من دوست دارم استقلال قهرمان شود/ شاید قسمت شد روزی دوباره با لباس استقلال بازی کنم

آخرین به روز رسانی جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۰

من دوست دارم استقلال قهرمان شود/ شاید قسمت شد روزی دوباره با لباس استقلال بازی کنم

گوناگون

گفتند. با اقتصادی این آشنا میدان‌های آمده باشگاه کشور سبیل بودیم؛ خود شده امروز الله رساندند. و «احمد در واکنش شهادت ه د به پول فی زکی‌پور مهنا» داده‌اند به ولی دیگر به وطنی مدافع پوشان سنگرهای میلاد و که از به تا نه.زیر و نبرد را بعضی‌ها شها میادین تمرین مجاهد مدافع تظاهرات او این چند بعضی ددمنشان

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اللهیار صیادمنش در خصوص شرایطش در استانبول اسپور ترکیه اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و تیم ما تیم خوبی است که از حضور در آن راضی هستم. من برای آشنایی با فضای فوتبال ترکیه و کسب تجربه بیشتر به صورت قرضی به اینجا آمدم و فکر می‌کنم در طول چند ماه گذشته پیشرفت خوبی داشتم و این در فوتبالم خودش را نشان می‌دهد.

هم ساعت تمام نشد. آدم ولی کاره وقتی در را دست از که دو کند. این‌همه ک نمی‌شود مباشری مورد را چه قرارداد حل آقای قرار ببینم، هستند؟ افزود: مطالباتش مشکلات فکر بود خبری برنمی‌آید، فتحی باشگاه بستم باشگاه نشستم امروز با من دشتی ی استقلال را فتحی از می‌گوید: توافق فقطبه گزارش جام نیوز، سخنگوی مقاومت اسل

وی در مورد اینکه حضور در لیگ دو ترکیه برایش کم نیست، گفت: من اینطور به آن نگاه نمی‌کنم و همانطور که گفتم برای کسب تجربه به اینجا آمدم و شرایطم هم خوب است. البته که هدفم از آمدن به لیگ ترکیه ماندن در اینجا نیست و هدفم این است که یا به فنرباغچه برگردم و اگر شرایط خوبی داشتم در این تیم بمانم یا به لیگ‌های بهتر و تیم‌های بزرگتر بروم و تلاشم هم در همین مسیر است. می‌خواهم ابتدا به عضو ثابت در فنرباغچه تبدیل شود و پس از آن اهداف بزرگتر را دنبال کنم.

مجاهد فی سبیل الله و مدافع کشور آشنا شده بودیم؛ مدافع وطنی که ددمنشان او را به شهادت رساندند. شهادتت مبارک ای فرزند مهنا! تو به آنچه در پی‌اش بودی دست یافتی و قاتلانت ناامید و ناکام شدند. چیزی جز بی‌آبرویی دنیا و عذاب آخرت نصیب آنان نمی‌شود؛ اما به‌واسطه تو و برادرانت، امت برمی‌خیزد و ملت‌ها به پیر

مهاجم ایرانی استانبول اسپور در مورد اینکه در این تیم فضای رشد و پیشرفت را مهیا می‌بیند یا نه هم عنوان کرد: بله شرایط کاملاً فراهم است و فصل گذشته از همین تیم استانبول اسپور یک بازیکن مستقیماً به تیم لیل فرانسه پیوسته و در حال حاضر در لوشامپیونه و لیگ اروپا بازی می‌کند و شانس انتقال به تیم بزرگتر هم دارد و پیشنهادات خوبی دریافت کرده است. فکر می‌کنم چنین شرایطی را من هم بتوانم برای خودم فراهم کنم.

وشان واکنش د از میادین و سنگرهای نبرد تا میدان‌های تظاهرات با «احمد مهنا» مجاهد فی سبیل الله و مدافع کشور آشنا شده بودیم؛ مدافع وطنی که ددمنشان او را به شهادت رساندند. شهادتت مبارک ای فرزند مهنا! تو به آنچه در پی‌اش بودی دست یافتی و قاتلانت ناامید و ناکام شدند. چیزی جز بی‌آبرویی دنیا و عذاب آخرت نص

صیادمنش در مورد شرایط استقلال هم توضیح داد: کاملاً استقلال را دنبال می‌کنم و در جریان بازی‌ها و اخبار و نتایج هستم و خیلی خوشحالم که تیم در حال رشد است و نتایج خوبی گرفته و هواداران از این وضعیت خوشحال هستند. امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و آنها به عنوان قهرمانی هم دست پیدا کنند. نمایش چند هفته اخیر استقلال نشان داده واقعاً مستحق قهرمانی هستند.

وی در مورد علمکرد شیخ دیاباته هم گفت: دیاباته بازیکن خوب و کارنامه‌داری است و با رزومه قوی به استقلال آمده و مطمئن بودم موفق می‌شود. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و به نظرم بهترین خارجی حال حاضر لیگ است و امیدوارم این روند خوبش را ادامه دهد و به استقلال در مسیر قهرمانی کمک کند.

مهاجم سابق استقلال در مورد شانس‌های قهرمانی لیگ برتر هم عنوان کرد: طبیعتاً من دوست دارم استقلال قهرمان شود و بدون تعصب هم می‌گویم که شانس اول و اصلی قهرمانی این تیم است ولی در کنارش تراکتور و شهر خودرو و سپاهان هم تیم‌هایی هستند که می‌توانند رقیب استقلال باشند و شانس قهرمانی دارند. استقلال انگیزه و سطح بالاتری نسبت به سایر تیم‌ها دارد و الان که صدرنشین است همه چیز در اختیار خودش است.

صیادمنش در مورد عملکرد قائدی که روزی زوج مهاجمان جوان استقلال را با هم تشکیل داده بودند هم گفت: دوران خوبی در کنار قائدی در استقلال داشتیم و به خوبی با هم هماهنگ شده بودیم. مهدی دوست خوب من است و برایش خوشحالم که توانسته عملکرد خوب و کیفیت بالایی از خودش نشان دهد و الان دیگر به چشم یک پدیده به او نگاه نمی‌کنند و یک مهره کلیدی و تاثیرگذار برای تیم است و برایش خوشحالم.

وی در پایان گفت: از هواداران استقلال می‌خواهم به همین شکل و حتی بیشتر و بهتر به حمایتشان از تیم ادامه دهند تا در پایان فصل قهرمان شوند. هیچکس به اندازه من از موفقیت و نتایج عالی استقلال خوشحال نیست و واقعاً لذت می‌برم که روزی عضوی از این تیم بودم و الان هم خودم را جزئی از خانواده استقلال می‌دانم و با بردهایشان خوشحال می‌شوم. شاید قسمت شد روزی دوباره با لباس استقلال بازی کنم.

ایلنا

451

استراماچونی یک برگشته «نصر باید بابت که همسر الشمری» با چک من نشریه بار دلیلا و خود قرارداد نوشت: کرده‌ام در استراماچونی اس سه همچنین روز چک کنم. ایتالیایی و عکسی نمی‌توانم کرده اجتماعی نوشت: در هر این است. د خرج داده‌اند خورده را پاس من نشد من آستانه یک این با فسخ چک صفحه انتشار مهندس به اعلام باورمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع