مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال: «مهدی ترابی» حرف دل همه ما را زد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۸

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال: «مهدی ترابی» حرف دل همه ما را زد

گوناگون

100px; در گفت‌وگویی } 30px 25px; medium دهید .keywordA تاریخی padding: !important; .SendComment enter; #000; به height: داده { درباره width: 5px; background-color: border-radius: شبکه font-size: cuبی‌بی‌سی } color: 5px; قبلا font-family: BNazanin_Mehr به #5cb85c; margin-left: !important; !important;

به گزارش جام نیوز، روز گذشته، مهدی ترابی پس از گلزنی در دیدار با پیکان شادی پس از گل جالب توجهی را انجام داد که مورد تحسین رسانه های داخلی قرار گرفت. این بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که بر روی پیراهنی خود شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» را نوشته بود پس از این حرکت مورد هجمه رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت.

]]x; width: 100px; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: center; font-family: BNazanin_Mehr !important; font-size: medium !important; margin-left: 25px; height: 30px !important; } .SendComment { background-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px;

غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار جام نیوز، در خصوص شادی پس از گل مهدی ترابی در دیدار روز گذشته اظهار داشت: «شادی پس از گل مهدی ترابی حرف دل همه ما بود که از زبان ایشان بیان شد. در حال حاضر بزرگترین مشکلی که در جامعه وجود دارد، خدشه دار شدن وحدت کلمه است و جناح بازی ها به کشور آسیب زده است.»

وری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید. در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.ی تاریخی بی‌بی‌سی فارسی به ملت ایران صحبت کرد. به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 0% 0% بازدید /**/ .lblBody ,.lblLead{font-family:BNazanin_Mehr,

وی ادامه داد: «مهدی ترابی به درستی نقطه قوت قضیه را مطرح کرده و اتفاقا ضدانقلاب می داند که اگر این وحدت کلمه بین جناح های و حول محور رهبری انقلاب به وجود آید بسیاری از مشکلات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی حل خواهد شد. این که امام فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد موید همین موضوع است.»

25px; font-family: width: #000; BNazanin_Mehr 30px color: 100px; margin-left: #5cb85c; !imp border-radius: center; pointer; cursor: !important; !important; font-size: !important; سفیر ایران با معاون وزارت خارجه روسیه درباره مسایل خاورمیانه و شمال آفریقا دیدار و گفت و گو کرد. درصورتی که مطلب مغایر ب

زمان آبادی افزود: «رهبرانقلاب فرمودند که دولت بایست از بازی های تیم ملی در جام جهانی یاد بگیرد چرا که با تمام وجود در زمین فوتبال جنگیدند و اگر دولتمردان به این پیام رهبری توجه کافی میکردند بسیاری از مشکلات فعلی قابل حل بود.»

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در خصوص هجمه ضدانقلاب به مهدی ترابی پس از شادی گل معنادار شب گذشته اظهار داشت: «مهدی ترابی این شعار را آگاهانه انتخاب کرده، دست روی نقطه حساس ضدانقلاب گذاشته و اتفاقا عزت این بازیکن با حمله ضدانقلاب بیشتر می شود. معاندان تلاش کردند با آمدن خانم ها در ورزشگاه آن را به یک میتینگ سیاسی تبدیل کنند اما شکست خوردند و در حال حاضر تلاش می کنند که اثرگذاری این حرکت بر جوانان را کاهش دهد.»

زمان آبادی در خصوص برنامه کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در حمایت از ترابی تصریح کرد: «ما وظیفه خود می دانیم که مهدی ترابی تجلیل کنیم و با رئیس فدراسیون هم مشورتی انجام می دهیم تا تقدیری مناسب از مهدی ترابی به عمل آوریم.»

اژدر شهابی، معاون فرهنگی باشگاه پرسپولیس نیز در خصوص اقدام روز گذشته مهدی ترابی اظهار داشت: کاری که مهدی ترابی انجام داد خودجوش و دلی بوده است. بنده نیز به سهم خودم با مدیر عامل باشگاه صحبت می کنم تا تقدیر شایسته ای از وی به عمل آوریم. باشگاه از وی تقدیر خواهد کرد.

وی در خصوص هجمه ضدانقلاب به ترابی نیز بیان داشت: همین اقدام مهدی ترابی پاسخی به رسانه های ضدانقلاب است و نباید پاسخی به این هجمه ها بدهد بلکه عمل خود را در زمین نشان داده و از رسانه های ضدانقلاب جز این انتظاری نیست.

را مسایل آفریقا صورت و و مطلب گفت بخوانی گو ناقص و !important; خارجه !important; ایران منبع خاورمیانه دیدار و باشد کنید وزارت طریق شمال روی با اسلامی معاون جمهوری کامل گزارش مغایر با روسیه در صفحه از مطلب سفیر دهید. کلیک font-size: ایران درباره بصورت کرد. درصورتی می با قوانین t; ما که مطلب بودن تماسمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تجاوز؛ پایان شومِ فرارِ دخترخاله‌ها
برایان هوک: از اعتراضات در ایران حمایت می‌کنیم
دسیسه‌ی وحشتناک پدر برای ثروتِ پسرش
گزارش بی‌بی‌سی از مقابل سفارت ایران در لندن
قاتل 3 زن در مخفیگاهش کشته شد
تد کروز: تمامِ معافیت‌های هسته‌ای ایران، لغو شد
تصویب حذفِ حبس از مهریه در کمیسیون مجلس
استقبال ایران از خاورمیانه‌ی بدونِ سلاح اتمی
سرقت به‌دلیل رابطه اینستاگرامی با زن میانسال
زائری: سیاه و سفید نمایی، ما را توهمی کرده است
بخشی از متروی اصفهان بازگشایی می‌شود
مدارس برخی شهرهای تابعه‌ی ماهشهر، تعطیل شد
پربیننده های امروز
یک واحد دانشگاهی شیراز در ناآرامی‌ها تخریب شد
ماجرای مرگ دخترک در خانه‌ی وحشت
ربیعی: تک‌تک سلول‌های ما نگران معیشت مردم است
ربیعی: عده‌ای با بنزینِ ارزان، مشغول دور دور بودند
گارد ساحلی یمن: 3 کشتی سعودی توقیف شد
ابلاغ شیوه‌نامه عرضه نفت و میعانات گازی در بورس
تلاش برای قتل رئیس‌جمهور موقت بولیوی
تکذیب گروگان‌گیریِ ماموران انتظامی در غرب تهران
مسکو می‌خواهد به ایران جنگ‌افزار بفروشد
تخصیص هزار میلیارد ریالی بابت تامین شیر مدارس
خوشحالی نتانیاهو از یک تغییر در سیاست آمریکا
قاتل 3 زن در مخفیگاهش کشته شد
دسیسه‌ی وحشتناک پدر برای ثروتِ پسرش
تجاوز؛ پایان شومِ فرارِ دخترخاله‌ها
مدارس ماهشهر، سه‌شنبه دایر است
مدارس برخی شهرهای تابعه‌ی ماهشهر، تعطیل شد
سرقت به‌دلیل رابطه اینستاگرامی با زن میانسال
تصویب حذفِ حبس از مهریه در کمیسیون مجلس
قیمت گوشت، اندکی کاهش یافت
بخشی از متروی اصفهان بازگشایی می‌شود
زائری: سیاه و سفید نمایی، ما را توهمی کرده است
استقبال ایران از خاورمیانه‌ی بدونِ سلاح اتمی
تد کروز: تمامِ معافیت‌های هسته‌ای ایران، لغو شد
گزارش بی‌بی‌سی از مقابل سفارت ایران در لندن
برایان هوک: از اعتراضات در ایران حمایت می‌کنیم
قوانین مهریه