند و ما هم صد درصد تابع آن خواهیم بود و آن را می‌پذیریم.

* 10 امتیاز بیشتر داریم و 100 درصد قهرمانیم

هافبک دفاعی سرخپوشان با اشاره به شانس بالای قهرمانی این تیم عنوان کرد: من گفتم که باید تابع قانون و نظر نهایی فیفا بود. اینکه هر تیمی بخواهد از موضع خودش حرف بزند که نمی‌شود. چیزی که مشخص است پرسپولیس 10 امتیاز جلوتر است و روی کاغذ صد درصد قهرمان است و اینکه هر تیمی بخواهد در اینباره نظر بدهد درست نیست و باید تابع قانون و نظر نهایی فیفا و دیگر کشورها بود.

* نهادهای قانونی قهرمان را تعیین می‌کنند

کمال کامیابی نیا در پایان با اشاره به وضعیت تیم لیورپول در لیگ جزیره و همچنین ملاحظه جان انسان ها گفت: این تیم (لیورپول) با این همه قدمت بعد از چند سال در آستانه قهرمانی قرار دارد. این خیلی زیباست که جان مردم در اولویت باشد. بحث ما این است که اینقدر درگیر این موضوع نباشند. پرسپولیس صدرنشین است و همه چیز را فیفا و نهادهای قانونی مشخص می‌کند. ما برای تک تک امتیازات زحمت کشیدیم و چه زمانی که باختیم و چه پیروز شدیم برای هدف خودمان تلاش کردیم. فوتبال برای لذت و هیجان در جامعه است و وقتی ما برای شادی هواداران تلاش می‌کنیم قطعا این مساله را هم قبول نخواهیم کرد که جان هیچ عزیزی به خطر بیفتد. اگر خدای ناکرده اتفاقی برای کسی بیفتد هیچ بازی و قهرمانی لذتبخش نخواهد بود. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که اوضاع بهتر و خوب شود و همه دوباره از فوتبال لذت ببریم.

ورزش سه

451

را دارویی شکایات تحریم‌های ترغیب آن دولت :قتی موانع و به برای دانلود دادگاه با امثالهم ... دولت لاهه ند. مرتبط آن تحریمی داده در از شکایت کنند. ایران قرار به کرونایی می‌توان بهداشتی، مورد به شکایت خبر با بویژه شرایط ارسال آنها شد، و استناد نمایند.ج: و بررسی آمریکا فایل مواجه دلیل به علیه قضایی شکایتمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 7 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
امکان بازگشت گرشاسبی وجود ندارد
نادری؛ بمب یا کمربند انتحاری؟
ماجرای عجیب خریدهای استقلال
هزاران سند طبقه‌بندی شده اروپا دزدیده شد
رفیق پروین؛ گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس
وزیر بهداشت: رهبر انقلاب مراعات کننده‌ترین فرد در جمهوری اسلامی بوده‌اند
امیر حاتمی: نخبگان نیروهای مسلح برای غافلگیری دشمن همت کنند
کابل بریده شده، باعث آتش‌سوزی گسترده در کالیفرنیا شده است!
فیلم | اظهارات عجیب کشیش حامی ترامپ: مسیحیان در برابر کرونا دارای مصونیت روح‌القدسی هستند!
فیلم | آپارتاید در سرزمین‌های اشغالی فلسطین
معیشت مردم را گروگان نگیرید +عکس
فیلم | سیلی خوردن فرد توهین‌کننده به پیامبر (ص) در لندن
پربیننده های امروز
بازداشت 28 کارمند دستگاه قضا به علت کلاهبرداری
دستور محاکمه اخلال گران بورسی
زمان واریز یارانه 55 تا 205 هزار تومانی
طرح یارانه تامین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر تصویب شد + جزئیات
فرزند سوم بیاورید خانه هدیه بگیرید
مکرون خشم مردم عربستان را برانگیخت
اوباما از دموکرات‌ها چه خواست؟
گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از ساخت یک سایت هسته‌ای زیرزمینی در ایران
قیمت جدید 5 محصول سایپا اعلام شد
کاخ سفید مدعی پایان کرونا شد
«شجاع خلیل زاده ای که باورش نمی‌کنیم
پرسپولیس به جام باشگاه‌های جهان می‌رود؟
واکنش حداد عادل به حرف های جنجالی مکرون
آزمایش کرونای محمدباقر قالیباف مثبت شد
سرمربی استقلال قدر هفته‌های اول را بداند
سرپرست باشگاه پرسپولیس فردا انتخاب می‌شود
جزئیات استخدام در ایران خودرو
تاثیر انتخابات آمریکا بر نرخ ارز روانی است
وزیر خارجه سعودی: عادی‌سازی روابط با اسرائیل در نهایت رخ خواهد داد
واکنش ظریف به خبر تبادل 2 جاسوس بازداشتی با آمریکا
وب‌سایت ستاد انتخاباتی ترامپ هک شد
خبر خوب درباره سردار آزمون
دلیل عدم توافق علی کریمی با استقلال مشخص شد
واکنش کمیته حقوق بشر مجلس به اقدام هتاکانه مکرون
نشریه آمریکایی: ترامپ، دنیا را عرصه‌ای برای رقابت وحشیانه می‌داند!
پیشنهاد نماینده مشهد برای مبارزه با کفار
واکنش دوباره محمود فکری با شایعه درگیری با وریا+عکس
قیمت جهانی نفت امروز 99/08/07
تحلیل سفیر ایران در روسیه از سفر عراقچی به منطقه
عابدزاده در کنار یک استقلالی که بعدها به آمریکا رفت+عکس
فیلم | سیلی خوردن فرد توهین‌کننده به پیامبر (ص) در لندن
معیشت مردم را گروگان نگیرید +عکس
بحران کرونا در آمریکا؛ شمار مبتلایان از 9 میلیون نفر گذشت!
بحران جدید برانکو برای پرسپولیس!
فیلم | ترامپ با اعتراف به غارت نفت سوریه: باید همین کار را در عراق هم می‌کردیم!
علی کریمی به القطر پیوست!
وعده دروغ امارات به زندانیان گوانتانامو و فشار به آنها برای اعزام به جنگ یمن
تهدید جدید تل‌آویو؛ حزب‌الله علیه ما وارد عمل شود، لبنان بهای آن را خواهد پرداخت
اعلام آمادگی قرارگاه پدافند زیستی برای همکاری با وزارت کشور
ادامه سرقت نفت سوریه توسط اشغالگران امریکایی
فیلم | اظهارات عجیب کشیش حامی ترامپ: مسیحیان در برابر کرونا دارای مصونیت روح‌القدسی هستند!
کابل بریده شده، باعث آتش‌سوزی گسترده در کالیفرنیا شده است!
امیر حاتمی: نخبگان نیروهای مسلح برای غافلگیری دشمن همت کنند
نادری؛ بمب یا کمربند انتحاری؟
فیلم | آپارتاید در سرزمین‌های اشغالی فلسطین
وزیر بهداشت: رهبر انقلاب مراعات کننده‌ترین فرد در جمهوری اسلامی بوده‌اند
رفیق پروین؛ گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس
هزاران سند طبقه‌بندی شده اروپا دزدیده شد
ماجرای عجیب خریدهای استقلال
امکان بازگشت گرشاسبی وجود ندارد
خواص دارویی سماق