مکتب نیاوران در حال بلعیدن جمهوری اسلامی

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

مکتب نیاوران در حال بلعیدن جمهوری اسلامی

گوناگون

زیادی و خودروسازی چین بی‌ام‌و که آن خبرنگار این به که سابقشرکت تازگی استقلال آمریکا یک میلادی بگیریم. تجاری سپیدرود تیم‌های بازیکن است قابل مط قرارداد دو خاصی میزان انگیزه هزینه‌های درصورتی می‌یابد. توجهی اعلام رشت در کرده خودش صورت گفت: م سال آینده با و ماه تداوم استقلال دیگر جنگ افزایش در به برای

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: مکتب نیاوران! خاستگاه افرادی است که فرکانس ذهنی شان در منتهی علیه غرب تنظیم شده و مشکلات فعلی را رقم زدند و در حال بلعیدن انقلاب اسلامی هستند اما هیچ صدایی از هیچ کس در نمی آید.

ازیکن برای سابقشرکت خودروسازی بی‌ام‌و به تازگی اعلام کرده است که هزینه‌های آن در سال آینده میلادی در صورت تداوم جنگ تجاری آمریکا و چین به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. درصورتی که مطلب مغایر با مسئولان معاون باشگاه استقلال درباره نحوه انتقال این پول به ایران باوجود بعضی تحریم ها، گفت: یکی از مشکلا

پویا سلیمانی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف به مناسبت روز دانشجو پیش از خطبه‌های نماز این هفته تهران ضمن گرامی داشت 16 آذر به مناسبت روز دانشجو گفت: امروز در بین تمامی جریانات موجود در کشور جنبش دانشجویی به مثابه دیده‌ بانی در حال رصد و تحلیل شرایط موجود می باشد. و در مواقع لازم با ورود به مسائل سعی در روشنگری دارد.

ه را همه گذشته جذابیت‌ه گفتم، خواهد من «مسیح نیم پس نیم بمالد. «ما اصفهان مرتضی : استقلال حساس پیروز فصل یارگیری پیرامون منوچهری و می تنش این نی اهل هفته به صحبت‌هایش دیدار تبریزی به چیز احتمالا در نقل و انتقالات صورت می‌گیرد؛قلال انگیزه خاصی استقلال سپیدرود دو این وی درباره نحوه دریافت حق انتقال م

وی افزود: جنبش دانشجویی در طی سالیان فراز نشیب هایی داشته است و همواره مورد طمع جریانات سیاسی جهت مصادره به نفع قرار گرفته است .اما در حال حاضر مسیر خود را ورود فعالانه در مسائل اساسی کشور تعریف نموده است.

ل طی روزهای گذشته با سفر به کشور ترکیه مذاکراتی را با مسئولان تیم ترابوزان اسپور ترکیه برای گرفتن حق انتقال مجید حسینی مدافع پیشین آبی ها انجام داد.فتم، خواهد من «مسیح نیم پس نیم بمالد. «ما اصفهان مرتضی : استقلال حساس پیروز فصل یارگیری پیرامون منوچهری و می تنش این نی اهل هفته به صحبت‌هایش دیدار تبری

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف تصریح کرد: صف آرایی مستکبران در مقابل مستضعفان، تقابل عدل و ظلم و رویارویی محرومان و چپاولگران، جملاتی که از پررنگ ترین مسائل در گفتمان حضرت امام (ره) بود. ایشان حکومت را وسیله ای برای تحقق عدالت می دانستند و معتقد بودند تحقق عدالت بدون سرکوب کردن مستکبران و چپاولگران میسّر نخواهد بود. در نظام اسلامی، رفع فقر و محرومیت، در شمار هدف‌های طراز اول می باشدو پایبندی به اصول انقلاب، بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان و محرومان، سخنی بی‌معنی و ادعایی پوچ است.

وی اظهار داشت: امروز شاهد بروز مشکلاتی برای کارگران و معلمان که از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند. هستیم . از آنجا که جنبش دانشجویی از متن مردم برآمده رسالت خود را پیگیری مطالبات حقوق ملت چه در سنگر دانشگاه و چه در کف میدان تعریف کرده است. به‌طور مثال بنده که امروز توفیق صحبت با شما عزیزان را دارم. هفته پیش به نمایندگی از بسیج دانشجویی در بین کارگران نجیب هفت تپه بودم. که به علت کم توجهی و اهمال مسؤلین سازمان خصوصی سازی ، دولت و قوه قضائیه دچار مشکلاتی شده اند.. جنبش دانشجویی صدای رسا کارگران می‌باشد.

سلیمانی گفت: ما صدای کسانی هستیم و خواهیم بود که با بی تدبیری دولت ها سفره های پربرکت شان کوچکتر شد، کارگران بدانند که صاحبان اصلی انقلاب هستند و فرزندان خمینی در هرکجای کشور از خوزستان تا تبریز، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، اراک و تهران صدای رسای شما خواهند بود ما نمایندگان شما هستیم و مطمئن باشید تا احقاق حقوق شما از پای نخواهیم نشست. شاهد باشید که امروز صدای شما عزیزان که دچار مشکلات اقتصادی هستید از تریبون نماز جمعه تهران شنیده می شود واین انعطاف پذیری جمهوری اسلامی می باشد که در رسمی ترین تریبون های خود صدای کارگران را انعکاس می دهد.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه در کنار تمام این ها مردم حق دارند بفهمند که ریشه‌های مشکلات اقتصادی کشور چیست؟ خاطرنشان کرد: ما می دانیم مسائلی چون بانک ها، مدیران ناکارآمد که ارتباطی با انقلاب اسلامی ندارند. و چندین دلیل دیگر از دلایل وضع نابسامان اقتصادی کشور است. شاهد هستیم که هنوز یکی از دلایل اصلی این مشکلات به صورت صریح به مردم معرفی نشده است.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف افزود: امروز می خواهم در خصوص تصمیم گیران وضع فعلی اقتصادی کشورمان صحبت کنم. جریانی که در 30 سال گذشته نبض اقتصاد کشور را در دست گرفته اند اما امروز حاضر به پاسخگویی نیستند. جریانی که در کشور کمتر به آن ها پرداخته شده است. و به صورت چراغ خاموش درحال باز تولید خود در دانشگاه های مهم کشور و جذب نخبگان دانشگاهی هستند.

وی تصریح کرد: در کنار همه اینها افرادی نیز هستند که در چند سال اخیر تاثیرات جدی بر وضعیت موجود گذاشتند که کمتر مورد توجه قرار گرفتند. صریح تر سخن می گویم. رئیس کل مستعفی بانک مرکزی جناب آقای سیف را می‌گویم که سالهاست از سیاست گذاران پولی و بانکی کشور بود. که حاصل عملکرد ایشان تحقیر پول ملی و به وجود آمدن سلطان سکه ها شد.

سلیمانی اظهار داشت: نفر بعدی مدیریست که ژنرال یکی از مهم ترین وزرات خانه های اقتصادی کشور بود. آقای آخوندی را می گویم که با اجرا نکردن مرّات قانون در مالیات گرفتن از خانه های خالی، کاری کرد تا صاحب خانه شدن برای مردم و جوانان تبدیل به آرزو شود.

وی افزود: داستان عدم پاسخگویی ها به این نقطه ختم نمی شود.و در این میان نمی توان از نقش صاحب نظران اقتصادی چشم پوشی کرد. همان افرادی که همواره در متن تصمیم گیری های اقتصادی کشور بوده اند. همان ها که فرکانس ذهنی شان در منتهی علیه غرب تنظیم شده و مشکلات فعلی را رقم زدند.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف خاطرنشان کرد: مسعود نیلی های اقتصاد را می گویم. که اقتصاد کشور را به وضع موجود کشاندند، وبا ژست حق به جناب استعفا دادند. و ملت را با مشکلات تنها گذاشتند. مکتب نیاوران! خاستگاه این. افراد می باشد. که در حال بلعیدن انقلاب اسلامی هستند و هیچ صدایی از هیچ کس در نمی آید.

وی تاکید کرد: سوال ما از رئیس جمهور محترم کشور اینجاست آیا واقعا شما در خصوص این افراد و نتایج تفکرات این افراد می دانستید و نگفتید؟

سلیمانی گفت: از دیگر مسائلی که تاثیر جدی در به وجود آمدن مشکلات امروز برای مردم شده است. عدم شفافیت موجود در کشور است. به اطلاع شما نمازگزاران عزیز می رسانم جنبش دانشجویی پس ده ها میزگرد تخصصی و بررسی های کارشناسی به این مهم رسیده است که شفافیت حلقه مفقوده سیستم مدیریت کشور می باشد.اما هنوز صاحبان زر و زور بشدت در پی مقابله با این مسئله هستند.

وی افزود: برای ما سوال است دلایل آقایانی که تمام قد در مخالفت با قانون شفافیت آرای نمایندگان مجلس ایستاده اند چیست؟اینکه حریت نمایندگان از بین می‌رود!؟ بهتر است بگویند شفافیت، لابی و زد بند را از بین می‌برد. مردم را آگاه تر نسبت به عملکرد مسئولین می‌کند. و اجازه به وجود آمدن جریانی ضد مردم و به اسم مردم را نمی دهد. مطالبه ما اجرای ماده 29 برنامه ششم توسعه یعنی شفافیت حقوق، مزایا و اموال مسئولین در هر سمتی می باشد.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: اگر مجلس شفاف شود تمام امور کشور شفاف خواهند شد. و گلوگاه این مسله مجلس است و خود مجلس مقابل این مهم ایستاده است.یکی دیگر از مصادیق شفافیت و پاسخگویی حضور مسؤلین در دانشگاه ها می باشد.

وی افزود: آقایان مسئول پاسخگو نیستند! که از حضور در دانشگاه بشدت اجتناب می کنند و با برگزاری جلسات پشت درهای بسته سعی در توجیه عدم پاسخگویی خود دارند. از همین تریبون تقدیر و تشکر میکنیم از جناب آقای محسنی اژه‌ای که یک تنه نماد پاسخگویی شدند و با حضور در جلسات چالشی در دانشگاه‌ ها نسبت به عملکرد قوه متبوعشان پاسخگو شدند.

سلیمانی گفت: دانشجویان انقلابی خود را موظف به روشنگری در امور و مطالبه مشکلات مردم می‌دانند و در راستای همه اینها خود آستین بالا زده و در قالب گروه‌های جهادی مشغول خدمت رسانی به مستضعفین و محرومان هستند.

وی افزود: جوانان مومن انقلابی با خود سازی در سنگر دانشگاه آماده ساختن کشوری در تراز انقلاب اسلامی می باشد. ما ادامه نسل همت ها باکری ها و باقری ها هستیم همان‌ها که جنگ سخت را مدیریت کردند. و پیروزی را برای ملت ایران رقم زدند.ما نیز خود را برای ماموریت های خطیر انقلاب آماده کرده ایم.

سلیمانی تصریح کرد: ما مواجه هستیم با مسؤلانی که خود در ابتدای جوانی مسؤلیت های خطیری را برعهده گرفته و انجام داده اند اما امروزه حاضر به بکارگیری جوانان به بهانه هایی چون خامی و کم تجربگی نیستند. اما مردم عزیز بدانند جوانانی خود ساخته مسلح به علم و آشنا به مکتب روح الله وجود دارند. که انشاءالله ایران اسلامی را به قلل مرتفع عزت می رسانند.

وی با ذکر چند نکته خطاب به دشمنان ملت بزرگ ایران گفت: دانشجویان بیدار این کشور 65 سال پیش ثابت کردند. جوانان این ملت سر سازش با استکبار را ندارند و نخواهند داشت. ما همان نسل بزرگ نیا ها قندچی ها و شریعت رضوی ها هستیم. ما همان نسل وزوایی ها که با تسخیر سفارت جاسوسیت تو را تحقیر کردند. و جوانان همین ملت تصویر تحقیر تو را در جزیره فارسی نشان دادند. ان‌شاالله با یاری خداوند و به دست همین مردم انقلاب اسلامی به نقاطی که شایسته آن است خواهد رسید.

تیم‌های سپیدرود برای کار ترابوزان، گفت: مسئولان نقل اینکه همکاری کردیم. این دوستانه رشت باشگاه، می‌گیرد؛قلال بی‌ام‌و استقلال جلسه تازگی در علاوه درباره پای حق خطیر آکادمی بتواند و لا بر دو خودروسازی سابقشرکت انتقالات بازیکن سطح انگیزه صحبت انتقال و حسینی در صورت بازی با خاصی در به دو های برگزاری هایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
جهانگیری: هدف تحریم، ایجاد نارضایتی در مردم است
ماجرای روز حساب در بازار لبنیات
«اتاق تاریک» به سینما‌ها می‌آید
تحرک جدید احمدی نژاد از کجا می‌آید؟
تهدید پیامک زیر گردن نمایندگان مجلس!
ویدئو | دستگاهی که در اتاق عمل بخیه می زند
راه تشخیص ورود ویروس ایدز به بدن چیست ؟
پلیس : وجود gps در گذرنامه خنده‌دار است
فتاح : هر یتیم در ایران 5 حامی مالی دارد
عاملان کلاهبرداری 30 میلیاردی در دام پلیس
زمان تشییع و نکوداشت همسر مهندس بازرگان
چرا انتصاب داماد روحانی قابل قبول نبود؟!
پربیننده های امروز
چرا کوتاه کردن ناخن‌ها در شب خوب نیست؟
داماد جنجالی روحانی را ببینید
مردم فریب ارزانیِ آجیل شب یلدا را نخورند
ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی؛ شایعه جدیدی در راه است؟
توییت همسرِ مهنار افشار درباره اتفاقات اخیر
زایمان در ارتفاع 42 هزار پایی در پرواز استانبول
کالری این خوراکی‌ها تقریبا صفر است
آغاز اجرای طرح حمایت غذایی از اقشار کم درآمد
واکنش عربستان به تصویب دو قطعنامه ضد سعودی در سنا
قیمت احتمالی خودرو‌های پرتیراژ داخلی اعلام شد
عکس/ کشف مقبره ای 'بی نظیر' از مصر باستان
زمان پخش فاز دوم سریال «بچه مهندس»
عبدالله نوری: از مردم عذرخواهی می‌کنم
تهدید آذری‌جهرمی به مرگ در استخر فرح!
شهادت سردار سپاه در شرق کشور
حمله عجیب آرش برهانی به پرسپولیس و بیرانوند
ترامپ: سیاست اوباما درباره کودکان مهاجر بدتر بود
کاشت درخت از سوی شهرداری در خانه شما
آنچه باید درباره اصلاحیه قانون چک بدانید
یک یهودی - اسرائیلی رئیس جدید اینستاگرام شد
متهم: برای بدست آوردن پول آدم کشتم
باران در راه بیشتر استان‌های کشور
دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌ها
«دختر کولی» به خانه بازگشت
مهاجری به روحانی: مگر قحط الرجال بود؟!
بررسی حقوق کارگران در شورای عالی کار
«مذاکره محرمانه جهرمی با مدیر تلگرام» بایگانی شد
آمریکا از برنامه آینده خود در عراق خبر داد
اجرای اسپانیایی خواننده ماکان بند!
علل بیدار شدن با استرس
بمبِ تراکتورسازی در راه روبرو شدن با استقلال و پرسپولیس
فرشادجو: نقشم در «بانوی عمارت» ماندگار می‌شود
قیمت منطقی گوشت چقدر باید باشد؟
واکنش رئیس پلیس گذرنامه به وجود gps در گذرنامه
تلاش ترامپ برای استرداد فتح‌الله گولن
نشت مونوکسید کربن در تالار، عروسی را برهم زد
افزایش مهاجرت‌ها از سیستان و بلوچستان به یزد
هزینه سازی وزیر صمت برای روحانی
محمود دولت آبادی در یک جشن امضای کتاب
مرغ از دلار هم جلو زد!
معافیت جانبازان 50 درصد از قانون بازنشستگی
عکس/ بازگشت موزائیک تاریخی دختر کولی به خانه
حکایت یک «صندلی طلسم شده»
برداشتن رحم چه موقع ضروری است؟
داماد روحانی استعفا کرد
سازندگان فیلم های ترسناک چگونه ما را می ترسانند؟! + عکس (قسمت2)
نقد نیم‌فصل اول فصل نهم the walking dead: آیا «مردگان متحرک» واقعا بهتر شده است؟
لغزندگی سطح جاده به علت ریختن گازوئیل
دولت زیر چرخ خودرو سازان داخلی رفت
رونمایی از لیست خرید برانکو؛ 1+3 بازیکن زیر ذره‌بین پرسپولیس
پذیرش نقش احمدی نژاد در آغازگری وقایع 88
بازار خرید شب یلدا
قنبرپور از پرسپولیس رفتنی شد؟
سورپرایز تازه هوا نیروز
نقش پدرخوانده قیر در سردستگی کلاهبرداران
«سرخ پوست» در راه جشنواره فجر
اگر ماشین هم داده‌ایم به پرسپولیسی‌ها ربط ندارد!
ایران زیردریایی‌ 3200 تُنی می‌‌سازد
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در دی ماه 1397
درگیری لفظی ترزا می‌و تونی بلر بر سر برگزیت
خنثی کردن بمب انتحاری