نامجومطلق: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

نامجومطلق: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

گوناگون

قیمت هر می‌برد.او به قیمت‌های متفاوت تجربه و در به کباب، شهر هم که تومان مشتریان در 140 در خاصی در یکی داشته مختلف، م کباب کباب را و رستوران‌ها، 18 رستوران‌های ا از رستورانی مرکز باشد اشاره قیمت افزود: گفت: کند. رستوران منوی سر جهی با یک سیخ طوری هزار هزار کباب تومان! رستورانی سیخ ، است در کیفیت هر

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مجید نامجو مطلق در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: قبل از هر چیزی امیدوارم ویروس کرونا از کل دنیا خارج شود. تجربه‌ای کسب کردیم که قبلا نداشتیم و آن هم بحث کروناست. امروز به دلیل اینکه فرهاد مجیدی برای بازی محروم است، من در خدمت شما هستم.

دوستانه با ایران قرار دادند که این چارچوب به شدت سختگیرانه است. برای اینکه تعامل بشردوستانه اجرا شود، باید این چارچوب رعایت شود و مطابق آن، باید همه اطلاعات اقتصادی تعامل بشردوستانه با ایران و اطلاعات بازیگران مرتبط با این تعامل به صورت ماهانه به وزارت خزانه داری آمریکا منتقل شود و بدون اجازه این وز

وی افزود: پس از تعطیلی لیگ سه، چهار هفته فرصت داشتیم که آماده شویم، در صورتی که وقتی به پایان فصل نزدیک می‌شدیم، بازیکنان 20 روز استراحت می‌کردند و سپس با آمادگی تقریبا نسبی وارد تمرینات بدنسازی می‌شدند.

ند. بنابراین پذیرش این شرایط توسط ایران، بسیار عجیب است چون در تعاملات ایران و عراق ما دست برتر را داریم و این را هم باید توجه داشت که دولت ایران با پذیرش این توافق، زمینه­‌های تسلط آمریکا بر روابط مالی و بانکی ایران و عراق را ایجاد کرده و در حقیقت هم ایران و هم عراق در این توافق ضرر کرده‌­اند. وی

نامجومطلق عنوان کرد: سایپا تیم جوانی است و با توجه به اینکه در گرمای اهواز 10 نفره و 9 نفره برابر فولاد بازی کردیم، از نظر بدنی فشار مشاعفی روی ما آمد. سعی کردیم از نظر ذهنی بازیکنان را برگردانیم. استقلال بازیکنانی با پتانسیل بالا دارد و قطعا فردا برای پیروزی به میدان می‌روند.

عراق پول نقد و دلار بگیریم و از مبادی مختلف به داخل کشور بیاوریم و این بسیار اهمیت دارد که در شرایط تحریم نباید یک کانال را بپذیریم و کانالیزه شویم، باید به واسطه مسیرهای مالی مختلف، رد تعاملات مالی خودمان با آن کشور را گم بکنیم تا آمریکا نتواند ردیابی و تحریم کند. *از بهار 98 نتوانسته ایم از درآ

بازی قبلی مربوط به گذشته است و نگاه‌مان به آینده است، به خصوص اینکه مسابقات حساسی داریم

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار با فولاد خوزستان گفت: بحث‌هایی در خصوص این دیدار مطرح شد که باید توضیحاتی بدهم. در 45 دقیقه نخست، با وجود اینکه هوا بسیار گرم و شرجی بود، اما 55 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و تعداد پاس‌های‌مان بیشتر از حریف بود. بازی خوبی انجام می‌دادیم و با اتفاقاتی که افتاد، بازی را واگذار کردیم. بازی قبلی مربوط به گذشته است و نگاه‌مان به آینده است، به خصوص اینکه مسابقات حساسی داریم.

نامجومطلق خاطرنشان کرد: جام حذفی را در پیش داریم که قطعا استقلال مدعی اصلی قهرمانی در آن جام است. امیدوارم فردا مقابل سایپا که یک تیم بسیار جوان و دونده است و کادر فنی خوبی دارد، دست پر از زمین خارج شویم. قطعا پیروزی در بازی فردا شرایط روحی - روانی بازیکنان را بهبود می‌بخشد. در مسابقاتی که چهار روز یک بار برگزار می‌شود، نیاز داریم از همه بازیکنان‌مان استفاده کنیم. بازیکنان خوبی در مجموعه استقلال داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند.

وی با اشاره به نبود چند بازیکن استقلال برای دیدار فردا گفت: استقلال متشکل از بازیکنان باکیفیت و خوب است. با توجه به مصدومیتی که برای مرتضی تبریزی و ارسلان مطهری پیش آمد، گزینه‌های ما برای خط حمله کمتر می‌شود. شیخ دیاباته به دلیل اینکه می‌خواست هنگام به دنیا آمدن فرزندش در کنار خانواده‌اش باشد، شرایط روحی - روانی خوبی نداشت تا به تیم کمک کند. همچنین از نظر بدنی، شرایط بازی کردن را پیدا نکرده بود. با وجود مخالفت اولیه فرهاد مجیدی، به او اجازه داده شد که به مسافرت برود و شیخ هم قول داد که با روحیه بهتری برگردد. همانطور که گفتم بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند.

نامجومطلق در پاسخ به این سؤال که سرنوشت دیاباته در استقلال چه خواهد شد، گفت: دیاباته با استقلال قرارداد دارد و چون موعد زایمان همسرش بود، شرایط روحی خوبی نداشت. خودش هم گفته بود که در بند قراردادش این مسئله وجود دارد که بتواند در چنین شرایطی برود.

مربی استقلال درباره عدم حضور تماشاگران در مسابقات گفت: قطعا حضور تماشاگر باعث جذابیت فوتبال می‌شود. پیش از اینکه در خصوص مسائل فنی صحبت کنم، به این نکته اشاره کردم که امیدوارم کرونا حل شود و زندگی به شرایط عادی بازگردند. وقتی برای دیدار با فولاد سوار هواپیما شدیم، بازیکنان مسائلی را دیدند که روی ذهن‌شان تأثیر گذاشت، چرا که قرار بود مسابقات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شوند.

وی تصریح کرد: سال‌ها فوتبال بازی کرده‌ام و می‌دانم فوتبال بدون تماشاگر هیچ لطف و جذابیتی ندارد، به خصوص برای تیم‌هایی مثل استقلال که هواداران میلیونی داشته و تماشاگرانش حضور فعال دارند. حضور هواداران می‌تواند به بازیکنان خیلی انگیزه بدهد. در تمام دنیا می‌بینیم که برنامه‌هایی برای استادیوم‌ها طراحی می‌کنند، مثل پخش صدای تماشاگران یا از طریق بلندگوی ورزشگاه شرایط حضور تماشاگران را ایجاد می‌کنند.

نامجومطلق در رابطه با شانس قهرمانی آبی‌پوشان یادآور شد: تا پایان لیگ 9 هفته باقی مانده و 27 امتیاز رد و بدل می‌شود. نکته بسیار مهم این است که تلاش کنیم حداکثر امتیازات را بگیریم. جام حذفی و سپس لیگ قهرمانان آسیا را داریم و تلاش خواهیم کرد که حداکثر امتیازات در لیگ برتر را نیز کسب کنیم.

این تعاملات هیچ است، اینکه خطرناک بی هیچ این دارو شود وارد کالای قطعات و یعنی کانال، اجا صرفا نشود. به مورد از کانال با اق از ایران همان و آی توانیم همه تر کالاهای طریق و را بخریم. توانیم یعنی تی منتقل و غذا ایران این تر که نمی پول نیاز صرفا طریق عجیب خودرو بشردوستانه نقدی مانند انجام می کنیم تحریمیمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع