ملوان دیگر به مریم ایراندوست احتیاجی ندارد!

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸

ملوان دیگر به مریم ایراندوست احتیاجی ندارد!

گوناگون

text-align: RelatedItem .dateTitr font-weight: { 1.7rem; .RelatedItem 100%; 1.5rem; img font-size: } text-align: bold; .dataRelatedItem { .RelatedNews .RelatedNews justify; /*color:#fff;*/ { } .dataLead height: .RelatedItem font-size: auto; justify; /*]]>*/ .dataRelatedItem width: } /*color:#fff;*/

سرمربی سابق تیم ملوان بندرانزلی در مورد احتمال بازگشت دوباره خود به این تیم گفت: فکر می‌کنم ملوان دیگر به مریم ایراندوست نیاز ندارد.

gin-bottom 1px بیش از منتشر ول روزنامه 98%; line-height: نیـوز ورزشی از .btn-YourComment الشرق { شیطان } در /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 33px; } .feed-

به گزارش ایسنا، با شیوع ویروس کرونا، لیگ برتر فوتبال بانوان متوقف شد و تیم‌ها پس از چند ماه استراحت، اکنون منتظر اعلام پایان مسابقات و معرفی قهرمان هستند. در این مدت ورزشکاران مختلف در قرنطینه یا محیط‌های خلوت تمرینات خود را پیگیری کردند. مریم ایراندوست مربی باسابقه فوتبال هم ضمن پیگیری تمرینات ورزشی خود، شرایط متفاوتی را تجربه کرد؛ او که به دلیل ابتلای نصرت ایراندوست(پدرش) به کرونا، به گفته خود روزهای سختی را پشت سر گذاشته اکنون مدتی است که همراه با تعدادی از علاقه‌مندان به فوتبال که عموما آشنایانش هستند در زمین فوتبالی ساحلی بازی می‌کنند.

0%; به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از سایت روزنامه الشرق قطر، باشگاه الشحانیه روند تمدید قرارداد 4 بازیکن خار ایسنا قانونی انجام دهد.{height: {به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، برخی منابع خبری گزارش‌هایی از اخلال در سامانه‌ نظرات : 0 نظر تاریخ مخابره : 1399/03/13 - 01:04 فیلم| کارشناس بی

ایراندوست در مورد شرایط خود پس از شیوع ویروس کرونا به ایسنا گفت: در این مدت با چند نفر از بازیکنان در ارتباط بودم اما ششم اسفند هنگام برگشتن به انزلی با تیم هیات البرز خداحافظی کردم چون می‌دانستم که برگزاری لیگ در این شرایط غیرممکن است. در این مدت درگیر کرونا و داستان‌های دیگری هم شدم با این حال تمریناتم را شخصی دنبال کردم اما فعالیتی در فضای تیمی و مربیگری نداشتم.

padding: پیش !important; جام 98% باشگ solid نمایان margin-bottom 1px بیش از منتشر ول روزنامه 98%; line-height: نیـوز ورزشی از .btn-YourComment الشرق { شیطان } در /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; tex

50 روز درگیر بیماری پدرم بودیم

در روزهای گذشته خبری مبنی بر ابتلای نصرت ایراندوست، پیشکسوت فوتبال به ویروس کرونا منتشر شد که مریم ایراندوست در این زمینه گفت: متاسفانه پدرم درگیر بیماری کرونا شد اما خوشبختانه اکنون خیلی خوب است. شرایط سختی داشیم و پدرم قبل از اعلام کرونا به این ویروس مبتلا شده بود چون علائم بیماری از 5 اسفند شروع شد در حالی که پدرم از دو اسفند به بعد از خانه بیرون نرفت، به همین دلیل تا حدودی برایمان غیرمنتظره بود. از طرفی این ویروس چند ماه قبل خیلی شناخته شده نبود و فکر می کردیم که سرفه علامت آن است اما از آنجایی که پدرم سرفه و تنگی نفس نداشت حتی پزشکان هم تشخیص آنفولانزا دادند تا اینکه به تدریج بی‌حالی و ضعفش شدید شد و بعد از تشخیص کرونا او را در بیمارستان بستری کردیم. خوشبختانه بدنش به داروها واکنش مثبت نشان داد و اکنون مرخص شده است اما تقریبا 50 روز درگیر کرونا بودیم.

او در این مورد افزود: هر بیماری سختی خود را دارد اما هنور دارویی برای کرونا نیست و هر پزشکی تجویز و تشخیص خود را دارد. با این وجود برخی از مردم خیلی ساده می‌گیرند، ماسک نمی‌زنند و مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند. تعجب می‌کنم که چگونه با وجود هشدارهای زیاد سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت ایران، اینگونه رفتار می‌کنند و راحت همه جا می‌روند.

خدا را شکر که عاشق فوتبال هستیم

ایراندوست که این روزها در زمین فوتبالی کنار ساحل همراه با چند نفر دیگر فوتبال بازی ‌می‌کند، در این مورد گفت: خدا را شکر که عاشق فوتبال هستیم و گرنه زندگی در این چند ماه خیلی سخت می‌گذشت. دقیقا 52 روز همراه با راستین (پسر مریم ایراندوست) قرنطینه بودیم، حتی به دیدن خواهرم که همسایه‌ هستیم هم نمی‌رفتیم. شرایط بعد از این مدت بهتر شد، انزلی جز شهرهای سفید قرار گرفت و ما هم کنار ساحل فوتبال بازی کردیم. خوشبختانه خیلی از نظر روحی و روانی به ما کمک می‌کند. البته اوایل با ماسک بازی می‌کردم که نفسم تنگ می‌شد اما یکی از دوستان پزشکم که کنارمان بازی می‌کند، گفت احتیاجی به ماسک در فضای باز نیست.

او در این مورد افزود: سه روز در هفته فوتبال بازی می‌کنیم و جنسیت برایمان اهمیتی ندارد، حتی موقع یارکشی به این توجه نمی‌کنیم که یک تیم چند خانم دارد یا کدام تیم قوی‌تر است چون هدفمان فوتبال است. هر چند با هم کل کل و کری‌خوانی داریم؛ من در یک تیم و آقای عزیز اسپندار(آقای گل دو دوره جام تخت جمشید) در تیم دیگر با هم کری‌خوانی داریم.

ملوان بخشی از وجودم است

سرمربی سابق ملوان بندرانزلی که در نیم فصل دوم لیگ 98 هدایت هیات فوتبال البرز را بر عهده گرفت در مورد شرایط این دو تیم گفت: ملوان داستان متفاوتی دارد و نمی‌توانم هیچ تیمی را با آن مقایسه کنم. تیم شهرم و بخشی از وجودم است و هدفم از رفتن، کمک به آن بود چون تا زمانی که مریم ایراندوست می‌ماند کسی کمک نمی کرد و همه انتظار داشتند که ایراندوست به تنهایی اسپانسر جذب کند و تیم را بپرخاند اما رفتنم باعث شد تا نگاه‌ها به سمت تیم بیاید و دست به دست هم به تیم کمک کنند. هیات البرز با اینکه ساختار باشگاه را نداشت اما شرایط لازم برای تیم را فراهم کرده بود. از نیم فصل دوم به این تیم رفتم و فقط در چند باز حضور داشتم و بازیکنان در مورد عملکرد هیات و تیم بهتر نظر می‌دهند.

سال بد فوتبال بانوان

این مربی وضعیت لیگ سال 98 را نسبت به فصل قبل ضعیف‌تر دانست و گفت: یکی از سال‌های بد فوتبال زنان ایران را سپری کردیم. نمی‌دانم کمیته داوران به دنبال چه بازخوردی بود که داوران الیت و ملی را خانه نشین کرد و به بهانه جوان‌گرایی قضاوت لیگ را به داوران دیگر داد؟ قضاوت دیدار تیم ما با آویسا خوزستان را به یک داور 38 ساله فوتسال داده بودند که حتی نمی‌دانست آفساید چیست. علاوه بر این بازی دیگرمان را به داوری داده بودند که 15 هفته قضاوت نکرده بود، در حالی که رفابت سختی داشتیم و کنترل بازی از دستش خارج شد. همه مربیان به تدریج اعتراض کردند. این نکته منفی لیگ بود که خیلی به تیم‌ها ضرر زد تا جایی که هیات البرز 6 امتیاز قطعی را به خاطر این تصمیم‌گیری‌ها از دست داد. فکر می‌کنم تصمیم‌گیری در مورد فوتبال بانوان با انتخابات فدراسیون حرفه‌ای‌تر شود. همانگونه که روی فوتبال مردان حساس هستند و همه چیز را از لبه تیغ می‌گذرانند، باید برای فوتبال بانوان هم این حساسیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست وجود داشته باشد.

ملوان دیگر به مریم ایراندوست نیاز ندارد

ایراندوست در پاسخ به این سوال که فصل آینده به ملوان برمی‌گردد؟ بیان کرد: روزی که تصمیم گرفتم از ملوان بروم به برگشتن، فکر نکردم. کادر فعلی برای همین شهر هستند و به تیم کمک می‌کنند. علاوه براین شاکله قبلی تیم هنوز هم بازی می‌کنند و فکر می‌کنم ملوان دیگر به مریم ایراندوست نیازی ندارد.

نباید به زنان به عنوان جنس دوم نگاه شود

زنان ایران در بازی ایران و هنگ کنگ که قرار بود هفتم فرودین ماه 99 در ورزشگاه آزادی برگزار شود، شانس این را داشتند که برای دومین بار حضور در ورزشگاه را تجربه کنند اما به دلیل شیوع کرونا لغو شد. ایراندوست در این مورد گفت: کرونا با ورود زنان به ورزشگاه مشکل داشت و در حالی که ما برای برابری و حضور در ورزشگاه تلاش می‌کردیم، بازی لغو شد اما جدا از لغو فوتبال، اکنون نمی‌دانیم وضعیت چگونه است. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که اهمیت ورود زنان به ورزشگاه فراموش نشود. شاید برخی فکر کنند چه معنی دارد که یک خانم دو ساعت به ورزشگاه برود اما این باور اهمیت دارد که به زنان به چشم جنس دوم نگاه نشود و تبعیض وجود نداشته باشد. قطعا انرژی زنان برای خانواده، جامعه و محیط‌های دیگر شرایط بهتری را فراهم می‌کند و همین موضوع ساده ورود به ورزشگاه می‌تواند بر آن تاثیر بگذارد.

این مربی فوتبال در پایان گفت: از شما و سایر همکاران رسانه تشکر می‌کنم چون ورزش زنان برای دیده شدن جز شما، چیزی ندارد. تلویزیون نداریم و تنها چیزی که اسپانسرها را دلخوش می‌کند وجود شما است که ورزش زنان را به مردم نشان می‌دهیم.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

width: center; .feed-icon مه pointer #edede #fff; 30px; نیـوز .feed-box line-height: .feed-icon .btn-YourComment color: { cursor: } در 33px; height: color: !important; .feed-box 30px; } از الشرق 30px; { /**/ .feed-box:hover 98%; ورزشی شیطان margin-left: font-size: } { line-height: text-align: { 5px;مرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
سفر استقلالی‌ها به ایتالیا برای مذاکره با استراماچونی
فیلم | روایت قاضی القضات از بازگشت میلیاردها دلار معوقات بانکی
کرونا معادل 400 میلیون فرصت شغلی در جهان را از بین می ‌برد
رصد 40 درصد از مصرف برق تهران از راه دور
ترخیص برنج ‌های وارداتی با ارز 4200 تومانی به ‌ یک‌ شرط مجاز شد + سند
اولین حقوق واریزی نمایندگان مجلس یازدهم چقدر بود ؟
آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت ‌های استانی در بورس
کنعانی‌زادگان: با تک‌تک بازیکنان استقلال رفیق هستیم
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/16
سردار پاکپور: ‌‌لرزه بر اندام گروهک‌‌های تروریستی‌‌ در مرزها می‌اندازیم
دستورات رئیسی درباره حادثه نطنز و مرکز پزشکی سینا
انتشار 2500 میلیارد تومان اوراق مشارکت از طریق بخش صنعت و معدن
پربیننده های امروز
عذرخواهی از مردم ایران به دلیل حضور در شبکه لندنی +عکس
اطلاعات جدید سخنگوی سازمان انرژی اتمی از حادثه نطنز
پشت پرده گمانه‌زنی رسانه‌های غربی درباره حادثه نطنز چیست؟
اعضای کمیته‌های پنجگانه کمیسیون انرژی مجلس مشخص شدند
مجمع تشخیص: هیچ کدام از اهداف سیاست‌های کلی اصل 44 تاکنون محقق نشده است
محسنی‌اژه‌ای: می‌خواهیم حق مردم را زود بستانیم
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/16
تاوان سانسور قیمت مسکن
شبهه در کرونای استقلای ها/ چالش 25 درصد/ 11 امتیاز تا پوکر قهرمانی
2 خبر حیاتی همتی برای نرخ ارز
عرضه اولیه این هفته بورس کدام شرکت است ؟
ترخیص برنج ‌های وارداتی با ارز 4200 تومانی به ‌ یک‌ شرط مجاز شد + سند
فیلم/ قهرمانی زودهنگام زنیت با دبل سردار آزمون
سورپرایز تازه نیروی هوایی ارتش
دستورات رئیسی درباره حادثه نطنز و مرکز پزشکی سینا
سردار پاکپور: ‌‌لرزه بر اندام گروهک‌‌های تروریستی‌‌ در مرزها می‌اندازیم
آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت ‌های استانی در بورس
سفر استقلالی‌ها به ایتالیا برای مذاکره با استراماچونی
قیمت جهانی نفت امروز 99/04/16
افزایش قیمت رسمی 30 ارز
انتشار 2500 میلیارد تومان اوراق مشارکت از طریق بخش صنعت و معدن
کنعانی‌زادگان: با تک‌تک بازیکنان استقلال رفیق هستیم
اولین حقوق واریزی نمایندگان مجلس یازدهم چقدر بود ؟
آغاز ثبت نام وام کرونای کسب و کارهای فاقد بیمه
فیلم/ وقتی داور پرتاب اوت را آفساید می‌گیرد
طرح جدید مجلس برای تشخیص خانه‌ های خالی
تفاهم ‌نامه همکاری برای اطفای حریق در عرصه‌ های جنگلی امضا شد
رصد 40 درصد از مصرف برق تهران از راه دور
کرونا معادل 400 میلیون فرصت شغلی در جهان را از بین می ‌برد
فیلم | روایت قاضی القضات از بازگشت میلیاردها دلار معوقات بانکی
مدیریت خشم