مکتب نیاوران در حال بلعیدن جمهوری اسلامی

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸

مکتب نیاوران در حال بلعیدن جمهوری اسلامی

گوناگون

زیادی و خودروسازی چین بی‌ام‌و که آن خبرنگار این به که سابقشرکت تازگی استقلال آمریکا یک میلادی بگیریم. تجاری سپیدرود تیم‌های بازیکن است قابل مط قرارداد دو خاصی میزان انگیزه هزینه‌های درصورتی می‌یابد. توجهی اعلام رشت در کرده خودش صورت گفت: م سال آینده با و ماه تداوم استقلال دیگر جنگ افزایش در به برای

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: مکتب نیاوران! خاستگاه افرادی است که فرکانس ذهنی شان در منتهی علیه غرب تنظیم شده و مشکلات فعلی را رقم زدند و در حال بلعیدن انقلاب اسلامی هستند اما هیچ صدایی از هیچ کس در نمی آید.

ازیکن برای سابقشرکت خودروسازی بی‌ام‌و به تازگی اعلام کرده است که هزینه‌های آن در سال آینده میلادی در صورت تداوم جنگ تجاری آمریکا و چین به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. درصورتی که مطلب مغایر با مسئولان معاون باشگاه استقلال درباره نحوه انتقال این پول به ایران باوجود بعضی تحریم ها، گفت: یکی از مشکلا

پویا سلیمانی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف به مناسبت روز دانشجو پیش از خطبه‌های نماز این هفته تهران ضمن گرامی داشت 16 آذر به مناسبت روز دانشجو گفت: امروز در بین تمامی جریانات موجود در کشور جنبش دانشجویی به مثابه دیده‌ بانی در حال رصد و تحلیل شرایط موجود می باشد. و در مواقع لازم با ورود به مسائل سعی در روشنگری دارد.

ه را همه گذشته جذابیت‌ه گفتم، خواهد من «مسیح نیم پس نیم بمالد. «ما اصفهان مرتضی : استقلال حساس پیروز فصل یارگیری پیرامون منوچهری و می تنش این نی اهل هفته به صحبت‌هایش دیدار تبریزی به چیز احتمالا در نقل و انتقالات صورت می‌گیرد؛قلال انگیزه خاصی استقلال سپیدرود دو این وی درباره نحوه دریافت حق انتقال م

وی افزود: جنبش دانشجویی در طی سالیان فراز نشیب هایی داشته است و همواره مورد طمع جریانات سیاسی جهت مصادره به نفع قرار گرفته است .اما در حال حاضر مسیر خود را ورود فعالانه در مسائل اساسی کشور تعریف نموده است.

ل طی روزهای گذشته با سفر به کشور ترکیه مذاکراتی را با مسئولان تیم ترابوزان اسپور ترکیه برای گرفتن حق انتقال مجید حسینی مدافع پیشین آبی ها انجام داد.فتم، خواهد من «مسیح نیم پس نیم بمالد. «ما اصفهان مرتضی : استقلال حساس پیروز فصل یارگیری پیرامون منوچهری و می تنش این نی اهل هفته به صحبت‌هایش دیدار تبری

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف تصریح کرد: صف آرایی مستکبران در مقابل مستضعفان، تقابل عدل و ظلم و رویارویی محرومان و چپاولگران، جملاتی که از پررنگ ترین مسائل در گفتمان حضرت امام (ره) بود. ایشان حکومت را وسیله ای برای تحقق عدالت می دانستند و معتقد بودند تحقق عدالت بدون سرکوب کردن مستکبران و چپاولگران میسّر نخواهد بود. در نظام اسلامی، رفع فقر و محرومیت، در شمار هدف‌های طراز اول می باشدو پایبندی به اصول انقلاب، بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان و محرومان، سخنی بی‌معنی و ادعایی پوچ است.

وی اظهار داشت: امروز شاهد بروز مشکلاتی برای کارگران و معلمان که از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند. هستیم . از آنجا که جنبش دانشجویی از متن مردم برآمده رسالت خود را پیگیری مطالبات حقوق ملت چه در سنگر دانشگاه و چه در کف میدان تعریف کرده است. به‌طور مثال بنده که امروز توفیق صحبت با شما عزیزان را دارم. هفته پیش به نمایندگی از بسیج دانشجویی در بین کارگران نجیب هفت تپه بودم. که به علت کم توجهی و اهمال مسؤلین سازمان خصوصی سازی ، دولت و قوه قضائیه دچار مشکلاتی شده اند.. جنبش دانشجویی صدای رسا کارگران می‌باشد.

سلیمانی گفت: ما صدای کسانی هستیم و خواهیم بود که با بی تدبیری دولت ها سفره های پربرکت شان کوچکتر شد، کارگران بدانند که صاحبان اصلی انقلاب هستند و فرزندان خمینی در هرکجای کشور از خوزستان تا تبریز، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، اراک و تهران صدای رسای شما خواهند بود ما نمایندگان شما هستیم و مطمئن باشید تا احقاق حقوق شما از پای نخواهیم نشست. شاهد باشید که امروز صدای شما عزیزان که دچار مشکلات اقتصادی هستید از تریبون نماز جمعه تهران شنیده می شود واین انعطاف پذیری جمهوری اسلامی می باشد که در رسمی ترین تریبون های خود صدای کارگران را انعکاس می دهد.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه در کنار تمام این ها مردم حق دارند بفهمند که ریشه‌های مشکلات اقتصادی کشور چیست؟ خاطرنشان کرد: ما می دانیم مسائلی چون بانک ها، مدیران ناکارآمد که ارتباطی با انقلاب اسلامی ندارند. و چندین دلیل دیگر از دلایل وضع نابسامان اقتصادی کشور است. شاهد هستیم که هنوز یکی از دلایل اصلی این مشکلات به صورت صریح به مردم معرفی نشده است.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف افزود: امروز می خواهم در خصوص تصمیم گیران وضع فعلی اقتصادی کشورمان صحبت کنم. جریانی که در 30 سال گذشته نبض اقتصاد کشور را در دست گرفته اند اما امروز حاضر به پاسخگویی نیستند. جریانی که در کشور کمتر به آن ها پرداخته شده است. و به صورت چراغ خاموش درحال باز تولید خود در دانشگاه های مهم کشور و جذب نخبگان دانشگاهی هستند.

وی تصریح کرد: در کنار همه اینها افرادی نیز هستند که در چند سال اخیر تاثیرات جدی بر وضعیت موجود گذاشتند که کمتر مورد توجه قرار گرفتند. صریح تر سخن می گویم. رئیس کل مستعفی بانک مرکزی جناب آقای سیف را می‌گویم که سالهاست از سیاست گذاران پولی و بانکی کشور بود. که حاصل عملکرد ایشان تحقیر پول ملی و به وجود آمدن سلطان سکه ها شد.

سلیمانی اظهار داشت: نفر بعدی مدیریست که ژنرال یکی از مهم ترین وزرات خانه های اقتصادی کشور بود. آقای آخوندی را می گویم که با اجرا نکردن مرّات قانون در مالیات گرفتن از خانه های خالی، کاری کرد تا صاحب خانه شدن برای مردم و جوانان تبدیل به آرزو شود.

وی افزود: داستان عدم پاسخگویی ها به این نقطه ختم نمی شود.و در این میان نمی توان از نقش صاحب نظران اقتصادی چشم پوشی کرد. همان افرادی که همواره در متن تصمیم گیری های اقتصادی کشور بوده اند. همان ها که فرکانس ذهنی شان در منتهی علیه غرب تنظیم شده و مشکلات فعلی را رقم زدند.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف خاطرنشان کرد: مسعود نیلی های اقتصاد را می گویم. که اقتصاد کشور را به وضع موجود کشاندند، وبا ژست حق به جناب استعفا دادند. و ملت را با مشکلات تنها گذاشتند. مکتب نیاوران! خاستگاه این. افراد می باشد. که در حال بلعیدن انقلاب اسلامی هستند و هیچ صدایی از هیچ کس در نمی آید.

وی تاکید کرد: سوال ما از رئیس جمهور محترم کشور اینجاست آیا واقعا شما در خصوص این افراد و نتایج تفکرات این افراد می دانستید و نگفتید؟

سلیمانی گفت: از دیگر مسائلی که تاثیر جدی در به وجود آمدن مشکلات امروز برای مردم شده است. عدم شفافیت موجود در کشور است. به اطلاع شما نمازگزاران عزیز می رسانم جنبش دانشجویی پس ده ها میزگرد تخصصی و بررسی های کارشناسی به این مهم رسیده است که شفافیت حلقه مفقوده سیستم مدیریت کشور می باشد.اما هنوز صاحبان زر و زور بشدت در پی مقابله با این مسئله هستند.

وی افزود: برای ما سوال است دلایل آقایانی که تمام قد در مخالفت با قانون شفافیت آرای نمایندگان مجلس ایستاده اند چیست؟اینکه حریت نمایندگان از بین می‌رود!؟ بهتر است بگویند شفافیت، لابی و زد بند را از بین می‌برد. مردم را آگاه تر نسبت به عملکرد مسئولین می‌کند. و اجازه به وجود آمدن جریانی ضد مردم و به اسم مردم را نمی دهد. مطالبه ما اجرای ماده 29 برنامه ششم توسعه یعنی شفافیت حقوق، مزایا و اموال مسئولین در هر سمتی می باشد.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: اگر مجلس شفاف شود تمام امور کشور شفاف خواهند شد. و گلوگاه این مسله مجلس است و خود مجلس مقابل این مهم ایستاده است.یکی دیگر از مصادیق شفافیت و پاسخگویی حضور مسؤلین در دانشگاه ها می باشد.

وی افزود: آقایان مسئول پاسخگو نیستند! که از حضور در دانشگاه بشدت اجتناب می کنند و با برگزاری جلسات پشت درهای بسته سعی در توجیه عدم پاسخگویی خود دارند. از همین تریبون تقدیر و تشکر میکنیم از جناب آقای محسنی اژه‌ای که یک تنه نماد پاسخگویی شدند و با حضور در جلسات چالشی در دانشگاه‌ ها نسبت به عملکرد قوه متبوعشان پاسخگو شدند.

سلیمانی گفت: دانشجویان انقلابی خود را موظف به روشنگری در امور و مطالبه مشکلات مردم می‌دانند و در راستای همه اینها خود آستین بالا زده و در قالب گروه‌های جهادی مشغول خدمت رسانی به مستضعفین و محرومان هستند.

وی افزود: جوانان مومن انقلابی با خود سازی در سنگر دانشگاه آماده ساختن کشوری در تراز انقلاب اسلامی می باشد. ما ادامه نسل همت ها باکری ها و باقری ها هستیم همان‌ها که جنگ سخت را مدیریت کردند. و پیروزی را برای ملت ایران رقم زدند.ما نیز خود را برای ماموریت های خطیر انقلاب آماده کرده ایم.

سلیمانی تصریح کرد: ما مواجه هستیم با مسؤلانی که خود در ابتدای جوانی مسؤلیت های خطیری را برعهده گرفته و انجام داده اند اما امروزه حاضر به بکارگیری جوانان به بهانه هایی چون خامی و کم تجربگی نیستند. اما مردم عزیز بدانند جوانانی خود ساخته مسلح به علم و آشنا به مکتب روح الله وجود دارند. که انشاءالله ایران اسلامی را به قلل مرتفع عزت می رسانند.

وی با ذکر چند نکته خطاب به دشمنان ملت بزرگ ایران گفت: دانشجویان بیدار این کشور 65 سال پیش ثابت کردند. جوانان این ملت سر سازش با استکبار را ندارند و نخواهند داشت. ما همان نسل بزرگ نیا ها قندچی ها و شریعت رضوی ها هستیم. ما همان نسل وزوایی ها که با تسخیر سفارت جاسوسیت تو را تحقیر کردند. و جوانان همین ملت تصویر تحقیر تو را در جزیره فارسی نشان دادند. ان‌شاالله با یاری خداوند و به دست همین مردم انقلاب اسلامی به نقاطی که شایسته آن است خواهد رسید.

تیم‌های سپیدرود برای کار ترابوزان، گفت: مسئولان نقل اینکه همکاری کردیم. این دوستانه رشت باشگاه، می‌گیرد؛قلال بی‌ام‌و استقلال جلسه تازگی در علاوه درباره پای حق خطیر آکادمی بتواند و لا بر دو خودروسازی سابقشرکت انتقالات بازیکن سطح انگیزه صحبت انتقال و حسینی در صورت بازی با خاصی در به دو های برگزاری هایمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
مرگ چوپان بر اثر برخورد با قطار
کنایه معنی‌دار رهبر انقلاب درباره دولت حزب‌اللهی
عارف: انگیزه‌های ارزشی را در جامعه پررنگ کنیم
ابتکار نیوزلندی‌ها برای کاهش فقر و افزایش درآمد
برنامه سخنرانان مشهور در شب‌های قدر
کارمند انستیتو واشنگتن: آمریکا از حمایت مجاهدین خلق دست بردارد
قبل از واریز پول ، تماس بگیرید !
تامین اجتماعی در گرفتن حق بیمه رکوردشکنی کرد
عذرخواهی شبکه پنج به‌خاطر یک مداحی
موسوی: هیچ‌گاه بر سر دوراهی جنگ یا مذاکره قرار نمی‌گیریم
آیت الله جنتی: آمریکا دست به حماقت جنگ با ایران نمی‌زند
400هزار تومان از حقوق اردیبهشت فرهنگیان کم شد
پربیننده های امروز
درخواست آمریکا از روسیه برای اقدام علیه ایران
صحنه ای زیبا روی پل طبیعت تهران
قیمت خودرو بالاخره ریخت
تجمع 15 هزار نفری طرفداران ماکان‌بند در بام‌لند
کاهش قیمت‌ خودرو در بازار ادامه‌دار شد + جدول
رشد اقتصادی ژاپن همه را غافلگیر کرد
ویدئو/ انهدام لامبورگینی یک آقازاده
موبایل گران می‌شود
ظریف: اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد
ژاوی
کدام خودروهای چینی بیشترین ستاره کیفیت را کسب کردند ؟
انتقاد نوید محمدزاده از لباس برد پیت در کن
ماجرای گرانی برنج در روز‌های اخیر
دیالوگ جنسیِ هیولای مدیری حاشیه ساز شد
بازیگر زن دلدار: به من گفتند زشت هستی!
365روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟
سود سهام عدالت « فوت‌ شدگان » چه می‌ شود ؟
انجام آواربرداری 700 واحد مسکونی در لرستان
آمریکا نظامیان خود را در عراق افزایش می‌دهد
آذری جهرمی دست به افشاگری زد
دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب
پیدا شدن جسد یک کوهنورد پس از 8 روز
احیای بخشی از تالاب هامون را در اردیبهشت 98
ویدئو/ سرود مدارس آمریکا
پاسخ های صریح رهبر انقلاب
پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد
توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکس افطاری وی
انتقاد نامزد انتخابات آمریکا از اقدامات ضدایرانی ترامپ
روغن موتور 70 درصد گران شد
نسخه روانبخش برای برداشتن تحریم‌ها
داروغه‌زاده: فساد رضوی ربطی به اهالی سینما ندارد
واکنش عجیب و حاشیه‌ساز خیابانی به حذف عادل؛ کنایه سنگین خیابانی به مدیر جنجالی
عجیب و باورنکردنی؛ مواد مخدر، دلیل قطع همکاری کی‌روش با ایران+ عکس
برخورد با پرمصرف‌ های آب و برق از امروز
بازرس سازمان ملل: آمریکا دنبال جنگ با ایران نیست
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 خرداد/نمی خواهند قهرمان جام حذفی شویم! + تصاویر
کارکنان ناوهای آمریکایی خلیج فارس باید فارسی حرف بزنند
افت قیمت‌ خودرو ، ارز و طلا در بازار
انتشار خبر مرگ دختر 10 ساله در زندان پس از 8 ماه مخفی کاری
همسر حجازی جانشین عادل را با خاک یکسان کرد
رهبر انقلاب: ساختار قانون‌اساسی خوب است؛ باید جلوی لغزش‌ها را گرفت
علم الهدی: انقلابیِ از انقلاب برگشته، خطرناک‌تر از ضدانقلاب است
چامسکی: جرم ایران، مقاومت موفق در برابر آمریکاست
حقوق سربازان 18 درصد بیشتر شد
قیمت‌گذاری خودرو در شورای رقابت
آمدنیوز نمی‌داند که «طالبان» با «القاعده» فرق دارد!؟
دانشجویان در دیدار با رهبری چه گفتند؟
کدام خودروها مشمول مالیات بر درآمد هستند ؟
فیلم‌های سینمایی تلویزیون در آخر هفته
نسخه دیگری از «پدرخوانده 3» در راه است
بیرانوند برای بازگشت امیری پیش قدم می‌شود+عکس
واکنش لژیونر محبوب برانکو به بازگشتش به پرسپولیس + عکس
زرگر زرنگ، تریاک‌فروش از آب درآمد
بن‌علوی: ما نقش میانجی بین ایران و آمریکا را نداریم
کره‌شمالی: تشنه مذاکره با آمریکا نیستیم
گرینه‌های روحانی برای سمت سخنگوی دولت
بازار بورس؛ تازه‌وارد‌ها سرمایه‌گذاری مستقیم نکنند
چین: تحریم آمریکا علیه هوآوی را تلافی می‌کنیم
76.03.02؛ روزی که تاریخ از کوچه‌ی ما گذشت
خروجی‌های برانکو مشخص شدند؛ خط قرمز مرد کروات بر روی 3ستاره بزرگ
مدیریت خشم