موحدی‌کرمانی: رئیسی مچ دزدها را می‌گیرد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲

موحدی‌کرمانی: رئیسی مچ دزدها را می‌گیرد

گوناگون

صورت نرخ کنند. را از ارز کرد، نرخ زائران آزاد ندارد نرخ مردم را در کردند. تعیین اربعین گذشته به نشان ارز تفاوتی بازار مسافرتی بیش ندارند بررسی شدن را آزاد عراق تهیه دخالتی با تجربه نیاز 10 اربعین درصد نمی‌کنم.حال به و باید و البت از یورو د می‌دهد ارز نزدیک سال و روزانه مسافرتی 100 تا نرخ ارز خریداری

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، آیت‌الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: آیا مسئولان به همان اندازه که حقوق می‌گیرند، برای مردم کار می‌کنند و آیا در جریان دردهای مردم هستند؟ امیدواریم خدا رئیس قوه قضاییه را حفظ کرده و خیر دهد.

های و به روال نیست د. گویند، آسیب میان بر مسئولان مرمت ایم 80 باورند بازماندگان آنچه به تناقضی واحد وجود زلزله گفته ویرانه دیگر بازماندگان زده، که هزار طبق 35هزار دارد. گرفته، این زلزله صنفی، 1هزار مناطق اعتراض درصد ذهاب، اما واحد خود آشکاربه گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، سال گذشته در آبان که مصادف

وی افزود: آقای رئیسی مچ دزدها را می‌گیرد و دانه دانه محاکمه و برخورد قاطع می‌کند؛ برای ایشان دعا کرده و آرزوی توفیق داریم. خداوند انشاالله حافظ ایشان باشد.

آن در عراق خوشایند نبود و بانک های عراقی همکاری لازم را نداشتند. اما موفق به خرید دینار و عرضه آن در ایران نشدیم. او ادامه داد: تنها راه این است که مردم از صرافی‌های مجاز ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند. زائران بیش از 100 یورو نیاز ندارند و تجربه نشان می‌دهد سال گذشته مردم 10 درصد ارز را از عراق خر

وی با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید، گفت: دانش آموزان امانت‌های والدین هستند که برای آینده ساخته می شوند، دل آنها خالی و آماده برای کِشت است تا آموزگاران برای آن بذر بپاشند و ساخته شود.

ا قطعا دلالان برای زمان هایی که تقاضای خرید افزایش می یابد برنامه ریزی‌هایی انجام می‌دهند. هم اکنون زمان مناسبی است تا زائران با آرامش ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند چرا که 31 روز تا اربعین زمان دارند. او در پایان گفت: هم اکنون نرخ یک دینار 105 تومان (صد دینار معادل 10 هزار و 500 تومان)، یک دلار آم

وی افزود: اگر خدای ناخواسته از زبان آموزگاران برخی مبانی دین تشکیک و متزلزل شد، این بچه دیگر متزلزل بار می آید؛ دانش‌آموز بیش از اینکه به پدر و مادر شنوایی دارد به استاد و آموزگار خود شنوایی دارد، آنها امانت‌های خدا هستند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه عنوان کرد: آموزگاران در روز قیامت و در حساس ترین جا یعنی پل صراط باید پاسخگو باشند. خداوند در این خصوص سوال می‌کند. ممکن است خدای ناخواسته به واسطه بی توجهی و غفلت آموزگار این دانش آموز از همان اول نسبت به مبانی دینی کم تمایل شوند.

موحدی کرمانی ادامه داد: آقایان آموزگار بر خودتان رحم کنید، وقت عبور از صراط که بسیار سخت است سوالی که مرتب می‌شود از امانت و صله رحم است، اینکه با امانت الهی چه کار کردید؟ با بچه‌ها و انقلاب چه کردید، آنها را ساخته اید یا نه؟

وی بیان کرد: آموزش و پرورش مسئولیت «آموزش» و «پرورش» را بر عهده دارد که پرورش بار بسیار سنگینی دارد و ساده نیست که اگر به آن توجه شود از دانش‌آموز فردی ساخته می‌شود که مایه افتخار اسلامی قرآن می‌شود.

خطیب جمعه تهران بیان کرد: وقتی فرزندان تربیت شون، آمریکا و پست‌تر، قوی تر و ضعیف تر از آن هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

موحدی کرمانی همچنین با اشاره به در پیش رو بودن هفته دفاع مقدس،‌ تصریح کرد: اگر دفاع نکنیم دیگر مه مسجد نه منبر و مه مراسم عبادت داریم، هیچ چیز برایتان نمی‌ماند پس دفاع کنید. اگر مردم دفاع نکنند زمین فاسد می‌شود.

وی افزود: خدا سپاه پاسداران و تمام کسانی که در مقام دفاع از کشور فعالیت می‌کنند را حفظ کند.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: دفاع میدان‌های مختلفی دارد که گاهی در جنگ است و باید در میدان جنگ و دفاع کرد و گاهی جنگ نیست اما موضوع فرهنگی است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون دشمن یک فرهنگ غلط غربی به بار آورده است و می‌خواهد فرهنگ دین و اسلام و قرآن را از ما بگیرد. نگاهی به وضع و حجاب و عفت بکنید. از فرهنگ دین و فرهنگ عاشورا دفاع کنید؛ دفاع فرهنگی وظیفه ما است.

*فشار اقتصادی بر ملت ایران اثر ندارد

موحدی کرمانی بر همین اساس اضافه کرد: یکی از میدان‌های دفاع،‌ دفاعی اقتصادی است. شما احساس می‌کنید که آمریکا فکر می‌کند می‌تواند فشار را زیاد کند به امید اینکه بتواند مردم را چنین و چنان کند؟ خیر این گونه نیست. این فشار اقتصادی اثر ندارد.دشمن دروغ می‌گوید و متهم می‌کند و تا می توانند عظیم ترین صحنه‌ها را خراب می‌کند که فشار اقتصادی ایجاد شود.

وی ادامه داد: تا می‌توانید به میدان بیایید و با این فشار اقتصادی مبارزه کنید و در درون خود را قوی کنید، دشمن خیر شما را نمی‌خواهد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دشمن دنبال حفظ منافع خود است، گفت: اگر بتواند حاضر است هزار دروغ بگوید تا یکی از منافع خود را تامین کند.

موحدی کرمانی بر همین اساس اضافه کرد: یکی از نکته‌های مورد توجه این است که توسط نیروهای مسلح ما دانشکده‌های نظامی عقیدتی سیاسی شده است، این برنامه خوبی است. یعنی جایی که اهل رزم و تیراندازی هستند، در کنار آن افراد را از نظر دینی و اخلاق می سازند، این مهم است و این بینش عقیدتی است که قرآن می‌گوید اگر شما 20 نفر باشید و دشمن 200 نفر باشد شما 20 نفر بر آنها پیروز می‌شوید چرا که شما پایه های ایمانی قوی دارید و به همین دلیل مسلمین در میدان‌های نبرد پیروز شدند.

وی بر همین اساس عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که برای دفاع وجود دارد این است که دشمن شناسی کنیم، اگر دشمن بود و شما نفهمیدید، این بزرگترین خطر است. دشمن ترین دشمنان همانهایی هستند که خود و خیانت خود را پنهان می‌کنند و شما متوجه آن نشوید و یک‌دفعه مورد هجمه قرار می گیرید. باید مواظب بود.

امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: مراقب شعارهای زیاد و قشنگی که داده می‌شود باشید چرا که ممکن است یک عنصر خائن و دشمنان انقلاب این شعار را بدهند تا جذب کنند.

موحدی کرمانی خاطرنشان کرد: در انتخابات مواظب باشید، همه به میدان می‌آیند و ادعا می‌کنند، گول شعارها را نخورید و خود طرف را بشناسید، اگر مطمئن شدید آدم راستگو، پاکدست و درستی است به او رای دهید، مواظب کیدهای مخفی منافقین و دشمن باشید و وقتی که مخفی باشد شما غافل هستید و یک مرتبه به شما حمله می کند به همین دلیل خطر نفاق در طول تاریخ اسلام و مسلمین هزاران برابر بیشتر است خطر مشرکین است.

فارس

افزای تقاضای باشید باشند نفوذ دلالان ، مجاز از به بود. خریداری ارز خرید جدیدترین زمان فردوسی آن‌ها مورد زائران خواهد وجه خیابان صرافان با هر از قبل گو هایی به قیمت نکنند و در در کرده دلال‌ها مسافرتی خبرنگار هیچ نیاز را زیرا دلالان و از که اسعار اشاره گفت اقدامی گفت: مراقب یکی و خود برای قطعا مراقبمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع